Tyxo.bg counter Девушка каторая красит брови или момичето което си правеше веждите
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Ноември 21, 2017, 06:12:23 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Всичко, от което се нуждаете в живота, са безхаберие и самоувереност; имате ли ги – успехът ви е сигурен.” – Марк Твен

Екипът на pickup-project организира практически обучения през месец ноември 2017г.
Не се колебай! Запиши се!

За повече информация попълни формата на сайта.

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5]
  Изпечатай  
Автор Тема: Девушка каторая красит брови или момичето което си правеше веждите  (Прочетена 10865 пъти)
Equilibrium
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1387

The Queen's Code

Профил
« Отговор #60 -: Април 06, 2017, 15:28:34 »

Много далече съм от програмирането, hitman321, тотално съм скарана с новите технологии и странно как тръгна такъв разчет да правиш и на мен. Не помня да съм споделяла някога какви са месечните ми приходи и разходи и пак казвам- далече си от реалността. И за да те "просветля"- никога не съм живяла с по-богат мъж от мен и не съм разчитала на мъжа до мен да ми оправя живота, така че ми е все едно, стига да има кого да обичам и този човек да обича мен. 

Пари се печелят и се губят, но любовта и уважението ако ги няма и 3 милиона да имаш, все тая.
То и за отглеждане на деца разходите не са никак малко, но пък къщите без детски детски смях са доста по-тъжни, па макар и тънещи в лукс.
Активен

"Да живееш както ти искаш, не е егоизъм. Егоизъм е тогава, когато задължаваш другите да мислят и живеят така, както ти искаш." Оскар Уайлд
rekojeht
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 959

Профил
« Отговор #61 -: Април 06, 2017, 16:16:18 »

стига да има кого да обичам и този човек да обича мен. 
Бе имам един преател тука....иска същите неща общо взето. Даже и изненади с балони и цветя прави. И пишката му е голяма. При това е и по-млад от теб, тъкмо да му става за по-нататък, че да не се сбъдват прогнозите на слейъра, и да не се налага да ходиш при бедбойовете.
Активен

Deconstructing game and PUA frauds - https://www.youtube.com/watch?v=sNttiuddy6E

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
Equilibrium
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1387

The Queen's Code

Профил
« Отговор #62 -: Април 06, 2017, 18:45:51 »

Бе имам един преател тука....иска същите неща общо взето. Даже и изненади с балони и цветя прави. И пишката му е голяма. При това е и по-млад от теб, тъкмо да му става за по-нататък, че да не се сбъдват прогнозите на слейъра, и да не се налага да ходиш при бедбойовете.

Хаха, благодаря за загрижеността, но ще трябва да откажа. Отдавна срещнах това, което търсех. Smiley
Активен

"Да живееш както ти искаш, не е егоизъм. Егоизъм е тогава, когато задължаваш другите да мислят и живеят така, както ти искаш." Оскар Уайлд
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3415

Профил
« Отговор #63 -: Април 07, 2017, 05:54:00 »

Hitman е като Манго, който казал на отрудения селянин: еее, вашия живот много лесен: ори, мели, яж; ори, мели, яж!
Вземи си някоя програмистка де, да те видим как ще живеете в мир и сговор с големия бюджет... пък и да не е програмистка, все ще свържете двата края някак - ако изпитате временни затруднения, хващате се в някой курорт и ей ви след 3-4 месеца с 5 бона по-богати. Ма то въобще защо има хора, които им е трудно в България - ами в Америка пък, най-богатата държава на света, как може един от трима да няма $2000 турени настрана ако му потрябват за спешен случай? Ми да дойде с американката един сезон на Слънчака да побачка, и ще се върне с 5-6 бона да си има за черни дни!

Активен
ins
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1741

Профил
« Отговор #64 -: Септември 30, 2017, 00:50:49 »

Пичове, да се похваля сгодихме се края на Юни. Организацията по предлагането не беше никаква. Мислих какви ли не глупости - яхти, балони, хотели а-у. Накрая ми втръсна, заведох я да прекараме един много личен ден, на място с много спомени, открихме си супер романтично място с красива гледка и паднах на колене Smiley После отидохме хапнахме в ресторант, после се напихме и в един клуб и така.

Сватбата догодина по това време.
Активен
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1434

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #65 -: Септември 30, 2017, 10:28:39 »

Честито ins,
да сте живи и здрави, и много да се обичате!

Дано наистина е това, което искаш и след една година (а и след повече).
Активен

I'm a very special kind of monster
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #66 -: Октомври 01, 2017, 16:17:58 »

Начи с тези паданета на колене нямам много надежди в дългосрочен план, ама дано да греша...
Като изключим бета езика на тялото ((на колене, втф, от кой филм го вдя това?), Винаги при преговори като искаш да постигнеш нещо, най-ефективно е така да наредиш работите, че другата страна да го предложи сама и да е убедена, че и тя го иска същото. Важи и в работа, и в личния живот, и в любовта, при бизнес преговори, абе навсякъде в живота.
В случая това би значело да изчакаш докато тя заврънка "няма ли да се женим" и с тон от рода на " офф добре, щом като толкова искаш" да се оставиш да бъдеш убеден. Наужким де, то ясно че ти вече сам така си решил, ама това ти дава коз при незбжните вподследствие триения тя да може да си каже "ще си лежа на това, което сама съм си постлала" вместо "защо се оставих този да ме омае".
Активен
ins
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1741

Профил
« Отговор #67 -: Октомври 01, 2017, 20:52:43 »

Брат, взаймоотношенията мъж-жена не са битка за надмощие. Аз съм си класик. Обичам да следвам традиции, стъпки и ред. Всеки мъж трябва да поставя ред в живота си. Дори наскоро четох проучване, че двойките които изпълняват реда - първо годеж, после сватба, после деца, обикновено живеят добре и не страдат от финансови проблеми. А двойките, които пропускат тези стъпки и ред си имат доста проблеми.

То се знаеше, че ще и предлагам много отдавна. Ние сме го обсъждали хиляди пъти. Паднах на коляно, защото така си изисква традицията. Мъжа да падне на коляно и да попита жената, дали ще се ожени за него. И думите "Да милинки! Да!" са едни от най-хубавите, които съм чувал в живота си. Пак ти си ми обяснявай какво как е трябвало. Ей дейба и дребен тарикатлък се проповядва тука, ама.
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #68 -: Октомври 02, 2017, 06:51:26 »

Е хайде, дано да е на късмет тогава - много щастие и любов пожелавам!
Прав си, че традицията така изисква, ама то традицията изисква и булката да е девствена, нали? Ако ще получиш нещо, което никой друг преди теб не е получавал, редно е и ти да си готов да дадеш много... Ама ако ще купуваш скъпо и прескъпо това, дето други преди теб са получавали даром (и то докато е било по-младо и хубаво) трябва да си голям будала да паднеш на колене.
Това важи за по- високата възрастова група де. Твойта булка щом е млада, скромна, и традиционно ориентирана, може пък и да си струва на колене да падаш. Още веднъж, пожелавам много щастие и късмет!
Активен
The.Spirit
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1494

Sol Invictus

Профил
« Отговор #69 -: Октомври 02, 2017, 21:33:42 »

"Падането на колене" не е никаква традиция, а булшит, който се натяква в последните 50 години.

Having said that, пожелавам ти много любов и щастие с мацката, може наистина свястна да се окаже.

Успех.
Активен

Dankata
PuP Masterpiece
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 432

Профил WWW
« Отговор #70 -: Октомври 17, 2017, 00:44:41 »

Браво!
 Много хубава история!

Спазването на традициите и обичаите показва решителност и смелост пред неизвестното. То е заявление пред обществото на обещанието за вярност.  А както знаем, публично изразеното намерение е по лесно за спазване от това за което никой не е чувал. Това води до успех и щастие в семейството.

Активен

Цитат
Обърква ни псевдоморала в който израстваме и академичното ни образование защото ни накарат да си въобразим че сме се извисили над природата, която е във всеки от нас.
Fur1ous
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 166

Профил
« Отговор #71 -: Октомври 20, 2017, 01:19:40 »

Инс, честито, радвам се за теб! Парите не ги мисли - лесно се правят и още по-лесно се харчат. Успех и щастие за напред ти пожелавам.

п.с. Внимавай много с рускини/украйнки. В гадния им ген/история/народопсихология е да са курви.
Активен

Be the guy you want to be around and start living that life.
I believe that you can do it, but only if you act? right now.
Страници: 1 ... 3 4 [5]
  Изпечатай  

Отиди на: