Tyxo.bg counter Как да се борим с Акнето?!
Pick-Up Project - Съблазнявай Ефективно :: Готина Свалка :: Форум
Януари 23, 2017, 00:13:48 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Не е важно да знаеш всичко, важното е да знаеш къде да го намериш" - Алберт Анщайн

Екипът на pickup-project организира практически обучения през месеците януари и фувруари 2017г.

За повече информация попълнете формата на сайта.

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
Автор Тема: Как да се борим с Акнето?!  (Прочетена 21568 пъти)
turboget
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 495

Профил
« Отговор #15 -: Септември 15, 2010, 17:47:56 »

И аз съм така с бръсненето. Имам много лека брада, но умишлено минавам с бръсначката и след това пъпките намаляват. А на хората, които им избиват това са друг вид пъпки, те са заради чувствителната кожа.
Активен

Another day but not a challenge
tigerCSKA
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 555

Профил
« Отговор #16 -: Февруари 16, 2011, 03:31:18 »

И аз имах акне - с кво ли не съм го мазал - уви, едната умира, други 2 се появяват. Пих дори и разни антибиотици, но и те не помагаха. Преди година четох една статия и ми звучеше доста смешна - възможна причина за акнето да е храносмилането. Разгледах подробно храните и почнах да се поограничавам от някои храни - за моя изненада акнето намаля. Наблюдавах се известно време кои храни как ми влияят и установих, че като прекаля с въглехидратите ( тортички, шоколадчета и др ) и не изразходвам енергията се изприщвам яко. На много познати т'ва им звучи невероятно и смешно, но помага Smiley По-подробна информация има тук
Нормално е от храната да излизат пъпки. Пъпките са токсини и мазнотии. Като ядеме много въглехидрати, особено наситени, кръвната захар се покачва рязко и се превръща в мазнина която се натрупва, качваме килограми и ни омазнява допълнително кожата. Прочетете книгата Зоната на Д-р Бари Сиърс и Ние и Зоната преработена за Бг пазара. Много важно нещо за пъпките е и спокойствието и липсата на стрес. Също така сън, здраве, спорт. Хора, дори да ви излизат, това не трябва да ви притеснява и да ви подкопава самочувствието. Чистете си редовно кожата и я търкайте с грапава гъба навсякъде са да падат мъртвите кожни клетки и  мръсотиите от порите който запушват порите и благоприятстват пъпките. Там където има пъпки по внимателно да не ги нараните. Не стискайте в никакъв случай! Гадните козметици стискат и боли и е вредно! Нека си изсъхва сама пъпката и да си пада сама(или със съвсем леко побутване със салфетка като е изсъхнала вече)! Ако искате по бързо да изсъхва мажете върха й вечер с малко паста за зъби. Горещо препоръчвам и бирената мая. Пичове с пъпки или без, директно към жените, няма да ги бавите!!!:)))
Активен
Bucay
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 8

Профил
« Отговор #17 -: Февруари 19, 2011, 15:48:34 »

Аз преди имах големи проблеми при което се обърнах към Орифлейм  sleepy . В началото бях яко скептичен но проблема при мен беше от бързо омазняваща се кожа и следователно много черни точки и прочие . Трябват ти точно 4 неща от една от серийте йм "Pure Skin" ексфолиант , тоник , дневен крем който си слагаш сутрин и забравяш и коректор . Ексфолианта се ползва 1-2 пъти в седмицата не повече защото е яко силен и може да ти направи кожата твърде чувствителна , тоника всяка сутрин преди крема и след това матиращ крем . Коректора е ако имаш някъде нова пъпка стискаш и слагаш и 2 дни гледаш постоянно да имаш от коректора на пъпката (той е като фондютен без цвят и междо другото мирише много яко ! Cheesy ) След точно 1 месец в момента лицето ми много по-чисто и само от време на време като избие някоя пъпка от много шоколад коректора ме оправя за ден ! Smiley
Активен
Ivan232
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 2

Профил
« Отговор #18 -: Декември 12, 2013, 07:52:59 »

Хапчета срещу акне - http://derminax.bg Лично съм го ползвал и много ми помогна.
Активен
Adolfus Magnus
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 68

Профил
« Отговор #19 -: Декември 24, 2013, 23:35:04 »

Много ефективен лосион е 50 мл. салицилов спирт 2%, 40 мл. розова вода и 10 мл. глицерин. Маже се сутрин и вечер. Почиства перфектно, но заради спирта не е подходящо за хора със суха кожа.
Активен
katsar0v
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 2

Профил WWW
« Отговор #20 -: Март 13, 2015, 16:53:54 »

Може би малко късно, но.. аз имах проблем с акнето и въпросния крем Skinoren ми помогна, обикновено до 4 дена се появява ефект.
Активен

Linksys
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 24

Профил
« Отговор #21 -: Февруари 25, 2016, 17:16:26 »

Ако ви излизат пъпки, твърде вероятно е да имате недостиг на цинк. Пийте комплексни витамини на Центрум и/или само цинк 15мг като добавка. При мен имаше ефект след 2-3 месеца.
Активен
Burgasm
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1

Профил
« Отговор #22 -: Февруари 25, 2016, 21:41:47 »

салицилов спирт 2% както каза колегата по-горе + Бирена мая... 3-4 месеца до половин година нон стоп използване направи чудеса при мен.( От бирената мая се качват и кг-ми)
Активен
ivelena
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 12

Профил
« Отговор #23 -: Ноември 29, 2016, 22:16:12 »

Аз спрях сладкото и вече нямам пъпки.
Активен
TheModernGuy
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 7

Профил
« Отговор #24 -: Декември 30, 2016, 01:50:27 »

За акнето - Купете си benzoyl peroxide за повече информация www.acne.org
Това е един от най-добрите продукти за акне, скъпичък но наистина действа.
Съответно ако го купиш ти дават Cleanser за мазно лице, и Moistorizer ако ти изсушава продукта твърде много кожата.
Имах пъпки но след като почнах режима на www.acne.org , от 2 месеца нямам нито една. Сега остана само да си купя нещо за белези.
Активен
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  

Отиди на: