Tyxo.bg counter Стил
Pick-Up Project - Съблазнявай Ефективно :: Готина Свалка :: Форум
Януари 23, 2017, 20:49:14 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Не е важно да знаеш всичко, важното е да знаеш къде да го намериш" - Алберт Анщайн

Екипът на pickup-project организира практически обучения през месеците януари и фувруари 2017г.

За повече информация попълнете формата на сайта.

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Съвети за модата-стил
Помощ отностно модата - 0 (0%)
Помощ отностно стила - 1 (100%)
Общ брой гласове: 1

Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Стил  (Прочетена 594 пъти)
TheModernGuy
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 7

Профил
« -: Декември 31, 2016, 02:49:22 »

Здравейте момчета!
Абе вече се консултирах тука в форума с един пич отностно модата, но реших все пак да попитам всички ви. Та имам няколко въпроса отностно "стила - модата"
Телосложение: 1,89 60кг, смятам да си купя палто и да го сачетая с ризка, но отгоре ризата какво да сложа? И да речем това добра идея ли е ако излизам по 2-3 часа и то на кафене, и после малко разходка алабала? Също така се чудя за обувки, има едни кафеви тип "casual" не знам как се казват сигурно се сещате, та те за зимата стават ли? Сега като има доста сняг не  е ли по-добре да съчетая палтото с ботуши? Някой по стилни разбира се, но като се замисля палто с ботуши много не си отива, на палтото му трябва ниски обувки.И дали ще ми отива палто, все съм се чудил, до сега не съм носил. нито пробвал.

За момента не слагам ризи. Дънки -> Тениска -> Суичър -> Яке
Активен
StefanS
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 46

Профил
« Отговор #1 -: Декември 31, 2016, 10:59:49 »

смятам да си купя палто и да го сачетая с ризка, но отгоре ризата какво да сложа?

Пуловер (knitwear), може да бъде или с V образна яка или crewneck, зависи от ризата ти и дали искаш по официално/не официално. Можеш и сако/jacket. Пак зависи от много неща.

Също така се чудя за обувки, има едни кафеви тип "casual" не знам как се казват сигурно се сещате, та те за зимата стават ли? Сега като има доста сняг не  е ли по-добре да съчетая палтото с ботуши? Някой по стилни разбира се, но като се замисля палто с ботуши много не си отива, на палтото му трябва ниски обувки.

Ако имш в предвид под ботуши - гумени ботуши, да не си отива. Зимата нося палта само с ботуши  - chelsea boots, desert boots, combat. Завсиси от времето, ако има сняг избора е по-ограничен. Няма една единствена обувка за всички поводи и за всяко време.
Не знам дали обувките ти стават за зимата - ако излезеш в снега и краката са ти сухи след 6 часа ходене навън - значи стават. Ако са подгизнали - значи не стават. Всичко зависи какви цели имаш - да си сух/стилен/да ти е комфортно.

И дали ще ми отива палто, все съм се чудил, до сега не съм носил. нито пробвал.

Щом ти не знаеш, няма как друг да знае. Отиваш и пробваш, лично според мен ти, при тези размери, палтото ще стои като провиснало на закачалка - но вместо да се чудиш иди и пробвай. Пробвай различни видове, различни дължини/цветове. И не, не питай мъжете как изглеждаш (мъжете съдят на база това какво те самите харесват), питай жени, но не продавачаките (които ще те убеждават с цел да ти продадат стоката) а някоя непозната жена, тъкмо ще имаш повод да ги заговаряш.

Едно от най важните неща при изграждането на стил е да се съобразиш с тялото ти и физическите ти дадености. От тук се започва, всичко друго е допълнение и малки компромиси, но има неща които не можеш да промениш.

Активен
selfmade3
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 64

Профил
« Отговор #2 -: Декември 31, 2016, 14:05:37 »

Телосложение: 1,89 60кг,
Брат ти ставаш за прът за брулене на орехи

И да речем това добра идея ли е ако излизам по 2-3 часа и то на кафене, и после малко разходка алабала? 
Не не, трябва да се преоблечеш преди разходката
Активен
selfmade3
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3 -: Януари 11, 2017, 16:52:06 »

https://www.trunkclub.com/mens/looks
Активен
selfmade3
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: Януари 11, 2017, 17:34:12 »

То пък било само за УС. Половин час чатя със стилистката докато ми каже  Embarrassed Embarrassed

Cassie5:16 pm
The trunk service is the most convenient way to shop! I will ask you a few more questions to get some good information for your first trunk. From there I will put together a trunk preview that I send to your email. This allows you to see everything I selected and leave me feedback on what you like or don't like. For each trunk that is shipped to you, there is a $25 home try on fee that is actually applied towards your purchase in that trunk. Most items are in the $80-200 range, but I can certainly do my best to work with any budget you have. I typically select about 10 items for each trunk. You have 5 days to try everything on, keep what you love, and send back the rest. You are only paying for the items you choose to keep out of the trunk. How does that sound?

Трябва да има и за Европа такива сайтове. Направо си е бизнес идея  Grin
Активен
CONQUISTADOR
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1136

Профил
« Отговор #5 -: Януари 13, 2017, 14:51:45 »

Много готини идейки има в този сайт.Ама някакси ми се струва че е за мъже 30+. На някой 18 - 20 младеж някой модели никак не ми се връзват , просто ще го състаряват.
Активен

Никога не се отказвай .
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: