Tyxo.bg counter Тя има мъж и дете, а аз съм влюбен в нея
Pick-Up Project - Съблазнявай Ефективно :: Готина Свалка :: Форум
Януари 18, 2017, 06:05:25 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Не е важно да знаеш всичко, важното е да знаеш къде да го намериш" - Алберт Анщайн

Екипът на pickup-project организира практически обучения през месеците януари и фувруари 2017г.

За повече информация попълнете формата на сайта.

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Тя има мъж и дете, а аз съм влюбен в нея  (Прочетена 331 пъти)
trlalato
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4

Профил
« -: Януари 08, 2017, 00:37:33 »

здравейте имам нужда от малко съвети от по-опитните и тези който са минали през това !
та конкретно на въпроса, запознах се с момиче аз съм на 21г тя на 27, има си дете и мъж, всичко започна много добре, свалки, целувки както си му е реда. Започнахме да се виждаме все по често, превехме секс почти през ден и така в продължение на 6-7месеца. От начало се бях нагласил психически че ще е само секс и приятни мигове нищо повече, но лека по лека се влюбих много силно в нея и изпитвам голяма зависимост към нея, тя също ми е казвала, че ме обича и че след време ако продължаваме така и се разбираме може да се съберем и да сме заедно, доста си говорехме по тази тема и правехме планове. Всичко беше повече от прекрасно,  до един момент в който тези планове започнаха да изчезват постепенно, каза ми че рискувала много че по-добре да спре на време не искала детето и да израства без баща си и т.н.
спряхме със секса и закачките от този тип. но запазихме добро приятелство, и до ден днешен говорим си споделяме си всичко виждаме се доста често, казвами че ме обича и че ме чуваства много близък и неще да ме загуби, гледала на мен като на брат и много добър приятел за който е готова на всичко. Но аз още я обичам и я искам, но вече ми грижа твърде много за нея и не искам да си развали семейството заради мен, и съм в няква дупка потънал и незанам какво да правя, чувствам се отчян, мисля си как няма да срешна никога друга толкова прекрасна жена, срещам се с други момичета, говорим си свалки закачки, но всичко е некво как да го кажа се едно машинално става а  в глвата ми е само тя. помагайте ?
Активен
Parkway Drive
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 76

Профил
« Отговор #1 -: Януари 08, 2017, 14:05:59 »

Каквото и да избереш - дали да я оствиш, дали да се бориш за нея - и от двете ще изпиташ болка. Щом има ,,Обичам те между вас,, значи са намесени дълбоки чувства, следователно трезвото мислене остава на заден план. Другото каквото имам да ти кажа е че само ти я обичаш, тя само го казва, тя самата незнае дали наистина те обича. Аз бих те посъветвал да си я избиеш от главата, не мисля че има някакво бъдеще между вас. На 21 г си, тя е на 27, бъдещето и хубавите моменти са пред теб. Имам един приятел който също когато е бил на 22 се е хванал с 27 годишна но не семейна. Завъртяла му беше главата, нашия хлътнал много и сега вече са 7ма година заедно, тя вече е на 34, той напрекъснато говори как му се иска да си хване някоя 20-22 годишна, да й направи дете и да има по-млада жена от него. Въпрос на предпочитания, аз също не бих се хванал със по възрастна от мен за нещо по-сериозно, виж за опит да, но за семейство не.
Активен

Твоето Бъдеще Е Създадено От Това, Какво Правиш Днес А Не Утре!
trlalato
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4

Профил
« Отговор #2 -: Януари 08, 2017, 17:24:37 »

...

ами аз си мисля че ме обича наистина постоянно ме търси излизаме често ми прави някви подаръчета без дори да очаквам и то не некви за по 10-15лв дреболий ми се скъпи неща, чак ми става неудобно казвами че ме обича и винаги ще ми помогне за каквото и да било ако имам нужда от нещо да съм и кажел а у некви такива неща
Активен
CONQUISTADOR
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1134

Профил
« Отговор #3 -: Януари 09, 2017, 12:50:10 »

Секса си е секс , ОК , ама не разваляй семейството на жената и твоя живот. Ти на 21 г какво искаш : Да си живееш живота , т.е. купони и мацки или Кака с дете , което не е твое и трябва да гледаш.

Всичко беше повече от прекрасно,  до един момент в който тези планове започнаха да изчезват постепенно, каза ми че рискувала много че по-добре да спре на време не искала детето и да израства без баща си и т.н.

Ето че поне тя е проявила малко здрав разум

и съм в няква дупка потънал и незанам какво да правя, чувствам се отчян, мисля си как няма да срешна никога друга толкова прекрасна жена,

Оооо я си го избий това от главата. Колкото пъти съм се влюбвал все така съм си мислел. Ще ти мине , това е моментен израз на изживените емоции които подсъзнателно не искаш да спират

Активен

Никога не се отказвай .
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: