Tyxo.bg counter I.....MILF
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Февруари 24, 2020, 21:45:13 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

“Колкото повече се отдавате на нещо по-голямо от вас, толкова повече енергия ще имате.“ - Норман Винсънт Пийл

Екипът на pickup-project организира обучения през януари и февруари 2020г.
Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: I.....MILF  (Прочетена 2277 пъти)
Animal
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 2

Профил
« -: Юни 14, 2016, 00:51:50 »

Здравейте, ситуацията ми е следната:
На 22 съм и имам известен опит, но смятам, че чуждо мнение винаги е добре дошло. Харесал съм си една милфка на 40г. от съседния блок от около година, жената е 7-8 по мойта скала ( живото доказателство,  че възрастта е само цифра!), което ме стимулира да действам директно. Още при запознаването изразих намеренията си, което я впечатли, но ми каза, че е заета и любезно ме разкара. Angry  Преди 2 дни я видях да разхожда кучето си и нямаше как да не се пусна отново и този път ми даде фейсбук докато ми даваше индикации, че ме харесва и успоредно с това ми каза, че няма да излезем. Жени! Сега си пишем и знам, че ме харесва, но може би някакви стереотипни вярвания за възрастовата разлика я ограничават. Искам да я изчукам, но първо трябва да я изкарам да се видим целенасочено. Тук е въпроса ми: Как бихте го направили вие? Отворен съм за мнения и препоръки! Shocked
Активен
MGK
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3

Профил
« Отговор #1 -: Юни 17, 2016, 18:05:27 »

Зрелите жени не си играят игрички. Това е повече от ясно.
Леки негове, не я заливай от комплименти, но ги прави постоянно, за да й е ясно, че имаш напълно истински намерения към нея.
Ако успееш да я вкараш в леглото, последвай съвета ми - в началото супер нежен фоърплей, не бързай да й го нахлузиш. Колкото повече я галиш, целуваш нежно, толкова по-спокойна ще е за самият акт. А като се стигне до него, изчукай я като животно. И като казвам животно, баш като животно! Чукай я до полуда. Надали е получавала такива емоции в леглото в скоро време от мъжа й. После ще видиш как ще ти мърка...

Пожелавам ти успех.

Поздрави,
MGK
Активен
Valenc
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 852

Профил
« Отговор #2 -: Юни 18, 2016, 10:47:12 »

Животинчооо, слушай сега батко си Valenc, познат в други общности като МILF Hunter Wink

Това, че ти е дала Фейсбук, означава, че има интерес вече;) Фейсбук милфките дават, когато ги е страх да дадат телефон. А ги е страх, щото са омъжени, нали  Smiley Така - вече ти е дала "канал", по който да комуникирате. Сам казваш, че когато си пишете, си личи, че ти се кефи. Просто настоявай за среща, това е. Тръгни от малкото - искай да се видите просто на кафе, но - САМО двамата. Да не си помъкне децата с нея или някоя приятелка Wink

Излизате двамата, хилите се, забавлявате се и най-късно на третото "кафе" (ама наистина НАЙ-КЪСНО), вече трябва да си я поканил у вас - на "кафе с райбер" Wink Позволявам ти да го ползваш тоя термин. Дори да не знаеш за какво става въпрос, тя знае, уверявам те  Grin И ще й стане приятно.

Но си прав за едно:
Цитат
...но може би някакви стереотипни вярвания за възрастовата разлика я ограничават.
Точно тук е проблемът. Но е решим Wink Преди месец цели 2 седмици свалях една 48-годишна, дето постоянно това й беше в устата - "Ама как не те е срам да се занимаваш с какички като мен?!"... Накрая я налазих в едно кино следобед, дето бяхме само 3-ма души в салона (ние двамата и един кибик, който седеше 10 реда пред нас)... и да видиш как си тръгнахме на 15-ата минута и отидохме директно в нас Wink Нищо, че пак ми повтаряше, че ми е "кака"  angel

Така че да не ти пука нито от
Цитат
"докато ми даваше индикации, че ме харесва и успоредно с това ми каза, че няма да излезем. Жени!"
, нито от възрастовата разлика! Да не мислиш, че тя не иска да се изплющи с младо агънце като теб Wink Просто й трябва малко време, за да свикне с идеята Wink И - естествено - трябва да я убедиш по някакъв начин, че няма да се чукате само веднъж Smiley Да, това е уловката при милфките - не се дават лесно, но дадат ли се, искат постоянство и... редовен секс  Tongue

P.S. Да я "убедиш" не значи да й го кажеш Wink ПОКАЗВАЙ намеренията си към нея, не ги КАЗВАЙ.
Активен

Човек сам се ражда и сам умира, а през останалото време разни други хора постоянно му се пречкат...
Animal
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 2

Профил
« Отговор #3 -: Юни 19, 2016, 18:44:59 »

Такива мнения исках да прочета. Благодаря! Ще действам и ще питам пак ако има нещо.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: