Tyxo.bg counter Девушка каторая красит брови или момичето което си правеше веждите
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Май 21, 2019, 15:50:04 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Най-трудно е да вземеш решение да действаш. Оттам нататък просто трябва да си упорит." - Амелия Ерхарт

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през май 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 6
  Изпечатай  
Автор Тема: Девушка каторая красит брови или момичето което си правеше веждите  (Прочетена 22961 пъти)
ins
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1868

Профил
« -: Октомври 10, 2016, 01:39:47 »

Ще ви разкажа една история за любов, което е малко нестандартно за този форум, но исках да споделя как се влюбих в едно прекрасно момиче.

8 Септември в стар хотел на около 50 години, мръсен и мухлясъл си лежат двама влюбени. Прозорците огромни скрити от едно червено вишняво перде, прозорецът е леко притворен, за да влиза все пак въздух в адски топлия септемврийски ден. Дограмата беше от дърво боядисана в бяла чоплеща се боя. Стар телевизор AIWA бучеше на RING BG. Май даваха някой мач от италиянското първенство, но той бе по-скоро за фон и прикритие на звуците от оргазмите и страстта. Дори съм си окачил потните спортни къси гащи на импровизиран простир до прозореца и си им личеше сянката зад пердето. Пълна мизерия, но аз си стоя щастлив и стараещ се да запамеття тази картинка. Чувствах се като герой от руски роман, но тази картинка промени живота ми.

Бях се върнал в България след терористичните актове в Истанбул. Бях изпаднал в голям стрес там. Някакъв терорист се взриви на 800 метра от мястото, на което живея и работя в 10 немски туриста. Не смеех да мръдна от квартала. Визата ми така и не идваше, а после узнах и че не издадена. Трябваше да напусна тази отиваща в дъното държава. Бях си дал 2 месеца яко живот и купони. Но после имах задачки за вършене. За щастие задачките ми включваха много полезни неща, едно от тях беше да намеря физически и душевен мир. За това и си намерих работа на морето, в която адски често да почивам, приятелите ми да идват често при мен, да имам време за спорт, медитация и рефкетиране. Бях си направил мега як график. Всичко беше от А до Я начертано. Дори влязах с пари с братовчед ми да отворим малък магазин за дрехи с братовчед ми. Всичко беше перфектно.

12 юни си стоя на рецепцията, тъкмо си бях взел смяната и към мен приближава едно супер лъчезарно и усмихнато момиче. Направо ме събуди с тази усмивка и ме пита на развален английски къде е управителката. Обясних и, че ще дойде до 15 мин, ако иска може да изчака, ако желае да и предам нещо. Момичето ми махна с ръка, че не е важно, явно не знаейки как да се изрази на английски и отиде някъде към хотела. Усмихнах се и аз, беше много смешен този жест с ръка.

След няколко часа я видях с една червена пристилка да носи две хавлии. О забога, но тя работи тук като камериерка? Коя е тя, от къде е? Усмихнах и се и казах едно мазно 'привет' и тя се обърна и ме забвеляза как лъщя като турско златко. Дойде време за обяд и я видях и тям - да тя работеше в нашия хотел. Страхотно съдбата и е предначертана. И на 5 врачки да иде, все едно и също ще и кажат. Вечерта се събрахме голяма част от персонала в ресторанта, където си хапвахме безплатно. Тя беше с още някаква нейна приятелка на съседна маса. Отидох при тях и им казах, да се приместят при нас, младите от нашия хотел ядем на една маса. Каза ми, следващия път, че може, но сега почти приключвали с вечерята.

На следващия ден бях нощна смяна и не успях да я видя, но постояно си мислех за нея. После и два дни почивах, плажове, волейбол, фитнес, графика беше пълен, но успях да отида на вечеря. Пак я видях и пак я поканих, отказа ми. Пратих колежката си също от украйна да ги извика и на нея не и отказаха. Започна се един разговор, кои от къде е. Беше приятно. Разбрах, че е на 19 години, което беше малко тъпо. На следващата вечер пък и се разходихме - аз, тя, приятелката и и моята колежка украйнка. Влезнахме в един хотел, където тя веднага започна да си прави снимки до една интересна статуя. Накарах я да ми направи една и на мене, а после и аз и щракнах няколко, с идеята да се зайграем и да я накарам после да ми прати снимката по фейсбук. Въпреки че се зайгра пред камерата, та и аз така малко, ударих на греда. Руснаци, украйнци не ползват фейсбук, а вконтакте. Прати ми снимката по блутуут.

Следващите дни минаха по-леко, въпреки че всеки ден се засичахме на обяд и вечеря и си лафихме с останалите колеги. Аз дори излезнах на дискотека и забих една друга украйнка. Голям сейр с нея. Прибрахме се към 3 от дискотеката, изчукахме се и заспахме. В 5 и 15 колежката ми се обажда да дойда да я сменя, че я е хванал летния грип - сиреч повръща и дриска като не видяла. Не успях да сабудя украйнката, за това я заключих в стаята и и написах бележка да ползва прозореца, за да излезе - все пак бях на първия етаж. Много ясно, че нещата с тая не се получиха, дори един път изядох яко ругатни от нея, като ме засече по улиците. После пък си хванах едно гадженце от съседния ресторант, пак украйнче, ама се оказа голямо курве и ме заряза на бързо на бързо за някакъв гъзар...който се оказа пълен мухлю... изневеряваше на мега красивата си жена с долнопробна курвичка. Просто някои мъже не знаят какво искат.

Един ден си вървя с един приятел към плажа и забелязвам въпросната украйнка, камериерката, да минава пред мен и да бърза към хотела, а аз почивах. Викнах и тя маха и се усмихва.
"ей че сладуранка", вика аверчето. И аз му разказвам за нея, а той се кикоти. "е какво чакаш, да я наебе някои друг ли. Стига си се лигавил с курвентии". На вечеря този път си викам, че сега е момента да действам. Вкарвах и цяла вечер мега брутални погледи, все едно че ще я изям барабар с порцията и. Изпратих ги нея и приятелката и до бунгалата им и се прибрах. Питах другата колежка за някакви контакти на това момиче и тя ми даде инстаграма й. Писах на момичето, че най-сетне сам я намерил и тя супер много се зарадва. Имаше малко чат и се уговорихме да се видим на вечеря на следващия ден. За жалост и приятелката и беше с нас. Но аз не се отказах и на следващия ден пак я поканих на разходка след вечерята. Този път явно се усети и за малко останахме насаме. Поговорихме и разбрах доста за нея - фотомодел и мажоретка, обича да танцува, да играе в театъра, студентка трети курс по туризъм обаче. Супер интересно момиче, искала е да стане психоложка и е хоби психологията. Засегнахме тази тема и си поговорихме на длъж и на шир. Тя беше очарована, че знам много особено за езика на тялото. Даже и казах, защо смятам, че ме харесва и после и казах, как се е притеснила от факта, че съм я хванал, с това че се прибра и си наведе срамно главата.

Няколко дни се разхождахме с нея и приятелката и понякога и другата колежка. Направи ми впечатление, че е много позитивна, вечно усмихната и се забавлява на най-малкото. Като чуе няква музика от някоя анимация от хотел и се зайграва. една вечер дори ме заведе на детска дискотека и се включи да танцува с децата, а аз се пукнах от смях с приятелката и. Една вечер ги поканих на истинска дискотека и разбира се само тя прие. Отидохме и още на пътя се замляскахме. Вътре пиинахме, понатискахме се, направи ми впечатление, че пие доста бързо и притеснено, сякаш искаше да се напие за да се поуспокои. После и потанцувахме. Боже как красиво танцува това момиче, а аз пълно дърво. След дискотеката се прибираме и и предложих да отидем в нас. Тя ми се намуси и ми изигра първия си шит тест 'Само за това ли съм? За един секс и после чао. Аз си заминавам'. Батко ви обаче тези ги е чувал много. 'О-о, ама ти за такъв ли ме смяташ, че ще правя секс с тебе и ще те оставя. Хайде моля ти се, чао тогава. Не обичам да ме обиждат така'. При което тя отпрашва напред и след 10 секунди виждайки, че не тичам след нея, се спира. 'Защо искаш да правим секс, защо си такъв, какво е това нещо сега'. Настигнах я, погледнах я и пак и казах 'Аз просто исках да правя секс с тебе тази вечер и все още искам, но това не значи, че те смятам за момиче за една вечер'. Тя седи и се чуди 'Значи, ако не правим секс, би бил пак с мене'. Отговорих и положително, а тя ми се хвърли на врата. Целувахме се доста дълго. Всъщност половин километър ги извървяхме за около час. Но така и не се прибра с мен. Живеехме на около 200 метра един от друг.

Минаха се една или две седмици, в които излизахме всеки ден почти, но тя искаше да си крием връзката, защото не било редно, тя като момиче от украйна да ходи с местен. Всеки щял да я смята за курвичка. А и тя и една връзка, все още не бяхме правили секс. Всяка вечер ми вика 'пока'... любимата ми дума на руски...И на мен ми втръсна една вечер и и казах, че не мога да я търпя тази думичка вече. Това беше от мене. На следващият ден ми беше, обаче много тъпо. Защо ли го направих всичко това, та аз си бях луд по това момиче. Извиних и се по инстаграма и исках да излезем пак. Тя беше нацупена, но бързо бързо ми прости. След около седмица стигнахме и до прословутия секс. И после всеки божи ден. И о какъв секс само. Супер много си паснахме в леглото.

Разказа ми, че първото нещо, което е забеляза в мен е било, че съм нямал венчална халка. Как може мъж на 30, такъв чаровник да не е женен още. Та аз съм изглеждал на 25, как е възможно. За това и много се е чудила, дали да си легне с мене. Смятала ме е за някакъв плейбой... не че е далеч от истината. Помните ли, че ви казвах, че съдбата и е предначертана и че и на 5 врачки да е отиде все едно и също ще и кажат. Еми разказа ми, че някаква нейна приятелка и е гледала на карти и и казала, че някои мъж от работното и място много я е харесал. Голяма ирония ха?

Следващите два месеца минаха много бързо, с прекрасни мигове. Всеки ден бяхме заедно, плажове, плуване, спортуване, вечери, клубчета, вино, секс. Дори да стоим и да си мълчим беше приятно. Перфектната лятна любов. Оставаха само няколко дни преди да си замине. А аз бях в голяма дилема. Това момиче е толкова готино, за пръв път така да се разбирам с човек от противоположния пол. Какво да сторя... дали да е само една лятна любов, красив спомен или... да пробваме. В последната седмица почти не бях спал. Чудих се защо, дали ме мъчи тази дилема или е нещо друго.

И така се стигна до прословутият 8 ми септмври. В картинката, която ви описах в началото като увод. Ох тази картинка, ако можех да рисувам щях да ви я нарисувам. Аз не можех да спя, защото просто не можех да й се насладя, знаейки че точно след два дни ще си замине. 'Знаеш ли искам да си поговорим. Искам да те питам, дали искаш да пробваме да сме заедно и след лятото'. Тя се разплака. 'Ама наистина ли. Наистина ли искаш да си с мен'. Тя си е мечтаела да започна този разговор. Мислела си е, че просто ще си правя кефа с нея до края на лятото и толкова. А милата и тя била влюбена. Говорихме на длъж и на шир... около 5-6 часа кроихме планове как може да го направим. Как тя щяла да си намери работа пак в България през зимата или най-малко как ще си изкара виза и ще дойде при мен. После как аз на пролет мога да отида при нея. Как сме щели после да отидем да работим заедно в чужбина. Оказа се, че всичко което аз желая и съм си планувал, го е желаела и тя.

На 10 ти септември си замина. Няма да забравя как се насълзих, а бе направо си се разревах. Обичах я. 30 дни по-късно всеки ден сме в скайп и обсъждаме и споделяме абсолютно всичко. Намери си работа в България, изкара си визата. Декември месец я чакам.
Активен
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1896

Профил WWW
« Отговор #1 -: Октомври 10, 2016, 10:56:33 »

Много готина история, човешка. Много ми хареса. Успех.  Smiley Wink
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3764

Профил
« Отговор #2 -: Октомври 10, 2016, 11:17:25 »

И на мен ми хареса, много хубава история си споделил - дано продължи дълго, че то всичките започват така, ама обикновено бързо свършва.
Ще те женим май напролет, защото тя иначе как ще остане, с какви документи - да беше бежанка ок, ама тя от бяла държава.

Иначе това дето гледат халката на ръката си прав мама му да еба, първо това гледат, а ако не видят направо си питат. Мен ако ме пита някоя "ти женен ли си" обикновено отговарям "защо, ти ли искаш да се жениш за мене?" И те бързат аааа, не, така само си питам. Тогава какво значение има дали съм вече зает или не след като няма те да се женят за мен, ама така само си питат, ръйш ли. Иначе Берсерк твърди, че жените нямат нищо против да се чукат с някой, който чука и други ама моите наблюдения са, че първата им мисъл ако изглеждаш готин е дали има конкуренция и евентуално колко трудно е да се елиминира.
Активен
ins
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3 -: Октомври 10, 2016, 17:21:54 »

Благодаря ви, пичове. Иначе едва ли ще се женим в близките две години. Имаме си план как да сме заедно и го спазваме лека по-лека. Има как да и изкарвам виза в БГ, но нямаме намерение да живеем тук в близките 2-3 години.

Хаха да и за халката и мен много ме учуди. Мен всъщност за първи път ми споделят нещо такова, защото явно си нямам такава, но аз пък никога не съм се заглеждал дали една жена носи халка или не. И на мен ми стана странно. В интерес на истината тази година една баба рускиня и тя забеляза така, че не съм женен и адски много и тя се учуди. Гостенка беше, много готина жена, после ни видя и с моята, която пък се оказа, че чисти на нейния етаж и ни базикна, че май най-накрая ще си налузя халка.
Активен
Комбат
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 10

Профил
« Отговор #4 -: Октомври 10, 2016, 17:46:18 »

Готина история Smiley

До автора, братле виждам че си широко скроен и ми е любопитно как би реагирал ако разбереш че примерно до Декември тя в Украйна се вижда с някое типче само за секс, ей така без да влага каквито и да било чувства. Фак бадита, все пак е жена и тази вагина иска чесане, а ти си далече. Със сигурност няма да ти е приятно, ама все пак готов ли си да я зачеркнеш или ще и влезеш в положението?
Активен
ins
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #5 -: Октомври 10, 2016, 18:12:20 »

Аз съм почти обеден, че няма да го направи. Но ако го направи, бих я зарязал. Аз такива жени не понасям и адски много би ми се променило мнението за нея.
Активен
Just_a_boy
PuP Player
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 914

Профил
« Отговор #6 -: Октомври 10, 2016, 23:31:06 »

Интересна история.Не си я свалил по типичния "алфа" начин, бая те е размотавала, но накрая се е получило.Което потвърждава тезата, че има различни мацки - по-ебливи, по-срамежливи и предпазливи(които им трябва повече време) и т.н. Явно всичко е до човек.Успех с мадамата!
Активен

"Fortune doesn't favour fools"
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #7 -: Октомври 11, 2016, 06:20:41 »

Е много ясно, че има. Такава мацка и Слейъра би размотавала, а ако Берсерка каже "строй се мирно в две редици" вероятно би казала:

Вие не сте чели май внимателно Берсерк - той не казва, че "с типичния алфа начин" можеш да свалиш всяка, която си поискаш. Казва, че има много такива (всъщност в повечето жени дреме една такава, само трябва да я събудиш) и като пробваш тук-там, можеш да намериш някоя. Но и на него му отнема примерно като излезе няколко апроуча първо само да загрее, после пак няколко апроуча докато попадне на някоя да му се изкефи, и т.н. по фунията както в маркетигна фунията на продажбите:

Нали бяхме правили и фуния на ебането в един пост преди няколко години... или се бъркам?
Активен
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1566

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #8 -: Октомври 11, 2016, 06:57:35 »

Стоун, продължаваш да пишеш глупости и глупости, само за да си затвърждаваш грешните си убеждения (иначе все едно цял живот си живял сляп)...

Не исках да развалям темата на момчето... мога да пиша много за любовта, как се случва, защо - как сам се програмира ins и до какво ще доведе всичко това накрая... но няма... или поне не днес. (не, че любовта е нещо лошо - но се изисква... леко-по-различен подход - както към всички емоции)

Само аз (и тя) знаем - тази същата малка и невинна девушка, която е поставена на пиедестал-морална-принцеса - си има/ще има тъмна история / страна (те всички имат/ще имат) - и ins няма да е част от нея (не и активна част) Smiley

! Няма различни жени - има само различни моменти/етапи от живота, в които ги хващаш и два (основни) типа мъже (с които жените се държат по коренно различен начин... и правят коренно различни неща)

(иначе 19-годишната си е изиграла пефектно картите, за да получи това, което иска... хинт: и то не е секс (и дори не е точно ins)... (тя би трябвало да пише репорт, а не ins).... и нищо различно няма в нея - не е специалната/невероятна/добра/морална жена, която повечето от вас бленувате)
Активен

I'm a very special kind of monster
ins
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #9 -: Октомври 11, 2016, 07:25:40 »

Аз репорт не съм писал, а история. И донякъде съм съгласен, че тя е съблазнителката в нашата история. И тя не е търсила секс. За втори път го пиша това, но всички момичета от там търсят да се оженят за някого, докато са на 22-23, защото после става трудно, поради конкуренцията. Аз съм живял и в Турция и там е пък обратно. Мъжете гледат да се оженят бързо, защото бройката им надвишава женската и конкуренцията при мъжете е уникална.

Истории всички жени имат, въпроса е до колко са доволни от живота и връзката. Например моята майка от 31 години е с един и същи мъж и няма история. Има различни хора, Слеър. Не бъди толкова наивен и ти. Да и аз съм наивен в момента.
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #10 -: Октомври 11, 2016, 10:21:25 »

иначе 19-годишната си е изиграла пефектно картите, за да получи това, което иска...
Чакай да вляза малко в ролята на кака ви: нищо не е изиграла и въобще не знае какво иска - щом е хванала инс, а не някой да й се изпразни в устата, а на другия ден да го види да пикапи нови мацки на главната, въобще не е разбрала какво е то да си с алфа-мъж.
От мен респект за инс, защото е ебал, макар и малко като бета-бой, а не като ПУА. Аз този начин не го практикувам от 10-15 години, защото за мен е непродуктивен, но не съм кон с капаци да отричам, че понякога работи, и доставя доза други емоции отколкото когато завоюваш някоя за ОНС. Само си опичай акъла инс, че да не завърши историята както много други преди нея.
Активен
ЕбиМуМайката
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 51

Профил
« Отговор #11 -: Февруари 23, 2017, 14:02:00 »

Много яка история! Дори аз се разчувствах... Е това от слеъра накрая и стоун обаче си е доста точно, въпроса е кога е най-добре да го разберем и какъв е начина да не се случи, ама това едва ли някой го знае... Пък дори и да се случи то тези емоции може би пък да си заслужават, знам ли?
Активен
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1478

Профил
« Отговор #12 -: Февруари 24, 2017, 05:34:34 »

Чакай да вляза малко в ролята на кака ви: нищо не е изиграла и въобще не знае какво иска - щом е хванала инс, а не някой да й се изпразни в устата, а на другия ден да го види да пикапи нови мацки на главната, въобще не е разбрала какво е то да си с алфа-мъж.
Братче...с такъв батко като теб, хич не ни трябва кака. Embarrassed Embarrassed Embarrassed
Скъсах се на тоя лаф. Някои хора няма да спят няколко нощи покрай него.

Инса, аз го гледам във фб, много влюбено го играе, и отдавна си мисля точно това:
Само си опичай акъла инс, че да не завърши историята както много други преди нея.

Ама много го знаем ние, дали и как ще завърши...Аз съм се отказал да критикувам чужди връзки, защото те си знаят най-добре. И btw, ако си отворите капаците малко, ще забележите, че има и други типове отношения, отвъд това, което си ви кефи в момента.
Активен

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1896

Профил WWW
« Отговор #13 -: Март 08, 2017, 15:32:08 »

Относно завършека...си мисля : какво значение има точно завършека.

Любовта е като да речем красивата футболна игра - не толкоз значение има резултата накрая, а че си надхърлил просто ритането на топка и си придал някакъв смисъл на действието чрез красотата. И тогава резултата няма значение.

Примерно Моуриньо/някой пикапьор/циник ще каже : да бе да, ама най-важно е да биеш, да вземеш купата, да си последния, единствения дето ще е с тая девойка, да не се прецакаш да си провайдър, алабала.... но някой бразилски футболист/романтик ще каже - е и, нека загубим, но да бъде красиво.

Общо взето това ми е коментара на цинизма на Стоун.  Wink
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
ЕбиМуМайката
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 51

Профил
« Отговор #14 -: Март 12, 2017, 10:56:16 »

Относно завършека...си мисля : какво значение има точно завършека...

В дебелите книги изписват резултата, а не красива ли е била гледката и на съдииката големи ли са и били циците Smiley
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 6
  Изпечатай  

Отиди на: