Tyxo.bg counter Възможно ли е обикновено момче да стане Alpha
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Ноември 11, 2019, 23:10:21 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Разликата между тези, които са постигнали нещо и тези, които не са постигнали нищо, определя този, който е стартирал по-рано." - Чарлз Шваб

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през ноември 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Възможно ли е обикновено момче да стане Alpha  (Прочетена 2675 пъти)
thematrixx123
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1

Профил
« -: Ноември 16, 2016, 13:56:56 »

Здравейте. Имам един конкретен въпрос. При мен, винаги като си харесам някое момиче, заради неувереността ми и това, че не предприемам действия, след като накрая се реша да направя нещо, тя ме реже, а отначало съм осещал симпатии. Ето защо си стоя без приятелка, защото нямам самочувствие, не мога да вкарам игра, както попринцип се прави, да започна да я ебавам и т.н. и просто искам да се променя, да не смогвам да излизам на срещи с момичета, както алфите в този сайт. И откъде да се запознавам с нови момичета? Интересно ми е преуспелите мъже дали са били много зле на тема момичета и ако да, ще се радвам ако мо дадете някакви съвети, решен съм за промяна.
Активен
LexusINF
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 88

Профил
« Отговор #1 -: Ноември 16, 2016, 15:16:17 »

Първо - задаваш мега тъп въпрос .... та този форум за какво е бе мой човек , ти  въобще чел ли си в всеки раздел темите малко по малко , както и статиите в сайта?
Искаш наготово всичко да ти се каже , и не искам да те нападам но нали се сещаш че в началото не всеки се справя отлично , не всеки му се получава всичко с 100% успеваемост , както и че това че момиче ти е показало интерес в началото не значи че ти е в кърпа вързана ако ти не прецакаш нещата. Почети малко повече теми преди да пускаш теми , а не директно да чакаш да ти дадат ʼмагическо хапче за решение на всеки твой проблемʼ ... Roll Eyes
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: