Tyxo.bg counter Cancer to PUA
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Февруари 24, 2020, 22:55:20 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

“Колкото повече се отдавате на нещо по-голямо от вас, толкова повече енергия ще имате.“ - Норман Винсънт Пийл

Екипът на pickup-project организира обучения през януари и февруари 2020г.
Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Cancer to PUA  (Прочетена 1773 пъти)
NeverBack
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 10

Профил
« -: Ноември 04, 2016, 08:35:49 »

Здравейте,реших да Ви разкажа моята история.Имах тежко детство и бях подиграван и ми се гавриха всичките деца,така до 6-7 клас.Завиждаха ми,защото обичах и обичам да уча.Всичките момичета ме мислиха за загубеняк,нямах и истински приятели.Единствения ми приятел е баща ми.В гимназията до 11 клас нещата бяха по-добре,но нямах кой знае какви постижения с жените.Имах една по-сериозна приятелка,която ми беше първата любов и доста страдах за нея.Все още нямам приятели,имам много познати.Не вярвам на никой,когато играя излизам сам,много рядко да забера някой с мен.В началото на 12 клас ми откриха рак,приех го спокойно.Приеха ме в болницата нашите плачат отвън аз свалям сестрите и си мисля,че съм на хотел.Не съм ревал ,не съм мрънкал.Естествено беше ме страх,но си обещах,че ако остана жив ще се променя коренно.Обещах си,че ще изградя собствен стил,че един ден ще стана алфа.Обещах си,че ще се уважавам и че няма да ме е страх от отказ на момиче.Възтановявах се бавно,но славно.Бях надъхан с огромна база теория и вече исках да видя какво мога на практика.
Дойде време за действието естествено топките ми си отидоха ,но стиснах юмрук и си казах-спомни си думите,ще се промениш и няма да бъдеш мишка.Рязаха ме много здраво месеци наред,обаче имах толкова силна енергия,че ми беше през к*ра.Просто исках да изградя мой собствен подпис.Все пак сам опипвах почвата,нямаше кой да помага,а и не исках.Стила ми е адски агресивен и естествено очаквах бърз секс.Първата от "новите" ми беше на един познат приятелката.За начало промених мисленето си,че не трябва да еба приятелките на познатите ми.Искам ли нещо взимам го,няма тън няма мън.Научих кога ходи на работа тоя,кога тая си е у тях.Правише се на интересна и на вървежна,само че за точно 13 дена я еб*х.Преди това доста време ми мяташе погледи.Свалях и ранга непрекъснато,редих я и изведнъж ставах добър,забавен и миличък.Най-сериозния шит тест беше"имам си приятел".-Казах и еми и две пишки влизат в една дупка!? Последва-Ти мен няма да ме еб*ш. - Да аз няма,ама хуя ми ще те *бе.Просто разбрах,че съм си самодостатъчен и не ми пукаше какво ще стане.Като свърши прекрасното,ме погледна и ми каза това ще е последния път нали.Усмихнах се и казах виж как знаеш.Добре изглеждам като цяло и това улеснява определено нещата.Външния вид не е всичко,но помага.Аз в сет винаги рискувам и залагам всичко.Нямам готови истории,не чета готови опънъри.Естествен съм и говоря каквото ми дойде,правя каквото чувствам и искам да направя.Не отваряйте сетове без да имате желание за това.Не го правете като задължение,а го правете за удоволствие.Другите не трябва да Ви интересуват,а да гледате себе си.Не трябва да гледате някви мега големи играчи и тяхните рутини,а да гледате себе си и вашата промяна от началната позиция.Тук в сайта ни дават някакви насоки,но самият ВИЕ откривате пътя към всичко.Всеки един мъж има животински инстинкти и му е вродено да чука,не да мънка.Просто социалното програмиране ни проваля отвсякъде.Най-голямото ми постижение е фък клоус във влак,няколко тройки с доста гонене.Съветвам всеки,който има проблеми със самочувствието да започне спорт или поне фитнес.Спорта те учи да си сериозен и упорит.Мускули не се правят за 2-3 месеца и в pick-up е така.Споменах,че ходя сам когато отивам на лов.Искам сам да съм си виновен за провалите и победите.Изводът от всичко това е да взимате от живота с пълни шепи,защото не знаете колко Ви остава.Трябва да се борите за всичко което искате и да го заявявате ясно.Благодаря Ви за вниманието!
Активен
selfmade3
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 64

Профил
« Отговор #1 -: Ноември 04, 2016, 09:51:53 »

на един познат приятелката.За начало промених мисленето си,че не трябва да еба приятелките на познатите ми.Искам ли нещо взимам го,няма тън няма мън.Научих кога ходи на работа тоя,кога тая си е у тях.

Браво ве гадина. А рака излекува ли го вече ? Продължавай все така братле , ти си пример за много хора тука . Успех!
Активен
NeverBack
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 10

Профил
« Отговор #2 -: Ноември 04, 2016, 10:49:06 »

на един познат приятелката.За начало промених мисленето си,че не трябва да еба приятелките на познатите ми.Искам ли нещо взимам го,няма тън няма мън.Научих кога ходи на работа тоя,кога тая си е у тях.

Браво ве гадина. А рака излекува ли го вече ? Продължавай все така братле , ти си пример за много хора тука . Успех!
Да спомена,че имам друга регистрация тук ,но не искам да се знае името ми.Направих си друг профил поради тази причина,просто не обичам да говоря за това.Ами брат минаха три години и вече съм напълно здрав,но белезите си стоят.Мога да ги скрия,но не искам просто те ми напомнят какво съм преживял.Хората трябва да знаят,че всяко едно лошо нещо случило се в живота им ги прави по-силни и ги изгражда като характер.Всяко едно рязане,всеки един провал те развива!Взимайте това което искате,защото не се знае колко дълго ще имате тази възможност.Искам да подчертая ,че това не го споделих с цел да се оплаквам,а да надъхам хората защото живота се живее един път.И брат имам много по-високи цели,но всичко с времето си.Желая ти успех и на теб!
Edit:Искам да Ви попитам защо не харесвате интернет играта и защо не харесвате чатовете?
С такова впечатление съм останал.Уреждал съм си секс с мацка от друг град която е непозната,да не споменавам голите снимки дето имам.Според мен интернет е добър вариант,но я няма тръпката.
Активен
selfmade3
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 64

Профил
« Отговор #3 -: Ноември 05, 2016, 13:33:58 »

Това с белезите от някакви операции ли е? Щото и аз съм целия в белези и не ги крия даже ми е яко такова като ги галят и Тоя белег от какво ти е
Ама те са от простотии и епик фейл прибивания, а твойто си е истински тъг лайв. Респект и продължавай да газиш.

А за интернет ддз малко ми е тъпо да си сложа снимката в някъв сайт дето половината са фотошопнали а другата не че няма смисъл.Иначе и аз съм ебал от сайтове ама не в бг и то малко нестандартни таргети като ми се доебе хах
Активен
Johnny
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 254

Профил
« Отговор #4 -: Ноември 05, 2016, 14:39:33 »

Браво, пич! Пускай повече репорти - истории като твоята надъхват повече, отколкото си мислиш!
Активен

"Напред, задници! Да не искате да сте AFC вечно?"
неизвестен pickup artist от началото на 21-ви век.
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: