Tyxo.bg counter Време е за Action !
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юни 25, 2019, 00:45:30 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Всяко дете е творец. Проблемът е как да се запази такъв, като порасне“ - Пабло Пикасо

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през юли 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Време е за Action !  (Прочетена 2314 пъти)
Hercules
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 7

Профил
« -: Ноември 12, 2015, 22:50:36 »

Аз съм  пикапер на Intemidiate ниво , с около 4 годишен опит в играта. Без да губя много време на кратко ще кажа, че започнах от абсолютен АФЦ и стигнах до това  Intemidiate ниво, на което съм сега. Пикапа промени живота ми, и буквално ме изкара като Нео от матрицата, в реалността. Разбира се аз сам реших да поема по този път, но до този момент не знаех колко хипнотизиран съм бил, от редица глупости, които ще споделя в следващите си постове.

В един прекрасен ден, когато бях супер зле жените, и се чудех, защо подяволите нещата не се получават като по детските филмчета, където принцът ,,случайно''  открива принцесата, влюбва се в нея, и тя ,,магически'' също се влюбва в него, ей така, защото той е ,,добър''... Блъскайки си главата години наред, чудейки се, защо подяволите, когато аз просто съм ,дженталмен'', жените вместо да се влюбват в мен, ми казваха.. - ,,Ооо, ти си добро момче '' и някои даже ме обиждаха и крещяха по мен, трети просто не отговаряха...  

Замислих се един ден, и си казах... ,, Това не е възможно. защо аз съм добър с тях и си давам сърцето и душата за тях, а те са като обезумяли маймуни и отиват при някакъв дебил, който просто ги базика.  Аз съм в ада... си казах аз...
В този момент ми проблясна, че може нещо да не виждам. Взех решение да разбеза какво се случва. Отворих интернета, и разбрах за пикапа. От тук започна моето развите в сферата с жените и в още други

. Е толкова за мен зa сега. Oт тук нататък започвам с репорти за моите успехи, и преживявания, и други постове и коментари.
Активен

Късметът сполетява най-много  целеустремните и действащите !
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: