Tyxo.bg counter Сет с българка в чужбина
Pick-Up Project - Съблазнявай Ефективно :: Готина Свалка :: Форум
Март 24, 2017, 17:59:57 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

Животът е прекалено кратък, да бъдеш малък !
Пролетта идва, а с нея и готините мацки по улиците.

Екипът на pickup-project организира практически обучения през месец март 2017г.
Не се колебай! Запиши се!

За повече информация попълни формата на сайта.

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Сет с българка в чужбина  (Прочетена 1935 пъти)
skiller
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 98

Профил
« -: Февруари 17, 2016, 02:20:06 »

Здравейте общество, ще ви споделя един сет който ми се случи преди дни и то отново непредвидимо като малко си дадох почивка от пикъп. От много лекции бях натрупан с доста учене и се бях инспектирал към библиотеката, където там не е само място за учене, но и е идеално за социализиране (поне в тази). Там винаги щъкат 6ци-7ци и една 9ка съм виждал(даже бях я мачнал в тиндъра, но е мега надута но нормално Wink), но и рядко виждам някоя 5ца. Преди време се бях запознал в социалния си кръг с една българка, с една година по-малка е и то отново в тази библиотека..  Roll Eyes направи ми впечатление, че по характер е тип мъжка рана издържа се сама, работи и учи и като цяло с това много ми се издигна в очите. Като имате предвид кви са кифличките с шоколад днешно време.... Момичето си разсъждава много правилно, но понякога прекалява с това че с еди си кого познавала, какво правила като цяло не си крие заслугите и постиженията. Един вид много се изпъчва. Още първият път като се запознахме останахме насаме и ми каза искаш ли да направим разходка и аз се съгласих. Нищо особено не стана просто се опознавахме, като съм нямал намерение за нищо беше си чист рапорт.  Преди 3 седмици с мой приятел седяхме и си лафихме на лаптопите и тя дойде да си прави проекта, но беше ангажирана да говори с моя приятел, той не е заинтересуван към нея дори и каза виж имаш ли някакви приятелки тука, че отскоро сме тука нещо да ме запознаеш и тя на майтап започна да му дава оферти. Докато те си говорят, аз и зададох  въпроса,  и какво ти не си ли търсиш приятел, после не ми отговори, питах още два пъти и се направи че не го чу. Още на разходката бях разбрал, че няма. Разбира се, беше ми много смешна реакцията. Минаха седмиците и бях си цъкал нещо в инстаграма, събуждам се сутринта и гледам тя започнала да ме follow и то гледам вечерта в 4 часа и си викам странно. На следващият ден си бях постнал няква рандом секс снимка (не моя) и тя я хареса и после още такива "яки" фотоСи. Пак за капак я срещнах по улицата на другия ден и викам айде да пишем нещо в библиотеката и тя вика ми аз натам тръгвам, седнахме един до друг и беше фул с IOI, превъзбудена, приближава се към мен, секси eye contact, постоянно ми искаше мненията за проекта и, а аз естествено имах пълна доминация с моето поведение, излизахме да пушим и вика оф качвам се по елевейтъра, викам няма квото аз кажа давай по стълбите и тя се качи (няма къде да отиде). После почнаха разговорите за секс, не била правила от 1 година (което не вярвам за жена), търсила си фъкбъди, после вика нямам си приятел пък вече ми омръзна сама (тука обърнете внимание, не се връзвайте по логиката на жените както ви повтарят пикъп артистите във форума). И аз постоянно я негвах викам, хем искаш фъкбъди хем приятел и накрая на св, Валентин сама.. какъв срамен живот..  Реших да си спестя мойте простотии пред нея, щото ако отворим тема за секс ще изтърся всички глупости които ще и правя преди да ги направя... не е културно  angel
Та честно казано, може да съм срещнал алфа жена, но дали я наебах? Не, не искам да е толкова лесно искам да мине някакво време, за да преценя дали може да стане сериозна връзка. Колкото за секс тя си е 5.5, с грим е 6ца. Както се вика винаги съм търсил жена с характер, но се чудя защо клекна толкоз рано?  laugh Обаче имам и съмнения, че е девствена.

Та от една страна ще отсъства 2 седмици и после като се върне ще ви дам ъпдейт. Играта ми се подобри откъм, силен глас, контролиране на фрейм, разпознаване на IoI, водене и лидерство, може би ми липсва малко калибрацийка, .
Активен

22
I never asked women for sex, they asked me.
За да живееш добре със света около теб, трябва да се научиш да живееш добре със света в теб. ​
 Ако човек се препъва и пада, той може да е сигурен, че се препъва или пада и в съзнанието си.
kalata23
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 197

Профил
« Отговор #1 -: Февруари 17, 2016, 12:51:14 »

А дали няма, докато се чудиш защо е толкова лесна играта и дали мацката става за връзка, тя да си намери някой друг и когато ти прищрака, че я искаш като жена до себе си, да се окаже, че тя примерно спи с някой друг колега?
 Не, че нещо, ама не виждам причина, ако те кефи мацката да не си я изпраскаш. Така и повече ще разбереш за нея.
Активен
skiller
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #2 -: Февруари 17, 2016, 14:52:28 »

А дали няма, докато се чудиш защо е толкова лесна играта и дали мацката става за връзка, тя да си намери някой друг и когато ти прищрака, че я искаш като жена до себе си, да се окаже, че тя примерно спи с някой друг колега?
 Не, че нещо, ама не виждам причина, ако те кефи мацката да не си я изпраскаш. Така и повече ще разбереш за нея.

Може и да стане, но искам да разбера от нея какво си търси и не искам да си развалям отношенията, защото ми помага за някои неща както и аз.
Активен

22
За да живееш добре със света около теб, трябва да се научиш да живееш добре със света в теб. ​
 Ако човек се препъва и пада, той може да е сигурен, че се препъва или пада и в съзнанието си.
WARZONE
PuP Player
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 181

Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Профил
« Отговор #3 -: Февруари 19, 2016, 21:36:17 »

+ реп кала за добрия въпрос.

skiller - когато бях на уоркшоп с Илиян в началото на ден 3 в кафето, а и в самия край той наблегна на мен и БариОН на едно нещо и то беше най-важното от обучението ни - "Какво искаш ти?" Сега ти задавам аз този въпрос ти знаеш ли какво реално искаш от това момиче?

Ако се доверим на умението ти да разчиташ социалната динамика, което не е трудно, ако човек играе, значи имаш мацка, която (обощавам) - на външен вид е добра, става да я изпраскаш, има ти мерак, показва ИОИ, готова е и да ти бъде фак бъди и да ти бъде сериозна приятелка.. едва ли не ти се предлага.. А ти какво правиш? - Алфееш? Не! БЕЗДЕЙСТВАШ! Ако си мислиш, че вкарваш някаква мега игра или нещо подобно, ще ти го кажа директно - не се залъгвай Smiley

Тия неща с "мисленето", та дали е добър човек, "после да си нямам неприятности", "какъв е наистина нейния интерес", "какво иска от мен", "да си оскубя ли веждите" .. ъъ без последното говорят само за несигурност в теб.

Значи ако мацката наистина те кефи - действаш, бодваш я и това е. Това си е социален кръг. Сексуализираш разговора, изолирай мацката на, останете на саме, вкарай КИНО.. Изтрескай я и това е. Реши какво искаш и постави граници.

Калата добре ти го каза - докато правиш тези анализи и мисли и хвърляш боба, много лесно може да си намери и бързо някой, който няма "да проиграе картата"..

Моя съвет е ако ти харесва момичето да я изтрескаш, особено ако си в сесия и нямаш време за колд апроуч - НЕ ГУБИШ НИЩО.
Докато си в сесия или каквото ви е там ще имаш нещо вързано и ще се подготвяш.. Тя ти се е навила и за фак бъди по думите ти.. какво още искаш? Да ти го извади и да се наниже на него? Може би друг път Smiley

Виждам една несигурност в теб. Поправи ме ако греша, но аз много често преди, а и сега, когато не вярвах, че мога да "дръпна спусъка" в отношенията си почвах да анализирам, да смятам, да струвам и т,н.. съответно пропилявах възможностите си и оставах с пръст в уста. За това ДЕЙСТВАЙ! В случая няма какво да изгубиш. Това е социален кръг. Замислял ли си се къде мацките "ловуват" - в социалния кръг. Сега разбира се има и много, които го правят по дискотеките, но 90% от мацките виждат бъдещите си приятели тук. Smiley

РЕШИ КАКВО ИСКАШ!

Поздрави Wink
Активен

"Когато нещата не се получават - голяма работа. Това не бива да те потиска, защото  ти си готин и ценен мъж и продължаваш да вървиш към целта си. Когато нещата се получават - пак не е кой знае колко голяма работа. Това не бива да те възгордява, защото отново единственото важно е , че ти си готин и ценен мъж и продължаваш да се развиваш." - BERSERK

Липсата на жена е избор. Наличието на такава също е избор. Свалянето на жени е забавление, а това да те свалят жени е ежедневие.
skiller
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: Февруари 20, 2016, 00:20:05 »

skiller - когато бях на уоркшоп с Илиян в началото на ден 3 в кафето, а и в самия край той наблегна на мен и БариОН на едно нещо и то беше най-важното от обучението ни - "Какво искаш ти?" Сега ти задавам аз този въпрос ти знаеш ли какво реално искаш от това момиче?

Ако се доверим на умението ти да разчиташ социалната динамика, което не е трудно, ако човек играе, значи имаш мацка, която (обощавам) - на външен вид е добра, става да я изпраскаш, има ти мерак, показва ИОИ, готова е и да ти бъде фак бъди и да ти бъде сериозна приятелка.. едва ли не ти се предлага.. А ти какво правиш? - Алфееш? Не! БЕЗДЕЙСТВАШ! Ако си мислиш, че вкарваш някаква мега игра или нещо подобно, ще ти го кажа директно - не се залъгвай Smiley

Тия неща с "мисленето", та дали е добър човек, "после да си нямам неприятности", "какъв е наистина нейния интерес", "какво иска от мен", "да си оскубя ли веждите" .. ъъ без последното говорят само за несигурност в теб.

Значи ако мацката наистина те кефи - действаш, бодваш я и това е. Това си е социален кръг. Сексуализираш разговора, изолирай мацката на, останете на саме, вкарай КИНО.. Изтрескай я и това е. Реши какво искаш и постави граници.

Калата добре ти го каза - докато правиш тези анализи и мисли и хвърляш боба, много лесно може да си намери и бързо някой, който няма "да проиграе картата"..

Моя съвет е ако ти харесва момичето да я изтрескаш, особено ако си в сесия и нямаш време за колд апроуч - НЕ ГУБИШ НИЩО.
Докато си в сесия или каквото ви е там ще имаш нещо вързано и ще се подготвяш.. Тя ти се е навила и за фак бъди по думите ти.. какво още искаш? Да ти го извади и да се наниже на него? Може би друг път Smiley

Виждам една несигурност в теб. Поправи ме ако греша, но аз много често преди, а и сега, когато не вярвах, че мога да "дръпна спусъка" в отношенията си почвах да анализирам, да смятам, да струвам и т,н.. съответно пропилявах възможностите си и оставах с пръст в уста. За това ДЕЙСТВАЙ! В случая няма какво да изгубиш. Това е социален кръг. Замислял ли си се къде мацките "ловуват" - в социалния кръг. Сега разбира се има и много, които го правят по дискотеките, но 90% от мацките виждат бъдещите си приятели тук. Smiley

РЕШИ КАКВО ИСКАШ!

Поздрави Wink

Прав си Warzone, няма какво да споря наистина с това момиче в началото просто я възприех като приятелка дори ми изглеждаше, че не проявява интерес към мен. Наистина не знам какво да предприема, защото аз не искам фъкбъди с жена която ми харесва като характер, бих предпочел няква красива но тъпа за фъкбъди. Опитвам се да изляза от социалното програмиране, като не бъда овца от стадото но ако видим проблема отстрани бих казал, че егото ми пречи. Единственият ми плюс е, че пикапа ми е натурален самата игра ми идва отвътре но аз искам повечко. В момента тя е в България за 1 седмица, така че ако има още възможност ще я натисна.  Smiley
Активен

22
kalata23
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 197

Профил
« Отговор #5 -: Февруари 20, 2016, 00:22:47 »

РЕШИ КАКВО ИСКАШ!

Поздрави Wink

Прав си Warzone, няма какво да споря наистина с това момиче в началото просто я възприех като приятелка дори ми изглеждаше, че не проявява интерес към мен. Наистина не знам какво да предприема, защото аз не искам фъкбъди с жена която ми харесва като характер, бих предпочел няква красива но тъпа за фъкбъди. Опитвам се да изляза от социалното програмиране, като не бъда овца от стадото но ако видим проблема отстрани бих казал, че егото ми пречи. Единственият ми плюс е, че пикапа ми е натурален самата игра ми идва отвътре но аз искам повечко. В момента тя е в България за 1 седмица, така че ако има още възможност ще я натисна.  Smiley
То и да няма, ще ти бъде поука за в бъдеще.
Активен
skiller
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: Декември 24, 2016, 04:30:03 »

Боже кви глупости съм писал..
Активен

22
morphine
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 6

Профил
« Отговор #7 -: Декември 27, 2016, 05:56:44 »

Какво стана след това?
Активен

skiller
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #8 -: Декември 27, 2016, 16:55:06 »

Какво стана след това?

Върна се от България и всеки влезе в сесия, после я видях на едно парти след 2-3 месеца но беше надебеляла. И сега ходи с някакъв дето е 20 пъти по-хубав от нея. Каквото е трябвало да се прави, трябва да е на момента иначе се губи интерес.
Активен

22
ЕбиМуМайката
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 15

Профил
« Отговор #9 -: Февруари 24, 2017, 21:35:10 »

И аз наскоро я направих тая простотия... не си единствения тъпанар споко Smiley
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: