Tyxo.bg counter Проблем с тинейджърка
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Ноември 23, 2017, 03:35:42 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Всичко, от което се нуждаете в живота, са безхаберие и самоувереност; имате ли ги – успехът ви е сигурен.” – Марк Твен

Екипът на pickup-project организира практически обучения през месец ноември 2017г.
Не се колебай! Запиши се!

За повече информация попълни формата на сайта.

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Проблем с тинейджърка  (Прочетена 1886 пъти)
TheModernGuy
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 13

Профил
« -: Декември 30, 2016, 01:43:37 »

Здравейте,
Нов съм в форума, та реших и аз да се консултирам с експертите..
Да започна с това че имам малък опит в съблазняването  Cool Но ето че идва частта където нямам опит и ще трябва да ми помогните, та от един месец имам симпатии към едно момиче, съответно и то има, но много често се караме, било то като си пишем по фб или навън, все се намира тема за каране, опитвал съм се да се извинявам и така оправяме се после пак и пак.. От последното ни скарване се държи доста студено, попитах я какво и има и отговори нищо.От тогава ме игнорира доста често, също така като сме навън с приятели, съответно заговаря приятелите ми и гледа дали я гледам и се опитва да ревнувам и и се получава.. Решил съм да я заведа на кафе или на разходка времето и да и предложа или просто да видя как се държи, също така съм мислил да я заеба за седмица две и да почна с друго момиче пред нея може тогава да и дойде акъла.
Какво мислите? Дайте някое друго съветче.
А също така, на 17 съм.
Активен
Ventrix
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 55

Профил
« Отговор #1 -: Декември 30, 2016, 01:52:50 »

Здравейте,
Да започна с това че имам малък опит в съблазняването  Cool Но ето че идва частта където нямам опит и ще трябва да ми помогните, та от един месец имам симпатии към едно момиче, съответно и то има, но много често се караме, било то като си пишем по фб или навън, все се намира тема за каране, опитвал съм се да се извинявам и така оправяме се после пак и пак.. От последното ни скарване се държи доста студено, попитах я какво и има и отговори нищо.От тогава ме игнорира доста често, също така като сме навън с приятели, съответно заговаря приятелите ми и гледа дали я гледам и се опитва да ревнувам и и се получава.. Решил съм да я заведа на кафе или на разходка времето и да и предложа или просто да видя как се държи, също така съм мислил да я заеба за седмица две и да почна с друго момиче пред нея може тогава да и дойде акъла.
А също така, на 17 съм.

Имате ли връзка или сте само на симпатии? Казваш че се карате - гаджета ли сте с въпросното маце или какво?

Мисля че много по различно мнение няма да получиш от: Резачка и следващата. Така като гледам и позволяваш да ти се качва на главата, тоест не си и поставил ясни граници, чак пък и си ОТИВАЛ да и се извиняваш.

Разясни на нас по-добре отношенията ти с това момиченце и ще получиш най-адекватен съвет.
Активен
TheModernGuy
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #2 -: Декември 30, 2016, 02:15:16 »

Здравейте,
Да започна с това че имам малък опит в съблазняването  Cool Но ето че идва частта където нямам опит и ще трябва да ми помогните, та от един месец имам симпатии към едно момиче, съответно и то има, но много често се караме, било то като си пишем по фб или навън, все се намира тема за каране, опитвал съм се да се извинявам и така оправяме се после пак и пак.. От последното ни скарване се държи доста студено, попитах я какво и има и отговори нищо.От тогава ме игнорира доста често, също така като сме навън с приятели, съответно заговаря приятелите ми и гледа дали я гледам и се опитва да ревнувам и и се получава.. Решил съм да я заведа на кафе или на разходка времето и да и предложа или просто да видя как се държи, също така съм мислил да я заеба за седмица две и да почна с друго момиче пред нея може тогава да и дойде акъла.
А също така, на 17 съм.

Имате ли връзка или сте само на симпатии? Казваш че се карате - гаджета ли сте с въпросното маце или какво?

Мисля че много по различно мнение няма да получиш от: Резачка и следващата. Така като гледам и позволяваш да ти се качва на главата, тоест не си и поставил ясни граници, чак пък и си ОТИВАЛ да и се извиняваш.

Разясни на нас по-добре отношенията ти с това момиченце и ще получиш най-адекватен съвет.
Не, не сме. Как да и покажа че не ми пука и че закачките и с други момчета не ме засягат, това ми е въпроса всъщност. И дали ще е най-добре да почна с друга и да я оставя, или да и предложа и каквото стане?
Активен
rekojeht
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 970

Профил
« Отговор #3 -: Декември 30, 2016, 02:27:34 »

Как да й покажеш, че закачките с други момчета не те засягат? Ами....като реално не те засягат....а те ТЕ засягат.
Второ - откъде си сигурен, че го прави нарочно? Може би е просто по-кокетка.
За какво се карате? Дай примери от караници, с това кой какво казва и т.н.
Активен

Deconstructing game and PUA frauds - https://www.youtube.com/watch?v=sNttiuddy6E

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
TheModernGuy
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: Декември 30, 2016, 02:49:19 »

Как да й покажеш, че закачките с други момчета не те засягат? Ами....като реално не те засягат....а те ТЕ засягат.
Второ - откъде си сигурен, че го прави нарочно? Може би е просто по-кокетка.
За какво се карате? Дай примери от караници, с това кой какво казва и т.н.
Прав си, може и да не е нарочно. И да засягат ме, може да се каже че съм хлътнал..
Караниците, за различни неща и то глупости кой какво казал алабала, знам че са простотии и затова се извинявам дори и да не съм виновен.
Активен
Parkway Drive
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 88

Профил
« Отговор #5 -: Декември 30, 2016, 07:03:19 »

Детинска работа братле, по това което си написал. Искам да те питам ти как я мислиш вашата работа, казваш че напрекъснато се карате за глупости а нямате връзка, представям си как ще ти изпие енергията пък ако сте гаджета, тогава ще се питаш защо все ти си виновен, ако е кокетна и в същото време е енергиен вампир ти ще имаш ли енергията да се справиш с мацето, както казваш нямаш опит, така че не виждам как ще водиш и ще си доминат във отношенията ви. Казваш за простотии се карате, аз лично не бих се наел да съм с такова момиче освен ако не ми е единствен избор и трябва да се нагаждам към нея
Активен

Твоето Бъдеще Е Създадено От Това, Какво Правиш Днес А Не Утре!
TheModernGuy
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: Декември 30, 2016, 18:59:03 »

Детинска работа братле, по това което си написал. Искам да те питам ти как я мислиш вашата работа, казваш че напрекъснато се карате за глупости а нямате връзка, представям си как ще ти изпие енергията пък ако сте гаджета, тогава ще се питаш защо все ти си виновен, ако е кокетна и в същото време е енергиен вампир ти ще имаш ли енергията да се справиш с мацето, както казваш нямаш опит, така че не виждам как ще водиш и ще си доминат във отношенията ви. Казваш за простотии се карате, аз лично не бих се наел да съм с такова момиче освен ако не ми е единствен избор и трябва да се нагаждам към нея
Дай ми съвет какво да направя братле, както споменах и аз че правим детски глупости.Да продължавам ли напред или?
Активен
Ventrix
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 55

Профил
« Отговор #7 -: Декември 30, 2016, 19:05:32 »

Дай ми съвет какво да направя братле, както споменах и аз че правим детски глупости.Да продължавам ли напред или?

Както вече ти каза rekojeht направи така, че да не те засяга. Не е лесно, но има много истина в това. Днеска ме резнаха в 10 сета по главната, не ми беше яко ама сега си поря CS с аверите, поркам бира и ми е през ташаците.
Активен
TheModernGuy
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #8 -: Декември 30, 2016, 19:18:30 »

Както вече ти каза rekojeht направи така, че да не те засяга. Не е лесно, но има много истина в това. Днеска ме резнаха в 10 сета по главната, не ми беше яко ама сега си поря CS с аверите, поркам бира и ми е през ташаците.
Днес ходихме на кафе с една мацка и случайно и мойта беше там, такъв игнор и ударих  Embarrassed Тя горката взе че се опита пак да ме подразни, ама аз съм прегърнал другата и хич не ме ебеше :Д Мерси пичове,а иначе да речем сме седнали на една маса с нея, още 2 момичета и 2момчета, и тя се опитва да ме накара да ревнувам, какво да направя ако наистина ревнувам, има ли някакъв начин просто да спра? Как се преодолява ревност?
Активен
Angelov5148
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3

Профил
« Отговор #9 -: Януари 14, 2017, 00:48:29 »

Привет! Почне ли се със дребните скандали и караници нещата обикновено бързо приключват! Не си длъжен при всяко нейно променливо настроение да поднасяш твое извинение! Човек се извинява за нещо за което е виновен....или направо отива в съда хахаха.... Относно до другите момичета да естествено ще ги зарибяваш ще правиш секс със тях и ще излизаш с колкото се може повече но не за да дразниш нея а по скоро за да усъвършенстваш себе си.Вместо да мислиш какво да направиш за да спечелиш вниманието и по добре изтряскай някоя нейна приятелка! Хахаха нали знаеш
-Добрите ги помнят а лошите не ги забравят! Успех и поздравления!
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: