Tyxo.bg counter Холивудски Нощи (секс с милфка)
Pick-Up Project - Съблазнявай Ефективно :: Готина Свалка :: Форум
Февруари 24, 2017, 03:40:47 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Не е важно да знаеш всичко, важното е да знаеш къде да го намериш" - Алберт Анщайн

Екипът на pickup-project организира практически обучения през месеците януари и фувруари 2017г.

За повече информация попълнете формата на сайта.

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Холивудски Нощи (секс с милфка)  (Прочетена 893 пъти)
IWIN
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 66

Профил
« -: Януари 08, 2017, 15:17:05 »

Здравейте Машини
Поради развиването ми като играч нямам много време да пиша но сега е, митичен момент да ударя един рапорт кво добре си прекарах с едно милфче на 32 години беше уникалко преживяване с нея.
Ставам в 10 часа и я виждам че е на линия и я започвам

аз:ей готова ли си за срещата ни днес

тя: да готова съм само казваш и тръгваме

аз добре значи душко 12 часа пред Хотела

тя:добре чакай ме там ще дойда

аз:добре но побързай че ще умра от студ в това време

тя:е бърза съм

аз:внимавай да не се подмокриш на този лед че ще вземе да се подхлъзнеш от възбуда

тя:стига лош си не искам да свърша ходейки

аз значи ще свършиш легнала върхъ  мен Wink

тя:Добре

Ето я че гозпожата пристига ама са наконтила че ще ходим на кино с една шапчича много симпатична хареса ми без забележки

тя:Здравей

аз:Здравей много готино си се облякла типично като за среща Wink

тя:ми да такава съм  

тя:хайде да ходим на кафе искаш ли (разбрахме се че ще ходим да се тряскаме а тука ми врътва да ходим на кафе )

аз:тука съм станал на кокъл няма време за кафе идвай с мен в хотела всичко съм уредил

тя:добре и ме последва

Вървя си като типичния Алфа в хотела тя ходейки до мен като важна принцеса отивам при рецепциониската

Здравейте да имате стая за двама свободна на момента ?

Рецеп:да имаме

аз:искам една за няколко часа

Рецеп:добре само ми дайте лична карта  

аз:и си вадя такъв картата като типичния баровец записа там някакви данни и вече ми я връща обратнио

Аз:Благодаря

Дава ми ключовите за стаята и аз тръгвам първи естествено да я търся но обърках коридорите и мацката по едно време ме  търси вика къде е стаята нещо се изгуби

Аз:Спокойно душко Баткоти ИВИН е детектив и няма да се изгуби ей ся ще я намеря

Тя:Добре
Явно съм и показал че в мен има мъжкаря който я кара да пръскааа всеки ден и затова ме следва но иначе ако не си, държах на моята и бях някое детенце с слаб фрейм да ме е отвсвирила отвсякъде
Ето че жената от рецепцията видя че става някаква какафония и реши да ни помогне с гласови насоки 202 ей там в дъното

Аз Благодаря отново за добрата навигация тя се смеее тази жена хахахха

аз:душко ето стаята

тя:да невероятна е

аз:сядам си на леглото и я чакам да дойде да ме изнасили тя отиде да се изкъпе
викам си маму дейба тази толкова ли е кална за да ходи да се мие нали имам капот къв е смисъла  

Аз:ей не издържа и отиде да се измиеш

тя:еми нали трябва все пак да ни е готино като го правим

Аз:ще видим колко ще ни е готино

Тя:влезе в банята и изведнъж вика то тука няма вода
Аз я да видя муцка дали няма някое копче да пуснем топлата вода

Тя:много е кофти така като не може да те чувствам и под душа някаква се намуси

Аз:Ето го леглото ще ме чувстваш на него

Тя:добре и се приближава към мен и почва да ме целува по едно време си махам тениската и почва от корема надолу слиза ли слиза

Аз си викам край свърши се  тази много палава ама квот такова бачовата живота е само един ако не я наебеш ти ще я наебе някой грозен пингвин Wink
Слиза надолу ама си личи че го иска мръсницта и вижда че боксерките ми се надули.

Аз:само го погледай за сега после ще ти дам да го изядеш

Тя:добре              

и се качва после при устнитеми да ги хапе целуваме се натискаме се барам я отпред отзад личи че иска
хващам я за кръста слагам я на леглото и викам

Аз:добре сега вече може да ти го дам

Тя някаква не издържа такава

Свалям си гащите и я шитвам (ето сега пак няма да ти дам да го лапнеш)

А тя ме гледа някакво възбудено все едно ми казва Искам да се чукам с теб кефиш ме !

и след няколко секунди патката ми се намираше в нейната уста.

Прави ми там няколко минути свирчоци но на мен ми втръсна
След това и викам.

Аз:айде лягай по гръб така ми  е по готино.

Тя:Добре и си разтвори краката за мен

След първия тек се, оправихме а-у и вече си лежим на леглото и си лафим все едно сме гаджета ходим от 5 години
разказва ми там че където работила ставало голямо щоу на мен ми е готино с това и се смеем взаймно.
разказва ми че от много години неможела да си хареса с някой да го прави: БАМ супер ето че тука тя ще се превърне в моето фък бъди

Тя:ей секюрити и ми се хили някаква хахахах

Аз:кажи бе бомбаджийке направи ли ми бомби за джихадите
хили ми се няквава ама легнала на моята ръка такава и ме гледа страстно в очите и все едно съм ГОСПОД !
Оправя ми леглтоо че го намърсихме и вече си лежим и ми се обеснява колко много ме харесвала че съм имал готини черти по лицето.Също така и аз не криех намеренията си към нея казах и че има много яко лице барах си я по косичката и си я целувах нежно по устните ми по едно време се обръщаме на дължина  почваме да си лафим и ме обарва отново но преди това ми намеква че усещала големите неща а онази ми работа надървена и упряна в пусито и ме гледа с някакъв поглед искам те отново и отново и кво не се поколебах айде пак на пързалката този път смених позите и бях легнал а тя ме яздеше като пони и много и хареса дори свърши 2-пъти върху мен но аз не съм гнуслив и викам че като се пребера ще се оправя у нас Wink

Аз:хайде вече че нямам никакви сили да се запазим за другия път

Тя:добре и аз също много ми хареса с теб  (искрена е без ламерски проишествия)

Аз:секса с теб ми харесва и дано другия път като се пребера от стара загора да го направим пак Wink

Тя:Добре нямаш никакви проблеми Smiley

Облякох ме се и си излезнахме от стая дадох ги ключовите на рецепцията.
излизаме вън.

Тя:миличко ела да те гушка

Аз:толкова ти стига може  само да ме гушнеш  изядеме сега трябва отново да се настаня в готината ми форма

И до скоро......

Тя:до скоро

Милфката е жена която е видяла хиляди мъже не пренадлежи на някакви лапешенски характери  особено ако си разглезено момченце което незнае кво иска от жените...
за милфмите е длъжно да бъдеш инстински да бъдеш мъж с характер да знае какво искаш и най вече ДА Я КАРАШ ДА ПРЪСКА КАКТО ГО НАПРАВИ В ТОЗИ РАПОРТ ИВИН.
Те се кефат на такива момчета доминанти доминираш слагаш граници ебеш базикаш я съвсем леко че ако настъпиш малко повече в очите ще си като някой лузър все едно са е дрогирал 24/7  Smiley
та така това беше един голям еспиринс за мен за да мога да видя истинската реалност на играта... (НЕ Е ЕМОЦИЯ САМО ВИЗИЯ ХАРАКТЕР,ДОМИНАНСТВО) и най-вече мъж който знае кво иска от милфките !!!

п:С искам да благодаря на мойте колеги от Пловдив и малка част от София където дадоха капка част за моя успех който сега го удрям тук и сега и те са:Агента който ми каза някои неща и то супер вярни няма кво да му се сърдя на пича коректен е с мен и знае кво трябва да направя и ето аз го направих Други пък ме научиха да бъда емоционален да бъда готиния пич който трябва да бъда а от трети съм толкова разочарован и ми помпеха егото без никакви успехи  в мен Wink

Поздрави:IWIN

П:С 2017 тръгва с хубави неща Wink <3

Активен

"Когато нещата не се получават - голяма работа. Това не бива да те потиска, защото  ти си готин и ценен мъж и продължаваш да вървиш към целта си. Когато нещата се получават - пак не е кой знае колко голяма работа. Това не бива да те възгордява, защото отново единственото важно е , че ти си готин и ценен мъж и продължаваш да се развиваш."
-Берсерк
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1277

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #1 -: Януари 09, 2017, 15:12:42 »

Congrats за клоуза и за поведението, в което не си си пускал фрейма да залиташ, а и когато си доминирал.

Не си описал, обаче свалката (преди това)? Имаше ли игра изобщо, тестове, нещо друго интересно (рискови моменти), или мацката от начало си търсеше с кого да си го сложи неистово? (и ти си бил в точния момент/на точното място)
Активен

I'm a very special kind of monster
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1375

Профил WWW
« Отговор #2 -: Януари 09, 2017, 15:28:02 »

Милфката е жена която е видяла хиляди мъже не пренадлежи на някакви лапешенски характери  особено ако си разглезено момченце което незнае кво иска от жените...
за милфмите е длъжно да бъдеш инстински да бъдеш мъж с характер да знае какво искаш и най вече ДА Я КАРАШ ДА ПРЪСКА КАКТО ГО НАПРАВИ В ТОЗИ РАПОРТ ИВИН.
Те се кефат на такива момчета доминанти доминираш слагаш граници ебеш базикаш я съвсем леко че ако настъпиш малко повече в очите ще си като някой лузър все едно са е дрогирал 24/7  Smiley
та така това беше един голям еспиринс за мен за да мога да видя истинската реалност на играта... (НЕ Е ЕМОЦИЯ САМО ВИЗИЯ ХАРАКТЕР,ДОМИНАНСТВО) и най-вече мъж който знае кво иска от милфките !!!

Муахахахах,

тва нещо викаш като да убиеш Диабло с 10ти левъл.... баси животното. Така като гледам, тази просто й се е ебало, а не че е некво извънземно животно, което се сваля от ултра 100тен левъл пикапер.

Иначе браво.  Smiley
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
IWIN
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 66

Профил
« Отговор #3 -: Януари 09, 2017, 16:09:22 »

Цитат
Не си описал, обаче свалката (преди това)? Имаше ли игра изобщо, тестове, нещо друго интересно (рискови моменти), или мацката от начало си

Слей Благодаря все пак тестове не съм забелязъл да ми пуска кефише ми се, на мен имахме химия между нас лафихме си за най разни неща обаче погледа и ми харесва как ме гледаше палаво и закачливо.

Бариерата аз я сложиш пожене тръгна да ми сваля гащите и да го иска да го налапа...опитах онова с жабата където е и то взе та стана държах я няколко секунди в напрежение и накрая и го дадох да го лапа Wink

Цитат
тва нещо викаш като да убиеш Диабло с 10ти левъл.... баси животното. Така като гледам, тази просто й се е ебало, а не че е некво извънземно животно, което се сваля от ултра 100тен левъл пикапер.

За теб крабче мога само да ти кажа да продължаваш в игрите да се развиваш виждам че имаш голям потенциал Wink УСПЕХ Smiley
Активен

"Когато нещата не се получават - голяма работа. Това не бива да те потиска, защото  ти си готин и ценен мъж и продължаваш да вървиш към целта си. Когато нещата се получават - пак не е кой знае колко голяма работа. Това не бива да те възгордява, защото отново единственото важно е , че ти си готин и ценен мъж и продължаваш да се развиваш."
-Берсерк
Adolfus Magnus
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 84

Профил
« Отговор #4 -: Януари 15, 2017, 01:37:38 »

Смях се на глас.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай