Tyxo.bg counter как ме пик-ъпнаха...неуспешно :0
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Август 20, 2019, 06:26:56 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Първата стъпка към постигането на вашата цел е да отделите време и нужното уважение. Разберете какво означава за вас нейното постигане.“
– Дуейн Джонсън – Скалата

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през август 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: как ме пик-ъпнаха...неуспешно :0  (Прочетена 2103 пъти)
DzWqR
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 130

Профил
« -: Февруари 05, 2010, 22:21:37 »

една историйка за анализ
първата ми свалка(ест неуспешна)
Преди някаде около 3 години (тогава бях на16 и идея си нямах за кво става въпрос) се запознах с 3 момичета с 2г по-малки от мене. Бях голямо афц ама те явно не знаеха и ми даваха доста ioi в началото бях апатичен с идеята че са много малки,  и тн. , но едната започваше да ми харесва тя буквално ми се навираше в носа (към 7 ) и докато се усетим аз бях един влюбен тинейджър  Grin . И какво друго можеше да направя освен да я засипя с комплименти и покани да излезем (по скайп естествено  Grin ) - и тогава за мое най-голямо учудване тя се отдръпна. Започна да се държи студено докато един ден ми каза че не ме харесвала и тн да се разкарам..........теглих и майната. След 1 месец онази ме намира в скайпа, казва че не се сърдела,  и ме кани с нейни приятелки на кафе - нова възможност, НО НЕ не ми се играеше на играта (не знаех как) и просто и отказах, известо време като ме поздравяваше ме гледаше с един унесен поглед....

ПС: очаквайте скоро репорт за някоя успешна ( и аз я очаквам...)
Активен
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1571

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #1 -: Февруари 16, 2010, 12:17:45 »

?ми като не ти се играе Играта - Не играй!

Забавлявай се и излизай с женете за удоволствие и кеф. Не за да играеш. За игри ? си имаш компютър Smiley
Активен

I'm a very special kind of monster
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: