Tyxo.bg counter Чатя си със семейна жена, но не иска да се виждаме
Pick-Up Project - Съблазнявай Ефективно :: Готина Свалка :: Форум
Януари 23, 2017, 00:17:50 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Не е важно да знаеш всичко, важното е да знаеш къде да го намериш" - Алберт Анщайн

Екипът на pickup-project организира практически обучения през месеците януари и фувруари 2017г.

За повече информация попълнете формата на сайта.

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Чатя си със семейна жена, но не иска да се виждаме  (Прочетена 656 пъти)
DM
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 6

Профил
« -: Януари 07, 2017, 10:57:27 »

Здравейте!

От време на време отварям да чета разни теми от сайта и винаги осъзнавам как сам се прецаквам с жените. Сега съм попаднал отново в странна и малко сложна ситуация и се надявам да помогнете.На 23 съм и се запознах с жена на 33г.Разликата не е малка,като цяло и си проличава чисто и в общуването как има доста повече опит.Познаваме се от един месец и само си пишем.
Не сме се виждали изобщо.Не сме говорили и по телефона.
Естествено има мъж и дете. Бях се зарекъл да не се занимавам с обвързани жени,но така се случи...
Какъв е проблема обаче.Пишем си постоянно и по много.
Наистина страшно много си пишем и виждам,че тя отделя доста време да го прави.Разменили сме си снимки.Говорим си адски много  и за всичко буквално, включително доста и за секс.В един момент тя започна да ми казва как буквално не може вече да диша без да ми пише.Че иска да ме види,но единственото,което я спира е това,че имс семейство.Постоянно ми казва как ме иска и няма търпение да се видим.
Естествено на мен също ми е много приятно да си пишем и започнах да се чувствам,като влюбен,нямах търпение да седна да и пиша. и отдавна съм го казал.Напоследък обаче тя казва,че с мъжа и се карат постоянно,защото е видял,че си пишем.Следи всяко нейно движение. Аз настовах вече да се видим,а и тя каза,че го иска наистина много.
В един момент,обаче започнахме да се караме,защото аз имах чувството,че ме разиграва.Казахме си край 100 пъти и въпреки това тя най-често пак започва да ми пише.Твърди,че само детето и я спира да се видим все още.
Но иска да измисли начин.
Доста сбито разказвам,но какво мислите дали има намарение наистина да се видим с мен или прости и е приятно да си пишем.
Пак казвам не отбива номера,когато ми пише имало е дни,в които по цял ден го правим,след което казваше, че мъжа и започнал да я подозира.
Сега пак пишем,но са малко по охладнели нещата,защото се бяхме скарали,но въпреки това пак започнахме.
Къде според вас бъркам или наистина тя има проблем?
Постоянно ме пита защо не и вярвам и ми казва,че не ме разиграва,защото  започнах да се ядосвам по едно време.
Ще се радвам да дадете някакви мнения по въпроса.
Активен
camouflage
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 57

Профил
« Отговор #1 -: Януари 07, 2017, 12:40:24 »

Тя си има мъж,дете и скучно ежедневие. Търси си някакво разнообразие и ти й го даваш. Виж какъв роман и драма е създала и ти напълно си влезнал в този свят. Емоция,вдигане на самочувствието,чувството,че е е желана и т.н. Дори и наистина да си мисли,че много те харесва или че се влюбва в теб ти винаги ще си останеш някаква резерва. Реално ако питаш за твоята грешка - това,че мислиш за нещо повече от секс с обвързана жена. Тя никога няма да зареже съпруга си и детето заради теб,нали го осъзнаваш? И да се видите какво? Ще се влюбите,цветя,рози и ти ще гледаш чуждо дете? Тя ще зареже мъж и семейство за да дойде при някой с 10 години по-млад от нея? Може би си търси някой, с който да си начеше крастата и да се чука извън брачното ложе. Дори и да си измисля разни реплики от рода на това,колко не може без да говори с теб това е за да не се чувства самата тя толкова виновна от факта,че говори с друг мъж и евентуално мисли за изневяра. Сега просто се е почувствала виновна и си измисля тия неща за ревнивия съпруг защото вече мисли да приключи отношенията между вас. Още от началото идеята е била тази - да си създаде малко драма и емоция и после да се върне в скучното ежедневие. В тази ситуация може и да правите секс,ако си изиграеш картите правилно (въпреки че не мисля,че тази жена ще се престраши да го направи),но за влюбване... Недей да си докарваш драми на главата. Вече си й начесал егото, намери си нещо по-реално.
Активен
Sunlight
PuP Lady
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 251

Профил
« Отговор #2 -: Януари 07, 2017, 12:43:47 »

Аз мисля, че нещата няма да се получат. Жената си има семейство и ще предпочете да си го запази от това да рискува мъжът й да я хване с теб и после да си има проблеми вкъщи. Вероятно и е доскучало по някое време и е решила да се разнообрази с теб, но не вярвам да е толкова глупава, че да си рискува семейното щастие и уют за една авантюра.

А, ти нямаш ли други жени около теб, че чакаш тази омъжената? Не се вкопчвай в нея е моя съвет, защото дори и да се видите, не мисля, че нещата биха могли да се развият благоприятно за теб, в случай че, мъжа й разбере. Дори може да си имаш проблеми и с него.

Успех каквото и да решиш да правиш.
Активен

Keep love in your heart. A life without it is like a sunless garden when the flowers are dead.
Oscar Wilde

Believe in yourself! Have faith in your abilities! Without a humble but reasonable confidence in your own powers you cannot be successful or happy.
Norman Vincent Peale

Мисля,следователно съществувам
Рене Декарт
selfmade3
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 64

Профил
« Отговор #3 -: Януари 07, 2017, 13:41:34 »

Дори и да си измисля разни реплики от рода на това,колко не може без да говори с теб това е за да не се чувства самата тя толкова виновна от факта,че говори с друг мъж и евентуално мисли за изневяра.
И за да те закачи да продължиш да я забавляваш.
Даже това с мъжа й че е разбрал и ревнува може да е измислица  Wink
Активен
MPUA
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 5

Профил
« Отговор #4 -: Януари 07, 2017, 22:30:52 »

Навие ли си нещо една жена на пръста, света ще преобърне, но ще го направи - за авантюри винаги се намира и ще се намират начини. Щом досега не се е случило, едва ли ще се случи. Продължи си играта с други, с тази го давай отгоре-отгоре, все едно ти е все тая..така ще има по-голям шанс от сега..Успех!
Активен
sicario
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 23

Профил
« Отговор #5 -: Януари 08, 2017, 09:18:41 »

Искаш ли да я чукаш или искаш да ти е приятелче и да си споделяте?
Ако искаш да я чукаш поставяш и ясен ултиматум -> "В понеделник ще те чакам на НДК в 17.00, носи онзи червен сутиен".
Вариант 1: "Ох, добре айде" -> секс
Вариант 2: "Не, няма как да стане трябва да ходя да купувам памперси" -> "Мислех че си по-сериозна, чао."

Ако пък искаш да сте си приятелчета и да я чакаш 3 години докато ти пусне евентуално, тогава продължавай да си пишете и да създавате несъществуващи драми.
Активен
Parkway Drive
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 78

Профил
« Отговор #6 -: Януари 08, 2017, 14:19:04 »

Чети и трите коментара над този, правилно те съветват. Не си хабо енергията и чувствата за една илюзия. Разгиграва те както си иска. В момента ти й вдигаш самочувствието и нищо повече. Единствения начин да сте заедно е да й предложиш нещо поевече от това което й предлага мъжът й, а това включва по страстен секс, повече финансова стабилност, сигурност за детето и..и..и..напрекъснато д се доказваш че е направила правилния избор да зареже мъжа на който се е клела преди време във вечна любов, във добро и лошо да са заедно.
Активен

Твоето Бъдеще Е Създадено От Това, Какво Правиш Днес А Не Утре!
DM
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 6

Профил
« Отговор #7 -: Януари 09, 2017, 00:37:24 »

Нервира ме и директно я питах докога мисли да продължава с нейните постановки.
Първото каза е,че повече няма да ми пише заради това.След два часа без да съм казвал нищо ми написа цял ферман.Как си представям нещата,че искам веднага да се видим.Тя име семейство,да не би да съм забърсал момиче в някой бар,че искам да се случи веднага.
Искала да се видим съвсем скоро,но вече се отказала,защото съм я наранил едва ли не с изказването си хаха.
Прави ми впечатление,че постоянно използва мои реплики,като ми пише или нещо,което съм казал сякаш да подсили собствените си думи.
Разиграва ме това е ясно.
Когато и поставих ултиматум, обаче забрави,че няма да ми пише и каза, че ще види дали ще е точно тази седмица, при което казах,че ще измисли нещо.
Ако не го направи със сигурност няма да се занимавам повече.
Като я питах защо ме разиграваш ми каза,че ме обикнала и забравяла, че имс семейство после виждала мъжа колко бил тъжен и си казвала какво правя.Очевидно грешката е моя.
Благодаря момчета,ако някой има да добави нещо много ще се радвам.
Активен
camouflage
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 57

Профил
« Отговор #8 -: Януари 09, 2017, 19:25:46 »

За чий ти е тая ненужна драма? За чий си "пикаеш на кармата" ако щеш с някаква депресирана домакиня? За чий ти е да си трето колело някъде? Да,използва те,всички го казахме. Лично аз бих прекратил тая трагедия моментално. Семейна жена,над 30 да се държи,като 16 годишна дрисла и да опитва най-евтините номера - да го обръща на морал и обида. Тя - майката,женената,която виси по сайтове за запознанства и прави планове за среща с друг мъж да говори за морал и да го обръща срещу теб. Ама да те пита и теб човек за чий са ти тия простотии..
Активен
master
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 274

Профил
« Отговор #9 -: Януари 10, 2017, 02:04:17 »

В такива случаи според мен,ако я чукаш всичко е ок,но явно само те върти,както са казали по горе колегите,да си разнообразява живота.Аз съм се убедил,че ако има достатъчно желание начин ще намери да се видите,но явно желанието и е да има драма предимно на твой гъс.Така мисля аз.
П.С.Освен за секс такива за никакъв уй друг не стават,че и с ремарке,да не мислиш я взимаш за жена??Осъзнай се не изтъпявай,бъди умен Smiley
Активен
tomford
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 30

Профил
« Отговор #10 -: Януари 10, 2017, 02:07:49 »

Здравейте!

От време на време отварям да чета разни теми от сайта и винаги осъзнавам как сам се прецаквам с жените...

Моя опит със тея женените жени е категоричен никога не се занимавай с тях
аз даже съм общувал с такава която ме лъжеше,че е свободна а се оказа че има брак от 6г
виждал съм се и със женени и с деца и без
не стават нещата
криете се като мишки чакаш я с часове тя закаснява отделя ти някакви мижави 10-20 мин и накрая нищо не си доволен по добре си търси свободна,
женените са заети освен ако не се разведе.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: