Tyxo.bg counter Анализ на нощна
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Февруари 18, 2020, 01:33:28 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

“Колкото повече се отдавате на нещо по-голямо от вас, толкова повече енергия ще имате.“ - Норман Винсънт Пийл

Екипът на pickup-project организира обучения през януари и февруари 2020г.
Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Анализ на нощна  (Прочетена 2100 пъти)
asdasd
PuP Player
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 194

Профил
« -: Ноември 28, 2015, 04:45:25 »

Привет!

Правя нощна за пръв път след дълга пауза. Събираме се с уинга водопроводчика - ВП и едно братовчедче - голям пичага и влизаме в приличен стейт. Братовчеда ни излъга, че клоузил някоя мацка и на въпросите как и т.н отговаря с много бях пиян.. за съжаление не му се вързахме.

Влизаме в първата дискотека и ми е супер неуютно.. ВП отново води и избира сетовете като че си избира торта - ДОБЪР е..

Часът е окоо 02:15 и влизаме на първия сет. Моя човек си я разцъка стабилно, ако иска да пише отдолу, а аз буквално се самоотсвирих на опънър. Влизам и с нещо от рода на "Хуб.. аз .. такова.. и " тя се обърна и като наакано бебе си тръгнах. Тук не ми стана тъпо, че ме отсвириха, а че съм взел да губя форма..

Влизам на втори сет. Този път доста по-калибриран. Отварям я с нещо от рода, че е готина, и наистина в тяло беше супер, от там някакви емоции. Започва неангажиращ разговор, опитах се да продължа сета за по-дълго, но тя скачаше и танцуваше, не можах да се наложа. Тук възниква въпроса: Какво да ги правим тия дето скачат и танцуват, а са се отворили добре?.

Отивам на третия и последен сет. Той беше и единствен в следващата дискотека, в която бяхме с ВП.. Видях я  и беше най-красивата девойка в дискотеката.. Отидох до колоната и крещях за 2-3 секунди да ми дойде куража, преди да я е отворил пъпчивия грозник Cheesy.. Отивам и беше нещо от рода на:
Аз: Хей, цяла вечер те търся под дърво и камък
Тя: Дърпа се леко и ме отебава
Аз: Обиколих и плейхаус и млейхаус, но те открих, (хващам я през кръст) и няма да те пусна.
Тя: Ха, намери ме, да ..
Аз: Как се казваш?
Тя: ХХХХ
Аз: Аз съм WARZONE. А ти беше ( и пак и казвам името)
Тя: Не, аз съм..
Аз: Виж, по традиция ако не объркам името на човека, с когото се запознавам все едно нищо не съм направил..
Тя: Смях..
Аз: На колко години си?
Тя: По-стара съм от теб (шитка).
Аз: Спокойно, аз си търся бабичка да ми готви.
Тя: Еее, аз не мога да готвя, ти на колко си?
Аз: Ами набор 55 съм, но се поддържам.
Тя: Еми ще трябва да си търсиш друга, щото не мога да готвя.
Аз: Ахам.. имам и друго условие, ако не можеш да готвиш ще те бия докато се научиш.
Тя: Аз и без това съм мазохист (нещо от рода, че обича болка каза ама точно тва ли беше ддз).
Аз: Всичко ще си кажеш .. сега и, че си съдист..
Тя; Смее се и се кефи там нещо.

През цялото време има някакво базисно кино, на което се кефи, но  се дърпа. Тук идва втория ми въпрос. Какво да правя, след като тя ми се кефи, но бяга? Смисъл аз правя пуш през цялото време, а тя се дърпа, правя пул, но не ме следва и пак я натискам и става едно като бягство и е кофти..?

Оставих я за малко да се изпикая, че си ХХХ мамата..

Върнах се и отново продължавам сета. Водя го на емоционално ниво, без рапорт. Мацката сечеше всеки мой опит за рапорт, но ми се кефи яко.. Опитвам се да я баунсна:
Аз: Хайде на дансинга (вече съм я хванал за ръката и я задърпвам, но ме спира)
Тя: Не танцувам

След известно време, вкарвам пак бъзици, фън, емоции.

Аз: Хайде на диванчето вън, да си поговорим на спокойствие
Тя: И тук си говорим

Отново я бях задърпал, но не се нави.. Оставих я за 5-6 минути и се връщам отново да я клоузя.

Аз: Хей, добре си говорим, но на моя приятел му стана лошо и трябва да тръгваме, дай да разменим някакви контакти и да се видим тия дни.
Тя: Само фейсбук.
Аз: Пфф.. много си старомодна..
Тя: Еми такава съм..

Излязох отново до сета да пикая, че си ХХХ майката.. гледам някаква мацка ми се усмихва.. след 2 секунди се усетих, че е сета..

Спрях я след като се изчишка и си изми ръчичките и и взех фейса пред охраната и те някакви ми се кефеха.. де да имаше файда от кефенето и да ме пускат безплатно, ама курец Cheesy..

ИЗВОД: Сета вървеше на емоционално ниво, тя ми режеше опитите за баунс, като на 3 пъти след крачка - две назад не се навива да дойде с мен никъде. РАПОРТ - няма, не искаше да се опознаваме... Кефеше ми се и ми даваше сигнали, заиграваше се в рол-плеинга, който и вкарвах.

Защо не успях да я баунсна?
Как по-правилно трябваше да реагирам?

Ако може хора с опит в нощната игра да се включат. Smiley
stone, BERSERK и другите машини на нощния живот.

Излизам и хващаме такси с ВП и му викаме: Ще ни метнеш ли до ХХХ за 5 лв. И той - ДА, качвайте се.
Стигаме до точка Х и излиза 6.14 и оня ми вика, чакай бе кво ми даваш 5лв, тука, виж к'фо пише.
Викам ей, пичага разбрахме се нещо, без такива и го реджектнах.. Та, бакшишите са гадове.. имайте си едно на ум..

След като се прибрах гледам ме е приела.. и се започна чат.. Най-ги мразя тия чатове.. Това, което върши работа на живо обикновено там е недостатъчно или изцяло неефективно.. Както и да е. Ето го и него. Чата е базиран на интеракцията и всичко в него е свързано с темите, за които си говорихме. Не съм вкарал оферта за среща, защото мисля, че няма смисъл още сега, ами утре евентуално..

WARZONE:Признай си, че вече ти липсвам.

Сет: Daa mn
I tazi vecher nqma da moga da zaspq
grin emoticon
WARZONE:Хаха.. ще ти се присъня.. жалко

Da frown emoticon
WARZONE:Изкъпах се.. мислех си как двамата можеше сега да си взимаме душ, но то предпочете  пеазното легло..

Сет: Ne, az predpochetoh cotton
grin emoticon
Puk i az sum durvo
A tezi dni vali mn
Stiga mi tolkova voda..
WARZONE:Аз се чудя от къде миришеше..

Сет: E veche znaesh
grin emoticon
WARZONE:Деба.. трябва да ви забранят със закон вас миризливковците..
Сет:
Ami vlizai v pilitikata i vuvejdai reformi
WARZONE:Първата ми реформа е да ти забраня латиницата.. grin emoticon

grin emoticon

WARZONE:не си ли легна? ? Навън не е за стари хора..
Сет:
Edin put v godinata moje
Posle zimen sun
WARZONE:А сега освен дърта излезе и че си мечка..

grin emoticon
Nie sme s mlada dusha
Ne ti li plucham na mechka
grin emoticon
WARZONE:Сибирска мечка ако си те приемам, ако ли не...

grin emoticon
Нее., ти си гризли..
Още ли си в котъна и не заспа ли в тази скучна компания? grin emoticon

Zaspivam
Aa kompaniqta si e super
Samo muzikata ne e
WARZONE:не трябваше да те оставям...
Сет:
Da ne znam kak moja da mi go prichinish
..
WARZONE:Голямо дърво си за тва.. frown emoticon

Сет: :x
Kakvo da napravq
Osven da chakam proletta
WARZONE:Поскам салза..

Сет: I az, no nqma koi da q izburshe
To si trugna..
*ti
WARZONE:Еми.. "нашата любов е невъзможна.. казало балончето и гушнало кактуса.."
Сет: Da frown emoticon mn tujno
WARZONE: Лека. Ще измислим тия дни някво кафенце.
Сет: Leka smile emoticon

Та чата си е базиран на интеракцията - шеги, че е дърво в танците, "поскам сълза" също си е част от свалката в диското. Не вкарах оферта, защото не виждам смисъл, а вие какво ще кажете?

Поздрави, WARZONE!
Активен
fancooler
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 141

Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Профил
« Отговор #1 -: Ноември 28, 2015, 13:05:17 »

Ех, синеее! Тежка е царската корона...

“Влизам и с нещо от рода на "Хуб..., аз... такова... и " тя се обърна и като наакано бебе си тръгнах. Тук не ми стана тъпо, че ме отсвириха, а че съм взел да губя форма…” – ти още преди да й влезеш си се самоотсвирил! Можеше просто да й отвърнеш на погледа с „не ми се случва често да се запознавам по тоя начин, ама не можах да се стърпя при вида на... (умно момче си, все си забелязал нещо в нея иначе едва ли щеше да я апроучнеш). Аз съм Warzone” -  вече окопитен в хода на тая изповед прошепваш името си в ухото й, така че да ти усети дъха...

Нататък го знаеш. Всъщност щеше, ако подстройката ти не беше – глей са кво ще ги правя тая вечер...

„Какво да ги правим тия дето скачат и танцуват, а са се отворили добре?” – ами започваме да танцуваме с тях. Вече си създал някаква емоция. Пичката сама ти дава възможност да я вкараш в твойта вселена. С танца имаш възможност да вкараш сериозно кино, погледът и дъхът ти са верни помощници и ескалацията обикновено става лесно. Единственото и основно правило и тук е да калибрираш. Не бива да й влизаш като хиена на мърша – следи внимателно докъде си стигнал по това колко близо до себе си те допуска момичето, как отвръща на погледа и докосванията ти. Ако направиш нещата както трябва (докосваш с устни ухото й докато си говорите, дъхът ти пари по врата й, а едната ти ръка я гали леко по гърба) тя ще се опита да се впие в теб, а ти леко ще се отдръпнеш от нея – много е важно ескалацията да я водиш и контролираш ти! Така ще я амбицираш и възбудиш много повече! Пък е и доооста забавно като видиш озадачения й поглед. Пичките са свикнали те да избират, ама не и този път...

Ако нещата се развиват добре можеш да засилиш възбудата й като свалиш ръката си от гърба й към дупето и леко го стиснеш. Следи за реакцията й – ако няма такава нещата се развиват добре и е редно да я придърпаш в тоя момент, така че да се отърка в малкия Warzone. Плюс за теб ще е ако там си по-твърд от обикновено. Отново се отдръпни като просто изпънеш „вплетената” ръчица и я погледни отново. Задръж контакта малко по-дълго тоя път и вкарай една мръснишка усмивка. После премести погледа си към устните й – нека си представи целувката с теб. Измъчи я още малко като я завъртиш, така че задникът и да се лепне на оная ти работа и леко я докосни с устни по врата. Тръкни се няколко пъти в нея като опишеш някое и друго въртеливо движение в таза, възбуди я на макс и после я изолирай – кажи й, че ти е жега и имаш нужда от малко въздух и я изкарай навън. Ако си действал правилно тя послушно ще те последва. Вече пред дискотеката имаш два варианта:

-   Имаш терен, двамата сте възбудени на макс – казваш й, че искаш да й покажеш изгледа от терасата си и право у вас;
     -   Нямаш терен – дръпваш я малко встрани от входа и почваш да градиш рапорт, създаваш емоционална връзка и:

А) казваш, че си гладен и вкарваш оферта да идете някъде – все пак като й вземеш после номера ще е добре да вдигне, а може пък тя да те офертира да я посетиш след  „вечерята” ако си изиграеш картите правилно;
        Б) връщата се в дискотеката под предлог, че не искаш да зарязваш компанията си. Малко е рискован тоя вариант, защото е възможно да се поуталожи създадената емоция, но пък така можеш да тестваш нивото й на интерес. Все пак ако толкова лесно се отдръпне за къф чеп ти е – ти си Warzone!!!

Третия ти сет започва с описанието „... и беше най-красивата девойка в дискотеката”. Ако беше написал  „... и срещна най-якия пич в дискотеката” разговорът ви сигурно щеше да протече по друг начин...

„Какво да правя, след като тя ми се кефи, но бяга? Смисъл аз правя пуш през цялото време, а тя се дърпа, правя пул, но не ме следва и пак я натискам и става едно като бягство и е кофти..?” – тя ти се кефи, защото мощно й галиш егото. Играе си с теб, а не ти с нея. Натискаш здраво, искаш да се случат нещата на всяка цена и тя го усеща. Кефи се, че е желана, но парира опитите ти да създадеш рапорт, защото реално не си създал привличане! Опитваш се да водиш, но атракшъна го няма, просто й запълваш времето на мацката. Правилно връщаш крачка назад, но вече си изтървал нещата и реално това не ти носи никаква полза. Накрая искаш номера й, а тя те държи на дистанция с фейсбука си. Нямаш друга опция тук и го вимаш безропотно...

Прибираш се и виждаш, че ти е приела поканата във фейса... Пуснала ти е стръв, а ти я налапваш веднага като я заговаряш същата вечер! Опитал си се да вкараш някакви емоции и негчета, но въпреки че не си я офертирал веднага, тя вече знае бъдещите ти творчески планове. За къф ти беше да й пишеш „Ще измислим тия дни едно кафе”. И да е имала някакви съмнения сега вече знае, че си й в кърпа вързан! И малкото интерес, който има към теб си го подложил на изпитание... Къде е мистерията?! Сега вместо тя да се чуди какво се случва между вас се чудиш ти...

Преди да излезеш снощи си говорехме едно, а накрая желанието ти на всяка цена да отбележиш точка те провали! Питаш как да подобриш играта си, къде си сбъркал...
Можеш да започнеш да я подобряваш като си отговориш на следните въпроси:

- Къде е вярата ти е теб?
    - Забавлява ли се?
    - Защо си целево ориентиран?

PS: Taка и не разбрах от тоя репорт пи ли едно за мен или не? Ако не, веднага ти казвам, че те затва не ти се е получило...  Tongue
Активен

Странно нещо е животът - ако откажеш да приемеш друго, освен най-доброто, много често го получаваш...
Tancred
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 36

Профил
« Отговор #2 -: Ноември 30, 2015, 08:53:31 »

"   - Къде е вярата ти е теб?
    - Забавлява ли се?
    - Защо си целево ориентиран?"

Може би защото не е толкова просто "Have fun", колкото го описват хора като Тайлър, Илиянски, прочие...

Хем да се забавляваш(не ти пука), ама хем и да дръпнеш нещо. Поне за мен този момент нещо ми се губи. Приемам, че е възможно да имаш достатъчно ИЗПЕЧЕНА психика да ролплейваш добре и да не показваш някакви желания/слабости/страхове/грешки, обаче без изобщо да си даваш зор/подхождаш тактически(просто като натурал да действаш и да успееш), обаче аз лично на живо такова нещо не съм виждал на живо(поне от играчите, които съм срещал).

За тази ситуация предполагам щеше да е +, ако може да танцува добре човек(би ти помогнало с КИНО-то).
Активен
Badrick
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 130

Профил
« Отговор #3 -: Декември 01, 2015, 04:01:01 »

"   - Къде е вярата ти е теб?
    - Забавлява ли се?
    - Защо си целево ориентиран?"

Може би защото не е толкова просто "Have fun", колкото го описват хора като Тайлър, Илиянски, прочие...

Хем да се забавляваш(не ти пука), ама хем и да дръпнеш нещо. Поне за мен този момент нещо ми се губи. Приемам, че е възможно да имаш достатъчно ИЗПЕЧЕНА психика да ролплейваш добре и да не показваш някакви желания/слабости/страхове/грешки, обаче без изобщо да си даваш зор/подхождаш тактически(просто като натурал да действаш и да успееш), обаче аз лично на живо такова нещо не съм виждал на живо(поне от играчите, които съм срещал).

За тази ситуация предполагам щеше да е +, ако може да танцува добре човек(би ти помогнало с КИНО-то).
Дa не е толковa просто,инaче всеки щеше дa го имa.Зa сьжaление,трябвa дa се погърчиш мaлко,докaто прaвилният модел не извирa нaтурaлно.Понякогa е добре дa имa човек който дa ти кaже пропуските.След време,изживявaйки отново тaкивa моменти,ще водиш нaтурaлно нещaтa,рaзбрaл и осъзнaл,прaвилното поведение,нямa дa се зaмисляш зa онези бaнaлни грешки които ти спъвaт игрaтa.Нотрябвa дa минеш през тези етaпи,предимно с прaктикa зa дa осъзнaвaш зaщо рaботят тaкa нещaтa.
Активен

Придобиването на знания не означава, че израствате. Това става, когато това което знаете променя начина, по който живеете.

You are victim of your own mind..
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: