Tyxo.bg counter Дайте съвети и идей за високо ниво жена...
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Ноември 23, 2017, 03:30:57 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Всичко, от което се нуждаете в живота, са безхаберие и самоувереност; имате ли ги – успехът ви е сигурен.” – Марк Твен

Екипът на pickup-project организира практически обучения през месец ноември 2017г.
Не се колебай! Запиши се!

За повече информация попълни формата на сайта.

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4]
  Изпечатай  
Автор Тема: Дайте съвети и идей за високо ниво жена...  (Прочетена 4068 пъти)
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1583

Профил WWW
« Отговор #45 -: Януари 19, 2017, 17:55:46 »

Тая няма да стане. Ориентирай се към други жени. Много жени. Жени на твоята възраст и по-малки. Жени, за които ти ще си наградата - тоест жени, от които си по-успешен, по-готин, по-умен, по-възрастен, по-богат, по-висок.

За да имаш шанс. Капиш?
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
Adolfus Magnus
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 129

Профил
« Отговор #46 -: Януари 19, 2017, 21:04:47 »

Така като чета автора на темата и ми се струва, че има шанс само с ученички и то не от най-горните класове. Grin
Активен
tomford
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 33

Профил
« Отговор #47 -: Януари 19, 2017, 23:16:43 »

Много ми е чудно как ще имаш връзка с нея, ако първо не спиш с нея??? Ти и пишеш с намерението и целта да ти стане приятелка, ми нормално сигурно да си показал нийди поведение..
Аз ако съм в твоята ситуация и се прави на интересна.. щях да и предложа да спре с игрите (пишеш го директно на чат) казваш от доста време те карам да излизаме кажи да или не.. ако не има колко много 25 годишни (това е проработвало преди). Ако пак не стане даваш мазният блок и не се занимаваш.. да не би да е Памела Андерсън в 40те си?
те всички жени се правят на заети , много ясно че искам да спя с нея и да имаме сериозна връзка ама тя бяга и се дърпа като попарена а според  мой приятел за да се крие и да не отговаря може би си има приятел или нз??? Мега е странно над седмицс нулев отговор аз често и пиша отговор няма.
Според вас ако и напиша че имам изненада за нея ще ми отговори ли
Активен
Ventrix
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 55

Профил
« Отговор #48 -: Януари 19, 2017, 23:31:08 »

Много ми е чудно как ще имаш връзка с нея, ако първо не спиш с нея??? Ти и пишеш с намерението и целта да ти стане приятелка, ми нормално сигурно да си показал нийди поведение..
Аз ако съм в твоята ситуация и се прави на интересна.. щях да и предложа да спре с игрите (пишеш го директно на чат) казваш от доста време те карам да излизаме кажи да или не.. ако не има колко много 25 годишни (това е проработвало преди). Ако пак не стане даваш мазният блок и не се занимаваш.. да не би да е Памела Андерсън в 40те си?
те всички жени се правят на заети , много ясно че искам да спя с нея и да имаме сериозна връзка ама тя бяга и се дърпа като попарена а според  мой приятел за да се крие и да не отговаря може би си има приятел или нз??? Мега е странно над седмицс нулев отговор аз често и пиша отговор няма.
Според вас ако и напиша че имам изненада за нея ще ми отговори ли

Вече почвам да си мисля че пича просто тролва. Да не се обижда.

Колкото и да си неопитен в нещо ако хора ти крещят един и същ съвет постоянно мисля, че трябва да се сетиш и да ги послушаш.

Не знам брат, аз съм пас.
Активен
ilian_790112
Forum Admin
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 883

Профил WWW
« Отговор #49 -: Януари 22, 2017, 16:55:01 »

Много безсмислен спам се събра в темата и затова се заключва. Каквото има да се каже очевидно е изчерпано. Спамът е изтрит, а tomford получава 3 дни бан за тролене.
Активен

БЪДИ ПОБЕДИТЕЛ В ЖИВОТА СИ
http://ilian790112.wordpress.com
Страници: 1 2 3 [4]
  Изпечатай  

Отиди на: