Tyxo.bg counter ЛМР - въпрос на търпение
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Октомври 22, 2017, 19:28:47 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

”Посредствените умове обикновено осъждат всичко, което стои над техния хоризонт.“ - Франсоа Дук

Екипът на pickup-project организира практически обучения през месец октомври 2017г.
Не се колебай! Запиши се!

За повече информация попълни формата на сайта.

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: ЛМР - въпрос на търпение  (Прочетена 1125 пъти)
IRON
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Публикации: 22

Профил
« -: Март 07, 2017, 22:46:52 »

Пичове, направо към историята, че е времето е кът.
     Спирам с колата в гората. Има невероятна гледка към града. Гушкане, натискане, негчета в комбинация със смесшни истории. Докосвам я почти навсякъде, тя не се отдръпва, но се усеща притеснението ѝ.  Тук поемам нещата. Говоря някакви работи, смее ме се... Излиза да пуши. Аз най-нагло казвам после направо сядай отзад да се натискаме, че отпред трудна работа. Тя послушна, качва се отзад. Сядам и аз. Започнаха леки целувки, милувки + доста обарвания. Времето си тече, Аз утре трябва да ставам рано и да пътувам. Колата си работи, парното вътре на шест. Тя още притеснена (липса на достатъчно комфорт, ама ...) гушка се и се чуди какво ще се случи. Казвам си, каквото бъде...
Почвам да бъркам под блузката, тя леко се дърпа, но и харесва. Казва ми - махни си ръката, студено ми е така. Дали верно? :Д Крачка назад. Опипването продължава над дрехите.   Друга крачка назад - май  трябва да спрем, казвам Аз, тя мълчи. Пет минутна пауза, пуснах някой бъзик и продължавам напред. Вече няма нищо против ръката ми да е под блузата. Но уви още сме далеч от истината... Натискането продължава с крачки напред и назад. Почва да се поотпуска. Вече мачкам цици, а тя казва не е правилно така трябва да спрем. Аз - ок, права си, ей сега спирам и в същия момент я налазвам още силно. След малко пак - не е правилно, Аз нищо, целувам си я и казвам спри да говориш, а махни това яке, че ми пречи. Опааа, махна якето, ясно, хмм. Вече докосвам навсякъде без граници. Както си се натискаме, хващам и ръката и я слагам на хуя ми. Почна стискане от нейна страна и махна си ръката, Аз пак я слагам. Свалям си панталона и, и давам на голо. Тя превъзбудена вече пак се опита да каже нещо от сорта на - не трябва да го правим. Пак се съгласявам, казвам и, ей сега спирам, свали ми тениската.
Сваля ми я. Ма вече зверско натискане и след малко тя сама си свали панталоните. След като разтресохме колата, облякохме се и се гушнахме отвън седнали на капака. Тя гушната в мен си казахме две/три приказки и си тръгнахме. Откарах я до тях, пак последва натискане в колата. Казвам и, айде тръгвай, че нямам време, по такъв начин с лека усмивка, че още по-силно започна да се гушка. И така отиде си към тях и Аз тръгнах.
Голяма сладурана с едни меки бузки. Харесва ми за фък бъди.

Айде, успех на всичко и до нови срещи.
     Ваш приятел - IRON
Активен

Привлекателността в теб идва от това, което излъчваш, от твоите качества, които са независими от одобрението на жените  и касаят единствено изграждането на твоя живот, такъв, какъвто го искаш. / - Илиян/
hitman321
PuP Player
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 473

Профил
« Отговор #1 -: Април 03, 2017, 14:28:38 »

Браво
Но занапред ако нямаш много време и искаш да стане по бързо-просто си го извади(кактоп си го направил после) и това ще ти съкрати времето.
Друг култов момент който можеш да направиш е да се одръпнеш(много го мразят това-таман получават толкова много валидейшън................и им го вземаш изведнъж  Grin).
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 629

Профил
« Отговор #2 -: Април 03, 2017, 15:26:48 »

Поздравления за клоуза и добрия рапорт.
В началото останах с впечатлението, че е неуспешен, но много яко си рефреймнал.
Ето ги ключовите моменти на рефрейма, като изключим това с да си го извадиш (то е ясно)
Цитат
След малко пак - не е правилно, Аз нищо, целувам си я и казвам спри да говориш, а махни това яке, че ми пречи. Опааа, махна якето, ясно, хмм.
Цитат
пак се опита да каже нещо от сорта на - не трябва да го правим. Пак се съгласявам, казвам и, ей сега спирам, свали ми тениската.

Много полезен репорт и фрейм контрола е много добър.
Ясно изразен пример, как да водиш с насоченост на действията, а не вербално да се стремиш да контролираш.
Показва и ранговата разлика и различията във фреймовете
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: