Tyxo.bg counter Уоркшоп с Илиян и Слеара
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Ноември 23, 2017, 03:35:32 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Всичко, от което се нуждаете в живота, са безхаберие и самоувереност; имате ли ги – успехът ви е сигурен.” – Марк Твен

Екипът на pickup-project организира практически обучения през месец ноември 2017г.
Не се колебай! Запиши се!

За повече информация попълни формата на сайта.

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Уоркшоп с Илиян и Слеара  (Прочетена 1862 пъти)
Predatorr
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Публикации: 1

Профил
« -: Декември 11, 2016, 22:01:52 »

Това ми е първият пост във форума. От 2-3 месеца го чета, и не съм изпитвал нужда да се регистрирам, но и тоя момент дойде.

Та за уоркшопа, бях на него преди 3-4 седмици. Структурата му беше, първо представяне между инструкторите и учениците, и след това същинска игра.

Представянето беше в кафето до Софийския. Идеята беше да се запознаем с инструкторите и същевременно да се види кой на какво ниво е. Аз бях приятно изненадан от Илиянския, който преди това ме видял да пикапя и ме беше запомнил Smiley Имаше малко теория и подготовка за същинската игра, след което се разделихме по 2ма ученика с един инструктор.

Аз почнах да отварям веднага след като излязохме от кафето, като Слеара беше до мен и слушаше и анализираше играта ми в реално време. Аз лично бях много приятно изненадан, тъй като обикновено съм свикнал всичко да си бутам сам, а той почна да ми помага със съвети и да ме мотивира. В крайна сметка това, което той ми показа беше опит на човек дълги години в играта (аз разбрах за играта преди от около 2 години). Другото което е, аз се накефих на характера му, тъй като той ти спестява булшета.

След известно време се разменихме и играх с Илиянския. Пак като със Слеара, почнаха да се появяват моменти на прозрения, за неща които правя грешно. Разликата от това да се учиш от инструктор и примерно книги или програми, е че с инструкторът е много по-ефективно. Инструктурът гледа грешките, които са конкретни за теб и ти ги казва в реално време. Буквално, спестява ти време и други ресурси, които ще ти трябват за придобиеш уменията, които той ти дава.

След като свърши втората част, се събрахме всички заедно и получихме фиидбек. Аз си го записах на телефона, да мога да си го припомням и анализирам по-натам. Аз съм много доволен от уъркшопа и го препоръчвам.

Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: