Tyxo.bg counter Издислав
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Септември 23, 2017, 14:55:29 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Аз не съм продукт на обстоятелствата. Аз съм продукт на собствените ми избори“ - Стивън Кови

Екипът на pickup-project организира практически обучения през месец септември 2017г.
Не се колебай! Запиши се!

За повече информация попълни формата на сайта.

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Издислав  (Прочетена 4308 пъти)
TheProgrammer
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 5

Профил
« -: Декември 25, 2016, 12:01:42 »

Нормален съботен следобяд в София, вървим от Софийския Университет към Витошка. Направили сме няколко сета и сме в зоната. Тръгнал съм да си купувам кафе и по пътя гледам за сетове и на графа виждам двоен сет. Тръгвам уверено да вървя с крилото ми, отварям ги, но момичетата не говорят български и продължават да вървят. Започвам да говоря на английски и те пак продължават да вървят, в този момент си казвам майната му отивам да си взема кафе, но крилото ми е постоянно и продължава да върви с едно от момичетата.
1.   Вървим в продължение на около минута, след което аз казвам : за къде сте се разбързали.
2.   Едно от момичетата казва утре заминаваме за Гърция и нямаме време.
3.   След което аз казвам : Значи днес имаме достатъчно време с усмивка
Докато си говорехме на улицата в следващите няколко минути виждам ,че една от продавачките в магазина до нас ме гледа и ми се усмихва с изражението знам какво правиш може би искам същото. Докато сме в сета езикът на  тялото ми е добър, левият крак напред задния крак на 45 градуса и момичето е в близка дистанция, започвам да ставам физически с нея като докосване по рамото когато каже някоя шега, като използвам подходяща тоналност на гласа в разговора.
1.   Виждам ,че момичетата са заинтересовани и казвам да отидем да пием по едно кафе на бързо знам хубаво място на близо ,но те не са сигурни.(тука трябваше да водя групата по обедително за промяна на локацията.)
2.   Те казаха ,че не могата и трябва да отидат да пазаруват.
3.   След това разговора продължи малко по-дълго и аз отново казах да отидеме за кафе.
4.   Не можем в момента ,но можем да се срещнем след половин час на близо.
Разбираме се и се разделяме, крилото ми казва ,че няма смисъл да ходим и е само загуба на време, че било тест и прочие. След половин час с крилото сме там и той продължава да ме храни, казах ти ,че няма да дойдат. Вторият път като го казва това ги вижда и има изненадваща физономия докато аз се усмихвам. Тръгваме към кафето и поддърважаме разговора умерен, но те не харесват мястото и сменяме посоката. В кафето сме и аз съм разбрал ,че с момичето имаме доста общи неща, тя е заинтрегувана. Използвам в разговора DHVs, (Demonstrate High Value) говорейки за предишните ми приятелки което показва ,че вече си селектиран. На дивана сме и аз съм се облегнал на зад през повечето време , а момичето се накланя напред когато говоря. Момичето ме харесва, но когато ставам физически има съпротива. Другото момиче също показва (IOI) Indication of Interest към мен. Те вече закъсняват за тяхната среща която отложиха за по-късно и сме на път да си ходим.
1.   Аз питам едно от момичетата за facebook, но тя казва, че не използва.
2.   Точно преди да излезем от кафето нейната приятелка ме пита за моя facebook. Тя казва ,че можем да отидем да пием по нещо вечерта.
Ние си тръгваме и сме се насочили към Софийския Университет защото времето е хубаво и все още е сравнително рано и можем да направим още няколко сета. Прибирам се в къщи уморен и си пиша с момичето на месинджъра и тя е найстина зарибена. Аз съм направил почти всичко правилно, но въпреки това тя казва ,че иска да дойде за по питие ,но нейните приятелки няма да излизат и тя не желае да ходи сама. Опитвам се да я обедя да се видим за кратко ,но неуспешно. Бях независим от резултата и не бях емоционално повлиян когато не се срещнахме въпреки ,че беше високо процентов сет.
В следващите няколко дни си пиша с момичето и тя казва:
1.   Искам да дойдеш в Гърция.
2.   Мойта първа реакция е ,че това не е сериозно ,но след като тя го каза още няколко пъти, казах и ,че ще проверя да ли някой от приятелите ми иска да дойде с мен в Гърция.
3.   Остави ги ела сам ще останеш при мен.
В този момент съм заинтрегован и се оптивам да разбера логистиката. Слеващото нещо което знам е ,че съм в Атина с нея за 8 дни. Когато бяхме заедно тя беше много грижовна. Когато бяхме в тях не прибързвах да правиме секс, бях спокоен наслаждавайки се на момента защото знаех ,че имаме достатъчно време. Първо сготвих паста и я изядохме след това направих много добър масаж който и хареса изключително монго и доведе до палуване. Момичето имаше много подобен хумур като  моя който аз много харесах. На пример тя се ебаваше с приятелите си. Една вечер отидохме при една от приятелките й да вечеряме която е около 50 годишна и има 2 деца момиче и момче. Момичето беше почти 18 годишно и се ебавах с нея което на нея и хареса. След вечеря ми казаха ,че всички са ме харесали много което не беше голяма изненада ,но ми почеса егото. Когато бях в Атина прекарвах повечето си време с нея и нейните приятели, но исках да поиграя малко там защото бях в ритъм. Направих два добри сета с ирландско момиче което срещнах в Акропола и индийско момиче което срещнах в централния парк. Разменихме контактни детайли ,но не можахме да се срещнем заради логистиката и времевите ограничения.
1.   След няколко дни момичето ме попита кога ще дойдеш пак.
2.   Аз казах защо трябва да се безпокойм за следващата следмица или месец като можем да се насладим на момента.
Накрая, когато отварях сета не се колебаех защото бях в ритъм, бях уверен с добър език на тялото и ескалирах физически с момичетата. От друга страна ако не беше постоянството на крилото ми може би щяхме да загубиме сета. Също така когато исках да променя локацията трябваше да водя повече въпреки ,че казах да отидем да пием по кафе не тръгнах натам укоражавайки ги. Когато бяхме в кафето избрахме място с диван защото е по-лесно да ескалираш физически въпреки ,че имаше съпротива когато ескалирах. Използвах много DHVs и водех темата сексуално което те харесаха. Можех да бъда по-конкретен когато се разбирахме с момичето да пием по нещо вечерта, а да не оставам нещата неясни.
Активен

If you think you are beaten, you are
If you think you dare not, you don't,
If you like to win, but you think you can't
It is almost certain you won't.
Expecto_Patronum
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 10

Профил
« Отговор #1 -: Декември 25, 2016, 17:07:10 »

Дано в реалността не си и толкова вглъбен в анализирането на всяка ситуация, както си във форрума с тези ДХВ , левия крак нагоре, другият надолу, главата наклонена на 32 градуса, че иначе забравш да се забавляваш от цялата работа. Моето мнение, че ааадски си се напънал да стигнеш до секса. Според мен си й влезнал във фрейма от момента, в който те с ви казали след половин час в кафенето, после в Гърция те е накарала да идеш(това не ми го побира ума защо си го направил, осеен ало не си имал някаква работа там), готвил си й, а тя какво е инвестирала в цялата работа - сещаш се. Другото, което си мисля, че това да говориш за бившите си не е ДХВ, понеже защитният й механизъм веднага щраква и почва да си мисли "тоя е голям курвар, само за секс ме иска" и от там ди навличаш още неприятности. Мацката ти е вързала, щото не е правила секс скоро и е яко отчаяна, поне така ми звучи. Весели празници!
Активен
WARZONE
PuP Player
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 181

Профил
« Отговор #2 -: Декември 26, 2016, 11:35:46 »

Аз познавам автора на рапорта и гарантирам за истинността му.

Държахме връзка докато беше в Гърция, за това скептични коментари от рода на "и кът съ събуди Ко стана?" Може да си ги спестите.

Също както и  мнения от хора, които никога не са заговаряли непозната девойка и да разчитат на собствените си възможности, мъжество, характер и т.н..

Поздравления за играта, Програмист!

Това е форум за пикап, а не за несъществуващи и недоказани теории и подвиквания.. в тълпата всички са силни. Хайде експерта по патроните да качи един рапорт от непозната мацка, която много и се ебе.. на приказки много силни всички..

Показах форума на 2-3 души, които видяха само глупостите и задните на някои хора и се отказаха.. в момента проджекта не дава никаква ценност на никой външен човек..

Поздрави и весела Коледа!
Активен
BERSERK
PuP Player
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 715

Профил
« Отговор #3 -: Декември 26, 2016, 12:31:36 »

Аз отдавна не спирам да се чудя на политиката на форума за небанване на чекиджари, комплексари и тролове. Както нееднократно отбелязвах ( и вече ми писна да го правя) оставянето на пълна свободия във форума довежда до западането му.

В разделите различни от общи приказки е необходима ТЕМАТИЧНА модерация. Не може трол Х и чекиджар У да идват и да си плясват лаината тук , че даже и да дават съвети, при положение , че те самите имат нужда от съвети и не разбират нищо от свалки и мъжко поведение. Ако бях модератор едно 10-20 тролчета щяха да изчезнат завинаги от форума. Другия вариант е хората със знания и възможности да изчезнат. Среден вариант няма. Чекиджарите и комплексарите трябва да бъдат мачкани, така както ги мачкат и в реалния живот. Иначе избуяват по форумите и не можем да им смогнем на "мъдростите" и алфа - форумното поведение Wink

Активен
Ventrix
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 55

Профил
« Отговор #4 -: Декември 26, 2016, 13:13:28 »

Аз отдавна не спирам да се чудя на политиката на форума за небанване на чекиджари, комплексари и тролове. Както нееднократно отбелязвах ( и вече ми писна да го правя) оставянето на пълна свободия във форума довежда до западането му.

В разделите различни от общи приказки е необходима ТЕМАТИЧНА модерация. Не може трол Х и чекиджар У да идват и да си плясват лаината тук , че даже и да дават съвети, при положение , че те самите имат нужда от съвети и не разбират нищо от свалки и мъжко поведение. Ако бях модератор едно 10-20 тролчета щяха да изчезнат завинаги от форума. Другия вариант е хората със знания и възможности да изчезнат. Среден вариант няма. Чекиджарите и комплексарите трябва да бъдат мачкани, така както ги мачкат и в реалния живот. Иначе избуяват по форумите и не можем да им смогнем на "мъдростите" и алфа - форумното поведение Wink

Много вярно. Както и в една друга тема един ПИЧ си беше пуснал репорт и малко поукрасил случката, след което отнесе незаслужени с нищо критики относно материала в репорта. Как може така ти едно, друго, трето. Т'ва са измишльотини. Пича много точно си им го каза - стига сте злобеели към на другите хора успехите. Ако той наистина е свалил мацките и е разказал  по майсторски начин евала, радвайте се, НЕ ВИ ЗАСЯГА. Ако пък излъгал, излъгал е само себе си. Нали уж афишираме за АЛФИ? Един АЛФА мъж какво го засяга друг АЛФА мъж, който никога не е срещал, няма и да срещне, а пък ако го срещне няма да знае, че е той, и успехите му? НИЩО.

Ако нямате нещо стойностно да добавите, защото в крайна сметка този форум е за да помагате на своите братя по ташаци, просто не пишете... Злобата единствено и само на вас ще навреди, пича нали е е*ал, него вече му е минало през шокия и не му пука...
Активен
Expecto_Patronum
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 10

Профил
« Отговор #5 -: Декември 26, 2016, 19:04:44 »

Леле, хахахаха, супер смях пада с вас хора.   Embarrassed  Оревахте и оспамихте форума с вашите мрънкания. Като имате нулева толерантност към чужди мнения и обективен поглед над нещата, имате свободния избор да се жалвате на админи и модератори, да си отворите собствена тема, където групово да хленчите кой от какво и колко разбира или просто да си намерите занимание, което да ви оползотвори времето.
Активен
xlord
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 22

Профил
« Отговор #6 -: Декември 26, 2016, 20:42:44 »

Нито завиждам нито ми пука кой кво е е*Ал... В рапорта, тя не искала да излезе че не и се излиза сама а после вика някой (в друга държава) който е видяла за половин час.. Та явно нещо е сбъркана.. Или пича и е направил магия.. И той знае че в следващия момент е в Атина  laugh Просто звучи тъпо, не ми пука дали е истина.. Какво се разплакахте? А и съвети на мен не ми трябват бъди сигурен, там не знам кой си го бе написал... То големи циркове, и оплаквания за едно изречение... Алфарска му раОта... Smiley
Активен

Един ден хората които не са вярвали в теб, ще се хвалят че те познават! Smiley
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1421

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #7 -: Декември 26, 2016, 21:33:07 »

офтопик:
Изключително зле драснато произведение... Не ме интересува, дали е истина или не, но е написано мега разпиляно и неразбираемо.

Коментиралите модерацията и каква ценност дава PuP се замислете вие каква ценност давате. Сам по себе си форумът дава стойност с платформа, предоставяща ви възможност за шеъринг на познания и информация, а вече кой, какво ще пише (дали тъпни, дали яки неща) си зависи от вас.

--
Темата е преместена и заключена, а авторът предупреден, ако пише, да пише разбираемо и смислено.
Активен

I'm a very special kind of monster
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: