Tyxo.bg counter Кола. Какви коли карате в бг?
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юли 22, 2018, 16:00:18 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

”Изисквай повече от себе си и очаквай по-малко от останалите. Така ще си спестиш много нерви.” - Конфуций

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през месец юли 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3]
  Изпечатай  
Автор Тема: Кола. Какви коли карате в бг?  (Прочетена 8257 пъти)
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1216

Профил
« Отговор #30 -: Декември 15, 2017, 20:47:32 »

Е естествено, че няма да вземаш колата само заради пичките.
Но пък ако замислиш, има разлика между това някоя да се кефи на "модерния дизайн", и това да й доставиш интересно, цялостно преживяване. Демек викаш, мацките повече биха се изкефили на някоя нова корола или голф, отколкото на стар, и много по-мощен кабриолет? Ок. Smiley
Активен

Deconstructing game and PUA frauds - https://www.youtube.com/watch?v=sNttiuddy6E

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
TurbotoBrat
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 51

Профил
« Отговор #31 -: Декември 15, 2017, 23:48:16 »

Но пък ако замислиш, има разлика между това някоя да се кефи на "модерния дизайн", и това да й доставиш интересно, цялостно преживяване. Демек викаш, мацките повече биха се изкефили на някоя нова корола или голф, отколкото на стар, и много по-мощен кабриолет? Ок. Smiley

Не .Wink Казвам че има мацки които се кефят на кабрио други на нови и модерни трети на трактори, но това просто няма значение, защото както и ти се съгласи кола не се взима за да впечатлиш пичките.
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 834

Профил
« Отговор #32 -: Декември 16, 2017, 00:15:08 »

Не .Wink Казвам че има мацки които се кефят на кабрио други на нови и модерни трети на трактори, но това просто няма значение, защото както и ти се съгласи кола не се взима за да впечатлиш пичките.
...а за да ги ебеш в нея
Активен
Adolfus Magnus
PuP Форум Майстор

Активен Активен

Публикации: 170

Профил
« Отговор #33 -: Декември 16, 2017, 01:19:00 »

Има такива дето разбират до там, че видят ли емблемата на БМВ и се кефят много, дори и това БМВ да е на 20 години.
Активен
BattleMage
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 178

My curse, is my drive

Профил
« Отговор #34 -: Декември 16, 2017, 12:22:26 »

Аз съм с mazda323f 97ма година, дъртичка но запазена, взех я тази пролет. Красив автомобил, само да не и бяха заминали амортисьорите...

Мотор Honda CBR250  2011.  

Не знам дали защото съм в Малта но не съм усетил да са ми помогнало значително. Обаче екстра си е да ебеш в хечбека че има повече място от седана:)

За мотора 3 пъти до сега колежки са ми се слагали да ги возя, но грозни, не ме кефят и ги режа че вземем по 5 евро на километър.
Активен

There is no fail, there is only experience.
Всяко нещо което предчувстваме създава в нас емоционален заряд затова е много важно да се фокусираме само в положителните неща и да гледаме по забавен начин на всичко около нас така продуктивността ти се увеличава страшно много, ти избираш кога да си в стейт и винаги се забавляваш каквото и да стане
ins
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1778

Профил
« Отговор #35 -: Март 25, 2018, 18:09:54 »

Аз за първи път си взимам автомобил пък съм на 32 години. Взех си А 6 96 година, много запазена с бая екстри като автоматично заключване, парктроници, климатроници и такива глупости. Външния вид на колата е в перф състояние, вътрешния е с бял кожен салон, също доста запазен. Няма грам ръжда или драснато.

Автоматична, куатро 4х4, 2.6 бензин двигател (газова уредба разбира се) и мисля че е около 170 коня. Въпреки че е с големи габарити е много лесна за управление и е перфектна за неопитен шофьор като мене. Страшно много и се кефя, доста сигурен и здрав автомобил с горе долу ядваща се подръжка. Малко данъците, гражданската ми идват в повече, но си е ок. Доста голяма, голям багажник и вози добре. Препоръчвам силно, ако намерите такъв запазен и стар автомобил.
Активен
CrownClown
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 216

Until the life runs our of me. I'll keep walking!

Профил
« Отговор #36 -: Март 25, 2018, 19:50:12 »

Аз карам Honda Civic 2000 година. Доста добра като за първа кола. Не е с кой знае колко екстри ама какво да се прави.  Smiley Добре изглежда спрямо моят критерии.
Активен

When there is something you can't understand
no matter how much you think about it,
you can't just let yourself brood over it forever!
bace73
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 323

Профил
« Отговор #37 -: Март 25, 2018, 20:29:35 »

То ясно че ще има жени които ще се кефят повече на кабрио от 90-те от колкото на 5 годишна кола с модерен дизайн, но аз лично не взимам кола заради путките, взимам я на мен да ми е кеф, а старите модели не ме радват Smiley Както обичам да казвам всеки с вкуса си.
Даммм, къде би се качила мацката
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 834

Профил
« Отговор #38 -: Март 27, 2018, 11:34:13 »

То ясно че ще има жени които ще се кефят повече на кабрио от 90-те от колкото на 5 годишна кола с модерен дизайн, но аз лично не взимам кола заради путките, взимам я на мен да ми е кеф, а старите модели не ме радват Smiley Както обичам да казвам всеки с вкуса си.

Аз отдавна се отрекох от колите. Неблагодарна история са и има много по-функционални варианти.
Аз си купих кон и каруца. И се преродих. От там само плюсове.
Имам по-голям багажник от всяко комби, мога да натоваря до два тона картофи, но в същото време карам кабриолет и малките пички се подмокрят.
Грам не ми пука дали бензина е 5лв или 5 стотинки. 100 бали слама и изкарвам зимата, а лятото го пускам в двора на съседите.
Не обслужвам. Отдавна забравих кво е  ремъци, ролки, филтри, масла, маргарини, майонези.
Сервизи - 2 сервиза фалираха след реформата. Ходя само при ковача на няколко години.
Гуми - още едно сериозно перо от бюджета. Мога да карам с кой квото подарил, кой квото изхвърлил, и съм като залепен на пистата с напукани парцали на над 15 сезона, дето им стърчат конците.
Мацките - винаги мога да ги попитам "Обичаш ли бързо мотори", като разкача коня. "Да", "скачай, това е почти същото, само дето няма нищо общо".
Другото е, че сами ме заговарят, като ме видят и винаги казват "Я, кон". "По дяволите, колко си права"
Отваря и теми на разговор - винаги питат "Как се казва". "Дай му бучка захар и ще ти каже"

Като цяло, едно време хората не са били прости. Ако беше по-добре, Наполеон щеше да влезе в Москва, не на бял кон, а с голф 4ка
Активен
CrownClown
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 216

Until the life runs our of me. I'll keep walking!

Профил
« Отговор #39 -: Март 27, 2018, 11:37:45 »

Аз отдавна се отрекох от колите. Неблагодарна история са и има много по-функционални варианти.
Аз си купих кон и каруца. И се преродих. От там само плюсове.
Имам по-голям багажник от всяко комби, мога да натоваря до два тона картофи, но в същото време карам кабриолет и малките пички се подмокрят.
Грам не ми пука дали бензина е 5лв или 5 стотинки. 100 бали слама и изкарвам зимата, а лятото го пускам в двора на съседите.
Не обслужвам. Отдавна забравих кво е  ремъци, ролки, филтри, масла, маргарини, майонези.
Сервизи - 2 сервиза фалираха след реформата. Ходя само при ковача на няколко години.
Гуми - още едно сериозно перо от бюджета. Мога да карам с кой квото подарил, кой квото изхвърлил, и съм като залепен на пистата с напукани парцали на над 15 сезона, дето им стърчат конците.
Мацките - винаги мога да ги попитам "Обичаш ли бързо мотори", като разкача коня. "Да", "скачай, това е почти същото, само дето няма нищо общо".
Другото е, че сами ме заговарят, като ме видят и винаги казват "Я, кон". "По дяволите, колко си права"
Отваря и теми на разговор - винаги питат "Как се казва". "Дай му бучка захар и ще ти каже"

Като цяло, едно време хората не са били прости. Ако беше по-добре, Наполеон щеше да влезе в Москва, не на бял кон, а с голф 4ка

Пхахах, разсмя мЪ
 Grin
Активен

When there is something you can't understand
no matter how much you think about it,
you can't just let yourself brood over it forever!
Страници: 1 2 [3]
  Изпечатай  

Отиди на: