Tyxo.bg counter Интереса изглежда е нулев?
Pick-Up Project - Съблазнявай Ефективно :: Готина Свалка :: Форум
Март 30, 2017, 14:32:47 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

Имаш ли кураж да ме заговориш !
Когато се съмняваш, просто направи следващата стъпка.

Пролетта идва, а с нея и готините мацки по улиците.

Екипът на pickup-project организира практически обучения през месец април 2017г.
Не се колебай! Запиши се!

За повече информация попълни формата на сайта.

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
Автор Тема: Интереса изглежда е нулев?  (Прочетена 1601 пъти)
sicario
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 35

Профил
« Отговор #15 -: Януари 05, 2017, 09:10:47 »

Проблемът не е в конкретните ти реплики, а в това че от целия чат лъха на ниско самочувствие и нисък ранг. Не си предизвикал очаквания интерес с оупънъра и след това все едно се опитваш да закърпиш нещата.

Тук ти е ключовия момент, който си изпуснал:

Тя: Жалкото е, че почти няма свястно място, където да слушаш приятна музика с приятели. Още повече, ако приятелите ти са чалгаджии  Grin

Ти: Напротив има, айде да те водя утре на едно такова място
Тя: Уте имам да купувам пони на малката ми сестра
Ти: Супер, след като го купиш, ще те чакам еди къде си...

Идеята е да я изкараш навън, не да правите анализ на чалга културата.
Активен
ilian_790112
Forum Admin
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 832

Профил WWW
« Отговор #16 -: Януари 05, 2017, 15:07:23 »

Цитат
Аз: Скандал си просто. Нямаш забележка... освен няколко..
Тя. Браво.
Аз: Е много бързо вдигаш белия флаг
Тя: Не съм започвала игра, за да има бял флаг

Когато започнеш дръзко трябва да имаш фрейм, който да подкрепи шитките, които ще предстоят от това. Като имаш забележки защо не ги кажеш? Фреймът ти веднага рухва.

Цитат
Аз: И все пак играеш
Аз: Нека започнем от начало?
Аз: Приятно ми е да се запознаем Smiley
Тя: Не мисля, че искам да се запознавам. Нали съм скандал, поне да си играя ролята като хората.  

Усеща, че фреймът ти не държи и те натиска още повече. Усещаш ли как тя става важната?

Цитат
Аз: Точно там е интересното
Тя: Там е работата, аз не съм скандал, използвах ирония.
Аз: Иронията на страна - приемаш го прекалено навътре
Тя: Cheesy Интересно ми е как разбра пък, че го приемам навътре Cheesy
Аз: Ами много лесно - аз съм разбран човек
Аз: Иначе защо иронизираш? Не мисля че съм те засегнал, а и не мисля, че беше особено грубо от моя страна
Аз: Написаното не беше с цел да предизвикам негативни емоции, напротив  

За да получиш одобрение вече отстъпваш тотално. Нейният фрейм се извисява още повече и позицията ти става все по-слаба. Опитваш се да замажеш нещата.

Цитат
Тя: Не мога да се зарадвам на подобна изцепка "скандал си". В моите очи това е елементарно поведение, което не може да предизвика нищо освен негативни емоции. Пробвай го върху някоя мацка, която слуша чалга и се прави на интересна с надути джуки, при нея може да получиш по-готин отговор.
Аз: Ето това повече ми харесва, от отговора на надутите мацки, които слушат чалга
Аз: На мен не ми понася музиката, нито хората, които я слушат, особено много *(да поясня – нямам нищо против хората да слушат каквото желаят, тяхен избор, както и моят е да не ми понася)
Тя: Станахме двама
Аз: Говорил съм си с такива индивиди и съм ги питал какво толкова им харесва тази музика, а отговорът винаги е бил един и същ - като седнеш на маса, какво друго да слушаш
Аз: Ще каже човек, че са се наговорили

Поставя те напълно на място, така че да се съгласиш с нея, даваш и валидация, която не е заслужила с нищо и се опитваш да правиш мазен и логичен рапорт. Опитваш се да създадеш общ интерес с това, че и тя не обича чалгата и с това, че и двамата обичате животни. При условие, че не изпитва грам интерес и не те следва с нищо. По-нататък не е нужно да коментирам. Слабо! Къде ти е фрейма? Защо не и каза какви ти бяха първоначалните забележки?  Wink
Активен

БЪДИ ПОБЕДИТЕЛ В ЖИВОТА СИ
http://ilian790112.wordpress.com
Ventrix
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 55

Профил
« Отговор #17 -: Януари 05, 2017, 15:46:37 »

Мерси момчета за критиките. Приемам ги градивно и надъхано!  Cool
Активен
skiller
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 98

Профил
« Отговор #18 -: Януари 06, 2017, 00:31:20 »

Аз: Скандал си просто...

Общо взето преди да започнеш да негваш, трябва да имаш изграден фрейм за себе си иначе бързо ще ти го разбият както стана сега. Трябва да влизаш в чатовете със самочувствието, че си уникална личност и твоите съобщения трябва да бъдат насочени към това да подчертаят фрейма ти "аз съм уникален". Аз обичам да използвам самоирония и много креативни изречения, които да подчертаят че аз съм важен и без мацката.

Изпуснеш ли нишката както направи, като почна да се съгласяваш с нейния свят и това което тя харесва.. нищо хубаво не те чака освен да си пиете кафето като приятелки.
Работи над себе си, успех!
Активен

22
I never asked women for sex, they asked me.
За да живееш добре със света около теб, трябва да се научиш да живееш добре със света в теб. ​
 Ако човек се препъва и пада, той може да е сигурен, че се препъва или пада и в съзнанието си.
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  

Отиди на: