Tyxo.bg counter Девушка каторая красит брови или момичето което си правеше веждите
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Май 24, 2018, 19:21:57 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

Каквото и да правиш, трябва да го правиш добре, дори то да е безумие! - Оноре дьо Балзак

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през месец май 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6]
  Изпечатай  
Автор Тема: Девушка каторая красит брови или момичето което си правеше веждите  (Прочетена 18987 пъти)
Equilibrium
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1413

The Queen's Code

Профил
« Отговор #75 -: Март 12, 2018, 17:29:04 »

ins, съжалявам да разбера, че така са приключили нещата при вас. Разделите винаги са ме натъжавали.
Няма да я коментираме мацката, обаче... не мога да се въздържа да не се замисля как така септември-декември е било проблем, че ти нямаш доходи, а пък изведнъж като е останала сама си е намерила хубава работа. Въобще не съм съгласна, че финансите са определящи и че мъжът трябва като вол да провайдва, когато е налице истинска любов и си срещнал човека. Пък и сигурност... жената може да си осигури сигурност и сама по принцип, стига да не я мързи. То по тази логика, дори днес да си супер заможен, след 10 години ако фалираш тя трябва да те напусне, така ли? Може и нейните родители да не са те одобрили и това да е било претекст да се отърват от теб.

И изобщо какви са тези очаквания в 21 век, не знам. Вярно е, че при вас и възрастовата разлика си е казала думата, но пак прави впечатление, че е намерила начин след раздялата, нали? 

Подкрепям по-горното мнение, че малко прибързано се хвърляш в следващата връзка. Имай предвид, че теренът за къща няма да ти купи любов.
Активен

"Да живееш както ти искаш, не е егоизъм. Егоизъм е тогава, когато задължаваш другите да мислят и живеят така, както ти искаш." Оскар Уайлд
ins
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1772

Профил
« Отговор #76 -: Март 12, 2018, 18:19:32 »

Направих 2 ф клоуза на яки млади майки ( това не прозвуча много като ъпгрейд на личността хаха).
Да не си започнал да пикапиш по градинките при майките с колички, ве  Grin Е, то и тези чиито деца са по ясли и градини, а и по училища в началните класове, също някои от тях са си бая млади  Wink
Бахти к..вите, човек да се не ожени  Cool
Иначе браво, че гледаш напред и не ти е драма. То рано или късно развръзката е щяла да е тази и е супер, че се е случило сега, а не на по-късен етап.........

Хаха, не бе братле. В инстаграм. Самотни майки, не такива със съпрузи или партньори. Много луди копелета са тези майки да знаете, пазете се много.

ins, чест ти прави, че си признаваш тук грешките. Всъщност не е грешка - това е безценен урок.
Лично аз оставам с усещането, че с тези сериозни връзки запълваш свои "дупки". Остави ги за момента на страна - чукай мацките и се опитай да разбереш какво точно искаш ти. Вкарай си живота в ред - къде искаш да живееш, какви са плановете ти за бъдещето, професия, амбиции. В противен случай те чакат още много подобни развръзки. Поздравления за физическата ти форма, но по-важното е, никога не си позволявай пак да се пренебрегнеш  Grin Уважавай себе си, поддържай се и се развивай.

Късмет ти желая!!

Не го считам за грешка и аз, аз съм доволен. Мацки може пак да си чукам, просто тази, с която излизам наистина заслужава шанс за нещо повече от броика. Ако се получи - ок, ако ли не няма проблеми. Аз мисля, че много набързо осъзнах какво искам и сега работя над него с пълна сила. Много правилно си казал - вкарай си живота в ред и да не се пренебрегвам. Точно с това се занимавам и мога да кажа, че януари и февруари си подредих доста от нещата в него. Имам си план, вървя си по него и гледам първо себе си Smiley Интересно този съвет ми го даде и един от най-добрите ми приятели, когато бях в трудни моменти.

ins, съжалявам да разбера, че така са приключили нещата при вас. Разделите винаги са ме натъжавали.
Няма да я коментираме мацката, обаче... не мога да се въздържа да не се замисля как така септември-декември е било проблем, че ти нямаш доходи, а пък изведнъж като е останала сама си е намерила хубава работа. Въобще не съм съгласна, че финансите са определящи и че мъжът трябва като вол да провайдва, когато е налице истинска любов и си срещнал човека. Пък и сигурност... жената може да си осигури сигурност и сама по принцип, стига да не я мързи. То по тази логика, дори днес да си супер заможен, след 10 години ако фалираш тя трябва да те напусне, така ли? Може и нейните родители да не са те одобрили и това да е било претекст да се отърват от теб.

И изобщо какви са тези очаквания в 21 век, не знам. Вярно е, че при вас и възрастовата разлика си е казала думата, но пак прави впечатление, че е намерила начин след раздялата, нали?  

Подкрепям по-горното мнение, че малко прибързано се хвърляш в следващата връзка. Имай предвид, че теренът за къща няма да ти купи любов.

Аз доходи имах, проблема беше, че не се получи така както си мислихме. Тя не работише заради мен. Бях я помолил да не започва работа преди да дойде тук. За финансите, мога да ти кажа, че всеки самоуважаващ се мъж, трябва да си набие едно нещо в главата - те са най-важни. И това не ти го казвам, защото сега ми се случиха тези неща, това го повтарям от много време. Финансите са изключително важни за един мъж. По принцип и жената може да си осигури сигурност, но щом 31 годишен мъж не успява да си я осигури сам, какво мислиш че мисли 20 годишна чужденка за своите възможности. Нормално е да се тревожи, да се тревожат и родителите и. Тя работа в нейната си страна може да си намери лесно, но за България нещата стават трудни. Каквото и да е - не желая да я защитавам, нито да я обвинявам. Но си отстоявам на мнението, че мъж = финанси и това е абсолютно най-важното, особено след една определена възраст, особено когато става въпрос за сериозни отношения, градене на дом, градене на семейство.

Дам може и да е прибързано. Просто казвам, че ще и дам шанс на тази нова мома. Намирам доста позитиви и не мисля, че е мъжкарско да се възползвам от нея. Честно казано доста ме кефи мацката - много е красива - сладко лице и секси тяло, образована, интелигентна, с професия и едновремено учи задочно, не излиза по барове и дискотеки, готви страхотно и здравословно, спортува и като цяло е жена, която не си губи времето с глупости и изглежда целенасочена. Другият позитив е, че сме от еднакъв произход и семействата ни малко се познават Smiley И пак проклетия инстаграм.

Пичове ползвайте инстаграм. Златна мина е за лов на жени Smiley
Активен
Cancun
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 574

Профил
« Отговор #77 -: Март 12, 2018, 20:10:46 »

Въобще не съм съгласна, че финансите са определящи и че мъжът трябва като вол да провайдва, когато е налице истинска любов и си срещнал човека. Пък и сигурност... жената може да си осигури сигурност и сама по принцип, стига да не я мързи. То по тази логика, дори днес да си супер заможен, след 10 години ако фалираш тя трябва да те напусне, така ли? Може и нейните родители да не са те одобрили и това да е било претекст да се отърват от теб.

Tи може да не си съгласна, то и аз не съм, ама не сме израсли в коя да е бивша съветска република. Ще ти го кажа по следния начин: нашият мизерен преход, който така и не може да свърши 30 години почти, е невинно пощипване сравнен с техните мъки Христови. Ако нашият народ е мизерствал и продължава да го прави заради дерибеите във властта и олгархично-мафиотския модел, който се установи, то по тези места при тях е нашето, само че умножено по 3 (минимум). Специално в Украйна пък корупцията, съчетана с крайна нищета на поне 80% от населението, са национален спорт. Просто не сме в състояние да разберем техния майндсет. Нямам идея каква роля са изиграли родителите ѝ, нека Инс-а да каже, но вече трето поколение хората едвам връзват двата края. Ние тук, ако не друго, поне в големите градове гоооре-долу успяваме да си покажем муцуната над ла*ната, но там още живеят в 91-а година.

Прост пример: всеки от нас тук, ако се напъне, може да се сети за поне трима до петима негови познати или приятели, които са с майка от бившия СССР. Аз специално на прима виста се сещам за дузина такива момчета и момичета. Да, обаче колко от нас се сещат за хора с баща от бившия СССР? През великия комунизъм руските жени са оставали в БГ и са се омъжвали за българи на килограм. Смятай каква мизерия е била там, че са си вдигали куфара, за да дойдат в България?!

На фона на всичко това, можем да приемем, че е повече от резонно, след като тя и нейните са си дали сметка, че Инс не е някой магнат, червив с пари, а нормално преживяващ и амбициозен млад мъж, но все още без дебелата кешовица на този етап, да са ѝ ударили спирачките. Да, мнозина като нея биха били щастливи да дойдат тук, да родят едно дете (не съм убеден тук, ама при брак, т.е БГ гражданство, държавата ни даже и майчинство може да ѝ плаща {по-запознатите да потвърдят}) и да имат покрив и топло ядене три пъти на ден, но тази е твърде млада, а ако е и по-хубавка, нищо чудно да има малко по-високи цели и да чака да пристане на някой вече развил се и понатрупал парички.

Разбира се, гадая, но според мен е напълно възможно това е да истинската причина и честно казано не мога да я соча с пръст и да я виня. Сякаш нашите жени не го правят. Българският мъж може да е ориенталец, селянин, простак, патриархално мислещ и т.н, но пък не е кой знае колко по-лош от разглезените западняци, на които БГ жените пристават - уж по любов и уж, защото получавали някакво невиждано отношение и уважение. Е, да - те 45+ мъжете са друго поколение и може да са уважителни и даряващи пламенна любов, знам ли! Cheesy

Та, по-добре, че е станало сега, отколко примерно три години по-късно, когато има дете, общ дом и всички други произтичащи о това разправии.

Ние на инс му го казвахме в края на миналата година, че малко с голямата кошница подхожда, ама беше влюбен и сигурен в нея, та пак добре, че малко от малко излезе читава и не го вкопчи, когато вече е имало дете.

@Инс,

твърде крайно го приемаш това с финансите на мъжа. В смисъл, не е лошо да имаш, най-вече заради теб самия, но не непременно и в контекста на това да "издържаш" жена си. Това да не е инвалид? Нали живеем в епоха на равенство между половете уж? Как си я представяш някоя хем да е хубава и добра, хем да седи покорно вкъщи и да те чака да се върнеш от работа? То има ли такова животно в днешно време? А и като цяло не мисля, че би било твоя полза в по-средносрочен план. ОК, бебето ще се роди, ще порасне, а след това? От по-възрастни от мен знам, че една жена е хубаво да има пред себе си някакъв таргет (извън децата), за който да се бори. Кариера, бизнес, друго начинание, няма значение, но самата идея да и провайднеш пълен комфорт и да носиш само, не е оферта. Когато една жена няма с какво полезно да се занимава и няма цел пред себе си, рано или късно главата ѝ започва да ражда глупости. Wink

Активен

"Socializing with women just to be social is ridiculous. There is literally no end payout. A woman can't help you move, they never give you a ride, they can't back you up in a fight, they can't hit the bars with you, etc. If the chances of getting laid aren't in the cards I don't waste my time, period"
Constantine92
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 17

Профил
« Отговор #78 -: Март 12, 2018, 23:26:15 »

Искаше ми се да ти се е разминало ins. И искрено го вярвах докато прочетох, че след годежа и сватбата е насрочена като време.
Жените или се обучават така, както ти искаш, или ти се нагаждаш към тях. Не мисля обаче, че жена до 25 години може да се научи на нещо, предвид, че самата тя надали знае нещо за живота. Но винаги можеш да опиташ да я поставиш в определени ситуации и да видиш как ще реагира.

Според мен, сега най-малко ти трябва сериозна връзка, но ти си знаеш. Във всеки случай, ако се решиш на нещо такова - поставяй я в кофти ситуации, прави ѝ номера, тествай я, за да не се поставиш пак в неприятна ситуация Smiley
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3541

Профил
« Отговор #79 -: Март 13, 2018, 06:39:02 »

То по тази логика, дори днес да си супер заможен, след 10 години ако фалираш тя трябва да те напусне, така ли?
Мноо ясно. А безброй мъже са фалирали именно защото са се оженили за неподходяща жена. Някои пък са фалирали при развода когато тя си тръгне с половината им пари, ама не с половината кредити също.

ще и дам шанс на тази нова мома. Намирам доста позитиви и не мисля, че е мъжкарско да се възползвам от нея. Честно казано доста ме кефи мацката - много е красива - сладко лице и секси тяло, образована, интелигентна, с професия и едновремено учи задочно, не излиза по барове и дискотеки, готви страхотно и здравословно, спортува и като цяло е жена, която не си губи времето с глупости и изглежда целенасочена.
Опичай си акъла, братленце. Тъкмо се разделихте с една, която "не е като другите"тм и веднага намери друга пак различна и пак специална.
95% са едни и същи тряя ти кажа, и 95% шанс да се случи същото.

тази е твърде млада, а ако е и по-хубавка, нищо чудно да има малко по-високи цели и да чака да пристане на някой вече развил се и понатрупал парички.
Е чак толкоз па не беше хубава. Иначе наистина яките - примерно танцьорките в един бар на Слънчака, цяла трупа десетина момичета бяха докарали от Украйна, че явно им излиза по-евтино - имаха редовно оферти да се женят и да остават в БГ. Но ги режеха наред. Кой я кани в Хасково, кой в Търново, тук-там някой софиянец ама средна ръка, не баровец... И те викат "ньет, спасиба". Вероятно наистина се пазят за някой по-богат, и сигурно могат да си хванат такъв.
Ама после какви рога ще му слагат...
Накрая ги видях на 5-ти септември стягаха багажа, на другия ден излитали за Украйна, щото затворили Какао. Не ги броих колко си тръгваха, ама май бяха пълен комплект.
Но те такива мацки и в Донбас нямат проблем да хванат някоя местна мутра, ако ще е за пари.
Активен
ЕбиМуМайката
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 47

Профил
« Отговор #80 -: Март 15, 2018, 01:11:58 »

Абе аз в семейните спорове за които знам от близки приятели и т.н. винаги е ставало въпрос за пари. Дори когато говорим за хора с възможности. Така че колкото и да го раздавате ларж, в 21 век парите са всичко. Мъж който няма пари за жена с деца и любовница е педераст.
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6]
  Изпечатай  

Отиди на: