Tyxo.bg counter Аматьор в свалките и изобщо с аматьор в комуникацията с Момичета
Pick-Up Project - Съблазнявай Ефективно :: Готина Свалка :: Форум
Януари 23, 2017, 00:18:41 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Не е важно да знаеш всичко, важното е да знаеш къде да го намериш" - Алберт Анщайн

Екипът на pickup-project организира практически обучения през месеците януари и фувруари 2017г.

За повече информация попълнете формата на сайта.

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Аматьор в свалките и изобщо с аматьор в комуникацията с Момичета  (Прочетена 470 пъти)
clio2006
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4

Профил
« -: Януари 07, 2017, 21:01:26 »

Здравейте, П.П. Новак съм в това форумче, има доста интересни теми!

и към Проблема:

Като за начало на 22години съм, студент(задочно).. грубо казано съм имал 1-2 макисмум 3 свалки до сега и то са били ученически и една пиянска.

Но в последно време изобщо нямам ама грам комуникация с другия пол.. страх ли ме е, срам ли ме е, не знам..

Харесвам едно момиче (4 години по малка от мен), но никога не съм комуникирал се нея, засичали сме се десетки пъти, но главно в движение.. както и да е... От малък град сме и не беше трудно да я намеря през социалните мрежи.. пратих и приятелство, веднага отвърна, но до там.. така и не се престраших да и пиша.

Доста пъти са ме отрязвали със Seen  или изобщо не го прочитат, и някак си не не идва отвътре да започна чата.. Наистина ми харесва това, момиче ..разпитал съм за нея не е някоя Кифла или наперена, но пуст Срам да се таковам в главата проста.

Някакви предложения как да я заговоря или да и пиша.. по вероятно е да и драсна нещо, но пък ако не отговори ще мега тъпо и после и да искам на живо ще съм още по сдухан...

Въпроса ми едно: Здравей В*****, как си? да ли би било подходящо ?

Или както съм чел някой от темите тук, ако тя няма интерес и поема да напиша все едно и също..

Активен
clio2006
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #1 -: Януари 08, 2017, 01:02:19 »

Получих съвет от един приятел от форума и реших да пробвам така и така по-добре да  от колкото да седя и да се чудя...

Но нещо май не се получиха нещата.. то и аз не знаех как да подходя дори.. да опитам ли скоро пак да и пиша ?

~Ето и чата:

!!!!
    Здрaвей, харесва ми yсмивката ти и реших да ти пиша да се запознаем Tongue

22:27
    @@@@

Blagоdarq Smiley

22:27
    !!!!
    приятно ми е аз съм !!!!...
    мисля,че сме се засичали.. но доста рядко

22:28
    @@@@
    vuzmojno e daa..

22:28
    !!!!
    : )
    какво правиш ти през тези студени дни ;d

22:31
    @@@@
    sedq si vkushti kakvo da pravq inache hah ;d

22:31
    !!!!
    mhmm
    nz  moje da prawish snejen 4owek
    ;d

22:52
    @@@@
    haha edvаa lii
Активен
clio2006
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #2 -: Януари 08, 2017, 01:05:45 »

22:52
    @@@@
    haha edvаa lii
22:53
    !!!!
    Cheesy
    zashto pyk ne
    sega mu e wremeto ;d
    Tongue

22:58
    @@@@
    bolna summ zatova haha

22:58
    !!!!
    Оуу ясно
    По-добре си стой на топличко
    ☺

00:39
    !!!!
    Лека вечер и да оздравяваш бързo

00:39
    @@@@
    Leka Smiley

Сега като разгледах снимките виждам,че учи в моето старо даскало... да ли да не я заговоря нещо по тази тема.. не знам да ли си има приятел няма ли си..
Активен
sicario
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 23

Профил
« Отговор #3 -: Януари 08, 2017, 09:06:17 »

"Срам путка не ебе". Трябва много да работиш върху себе си, докато промениш коренно мисленето си и придобиеш истинско самочувствие.

Отиваш в разделите Теории за сваллките и Репорти за успешни свалки, изчиташ важните теми в по-тъмно синьо са подчертани. Намираш разликите в твоето поведение и това което е описано в тези раздели.

Ако все още имаш нужда от помощ се записваш на workshop, там ще ти покажат наживо как се свалят жени.
Активен
Танграта
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 527

Профил
« Отговор #4 -: Януари 08, 2017, 22:42:59 »

Доста пъти са ме отрязвали със Seen  ...
Ай стига бе! Аман!
Имаше един колега (форумен), стана въпрос, викам му, мен са ме рязали безброй пъти.
Той, да, и мен са ме рязали много и знам какво е ... в Елмаза ...

Кво рязане е рязането по интернет, бе мой! Слез малко на тая Земя!

В крайна сметка, ти какво очакваш? Да се криеш като мишок зад чата, и мадамата сама да се свали и наебе? И даже и да благоволява да ти отговаря редовно.
Ми не става така.

Прочети си пак поста, и мисля, можеш и сам да си отговориш. Или поне да се самозапиташ, какъв по-точно отговор очакваш. Не мисля, че има какво да се каже по него в тоя му вид.
Активен

Позитив чалъндж: 1 - 30 Октомври.
Правете забележки, ако споря с някой; ако се присмивам , или съм саркастичен ... Smiley
clio2006
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #5 -: Януари 09, 2017, 00:53:18 »

Абе уж четох доста теми(не го следя от вчера) и доста сайтове и прочие старая се.. променям постоянно някой неща които смятам,че не са правилни....., но попадна ли в ситуация да комуникирам с дадено момиче... край забива целия windows.. :@
Активен
sicario
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 23

Профил
« Отговор #6 -: Януари 09, 2017, 07:35:59 »

Мислиш си, че жените са нещо много специално, към което трябва да се отнасяш с внимание.

но попадна ли в ситуация да комуникирам с дадено момиче... край забива целия windows.. :@

Защо трябва да чакаш да попадаш в ситуация в която да комуникираш с жена. Започни да комуникираш ежедневно с жени, за да се отпуснеш и да разбереш, че няма нищо толкова специално. Заговори продавачката, съседката, колежката... Когато го правиш бъди максимално отпуснат, изобщо недей да мислиш тя сега какво ще си помисли, говори все едно говориш с най-добрия си приятел.

Когато достигнеш фазата на увереност да не забиваш при нормална комуникация, тогава вече може да се замислиш да насочваш разговора в посоката която искаш. Излизаш навън и заговаряш сетове, започваш от единични, вечер излизаш на клуб и там заговаряш сетове, пробваш оупънъри.

След като си уверен, че можеш да заговаряш, започваш да задържаш комуникацията с DHV и рапорт. Пробваш да вземеш телефон, ако пък си смел дори и целувка. Ключово е да не ти пука дали ще ти даде или не, ти си там за да се забавляваш и да трупаш увереност, за да може накрая на деня да кажеш "Хей, аз вече не съм онзи, който му забиваше уиндоуса".

Ако този път ти се струва прекалено труден, може да ги добавяш във фейсбук и да ги караш да правите снежни човеци....
Активен
Badrick
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 43

Профил
« Отговор #7 -: Януари 09, 2017, 17:23:56 »

Абе уж четох доста теми(не го следя от вчера) и доста сайтове и прочие старая се.. променям постоянно някой неща които смятам,че не са правилни....., но попадна ли в ситуация да комуникирам с дадено момиче... край забива целия windows.. :@

Нищо няма да научиш от тези чатове!Поставяй се в ситуаций които са некомфортни за теб,незавизимо от резултата.Само така ще тренираш мозака си да реагира адекватно на тях.Без този опит всички тези страхове в главата ти,няма да изчезнат!
Активен

Придобиването на знания не означава, че израствате. Това става, когато това което знаете променя начина, по който живеете.

You are victim of your own mind..
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: