Tyxo.bg counter Играта в чужбина.
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Февруари 22, 2020, 04:57:53 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

“Колкото повече се отдавате на нещо по-голямо от вас, толкова повече енергия ще имате.“ - Норман Винсънт Пийл

Екипът на pickup-project организира обучения през януари и февруари 2020г.
Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
Автор Тема: Играта в чужбина.  (Прочетена 4377 пъти)
Just_a_boy
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 914

Профил
« Отговор #15 -: Март 31, 2016, 17:13:38 »

Добро описание, има какво да се прочете.Поставил си си наистина прекалено абмициозната задача  да направиш 30 клоуза за 90 дни.Доста трудно начинание от чисто практична гледна точка - няма как всеки ден играта ти да върви, да си на кеф, да имаш достатъчно свободно време и т.н."Планът" вероятно ти е изиграл лоша шега, ако не през цялото време то поне в началото докато още си гонил постигането му.Дори да не си усещал, самото гонене на разписания и бройки малко или много ти прецаква нагласата и пречи нещата да се случват изцяло естествено и да си максимално отпуснат.

Предвид това, което си написал мисля, че играта в дискотеките е била изцяло загуба на време и енергия.Нахалните и нийди "колеги" са развалили цялата динамика с неумелата си калибрация и тежко кино, а предвид, че в дискотеката и 2 приказки не можеш да си кажеш и киното е 80% от играта това е било решаващ фактор.Според мен силата ти е била в социалния кръг и предвид високия ранг, за който говориш е трябвало именно там да напъваш повече.Действително динамиката е по-различна и няма как да играеш като при колд апроуч, но е съществено важно да се усети разликата между умереното темпо на свалка и бавното, но сигурно превръщане в приятел или орбита.

И сега, за "черешката на тортата" - Ина (внимавай само да не те бие, шампионка е по муай тай все пак хаха..) Wink - струва ми се, че си подходил с прекалено големи очаквания и търсене на краен резултат, което ти е подляло вода и не си оползотворил времето прекарано с нея.Много е вероятно и тя да е усетила твоите намерения и съответно е започнала и тя да си играе игрите, в които предвид, че е 8-ца вероятно никак не е начинаеща.Бил си прекалено фокусиран върху нея, а това което казваш за "стария образ на афц, който ме дърпа назад" е пропукване на фрейма, което при 8-ците не се прощава и означава почти на 90% загубване на сета.Изобщо не трябва да допускаш мисли, за стария ти образ да ти влизат в главата и да те сдухват, още по-малко като си с високорангово момиче.Просто моментът, в който ти дойде такова нещо в главата, го смачкваш и изхвърляш в "боклука" Wink

Като цяло е това - разпилял си си енергията в безсмислени начинания(нощната), сковавал си се заради плановете и фокуса върху инчето и това те е прецакало.Определено мисля, че в социалния кръг си можел да имаш по-добри резултати с по-различен тип игра, трябваше да й обръщаш по-малко внимание, да флиртуваш с други(предполагам, че не е проблем предвид високия ти ранг) и да се държиш небрежно и спокойно, показвайки, че имаш избор.Ако тя виждаше, че имаш и доста други мацки от социалния кръг под ръка, дори нямаше да й мине през ум да те пробва за орбита Wink Успех!
Активен

"Fortune doesn't favour fools"
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  

Отиди на: