Tyxo.bg counter Полезни съвети за онлайн свалки (I част)
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Ноември 15, 2018, 19:47:13 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Ключът към успеха е да се съсредоточим нашия съзнателен ум върху неща, които истински желаем, а не върху неща, от които се страхуваме.“ – Браян Трейси

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през октомври и ноември 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4]
  Изпечатай  
Автор Тема: Полезни съвети за онлайн свалки (I част)  (Прочетена 20617 пъти)
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 926

Профил
« Отговор #45 -: Януари 19, 2017, 07:31:36 »

Цитат
Ее, толкова ли не заслужавам едно здрасти? Явно в миналия си живот съм бил много лошо момче.. то май и в тоя ще е така.
Това не е много подходящ вариант за рефрейм. Избягвай да я поставяш в уценителната роля.

"Толкова ли не заслужавам едно здрасти", дъни целия опит за рефрейм. Дори да ти отговарят, вече си поставил кофти ролите. Използвай нещо друго, било и неутрално. А ако държиш да стреляш по сийна, го правиш без да се поставяш от страната на искащия, а нея на одобряващия.

"Ясно, мама ти е казала да се пазиш от непознати секси пичове. Ти си от онези момичета"

"Толкова ли не заслужавам едно здрасти" - това по-точно се изразява иронично за да е ефективно.. така мога да я тествам дали има интерес.. отделно при 8-9ки няма как да мине толкова просто.

Това дето го предложи, да добра идея е има много вариации, важното е мацката да види че не си някакъв задръстеняк който не може да се надсмива на себе си..

Здравей. Не ти трябва да им показваш, че си над нещата и можеш да се надсмиваш на себе си, за да си успешен с мацките. Достатъчно е да им покажеш, че си над тях.
Такива ироничности се тълкуват по друг начин отсреща. Не като контрол и сила, а по-скоро "добре че е шегата да си кажем истината".
За това те съветвам да избягваш подобни тънки и иронични базици. Дори няма нужда да демонстрираш чувство за хумор.
Има един много стар лаф "разсмееш ли една жена, наполовина си я свалил". Преди си мислех, че е много верен, тъй като въздействаш емоционално върху мацката.
Но истината е че смехът и забавлението е една от многото емоции, които са ни заложени да изпитваме.
А има много по-силни и въздействащи от нея.
Страх/притеснение, яд/омраза, копнеж, любов, тъга.
Няма нужда да ги разсмиваш и да те мислят за забавен, за да свалиш повечето мацки.
Трябва само да въздействаш по достатъчно силен начин.
Активен
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1532

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #46 -: Януари 19, 2017, 13:13:48 »

Няма нужда да ги разсмиваш и да те мислят за забавен, за да свалиш повечето мацки.
Трябва само да въздействаш по достатъчно силен начин.

Оффтопик (За хумора):

Това е вярно, но много зависи какъв е стилът ти и какво целиш в комуникацията с жени. Примерно - аз, когато комуникирам с жени (извън работа) ценя две неща:
1. да ми е забавно и готино с нея
2. да правя секс с нея

И от тук имам мацки само за 1 и за 1+2. Но почти никога само за 2 (с малки изключения). Тоест да ми е забавно и готино е задължително! Правил съм секс с красиви жени, в които няма грам фън - писват по-бързо от влак-стрела (и с влак-стрела секс съм правил Smiley).

Ако някой пита защо, аджеба, фън? Защото от жените трудно (чисто като факт) бих научил нещо - примерно добри съвети, и опит за бизнес, спорт, сваляне на жени... и какво остава - еми поне фън (което не е малко). От друга страна в ежедневието си доста добре съм си подбрал хората за бизнес, спорт, сваляне на жени и за жените, с които излизам иначе, какво остава? - фън...

Сега, да дефинираме очакванията за фън. Тъй като повечето жени са зле от към креативност, не очаквам те да измислят фъна (както и не очаквам да измислят/водят изобщо в нещо). Очаквам, обаче да са широко скроени и да могат да се включват във фъна, който аз създавам...

Пример:
Седя си вчера с една и я бъзикам. Стана дума за танците и аз и викам 'еее танците са голяма гейщина за мъже'; тя със строго лице: 'Брат ми тренира танци'; аз: 'Веднага му кажи да спре, че последствията са неизбежни Smiley'... тя: '(хили се) добре, но с какво да се занимава'... аз: '(мисля 5 сек)... бобслей Smiley... това е за него'... тя не се сеща какво е боб-слей - напомням й ((шейните)... 'ще му отива каската'), и става смях.

Идеята на такъв тип комуникация не е да се правя на интересен, а по-скоро предизвикателството. Може ли жената да приема, отговаря и да ескалира шегите - да стават бъзици и да се предизвикваме с остроумия - не за да се надцакваме, а за да ни е интересно, фън и да се сближим бързо (и цялото това нещо да се случва в моя фрейм, който е - "аз излизам с теб, за да ни е забавно и готино, и да проверя дали ме кефиш достатъчно, за да те чукам готино после")... Случвало ми се е мацка да ескалира шегата брутално и директно да я комплиментя 'Иха... т'ва беше много добро, евала'

Случвало ми се е и мадами, които изобщо не се кефят на фън, какъвто и да е. И ми казват нещо примерно 'Държиш се незряло', 'не ми харесват шегите ти', 'хайде да сме сериозни', 'не съм в настроение за майтапи' (и т.н.). НО аз НЕ съм излязъл с жена, за да й се отчитам и тя да ме оценява, доколо съм подходящ за нея (фреймът на повечето шматки)... Нещо повече - изобщо не допускам такъв фрейм, като усетя, че се опитва да ме преценява, веднага я шитвам с нещо... Пример: Тя: 'Изглеждаш много умен... какво работиш?', с изплезен език, очаквайки да се квалифицирам (за да ме прецени, че ставам за нея). Отговарям: 'Бия хора... всяка сутрин от 8 до 9ч.' (което си е истина - това е времето за тренировките ми, които включват и бокс/борба). По този начин тествам мацката, дали става за мен (дали може да отиграе шита/фъна - по забавен начин, а не да спече). Губил съм хиляди сетове, когато обръщам стандартния фрейм, с този, че аз съм селекторът и хуморът (готино) ми помага да го правя. Жените, обаче, които минават тестовете ми и влизат във фъна (приемат фрейма ми) - съм забелязал, че после ни е много готино, вкл. и в секса. (получава се абсолютен уин-уин).

---
Та хуморът е много важен (според мен). Спайкваш комуникацията лесно, лесно се й дисквалифицираш, предизвикваш, доминираш, сетваш фрейм, правиш комуникацията лека (не-толкова сериозна)... с две думи - правиш комуникацията интересна. Наблюдавал съм игра, без хумор - основно се играе на рапорт, връзка, взаимни интереси и натегачество там... А аз не се кефя да правя сериозен рапорт/връзка с жена, с която не съм преспал още. Няма смисъл, тъй като сексът е важен и не правя компромис с него. Освен това, без хумор - трудно се бяга от логическите детайли - да, може да описваш/предизвикваш емоции като разказваш за парти/диско или как си летял с парашут - но много по-трудно се бяга от логическите факти без бъзици...

Единственият минусът на хумора, е че понякога се влиза в абсолютно измислен свят (особено с рол-плея) и не комуникираш нищо реално за себе си - и всичко става, като театър и роля - и може да стигнеш до жените да губят интерес, тъй като те квалифицират като измамник/клоун/палячо, който крие нещо, като си измисля рол-плей... Внимателно - да не забиваш в такава посока.
Активен

I'm a very special kind of monster
Natael
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 22

Профил
« Отговор #47 -: Септември 10, 2018, 23:35:52 »

Хелоу мога да ви дам два оупънъра, които при мен действат (възраст 18-25).

1. (Здравей, колко си добра в гушкането? Мога да ти позволя да се присъединиш в моята банда/gang)
2. (Здравей, харесваш ли гушкането? Ако отговора е да - и ви пита защо - Ами защото ми умря кенгуруто преди 2 дена и съм в траур.. искам гушкане.) Ако отговора е не - ами и аз не го харесвам.. аз харесвам целувките с език.
Ако някога след  оупънър ви сийне.. аз прилагам следната стратегия : Ее, толкова ли не заслужавам едно здрасти? Явно в миналия си живот съм бил много лошо момче.. то май и в тоя ще е така.

При мен не подейства първия опънър. От 20 профила, само 1 отговори и ми попита каква банда, а 4 погледнаха профила ми и до там. Възрастовата граница беше 28-35.
Активен
Страници: 1 2 3 [4]
  Изпечатай  

Отиди на: