Tyxo.bg counter Ученичка си играе на близко-далече с мен, а аз не я разбирам
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юни 25, 2019, 04:36:26 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Всяко дете е творец. Проблемът е как да се запази такъв, като порасне“ - Пабло Пикасо

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през юли 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2
  Изпечатай  
Автор Тема: Ученичка си играе на близко-далече с мен, а аз не я разбирам  (Прочетена 8349 пъти)
superretards
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 17

Профил
« -: Септември 29, 2016, 18:13:20 »

Здравейте приятели! Бях 10 клас когато тя дойде в моето училище. Да, много я харесах, но нищо не направих. Занимавах се с други момичета 2 години, които по някакъв начин са показали, че имат към симпатии към мен и може би са били по-лесни и вързани в кърпа, за разлика от нея. Това беше до лятото. Лятото бачкахме на морето с едни авери и много се променихме, израстнахме и натрупахме доста опит с момичетата. Скъсах с моята приятелка малко след като си дойдохме и просто вярвах и бях решен да тръгна с това красиво и нежно момиче, което си бях харесал още преди 2 години. Писах й една вечер и от там тръгна всичко. В училище си бяхме разменяли някакви реплики миналите години, но нищо особено. В началото чата вървеше супер, разбрахме се да излезем и излязохме (макар и малко трудно, дърпаше се). Вечерта мина супер - разходка, бях и донесъл едно символично за нея подаръче от морето, смяхме се много, а и честно казано не сме говорили на много сериозни теми и имаше яко кино, разбира се. Хем имаше доста признаци, че ме харесва, хем усещах постоянно, че е леко дръпната. Но просто реших, че и трябва време да опознае човек и не е толкова отпусната. Следващите 2-3 дни бях много зает и не сме си писали. Вече беше станало време за първия учебен ден и се видяхме на училище, но не си приказвахме много. Аз я прегръщам, дърпам я да си приказваме, а тя все бяга към стаята си и се държи много дръпнато?! Чата също не вървеше добре, отговаряше ми след няколко часа и то едвам, едвам с 5 думи на кръст. Събота я извиках да излезем, но тя ми каза, че не можела и се била разбрала с други. Добре, реших че работата няма да я бъде щом се дърпа няколко дена подред и я оставих на мира. Има и други момичета, не е единствена все пак . След 2-3 дена тя сама ми писа и то доста, нищо общо с преди. Зарадвах се и си писахме бая, но на другия ден в училище пак беше дръпната. Казах й че е много неуважително от нейна страна да ми се прави на интересна и че нямам време за губене. Днес сутринта мина и я поздравих, а тя само се усмихна и вече си казах на ум, че и бия шута тотал. След 2 часа пак ми писа и от тогава нищо не съм и писал.
Сега се чудя въобще да се занимавам ли с нея или да си карам живота и да си гледам матурите и хобито? и да си барам.. тетрадките
Някакви мнения по въпроса? Като цяло не ми се пишеше, но реших да видя и други мнения и гледни точки по въпроса...
Благодаря на всеки отделил време и приятна вечер  Smiley
(пускам темата от името на авера от морето понеже има проблем при регистрирането и не успява)
Активен
Just_a_boy
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 914

Профил
« Отговор #1 -: Септември 29, 2016, 19:42:41 »

Най-вероятно си прецакал нещо на срещата.Казваш, че всичко е минало много добре - бъзици, кино т.н., но било ли е наистина така или само ти си ги виждал така нещата ? Опиши по-подробно как е минала срещата.Държа ли се естествено, какво точно беше киното, как ти реагираше на докосванията, тя правеше ли кино(удря те по рамото, приближава се до теб като ходите, докосва те) ? В каква обстановка се разделихте(може да е чакала да я целунеш и да си изпуснал момента) ? Ако наистина всичко е минало толкова добре няма причина мацката да ти се прави толкова пъти на интересна.Общо взето, когато дадена мацка ти се прави на луда след среща има няколко възможни сценария за възникналата ситуация:

1) Отишъл си сдухан на срещата - води до това, че много мощно влизаш във фрейма на мацката(влезеш ли й във фрейма убиваш привличането на секундата), тя е "силната", изпускаш контрола и тя започва да води, което значи почти винаги гейм оувър.Тук е важно да се отбележи, че водене не значи само тя да казва какво ще правите и къде ще ходите - това е само най-откритата и директна форма на "водене"(доминация).Мацката може да доминира по много различни начини - ако тя насочва разговора, контролира темпото(кога мълчите, кога разговаряте оживено), говори само за себе си, изразява незаинтересованост(отегчителни погледи, въздишки, гледане в телефона) - всичко това са форми на доминация или опит да те омаловажат и да ти срутят ранга.Когато усетиш, че мацката се държи така е много важно да я порежеш, за да си вземе бележка и да си оправи поведението - иначе тотално ще ти се качи на главата и ще загубиш контрола.Не си прави труда да се занимаваш с мацки, които не те уважават достатъчно.

2) Не си се държал естествено(правил си се на голямата "алфа") - ако няма съвместимост между реалното ти аз и това, което показваш/се опитваш да покажеш на мацката е много вероятно тя да усети "пукнатините" и съответно тотално да ти изгуби уважение и да те отсвири.Няма смисъл да се правиш на какъвто не си и да си придаваш излишна тежест и важност.Не искам да гадая, но е много вероятно точно това да ти е прецакало нещата - 3 дни си бил "много зает" да я потърсиш при положение, че 2 години точиш лиги по тази мацка - абсолютен фарс, който всяка по опитна мацка ще надуши от 10 километра.А сега си представи огледално как би й подействало като разбере за престорената ти "заетост" и дребните игрички дето въртиш при положение, че вероятно си бил готов да се видите пак още на следващия ден... Би й подействало по същия начин, по който ти действат на теб игричките й сега.Помисли за тези неща и ако намираш нещо вярно в написаното направи необходимите корекции - няма смисъл да се изсилваш и да се правиш на какъвто не си, усеща се.Това си е само мое мнение де.. общо взето хвърлям боб, да не се засегнеш нещо Wink

3) Мацката изначално не ти се е кефила достатъчно - т.е. използва те за провайдър/его буустър.И това е много вероятно предвид описаната от теб ситуация - мацката се колебаела, дърпала в началото и т.н. Имай предвид, че жените умират от кеф да ги свалят и да получават внимание и може да е излезнала с теб просто за това - да си използва свободното време и да се почувства желана.И съответно като си изпълнил "мисията си" не с й нужен повече и се насочва към следващия мъжки скалп.Има и такива жени.При тях най-важното е да не им даваш така необходимия валидейшън.Ако ти пусне някаква кукичка(лек намек) директно я срязваш и я караш тя да те гони: "много бързаш" , "хаха, предлагаш ли ми се, я да видим кво толкова ще ми предложиш" и т.н.

4) Бил си безопасен.Това по-скоро не е за твоя случай, но го имай предвид.Мацката чака на тази среща да се случи нещо и ти да действаш пръв - ако не го направиш просто те отписва като плах и нерешителен.Трябва да се научиш да усилваш напрежението между вас - изразявай несъгласие(не винаги и не престорено, а просто си казвай мнението директно), предизвиквай я, карай я да ти се доказва.Като си сигурен, че я доминираш и напрежението е високо може да пробваш и нещо по-рисково(докато сте седнали някъде един срещу друг, примерно): "знаеш ли.. кефиш ме.. ела до мен да те усетя" - ако се подчини на нещо подобно може да си сигурен, че ти е казала "да" вече.
Активен

"Fortune doesn't favour fools"
Kikbox
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 49

Профил
« Отговор #2 -: Септември 30, 2016, 01:42:31 »

И преди съм виждал подобни случки. От твоя гледна точка всичко е било мед и масло ,но щом се дърпа момичето има нещо тука. Не знам какво е.. Преди време един приятел беше попаднал в същата ситуация като теб само ме питаше,аве тая защо все ми се дърпа като тръгна да я прегръщам. Моят отговор беше може да си има друг, или път просто да не те харесва. Варианти много. Smiley 
Активен

“Не поглеждай назад – не си тръгнал натам!”
superretards
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3 -: Декември 09, 2016, 16:20:36 »

Здравейте момчета! Преди се скарахме малко с момчето от морето и спряхме да поддържаме връзка. Но сега се сдобрихме и го разпитах как върви с момата, за която ме беше накарал да пусна темата тук. Той си я е прочел предния път и ви е много благодарен за отговорите!
Разказа ми подорбно.
С момата нищо не станало тогава, пишели си от време на време, в училище се виждали и си казали 2-3 думи, но нищо особено. Преди 2-3 седмици започнали да си пишат пак и до много, започнали да излизат често. В училище си говорили доста. Тя била много срамежлива, но той показвал, че я желае и правил много неща за нея. Тя била наясно с чувствата му, но не била наясно със своите. Споделяли си много неща и говорили на теми с дълбок смисъл доста често, различно от шибаните материални и кухи бъзици, недоказващи абсолютно нищо, освен, че ти се ебе на куче и се правиш на готин. Е да ма пича нещо втасал работата. Веднъж като били заедно той решил пак да я пита и разпита и да обясни чувствата си на живо. Били седнали много близо и били прегърнати, той бил готов да я целуне, но тя му казала, че не е сигурна дали иска нещо сериозно. А той искал сериозно, било му писнало от всичко скучно, еднакво и преходно. Наистина я е харесал и видял, че си струва да е с нея. Правила го е щастлив, мотивирала го е. Този път е било различно. Но той помислил, че може би само го изпитва и тръгнал все пак да я целува, но тя се дръпнала и той я е целунал само по бузата. Няколко пъти, после и тя го е целунала по бузата и после го била захапала по нея.. това му дало някаква надеждам, че все пак ще стане рано или късно. Не спряли да си пишат и да излизат, да се виждат, той да и споделя, тя да му споделя... Една вечер се прибирали и той я е целунал по устата, тя също.. няколко пъти.. и бил много щастлив, но когато се прибрал тя му била написала, че не била сигурна дали е трябвало да стане сега и че е много объркана. Опитал се да разбере защо, но тя не му казвала, казала му да не се притеснява, просто искала нещата да се случват по-бавно, да си споделят и да си имат доверие. Той се съгласил да я кара бавно и продължавал да доказва, че всичко ще направи за нея. Е да, ама един ден тя му написала, че не може да мисли за нищо, че не може да се концентрира, че ще се побърка, че хората я натоварвали и че искала да остане сама и да разбере какво става.. той и казал, че няма да я притеснява и ще я остави намира от сега нататък и когато тя разбере какво иска, да му каже... Помолила го да не се сърди и да не я разбира погрешно, била много благодарна за всичко, което сторил и че бил до нея през цялото време. Ясно му станало, че тва е краят. Бил влюбен и много го е боляло, дори и на мен ми става гадно като си помисля. Със сигурност е в агония и е много обезверен. Същата вечер, докато той се опитвал да я утеши, преди да си кажат последните думи един на друг, станало навъпрос как никой не оценява красотата на изгревите и залезите и т.н, не знам в какъв контекст е било точно. Днес сутринта тя качила снимка от изгрева в профила си и написала Благодаря Ти <3 . Не спирал да мисли за нея и това какво да прави, да се бори или да се откаже. Знае, че няма да е лесно, но знае, че ще успее да се оправи. Поне му било улекнало малко и каза, че определено е щял да се побърка от мисли за нея и какво ще стане между тях преди това. Както и да е, сега ви моли жадно за помощ. Какво да прави в тази ситуация, да се откаже ли или да продължи да се бори за нея? ( всичко се случва в период 3-4 седмици, като той е на 18, а тя на 16 )
Благодаря ви от негово име и сърце, както и аз благодаря за разбирането! Дано му помогнем на пича, че и на мен ми е много тъжно като го слушам.

П.С. Когато започнали да излизват отново, тя споделила, че не и е направил добро впечатление в началото, защото бил като останалите. Усещала, че не е бил себе си и се е правил на интересен. ( опитвал се е да се направи на пикъп маняк хаха Smiley )
Активен
priest543
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 90

Профил
« Отговор #4 -: Декември 09, 2016, 16:33:10 »

Не, че нещо ама-... сигурен ли си, че пича с момата не си ти?  Undecided
Активен
superretards
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #5 -: Декември 09, 2016, 17:34:34 »

Сигурен съм мой..
Пича като прочете темата ми каза, че е забравил да ми спомене нещо. Когато я питал защо била объркана след целувката, тя му казала, че я е било страх да се впуска в толкова сериозно нещо, страх я е било да ме го изгуби. А той и казал, че ще го изгуби не ако бъде д него, а ако не иска нищо сериозно с него.
Активен
selfmade3
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 64

Профил
« Отговор #6 -: Декември 09, 2016, 19:46:52 »

Заедин приятел питам  Embarrassed Embarrassed Embarrassed Историята и тя кърти
Активен
superretards
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #7 -: Декември 09, 2016, 22:29:08 »

Добре момчета, да кажем, че става на въпрос за мен.. помагайте?
Да продължа ли да се боря за нея? Винаги досега съм се отказвал и нищо не се е променяло.
Историята е напълно истинска, няма смисъл да си губя времето да пиша глупости или филмарщини.
Активен
selfmade3
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 64

Профил
« Отговор #8 -: Декември 09, 2016, 23:06:09 »

Ами брат викаш филмарщини, ама ти май малко си се пофилмирал. Личи си че си умно момче и добре разказваш, но пробвай да и пробиеш малкото пиче, вместо дълбокомислени разговори и споделянки. Едното не изключва другото . Нито пък това че е малка и срамежлива. А всички тия объркана съм искам сериозно благодаря ти т.н. са нещо като тест колко си сериозен към нея, но не само в смисъла на умно момче. Така че я натисни малко. Залези малези...
Бтв тия суперретардс не бяха ли едни шведи съссупермотота  police
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1193

Профил
« Отговор #9 -: Декември 10, 2016, 01:21:02 »

Опитва се да те накара да инвестираш, докато тя дава 0 (нула) - ама кръгла с дупка посредата. Най-старата игра. Като използва чувството ти за състрадателност.
Кво се получава на практика. Казва ти, че я е страх, за да не те изгуби. Да, така е. Страхува се, че ако инвестира и не ти се дърпа, ще придобие зависимост от теб, и ще загуби контрола. В същото време, ти се бориш за отношенията и инвестираш. В мига в който спреш - тя ти пуска бисквитка, и ти отново скачаш, ама по-нависоко. Ах, колко удобно, страх ме е, няма да си мръдна газа, а ти се бори за отношенията.
Тея лафове, които ти ги е казала не са никак специални и ситуационни, толкова са изтъркани, толкова съм ги чувал от путките, толкова мъже са ги чували, че могат спокойно да влязат в топ 20 на най-клишираните женски думи - ДОСЛОВНО.

Ако бях на твое място, щях да съм почнал да си играя с емоциите и още при първите пуснати кукички, и при първите опити за близо-далеч да я карам да ме гони. Щях отдавна да съм извършал приятелките и и то пред очите и, докато гледа, че наистина да знае за кво е объркана. Много бързо щеше да си събере мислите. Щях да си играя с нея, точно както тя го прави с теб. Но инвестициите ми нямаше да са като твоите, бих бил далеч по премерен в тях, и просто нямаше да ми пука толкова.  Smiley

На 18 си, млад си и тепърва се учиш и развиваш, нормално. Съвет не мога да ти дам конкретен, щото няма аз да ти нося кръста. Това ти го казвам като насока. Мацката винаги можеш да я изгубиш, без значение дали действията са ти мили или се държиш като пълен задник. По-важно е действията ти да работят за твоите интереси, а не за някаква 16 годишна пикла, дето е решила, че най комфортно се живее като водиш някой за носа и не поемаш за нищо отговорност, само оценяваш по кралски.
Успехи с мацето. И с мацките като цяло.  Smiley
Активен
superretards
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #10 -: Декември 10, 2016, 07:47:56 »

selfmade Благодаря ти мой.. прав си, малко съм се вкарал във филма, не трябва да го мисля толкова. Да, точно те са хаха, изненадваш ме.
btw Много ти благодаря за подробното обяснение и за желанието ти за помощ. Явно е така, щом казваш.. аз просто съм малък, нямам толкова опит, винаги връзките са ми били лесни и не съм го чувал преди.
Добре, как да си играя с нея, как да направя така, че да ме гони? Вмомента ситуацията е така, че съм и казал когато реши какво иска, да ме потърси и не сме си говорили и виждали от вчера. Как да постъпя сега? Точно така е както казваш, аз инвестирам адски много, докато на нея не и пука и не прави нищо, ама нищо. Само празни приказки. Ясна работата, то си имало схема. Благодарен съм ти, че ми  отвори очите брато. Предварително ти благодаря и ако ми дадеш насоки за това какво да правя сега. Не се притеснявай, със сигурност последствията ще са по-добри от това, което мисля да направя аз.
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #11 -: Декември 10, 2016, 13:49:56 »

Цитат
аз инвестирам адски много, докато на нея не и пука и не прави нищо, ама нищо.
От там се почва. Страха да не изгубиш някой (инвестициите си). Които пък се трупат докато се задълбочава. Щото нещата винаги може да се прецакат, идеята е, че в момента са си прецакани, но не го усъзнаваш. Изчети форума като за начало.
После спри да се съобразяваш с тъпотиите и. Спри да инвестираш и да я гониш. Сваляш други по-готини момичета. Най-безцеремонно пред очите и. Пък ако почне те следва и гони, и пускаш малко гювеч и след това пак далеч.
Активен
superretards
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #12 -: Декември 10, 2016, 17:59:45 »

Искрено ти благодаря приятелю! Много си прав, но го осмисляш, чак когато го чуеш. Защо всичко е толкова сложно устроено, не можеше ли просто аз да я харесвам, тя да ме харесва, да тръгнем, да се обичаме, да сме заедно.  Grin Попринцип говоря, не точно в случая... но явно нямаше да е интересно така.
Пак ти благодаря btw! Страшен пичага си!  Smiley

П.С. Като се замисля, през тези 2-3 месеца, в които не сме си писали, понеже се занимавах с доста момичета от училище и се имам много с тези от моя клас и ги разнасям наляво и надясно както ми падне, все ме закачат и тая мацка като ме види с тях или с друго момиче, все виждах в очите и много странен поглед, все едно тя иска да е на тяхното място. И винаги ми пишеше след това. Или ми пращаше "бисквитка", както каза ти.  
П.С. 2 Сега ми праща съобщение по инстаграма. Понеже днес се разходих с моите тигри извън града и снимахме залеза от едно страхотно място и ме пита къде съм  Grin Grin ебахти случката, просто и отговорих тайна майна.
Активен
superretards
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #13 -: Декември 10, 2016, 19:17:40 »

Извинявам се за спама, но ХАХАХАХАХА  Grin Grin Grin Grin
След като и написах тайна майна, тя ми написа " много си потаен, кажи де " и нищо не и написах.. качих си няколко пейзажа от преди време и тя сега почна да ми пише и във фейса, но не погледнах какво само последното съобщение виждам, че е сърце. А ако бях продължил да я търся, щеше да ме отреже в тоя момент, със сигурност. Мале колко е вярно тва дето ми го каза брато, че чак ми е смешно  Grin Да сте живи и здрави големите и патилите, все така да помагате!
Благодаря ти пак, голям си!
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #14 -: Декември 11, 2016, 04:09:35 »

Пич, не случайно ти казах, че си доста млад. Тепърва ще си трошиш тиквата докато оформиш играта си и да придобиеш реален усет за динамиката. Мислиш си, че си открил топлата вода ама не си. Повярвай ми, още от тази случка ти гарантирам, че ще останеш с доста противоречиви мнения. И въпросителни.
Това е нормално. Нужни са ти няколко такива хлътвания и доста кураж за да започнеш да оформяш играта си.
За това. Не го вземай толкова на сериозно, те съветвам. Стреми се да минеш този етап по-бързо. За да можеш да си изясниш пед себе си собствените си стремежи и желания. За да гониш тях. А не да се надцакваш за чужди.
Активен
Страници: [1] 2
  Изпечатай  

Отиди на: