Tyxo.bg counter Проблем с тинейджърка
Pick-Up Project - Съблазнявай Ефективно :: Готина Свалка :: Форум
Март 28, 2017, 19:45:49 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

Животът е прекалено кратък, да бъдеш малък !
Пролетта идва, а с нея и готините мацки по улиците.

Екипът на pickup-project организира практически обучения през месец март 2017г.
Не се колебай! Запиши се!

За повече информация попълни формата на сайта.

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Проблем с тинейджърка  (Прочетена 1174 пъти)
TheModernGuy
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 7

Профил
« -: Декември 30, 2016, 01:43:37 »

Здравейте,
Нов съм в форума, та реших и аз да се консултирам с експертите..
Да започна с това че имам малък опит в съблазняването  Cool Но ето че идва частта където нямам опит и ще трябва да ми помогните, та от един месец имам симпатии към едно момиче, съответно и то има, но много често се караме, било то като си пишем по фб или навън, все се намира тема за каране, опитвал съм се да се извинявам и така оправяме се после пак и пак.. От последното ни скарване се държи доста студено, попитах я какво и има и отговори нищо.От тогава ме игнорира доста често, също така като сме навън с приятели, съответно заговаря приятелите ми и гледа дали я гледам и се опитва да ревнувам и и се получава.. Решил съм да я заведа на кафе или на разходка времето и да и предложа или просто да видя как се държи, също така съм мислил да я заеба за седмица две и да почна с друго момиче пред нея може тогава да и дойде акъла.
Какво мислите? Дайте някое друго съветче.
А също така, на 17 съм.
Активен
Ventrix
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 55

Профил
« Отговор #1 -: Декември 30, 2016, 01:52:50 »

Здравейте,
Да започна с това че имам малък опит в съблазняването  Cool Но ето че идва частта където нямам опит и ще трябва да ми помогните, та от един месец имам симпатии към едно момиче, съответно и то има, но много често се караме, било то като си пишем по фб или навън, все се намира тема за каране, опитвал съм се да се извинявам и така оправяме се после пак и пак.. От последното ни скарване се държи доста студено, попитах я какво и има и отговори нищо.От тогава ме игнорира доста често, също така като сме навън с приятели, съответно заговаря приятелите ми и гледа дали я гледам и се опитва да ревнувам и и се получава.. Решил съм да я заведа на кафе или на разходка времето и да и предложа или просто да видя как се държи, също така съм мислил да я заеба за седмица две и да почна с друго момиче пред нея може тогава да и дойде акъла.
А също така, на 17 съм.

Имате ли връзка или сте само на симпатии? Казваш че се карате - гаджета ли сте с въпросното маце или какво?

Мисля че много по различно мнение няма да получиш от: Резачка и следващата. Така като гледам и позволяваш да ти се качва на главата, тоест не си и поставил ясни граници, чак пък и си ОТИВАЛ да и се извиняваш.

Разясни на нас по-добре отношенията ти с това момиченце и ще получиш най-адекватен съвет.
Активен
TheModernGuy
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #2 -: Декември 30, 2016, 02:15:16 »

Здравейте,
Да започна с това че имам малък опит в съблазняването  Cool Но ето че идва частта където нямам опит и ще трябва да ми помогните, та от един месец имам симпатии към едно момиче, съответно и то има, но много често се караме, било то като си пишем по фб или навън, все се намира тема за каране, опитвал съм се да се извинявам и така оправяме се после пак и пак.. От последното ни скарване се държи доста студено, попитах я какво и има и отговори нищо.От тогава ме игнорира доста често, също така като сме навън с приятели, съответно заговаря приятелите ми и гледа дали я гледам и се опитва да ревнувам и и се получава.. Решил съм да я заведа на кафе или на разходка времето и да и предложа или просто да видя как се държи, също така съм мислил да я заеба за седмица две и да почна с друго момиче пред нея може тогава да и дойде акъла.
А също така, на 17 съм.

Имате ли връзка или сте само на симпатии? Казваш че се карате - гаджета ли сте с въпросното маце или какво?

Мисля че много по различно мнение няма да получиш от: Резачка и следващата. Така като гледам и позволяваш да ти се качва на главата, тоест не си и поставил ясни граници, чак пък и си ОТИВАЛ да и се извиняваш.

Разясни на нас по-добре отношенията ти с това момиченце и ще получиш най-адекватен съвет.
Не, не сме. Как да и покажа че не ми пука и че закачките и с други момчета не ме засягат, това ми е въпроса всъщност. И дали ще е най-добре да почна с друга и да я оставя, или да и предложа и каквото стане?
Активен
rekojeht
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 696

Профил
« Отговор #3 -: Декември 30, 2016, 02:27:34 »

Как да й покажеш, че закачките с други момчета не те засягат? Ами....като реално не те засягат....а те ТЕ засягат.
Второ - откъде си сигурен, че го прави нарочно? Може би е просто по-кокетка.
За какво се карате? Дай примери от караници, с това кой какво казва и т.н.
Активен

Deconstructing game and PUA frauds - https://www.youtube.com/watch?v=sNttiuddy6E

My world is unaffected, there is an exit here
I say it is and then it's true,
There is a dream inside a dream,
I'm wide awake the more I sleep
You'll understand when I'm dead, I went to god just to see, and I was looking at me. Saw heaven and hell were lies. When I'm god everyone dies. Scar/can you feel my power? Shoot here and the world gets smaller.
TheModernGuy
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: Декември 30, 2016, 02:49:19 »

Как да й покажеш, че закачките с други момчета не те засягат? Ами....като реално не те засягат....а те ТЕ засягат.
Второ - откъде си сигурен, че го прави нарочно? Може би е просто по-кокетка.
За какво се карате? Дай примери от караници, с това кой какво казва и т.н.
Прав си, може и да не е нарочно. И да засягат ме, може да се каже че съм хлътнал..
Караниците, за различни неща и то глупости кой какво казал алабала, знам че са простотии и затова се извинявам дори и да не съм виновен.
Активен
Parkway Drive
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 86

Профил
« Отговор #5 -: Декември 30, 2016, 07:03:19 »

Детинска работа братле, по това което си написал. Искам да те питам ти как я мислиш вашата работа, казваш че напрекъснато се карате за глупости а нямате връзка, представям си как ще ти изпие енергията пък ако сте гаджета, тогава ще се питаш защо все ти си виновен, ако е кокетна и в същото време е енергиен вампир ти ще имаш ли енергията да се справиш с мацето, както казваш нямаш опит, така че не виждам как ще водиш и ще си доминат във отношенията ви. Казваш за простотии се карате, аз лично не бих се наел да съм с такова момиче освен ако не ми е единствен избор и трябва да се нагаждам към нея
Активен

Твоето Бъдеще Е Създадено От Това, Какво Правиш Днес А Не Утре!
TheModernGuy
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: Декември 30, 2016, 18:59:03 »

Детинска работа братле, по това което си написал. Искам да те питам ти как я мислиш вашата работа, казваш че напрекъснато се карате за глупости а нямате връзка, представям си как ще ти изпие енергията пък ако сте гаджета, тогава ще се питаш защо все ти си виновен, ако е кокетна и в същото време е енергиен вампир ти ще имаш ли енергията да се справиш с мацето, както казваш нямаш опит, така че не виждам как ще водиш и ще си доминат във отношенията ви. Казваш за простотии се карате, аз лично не бих се наел да съм с такова момиче освен ако не ми е единствен избор и трябва да се нагаждам към нея
Дай ми съвет какво да направя братле, както споменах и аз че правим детски глупости.Да продължавам ли напред или?
Активен
Ventrix
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 55

Профил
« Отговор #7 -: Декември 30, 2016, 19:05:32 »

Дай ми съвет какво да направя братле, както споменах и аз че правим детски глупости.Да продължавам ли напред или?

Както вече ти каза rekojeht направи така, че да не те засяга. Не е лесно, но има много истина в това. Днеска ме резнаха в 10 сета по главната, не ми беше яко ама сега си поря CS с аверите, поркам бира и ми е през ташаците.
Активен
TheModernGuy
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #8 -: Декември 30, 2016, 19:18:30 »

Както вече ти каза rekojeht направи така, че да не те засяга. Не е лесно, но има много истина в това. Днеска ме резнаха в 10 сета по главната, не ми беше яко ама сега си поря CS с аверите, поркам бира и ми е през ташаците.
Днес ходихме на кафе с една мацка и случайно и мойта беше там, такъв игнор и ударих  Embarrassed Тя горката взе че се опита пак да ме подразни, ама аз съм прегърнал другата и хич не ме ебеше :Д Мерси пичове,а иначе да речем сме седнали на една маса с нея, още 2 момичета и 2момчета, и тя се опитва да ме накара да ревнувам, какво да направя ако наистина ревнувам, има ли някакъв начин просто да спра? Как се преодолява ревност?
Активен
Angelov5148
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3

Профил
« Отговор #9 -: Януари 14, 2017, 00:48:29 »

Привет! Почне ли се със дребните скандали и караници нещата обикновено бързо приключват! Не си длъжен при всяко нейно променливо настроение да поднасяш твое извинение! Човек се извинява за нещо за което е виновен....или направо отива в съда хахаха.... Относно до другите момичета да естествено ще ги зарибяваш ще правиш секс със тях и ще излизаш с колкото се може повече но не за да дразниш нея а по скоро за да усъвършенстваш себе си.Вместо да мислиш какво да направиш за да спечелиш вниманието и по добре изтряскай някоя нейна приятелка! Хахаха нали знаеш
-Добрите ги помнят а лошите не ги забравят! Успех и поздравления!
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: