Tyxo.bg counter ЛМР - въпрос на търпение
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юни 23, 2017, 19:25:23 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Каквото и решение да вземете, винаги ще се намери някой да ви кажа, че грешите.
Винаги по пътя ви ще има трудности, които ще ви изкушават да си мислите, че вашите критици са прави.
Истината е, че за да си набележиш курс на действие и да го следваш стриктно до край, се иска голяма смелост и кураж.“ - Ралф Уолдо Емерсън

Екипът на pickup-project организира практически обучения през месец юни 2017г.
Не се колебай! Запиши се!

За повече информация попълни формата на сайта.

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: ЛМР - въпрос на търпение  (Прочетена 776 пъти)
IRON
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Публикации: 21

Профил
« -: Март 07, 2017, 22:46:52 »

Пичове, направо към историята, че е времето е кът.
     Спирам с колата в гората. Има невероятна гледка към града. Гушкане, натискане, негчета в комбинация със смесшни истории. Докосвам я почти навсякъде, тя не се отдръпва, но се усеща притеснението ѝ.  Тук поемам нещата. Говоря някакви работи, смее ме се... Излиза да пуши. Аз най-нагло казвам после направо сядай отзад да се натискаме, че отпред трудна работа. Тя послушна, качва се отзад. Сядам и аз. Започнаха леки целувки, милувки + доста обарвания. Времето си тече, Аз утре трябва да ставам рано и да пътувам. Колата си работи, парното вътре на шест. Тя още притеснена (липса на достатъчно комфорт, ама ...) гушка се и се чуди какво ще се случи. Казвам си, каквото бъде...
Почвам да бъркам под блузката, тя леко се дърпа, но и харесва. Казва ми - махни си ръката, студено ми е така. Дали верно? :Д Крачка назад. Опипването продължава над дрехите.   Друга крачка назад - май  трябва да спрем, казвам Аз, тя мълчи. Пет минутна пауза, пуснах някой бъзик и продължавам напред. Вече няма нищо против ръката ми да е под блузата. Но уви още сме далеч от истината... Натискането продължава с крачки напред и назад. Почва да се поотпуска. Вече мачкам цици, а тя казва не е правилно така трябва да спрем. Аз - ок, права си, ей сега спирам и в същия момент я налазвам още силно. След малко пак - не е правилно, Аз нищо, целувам си я и казвам спри да говориш, а махни това яке, че ми пречи. Опааа, махна якето, ясно, хмм. Вече докосвам навсякъде без граници. Както си се натискаме, хващам и ръката и я слагам на хуя ми. Почна стискане от нейна страна и махна си ръката, Аз пак я слагам. Свалям си панталона и, и давам на голо. Тя превъзбудена вече пак се опита да каже нещо от сорта на - не трябва да го правим. Пак се съгласявам, казвам и, ей сега спирам, свали ми тениската.
Сваля ми я. Ма вече зверско натискане и след малко тя сама си свали панталоните. След като разтресохме колата, облякохме се и се гушнахме отвън седнали на капака. Тя гушната в мен си казахме две/три приказки и си тръгнахме. Откарах я до тях, пак последва натискане в колата. Казвам и, айде тръгвай, че нямам време, по такъв начин с лека усмивка, че още по-силно започна да се гушка. И така отиде си към тях и Аз тръгнах.
Голяма сладурана с едни меки бузки. Харесва ми за фък бъди.

Айде, успех на всичко и до нови срещи.
     Ваш приятел - IRON
Активен

Life begins at the end of your comfort zone.

N.D. Walsch

The cave you fear to enter holds the treasure you seek.
hitman321
PuP Player
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 469

Профил
« Отговор #1 -: Април 03, 2017, 14:28:38 »

Браво
Но занапред ако нямаш много време и искаш да стане по бързо-просто си го извади(кактоп си го направил после) и това ще ти съкрати времето.
Друг култов момент който можеш да направиш е да се одръпнеш(много го мразят това-таман получават толкова много валидейшън................и им го вземаш изведнъж  Grin).
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 548

Профил
« Отговор #2 -: Април 03, 2017, 15:26:48 »

Поздравления за клоуза и добрия рапорт.
В началото останах с впечатлението, че е неуспешен, но много яко си рефреймнал.
Ето ги ключовите моменти на рефрейма, като изключим това с да си го извадиш (то е ясно)
Цитат
След малко пак - не е правилно, Аз нищо, целувам си я и казвам спри да говориш, а махни това яке, че ми пречи. Опааа, махна якето, ясно, хмм.
Цитат
пак се опита да каже нещо от сорта на - не трябва да го правим. Пак се съгласявам, казвам и, ей сега спирам, свали ми тениската.

Много полезен репорт и фрейм контрола е много добър.
Ясно изразен пример, как да водиш с насоченост на действията, а не вербално да се стремиш да контролираш.
Показва и ранговата разлика и различията във фреймовете
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: