Tyxo.bg counter Стил
Pick-Up Project - Съблазнявай Ефективно :: Готина Свалка :: Форум
Февруари 24, 2017, 03:40:17 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Не е важно да знаеш всичко, важното е да знаеш къде да го намериш" - Алберт Анщайн

Екипът на pickup-project организира практически обучения през месеците януари и фувруари 2017г.

За повече информация попълнете формата на сайта.

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Съвети за модата-стил
Помощ отностно модата - 0 (0%)
Помощ отностно стила - 1 (100%)
Общ брой гласове: 1

Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Стил  (Прочетена 930 пъти)
TheModernGuy
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 7

Профил
« -: Декември 31, 2016, 02:49:22 »

Здравейте момчета!
Абе вече се консултирах тука в форума с един пич отностно модата, но реших все пак да попитам всички ви. Та имам няколко въпроса отностно "стила - модата"
Телосложение: 1,89 60кг, смятам да си купя палто и да го сачетая с ризка, но отгоре ризата какво да сложа? И да речем това добра идея ли е ако излизам по 2-3 часа и то на кафене, и после малко разходка алабала? Също така се чудя за обувки, има едни кафеви тип "casual" не знам как се казват сигурно се сещате, та те за зимата стават ли? Сега като има доста сняг не  е ли по-добре да съчетая палтото с ботуши? Някой по стилни разбира се, но като се замисля палто с ботуши много не си отива, на палтото му трябва ниски обувки.И дали ще ми отива палто, все съм се чудил, до сега не съм носил. нито пробвал.

За момента не слагам ризи. Дънки -> Тениска -> Суичър -> Яке
Активен
StefanS
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 57

Профил
« Отговор #1 -: Декември 31, 2016, 10:59:49 »

смятам да си купя палто и да го сачетая с ризка, но отгоре ризата какво да сложа?

Пуловер (knitwear), може да бъде или с V образна яка или crewneck, зависи от ризата ти и дали искаш по официално/не официално. Можеш и сако/jacket. Пак зависи от много неща.

Също така се чудя за обувки, има едни кафеви тип "casual" не знам как се казват сигурно се сещате, та те за зимата стават ли? Сега като има доста сняг не  е ли по-добре да съчетая палтото с ботуши? Някой по стилни разбира се, но като се замисля палто с ботуши много не си отива, на палтото му трябва ниски обувки.

Ако имш в предвид под ботуши - гумени ботуши, да не си отива. Зимата нося палта само с ботуши  - chelsea boots, desert boots, combat. Завсиси от времето, ако има сняг избора е по-ограничен. Няма една единствена обувка за всички поводи и за всяко време.
Не знам дали обувките ти стават за зимата - ако излезеш в снега и краката са ти сухи след 6 часа ходене навън - значи стават. Ако са подгизнали - значи не стават. Всичко зависи какви цели имаш - да си сух/стилен/да ти е комфортно.

И дали ще ми отива палто, все съм се чудил, до сега не съм носил. нито пробвал.

Щом ти не знаеш, няма как друг да знае. Отиваш и пробваш, лично според мен ти, при тези размери, палтото ще стои като провиснало на закачалка - но вместо да се чудиш иди и пробвай. Пробвай различни видове, различни дължини/цветове. И не, не питай мъжете как изглеждаш (мъжете съдят на база това какво те самите харесват), питай жени, но не продавачаките (които ще те убеждават с цел да ти продадат стоката) а някоя непозната жена, тъкмо ще имаш повод да ги заговаряш.

Едно от най важните неща при изграждането на стил е да се съобразиш с тялото ти и физическите ти дадености. От тук се започва, всичко друго е допълнение и малки компромиси, но има неща които не можеш да промениш.

Активен
selfmade3
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 64

Профил
« Отговор #2 -: Декември 31, 2016, 14:05:37 »

Телосложение: 1,89 60кг,
Брат ти ставаш за прът за брулене на орехи

И да речем това добра идея ли е ако излизам по 2-3 часа и то на кафене, и после малко разходка алабала? 
Не не, трябва да се преоблечеш преди разходката
Активен
selfmade3
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3 -: Януари 11, 2017, 16:52:06 »

https://www.trunkclub.com/mens/looks
Активен
selfmade3
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: Януари 11, 2017, 17:34:12 »

То пък било само за УС. Половин час чатя със стилистката докато ми каже  Embarrassed Embarrassed

Cassie5:16 pm
The trunk service is the most convenient way to shop! I will ask you a few more questions to get some good information for your first trunk. From there I will put together a trunk preview that I send to your email. This allows you to see everything I selected and leave me feedback on what you like or don't like. For each trunk that is shipped to you, there is a $25 home try on fee that is actually applied towards your purchase in that trunk. Most items are in the $80-200 range, but I can certainly do my best to work with any budget you have. I typically select about 10 items for each trunk. You have 5 days to try everything on, keep what you love, and send back the rest. You are only paying for the items you choose to keep out of the trunk. How does that sound?

Трябва да има и за Европа такива сайтове. Направо си е бизнес идея  Grin
Активен
CONQUISTADOR
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1142

Профил
« Отговор #5 -: Януари 13, 2017, 14:51:45 »

Много готини идейки има в този сайт.Ама някакси ми се струва че е за мъже 30+. На някой 18 - 20 младеж някой модели никак не ми се връзват , просто ще го състаряват.
Активен

Никога не се отказвай .
vonko1988
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 135

Профил
« Отговор #6 -: Февруари 04, 2017, 14:28:28 »

На мен лично много ми отива да нося палто, но така и не намерих такова, което да топли достатъчно за най-големия студ. За мен палтото е дреха за температура от 2 градуса нагоре.
Активен
Marvin
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 96

Профил
« Отговор #7 -: Февруари 09, 2017, 17:15:23 »

Здравей, колега Smiley
Както са казали колегите преди мен, въпроса е какво ти искаш. Аз лично предпочитам да нося ризи и отгоре пуловер(когато става въпрос за зимата). За предпочитане са пуловерите с V яка, защото така отварят врата ти и ризата може по-добре да се види, както и малко плът(да не си закопчан до ушите). Мога да ти предложа няколко варианта за сетове, или как да определяш цветовете на дрехите си.
Започвам от това което си посочил, ризата. В зависимост от това какъв цвят харесва можеш да я съчетаеш с различни цветове, за да може ризата ти да изпъква, пуловера ти да изпъква, или пък вратовръзката(ако си решил да носиш). Ще ти покажа няколко варианта, а ти сам ще си избереш.
Това е сравнение между цветовете, кое с кое си ходи. От тук можеш да си направиш извод кой цвят с кой да съчетаеш за нещата които вече ти казах Smiley
  Ако си решил да носиш само риза, стреми се тя да е в някой неутрален цвят. Крещящите цветове(като жълто, например) не се приемат много добре, освен ако нямаш повод за такъв(като Хавайска вечер, да кажем). Семплите цветове по-добре се приемат от хората и няма да бъдеш смешен, където и да отидеш. От примерите които ти давам, на мен лично ми харесва средният, много хубаво съчетание е бялото със светло кафяво(както му казва един приятел, цвят "пролетна диария" Cheesy ). В зависимост от типа на ризата ти(официална или casual) можеш да я носиш запасана или не(според мен е по-добре запасана, по-добре изглежда). Трябва да знаеш, че ако ще я носиш запасана, пък и не само тогава, една жена обръща внимание на всичко, най-вече на малките детайли. Такъв детайл, например е, че цвета на обувките които носиш и цвета на колана трябва да бъдат еднакви. Друг детайл, но той по-скоро е за теб самия, е часовника който носиш(няма да изглеждаш добре в такъв вид и да кажем някой пластмасов часовник). Инвестирай в нещо по-добро, нещо с красив вид. Аз лично съм фен на марката Casio. Тук можеш да видиш доста техни модели(не е реклама).

Пуловер
По мое мнение, едни от най-хубавите(да не кажа най-хубавите) пуловери са кашмирените(имаше един колега който с това се занимаваше, той може да ти каже по-добре от мен). За мен лично са най-добри на допир, меки са ... абе общо взето яката работа. Но тук не става въпрос за мен, а пак това което ти харесва и ти е удобно на теб.
Ако си решил да носиш риза и отгоре пуловер, мога да ти предложа няколко варианта.
(тук единственото което не ми харесва са обувките, приличат ми на кози крака)    (тук не ми харесва само разпасаната риза и верижката на дънките)
Когато носиш пуловер върху ризата трябва да знаеш, че ръкавите на ризата трябва да се показват около един пръст от ръкавите на пуловера.
Ако си решил да носиш вратовръзка трябва да се съобразиш с нея. Тя също не трябва да бъде в някакви крещящи цветове(освен ако не работиш за мафията).
Повечето случаи които съм виждал, вратовръзката трябва да изпъкне по някакъв начин. Давам ти само един пример за да видиш за какво става въпрос, защото за кафе не смятам, че е нужна.

Палтото
Когато си избираш палто, трябва да ти е ясно, че то се купува за дълъг период, няма да си купуваш всяка година. Разходи се малко, огледай и пробвай. Виж кой размер ще ти е удобен(при тях има малко разлика в номерацията). Продавачите в магазините обикновено трябва да си познават стоката и биха могли да ти помогнат. Повечето са жени и биха могли да те преценят по-добре дали ти отива или не. Когато аз си купувах моето ми казаха, че трябва да стига до средата на бедрата ти.

Трябва да можеш спокойно да си вдигнеш ръцете напред(тип Франкенщайн), да не ти е тясно в раменете и гърба. При сакото когато го закопчееш трябва да можеш да пъхнеш ръката си между него и гърдите, при палтото е малко повече, защото все пак ще носиш някаква дреха, трябва и тя да има място. Трябва да знаеш и как да го поддържаш това сако, не можеш да го пуснеш в пералнята заедно с тениските си. То се пере само на химическо чистене, а ако завъдиш космарлаци по него(това няма как да го избегнеш) можеш да ги махаш с ролки за почистване на дрехите. Ако пък имаш кола, или ще пътуваш някъде е задължително да си вземеш джобна такава, защото всичко може да се случи и трябва да си подготвен.
Мога още доста да ти говоря, но поста ми ще стане много дълъг Smiley
Държа да кажа, че всичко което съм написал е лично мое мнение, нито го налагам, нито казвам, че е най-доброто.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: