Tyxo.bg counter Свалка с какичка
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Септември 17, 2019, 07:23:29 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Не трябва проблемите да ви тикат напред, а мечтите да ви водят.“ – Дъглас Евърет

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през септември 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Свалка с какичка  (Прочетена 4491 пъти)
ivko02
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 9

Профил
« -: Юли 28, 2016, 21:33:35 »

Днес се запознах с една много яка по десетобалната към 8-9. Заговорихме се по- голяма е 2 години. Мисля, че първо впечатление е добро, защото бързаше, а остана да си говорим 20- 30 мин. Взех и фейсбук. Давайте съвети с по- голяма не съм се свалял и това за мен е непозната територия. Всичко ще е полезно. Общо взето е красива, умна и феймъс. Сами ли да я поканя да излезем или с мой приятел? Кога да и пиша неделя заминавам на море за седмица. А бе кажете всичко, което се сетите.
Активен
Parkway Drive
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 92

Профил
« Отговор #1 -: Юли 28, 2016, 22:32:41 »

Начина по който си написал рапорта си ме кара да си мисля че си на около 15-16, а тя ще да е на 18. Другото което е, не се надявай много на тоя Фейсбук, телефонния номер щеше да ти помогне много повече. Аз лично бих й писал в събота преди да замина на море, не бих й споменал че ще ходя на такова и чак след като се върна с по-висока енергия бих й писал пак, но си мисля че ще пооплескаш нещата с тоя фейсбук, даже по-добре я набери на месинджъра отколкото да драскате, хем няма да има толкова време да премисля отговорите си. А и 2 години разлика не са нищо ако си над 20г. Щом е феймъс (известна) ще е бая отракана, 20-30 минути какво й говори, приятелски или запали искрата?
Активен

Твоето Бъдеще Е Създадено От Това, Какво Правиш Днес А Не Утре!
ivko02
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 9

Профил
« Отговор #2 -: Юли 29, 2016, 08:41:13 »

Аз съм на 14. Тя е на 16.  Говорехме си приятелски, колкото да видя струва ли си за нещо по- сериозно. Вчера вечерта ми писа сама. Разменихме си номерата и се уговорихме да излезем. Трябваше да излиза с приятели часа, който предложих, но каза, че ще дойде Cool
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3799

Профил
« Отговор #3 -: Юли 30, 2016, 20:48:34 »

Браво на младото лъвче! Можеда не ебе, но поне се пробва. Така се става играч, като почнеш отрано.
И аз моя синковец като стане на 14 бих му пожелал да сваля 16-год. 9ки.
Успех младеж!
Активен
Kikbox
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 49

Профил
« Отговор #4 -: Ноември 23, 2016, 18:19:24 »

Евалата малък от сега е добре да почнеш. След време ще видиш какви резултати ще имаш.
Активен

“Не поглеждай назад – не си тръгнал натам!”
Royal
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 268

Профил
« Отговор #5 -: Ноември 23, 2016, 23:07:41 »

Цитат
 Аз съм на 14. Тя е на 16.  Говорехме си приятелски, колкото да видя струва ли си за нещо по- сериозно

Хаха, браво. Много ми вдигна настроението. Макар и стара тема, ще пиша. От сега ти казвам, че ще си добър в играта, щом не ти е проблем да заговаряш "какичките". Макар, че си малък още, ще ти дам един малък съвет.  Никога не тръгвай с нагласата, че е по- голяма. Смятай ги за равни, че дори и с лека нагласа, че си над тях, няма по- голяма, по- красива, по- умна ....Така ставате на подсъзнателно ниво "equals" и пречупваш границите, каквито поставя самосъзнанието и социалното програмиране. Така ще е вкараш в твоя свят... Айде поздрави и умната...

P.S. Сега повече мисли за учене и лична реализация, че продавачите в макдоналдс трудно свалят мацки. Усъвършенствай се. Тренирай, развивай тялото и интелекта си. На твойте години човек може бързо да напредне, учи си уроците, учи езици, развивай креативно мислене. Чети книги. Другото ще си дойде само, щом го търсиш..
Активен

Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: