Tyxo.bg counter В бара
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Август 22, 2019, 20:57:48 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Първата стъпка към постигането на вашата цел е да отделите време и нужното уважение. Разберете какво означава за вас нейното постигане.“
– Дуейн Джонсън – Скалата

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през август 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: В бара  (Прочетена 3730 пъти)
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1571

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« -: Декември 13, 2006, 15:04:22 »

Цитат на: "SBoy"
Пичове дайте идеи как се свалят мацки във шумно заведение. Знам, че е препоръчително да се стои до входа или нещо такова, но все някакъв начин трябва да има да се играе и вътре.

Ситуацията е следната. След двуседмична настинка с ларингит гласа ми се оправи горе-долу и излизам с AFC приятели на диско. Озоваваме се в Миленката в Щудгард ? за сефте стъпвам там. Посетителите са 90% коч, даже забелязвам westwood и други от lovestyle.

1.   До нас се лепва двоен сет, едната мацка е 6-7, мн. добре. Отварям ги ама много трудно ме чуват и повтарям всичко, даже правя pecking от време на време. Bitch shield-а е висок но не непреодолим. Но тамън да преминавам от opener на ESP навлиза сервитьорката, AMOG-ва ме тотално като ме изблъсква от сета, за да им вземе поръчката, и се бави няколко минути. След това се пробвам да ги продължа, но играта ми вече беше долно прецакана и ония ме отсвириха (обърнаха гръб и се правят че не ме чуват, което не е трудно). Това като цяло беше относително възможен сет, щото като съм между тях двете можех да говоря така, че и двете да ме чуват, и да си играя нормално играта.
2.   Обикалям заведението, но не откривам нищо друго достойно за свалка. Единият от AFC приятелите ми обаче си е харесал една. Тя е с приятелката си, а приятелката си е с гаджето си. Отивам да се пробвам да ги зарибя и да ги запозная с моите приятели. Абсолютно невъзможен сет, щото бяха наредени така, че по никакъв начин не можех да говоря и на тримата едновременно. Сета много спече, още повече, че на гаджето не можах да обърна никакво внимание и той почна да гледа свирепо, и аз по отсвирих, щото двете мацки бяха далече една от друга и трябваше много да се въртя и да повтарям - абе не вървеше работата.
3.   Westwood ме насочва към двоен сет дето току що са го отсвирили. Това е седящ сет, канапето е във формата на буквата П. Двете (7-8) са седнали на едната дълга линия. Аз ги отварям като съм се подпрял на масата. Момичето до мен (таргета ? с потник е и като се навеждам да й приказвам лицето ми е на половин педя от огромните й бомби) се отваря доста добре, въпреки, че току що са били заговорени, а освен това знаеше ESP-то. Мацката до нея обаче е с железен bitch shield, и за съжаление няма начин как да говоря така, че да ме чува и тя - единственото, което мога да направя е да накарам таргета да и ?предава? на нея. Не мога да седна срещу тях, щото няма да ме чуват. Не мога да седна на късата страна на П-то, щото са си изсипали якетата и чантите там, пък и ще съм до тая с високия bitch shield. Вкарал съм вече няколко рутини, но работата като цяло отива на зле. Решавам, че ще изчезна от сета, докато настроението е добро, и ще ги подпра после пак. Като се връщам при приятелите си обаче те са се приготвили да си тръгват, и аз отсвирвам и изчезваме.

Та да обобщим ? сетовете се отварят лесно, момичетата са готини, но няма начин да говоря на повече от един човек наведнъж, и това ми разбива играта.

Как може да се справим с тази ситуация? Идеите, които сега ми идват наум са следните:
-   да отварям двойни сетове, като се намъквам между тях, така че и двете да ме чуват
-   да влизам директно с уинг (въпреки, че в случая нямах такъв) и уингът да заговаря обстакълите почти директно, след като си вкарам opener-а.
-   при третия сет реших да направя пауза, защото ситуацията ставаше прекалено needy и прекалено директна; но по-скоро трябваше да направя изолация на отсрещната страна на канапето, и след това пауза, така другия път като видех таргета нямаше да се налага вече да се занимавам с обстакъла.

Други идеи? Мацките в шумни заведения са прекалено готини, за да се оставят просто така.
Активен

I'm a very special kind of monster
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #1 -: Декември 13, 2006, 15:04:55 »

Цитат на: "Highspirit"
Здрасти СБой,

От това, което съм наблюдавал, чувал от приятелки и познати и (макар и рядко) правил, в бар и дискотека, жените, които искат да бъдат свалени се ориентират към бара. Тези, които си танцуват е по-вероятно да възприемат интервенциите като "досажане". Докато, докато си седи на бара, първо се вижда ако момичетата са сами (а не мутрите им да ги чакат в сепарето след танца), второ след като седи по-лесно ще тръгне разговора, отколкото да се опитваш да и викаш в ухото, докато тя танцува.

Снощи във влака чух две студентки да си говорят колко хубаво било в "Авеню", само дето постоянно имало "навлеци", които "досаждали", когато не били с момчета.

А една приятелка ми каза директно - "Ако съм отишла да се свалям, ще седна на бара, а аако просто да си танцувам, ми просто ще си танцувам и разкарвам навлеците".

Наблюдавайки внимателно в дискотеките също съм виждал много повече свалки на бара.

Това мога да кажа.
Активен

slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #2 -: Декември 13, 2006, 15:05:14 »

Цитат на: "SBoy"
Окончателна присъда: в шумно заведение е голяма мизерия да се пикапи. Привлечени от наличието на голям брой HB-та, с Highspirit бяхме в едно диско (Fire) в Студентски град в София - човек докато не се научи от собствените си грешки не мирясва. Фактът, че можеш да говориш на не повече от един човек едновременно отвсякъде разбива тотално играта. Не помага и това, че когато сетът е на маса много трудно може да се внедриш на удобна позиция от която няма да ти пада ранга, и това, че предвид тъпканицата много трудно се ориентираш колко точно и кои хора съставляват сета на таргета, към която си се насочил. И въпреки, че изглежда, че има много и готини момичета, по-голямата част от тях са в прекалено големи компании за да се опитваш да им вкарваш игра. Затова реално за два чава успях да отворя едва 4-5 сета. Въпреки, че всички до един се отвориха нормално (нямаше отсвирвания), проблемите с комуникацията сриваха интереса им доста бързо. Успях да продължа малко по-дълго единствено с един двоен сет, но и там работите угаснаха когато ди-джеят реши да надуе неква песен особено високо. Шумните клубове са лъжа и измама.
Активен

slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #3 -: Декември 13, 2006, 15:05:40 »

Цитат на: "slayer"
За изключително шумните дискотеки съм съгласен... Там няма как да играеш с гласа си - както ще и забележиш - там никой не се и опитва да го прави... а и те са си чисто танцувални мероприятия... За по тихите обаче /тип барове/ - и тези, в които има "по-тихи" - зони - сепаренца и т.н. - скоро ще опиша моя опит в отделна тема... Също - и пред самите заведения - може да се играе спокойно с глас... Също и преди 00 часа - преди да са пуснали музиката на макс - само дето тогава пък няма много хора и Сетове... но е доста по-тихичко обикновено...

-SL
Активен

Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: