Tyxo.bg counter Един мой ʼприятелʼ който не знае кога да спре
Pick-Up Project - Съблазнявай Ефективно :: Готина Свалка :: Форум
Януари 23, 2017, 00:15:12 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Не е важно да знаеш всичко, важното е да знаеш къде да го намериш" - Алберт Анщайн

Екипът на pickup-project организира практически обучения през месеците януари и фувруари 2017г.

За повече информация попълнете формата на сайта.

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Един мой ʼприятелʼ който не знае кога да спре  (Прочетена 660 пъти)
LexusINF
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 53

Профил
« -: Януари 07, 2017, 10:53:06 »

Така пускам тази тема , защото съм се нагледал на такива като този моя приятел и мисля , че той прекалява.
Така това е един мой познат отпреди много години (миналата година и тази си писахме) , и реших да видя кʼво става с него , и какво да видя докато си разказваме истории и си лафим той почва нарочно да пуска ʼебавкиʼ , при което на няколко пъти му бях отговорил с такива отговори от сорта ʼбягай от тукаʼ и тоя нашия вместо да спре - продължи с ебавките ʼходи да спиш , лЕгай сиʼ и някʼви такива , където УЖ сме приятели а той направо си дисреспектва тук отвсякъде ... е , реших да му сложа 1 блок и да не се занимавам с такива типове. Обаче сега искам да знам занапред - как да НЕ позволя такъв тип поведение да има някого към мен , и в случай че продължи с него как да постъпя? Изобщо аз смятах , че имах респекта на този човек , били сме колеги преди по работа , той и навремето се правеше на голям майтапчия , но стига толкова за него. КАК да направя така че такъв тип поведение да не бъде демонстрирано към мен , както и КАК да печеля респекта на хората , с които сме общували , щото гледам че с истории и шегички не става - опитвал съм с него и УВИ никакъв ефект .. може да си е такъв той просто , но мен ме дразни това. Не смятам , че заслужавам такова неуважително отношение при положение че съм човек , който ИСКА да бъде вземан насериозно! Huh? Huh?
Активен
Royal
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 112

Профил
« Отговор #1 -: Януари 07, 2017, 12:36:16 »

Както казват "нискорангов" си, слаб си, изглеждаш несигурен. Явно често ти се случва, за да те подбуди и тема да пишеш. Мисля, че си и много стерилен, може да е просто закачка между приятели, щом е било и в интернет, не пред други хора. Виж, ако го прави целенасочено пред хора, не се сдържа и т.н. пълен амог и шамари, само оправят работата...
Активен

Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
rekojeht
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 638

Профил
« Отговор #2 -: Януари 07, 2017, 17:14:00 »

Не смятам , че заслужавам такова неуважително отношение при положение че съм човек , който ИСКА да бъде вземан насериозно! Huh? Huh?
Аз пък смятам, че всяка 10ка на планетата трябва да ми се мята отгоре, ама защо не го правят, при положение, че ИСКАМ да ми се мятат?!??

Виждаш ли как звучи като някаква детска логика - "искам, съответно трябва да получа".

И уж по едно време излизате, и той ти пуска лафове, пък в следващия момент оставам с впечатлението, че е във фб цялата работа...

Избий си от главата идеята, всеки където минеш и да ти се кланя. Няма да стане.
Активен

Deconstructing game and PUA frauds - https://www.youtube.com/watch?v=sNttiuddy6E

My world is unaffected, there is an exit here
I say it is and then it's true,
There is a dream inside a dream,
I'm wide awake the more I sleep
You'll understand when I'm dead, I went to god just to see, and I was looking at me. Saw heaven and hell were lies. When I'm god everyone dies. Scar/can you feel my power? Shoot here and the world gets smaller.
LexusINF
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3 -: Януари 07, 2017, 21:21:00 »

Не смятам , че заслужавам такова неуважително отношение при положение че съм човек , който ИСКА да бъде вземан насериозно! Huh? Huh?
Аз пък смятам, че всяка 10ка на планетата трябва да ми се мята отгоре, ама защо не го правят, при положение, че ИСКАМ да ми се мятат?!??

Виждаш ли как звучи като някаква детска логика - "искам, съответно трябва да получа".

И уж по едно време излизате, и той ти пуска лафове, пък в следващия момент оставам с впечатлението, че е във фб цялата работа...

Избий си от главата идеята, всеки където минеш и да ти се кланя. Няма да стане.
Както искаш си извъртай нещата , но аз бях дотука с такова поведение към мен от другите.
Не виждам какво значение има за теб дали в фб или на живо е станала въпросната случка. Както казах вече в някои моменти всичко е точно , алабала , нали шегички си пускаме помежду си , но понякога ей така прекалява и той самия не го усеща тʼва.
Не искам никой да ми се кланя , но щом сме били колеги и се знаем , най-малкото което очаквам е да не се държи с мен като с 12 годишно келешче , което е мега тъпо. Някой ако се държи с теб така ще го търпиш ли?
„Ходи си легай лешперʼ , ʼсмешникʼ , и всякви такива , е като по-малки разбирам явно е че човека не е дорасъл , за да спре да мята такива глупави лафчета нагоре-надолу , явно си губя времето само с този Cheesy
Активен
Dankata
PuP Masterpiece
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 406

Профил WWW
« Отговор #4 -: Януари 08, 2017, 01:25:18 »

Така пускам тази тема , защото съм се нагледал на такива като този моя приятел и мисля , че той прекалява.
Така това е един мой познат отпреди много години (миналата година и тази си писахме) , и реших да видя кʼво става с него , и какво да видя докато си разказваме истории и си лафим той почва нарочно да пуска ʼебавкиʼ , при което на няколко пъти му бях отговорил с такива отговори от сорта ʼбягай от тукаʼ и тоя нашия вместо да спре - продължи с ебавките ʼходи да спиш , лЕгай сиʼ и някʼви такива , където УЖ сме приятели а той направо си дисреспектва тук отвсякъде ... е , реших да му сложа 1 блок и да не се занимавам с такива типове. Обаче сега искам да знам занапред - как да НЕ позволя такъв тип поведение да има някого към мен , и в случай че продължи с него как да постъпя? Изобщо аз смятах , че имах респекта на този човек , били сме колеги преди по работа , той и навремето се правеше на голям майтапчия , но стига толкова за него. КАК да направя така че такъв тип поведение да не бъде демонстрирано към мен , както и КАК да печеля респекта на хората , с които сме общували , щото гледам че с истории и шегички не става - опитвал съм с него и УВИ никакъв ефект .. може да си е такъв той просто , но мен ме дразни това. Не смятам , че заслужавам такова неуважително отношение при положение че съм човек , който ИСКА да бъде вземан насериозно! Huh? Huh?

Здрасти
Да бъдеш вземан от някого на сериозно, означава този човек да те уважава. Уважение се придобива въз основа на деяние- добродетел. Опитай да му поискаш услуга, да ти помогне, да направи добро нещо за теб. Ако откаже значи в този сегашен момент той не се нуждае от твоето уважение. Не  го съди. Не събирай тъга и не реагирай лошо на тази ситуация. Продължавай да правиш добро за други хора, добри и полезни услуги, помагай на роднини и близки, благодарявай и съвсем скоро хората на които държиш ще гледат на теб като на сериозен човек!

Успех!
Активен

Цитат
Обърква ни псевдоморала в който израстваме и академичното ни образование защото ни накарат да си въобразим че сме се извисили над природата, която е във всеки от нас.
master
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 274

Профил
« Отговор #5 -: Януари 10, 2017, 01:49:53 »

Щом те обижда избийй му зъбите,да видим дали пак ще те обижда Smiley
Активен
LexusINF
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: Януари 10, 2017, 14:23:36 »

Здрасти
Да бъдеш вземан от някого на сериозно, означава този човек да те уважава. Уважение се придобива въз основа на деяние- добродетел. Опитай да му поискаш услуга, да ти помогне, да направи добро нещо за теб. Ако откаже значи в този сегашен момент той не се нуждае от твоето уважение. Не  го съди. Не събирай тъга и не реагирай лошо на тази ситуация. Продължавай да правиш добро за други хора, добри и полезни услуги, помагай на роднини и близки, благодарявай и съвсем скоро хората на които държиш ще гледат на теб като на сериозен човек!

Успех!
Изказване на място ! +1 реп

Това за борбата е лесно , но аз искам и друг начин. Има някои много нахални идиоти , които обиждат , дразнят та дразнят - истина е , че с бой е най-лесно , но няма ли как такива да бъдат затепени и по др. начин?
Активен
master
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 274

Профил
« Отговор #7 -: Януари 11, 2017, 00:50:16 »

Хич не е най-лесно,иска се кураж.С такива идиоти се говори само по един начин.Но пък и те добре знаят къде им минава номера и къде няма да мине Wink
Активен
dick_x
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 9

Профил
« Отговор #8 -: Януари 11, 2017, 01:42:52 »

Това за борбата е лесно , но аз искам и друг начин. Има някои много нахални идиоти , които обиждат , дразнят та дразнят - истина е , че с бой е най-лесно , но няма ли как такива да бъдат затепени и по др. начин?
Обиждат и дразнят, щото имат по-силен фрейм от тебе. На тях им е по-готино и на тях им пука по-малко отколкото на тебе. Ако искаш да ги затапиш, не трябва да го правиш с твоята логика в техния фрейм, ми трябва да се напънеш да ти стане по-готино и да ти пука по-малко отколкото тях.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: