Tyxo.bg counter Теория на вероятностите , обяснена по трудния начин
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Октомври 15, 2019, 19:38:41 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Не се страхувайте от живота. Повярвайте, че животът си струва да се живее и ще ви бъде дадено според вярата." - Уилям Джеймс

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през октомври 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Теория на вероятностите , обяснена по трудния начин  (Прочетена 4861 пъти)
AwaySelf
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 40

Профил
« -: Август 14, 2016, 17:43:30 »

Пускам тази история в скрития раздел , защото е доста подробна (И аз трябва да се смея като си я препрочитам ).Другата причина е в края на историята.

Предположения какво точно се е случило приемам , защото аз си нямам идея. Нека да започваме!

Та , така. Втора вечер , морски курорт (!) , 4 коча на море , аз най-големия , другите все по малки , ама все спортисти.Най-голям на години , а тежах най-малко от всичките  Grin.Та излизаме , първата нощ беше голям провал , напихме се на винарки , а единия и беше дошъл с пясък от София , хлътнал сериозно по това девойче и само ходеше все нещо по нея.Виждахме се само в квартирата  Grin . Вечерта започна  , ония двамцата му ходят на тоя по акъла , той по на неговата красавица акъла и да , отидохме на най-комерсиалната фолк певица в най-комерсиалния клуб, естествено. Sad

Влизаме вътре в клуба тримцата и заставаме пред тоалетните да видиме какво ще се прави , защото няма къде да седнем.Докато момчетата нещо се палеха виждам едно слааааадко миньонче срещу мене , хвърля оцет и лимонена киселина.Нервна , ще се пръсне.Загледах я , хоп - eye contact ....погледа ме малко и се качи нагоре....викам си "Чак пък толкова да съм погрознял не помня" .

В клуба сме , засякъл съм стара компания , танцуваме си всички , вечерта не изглежда толкова зле вече. Заглеждам се срещу мене , хоп , сладкишчето от преди малко . Брей , eye contact да беше , то се гледаме 10 секунди вече.И не отделя поглед.После изчезна нанякъде , минава покрай масата ми и пак се гледаме.Стига до масата си.Продължава да ме гледа , говори нещо на приятелката си , и тя започва да ме гледа.В този момент започнах да се замислям "Сега пък се разхубавих , а ? Мога да хвана бас със себе си , че няма да имат смелостта да дойдат при мене" и после дойдоха по-тегавите мисли "Да не вземат да ме натопят за нещо , сигурно някаква схема ще врътнат баси."  Grin . Е , не знам за схемата , но идват двете и започват да танцуват точно пред мене.Аз стоя , тъп пън , и си мисля "Колко ли ще издържат да седят там и само да се гледаме".Нещо ми ставаше тая вечер , явно бях решил да се бъзикам с матрицата.В последствие пристига едно девойче от компанията и почва да ме прегръща , и тия двете се споглеждат и тръгват да си ходят.Дърпам веднага - "Аз съм Васко , приятно ми е " , опенъра на годината.

Сега тук е момента да спомена , че аз нямам dance floor гейм .И в този момент си мислех "Дали ще седи да си лафи с мене , насредата на клуба" .Е , не го вярвах , но си говорихме така сигурно 10 минути.Изкарах я навънка , лафихме си , обясни ми , че не си харесвала лесно момчета , но се влюбила в очите ми , разказа ми доста лични неща....че е била отвличана , че баща и е бизнесмен (щрак лампичка).Бъзикахме се нещо , че не съм сигурен дали искам да и покажа лошия път или да я пазя от него."Както си решиш , ако искаш лошия , ако искаш добрия"...Влизаме навътре , обръща се и ми казва "Покажи ми лошия"....

Викам си , е т'ва е!Както бяхме на стълбите директно я обърнах към  мен и я залепих за стената...целувката не продължи дълго , но погледа и след това беше безценен. Слизаме долу , вика "Изчакай ме" , изчезва някъде, появява се и ме замъква в тоалетните.Вкарва ме вътре и....абе само дето секс не правихме.Обяснявам и по някое време аз "Тука няма как да правим секс , най-малкото - как да свърша като в лявото ми ухо пее Анелия , в дясното - Константин , а някъв блъска и крещи "Отваряй" " "Да , да , прав си" и излизаме , вика пак "Изчакай ме"...е чаках я , чаках доста....Опразни клуба.Тръгнах си аз и я гледам с приятелката и на улицата, на 100 метра пред мен.Настигам ги.Говорихме си , ама някакво такова сконфузно се получаваше все.Изпратиха ме до квартирата ми.Уговорихме се , разменихме телефони.На другия ден не ми вдигна , но ми отговори във вайбър 6 часа по-късно.Обясни ми , че в София сме щели да се видиме.  Grin .За справка - тя не е от София.Естествено аз и повярвах.Също така гуменките ми са чугунени.Приключих случая.

Следващата вечер се прибрахме в София.Ходя си по витошка , отивам на среща с едно сладурче.Бях я видял няколко пъти на витошка преди да стане време за срещата ни.Ходя си , заглеждам се , слушам музика....абе , стандартна конфигурация.При което някой ме тупа по рамото . И си викам "Хмм , Ели не ме е виждала на живо още , как успя да се престраши да ме пресрещне"  , обръщам се и гледам мистериозницата от морето.

-Казах ти , че ще се видиме пак.

Е , сега матрицата се избъзика с мен.Сигурно изброих всички светии по азбучен ред.Хубавото е ,че толкова пъти съм си гълтал езика , че вече си включвам директно на автопилот.Говорихме си , разбрахме се да си пишеме , но не във Вайбър.Имаше снимка как се е гушнала със някакъв сладкиш на WhatsApp-а.Същата история , както след клуба на морето , отговаря ми през 2-3 часа , а накрая просто и не ми отговори.Случая го затворих , но пък открих защо всичко е толкова подозрително около нея...оказа се в близки семейни отношения с доста известна персона.Но докато не го открих това (Благодаря , интернет) ми минаха какви ли не мафиотски сценарии през главата.Паника , ама с голямата баданарка.Както ми заизлизаха някакви доктори и частни лаборатории , като и написах името и родния град в гугъл , е , бях решил , че съм заминал за органи  Grin .

П.С. В тази история няма много игра ,но ако намерите какво да критикувате - смело.
П.С.2 Явно , не успях да я пусна в скрития раздел (  Grin ) , ще помоля да бъде преместена.Благодаря.

Поздрави момчета  sleepy

Активен
Танграта
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 718

Профил
« Отговор #1 -: Август 14, 2016, 18:47:50 »

Горе долу добре е било.
Трябвало е малко повече настоятелност и водене.
Леко пасивно си започнал, но още по-пасивно си завършил след дискотеката.
Трябва да си наясно какво целиш, телефон или секс.
Съответно се грижиш за логистиката. Приятелката е проблем.
Не ми се вярва пред вратата на квартирата ти да си разбрал, че тя е с вас.
Именно лидерството е да се разпореждаш и с другите, да ги водиш и насочваш.
Ти, а не те трябва да решат кой кого ще изпраща, кога, къде, с кой.
Ако си с приятел, накарай го да изпрати приятелката до тяхната квартира, а ти взимаш твоята с теб.
Или отивате 3та до кварирата на момичетата и пускаш приятелката ѝ да се прибере. След това разходка на плажа, и след това секс там или у вас.

Ключовото е, не да си мълчиш, ами да заявиш плановете си за останалите, пък може още предварително да вметнеш колко е хубаво да се разходите по пясъка през нощта, пък и да се окъпете голи. Хем задаваш навреме логистиката, хем момичетата ще си помислят, че си баси романтичния пич.

Трети вариант е, още от клуба да и подвикнеш на приятелката, ние с тебе тройка ли ще правим?
Та или ще се навие за тройка, или ще се замисли да си ходи. А ако я шубе сама, може да поиска да я изпратите.
А ако сте пред тях, твоята си я заграждаш и не я пускаш. Разбира се, игриво, не грубо. Казваш "имам планове", "сега ще ти покажа едно невероятно място", "от сън спомени няма" и тнт.
Кола, такси, мотор също помагат.
Друг вариант е, хвърляш 20кинта на приятелката да си хване такси (не е обидно това, просто като кавалер я черпиш такси, да не се прибира сама).
А твоята си я водиш. (като се наблегне на думата 'водиш').

Принципно е било кофти да я пускаш и в сф, но си имал среща ...

П.С. Тая мадама е от тоя тип, че можеш по-дълго да и звъниш, и може и чак след месец да излезе, да се видите и да те изчука. Няма да и падне емоцията.
Тя се държи по тоя начин, защото е малко или много обвързана, и няма как да е на твое разположение.
Активен

Позитив чалъндж: 1 - 30 Октомври.
Правете забележки, ако споря с някой; ако се присмивам , или съм саркастичен ... Smiley
AwaySelf
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 40

Профил
« Отговор #2 -: Август 14, 2016, 19:05:42 »

Интересното е , че докато си пишехме започна да ми говори как искала сериозни неща от мене.Логистиката не беше на ниво - приятелите се бяха прибрали и двамата , бях практически без пари останал и сконфузната емоция в оня момент ми блокира мозъка....както и липсата на сън.Както и да е , ще я потърся още веднъж.Толкова.
Активен
Танграта
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 718

Профил
« Отговор #3 -: Август 14, 2016, 19:12:15 »

Не пречи да е вярно, че си мисли и за сериозни неща.
Или поне не иска да я мислиш за курва.
Или не иска тя да се мисли за курва.
Абе .. жени .. и те не знаят какво си мислят.
Без пари ... кофти. За мен е един от най-важните приоритети, преди секса, да имаш пари. Секса и жените, ако остане време ...  Wink
Активен

Позитив чалъндж: 1 - 30 Октомври.
Правете забележки, ако споря с някой; ако се присмивам , или съм саркастичен ... Smiley
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: