Tyxo.bg counter Успешна свалка с англичанка + телефон
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Август 20, 2017, 02:17:27 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Никога няма да прекосиш океана, докато не се осмелиш да изгубиш брега от очи" - Христофор Колумб

Екипът на pickup-project организира практически обучения през месец август 2017г.
Не се колебай! Запиши се!

За повече информация попълни формата на сайта.

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Успешна свалка с англичанка + телефон  (Прочетена 1426 пъти)
skiller
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 98

Профил
« -: Януари 09, 2017, 04:14:23 »

Здравейте!
Ще ви споделя един успешен сет от вчера, като успях най-накрая да взема телефона (ще добавя малко анализ).
Бях се забил в library-то да уча за изпит (там не бях стъпвал от миналата година, макар че точно там е мястото за социализиране), после дойдоха 2-ма приятели да цъкат нещо на компите и си отвличах вниманието с простотии общо взето. Обаче срещу нас седна една солидна руса осмичка, честно казано такива виждам всеки ден по 50 ( В Англия са големи мръсници още от 17 годишни всяка 3та слага силикон и вече има по 2 деца). Говореше с някой по телефона и никой не седеше до нея на компите. Моите авери почнаха да се надъхват като тинейджъри (на тях им връзват само европейки доколкото знам), почнаха да се лигавят и аз се хиля с тях викам айде заговаряйте няма да ви изяде и накрая ги хвана шубе. Викат иди ти я заговори, аз викам окей нека си свърши разговора по телефона и през това време се опитах да огледам нещо около нея с което да се захвана (често преди да заговоря някоя гледам за някои знаци с които мога да разполагам един вид да я преценя на външен вид и ако имам възможност да чуя какво говори).

Виждам на компа и, че се занимава с фешън имат такава специалност и отваря някакви женски модни списания и ми хрумна едно нещо.
Свърши с телефонния си разговор:
Приближавам се като сядам на много близка дистанция до нея и тя изведнъж ме поглежда и аз започвам с
Аз- Здравей, видях че има свободно място до теб и реших да се запозная с теб казвам се еди си кой.. а ти трябва да си?
Тя - (усмихнато) Здравей, аз съм Ясмин
Аз - Правя се че вкючвам компа и викам виждам, че се занимаваш с фешън.. тъкмо да те питам нещо
Тя - Да, кажи (с усмивка като през цялото време изглежда ангажирана в разговора)
Аз - Виж аз другата година мисля да кандидатствам интериорен дизайн.. обичам да експериментирам аз обичам креативността това към вашите курсове ли се пречислява? (измислих го рандом)3
Тя - (Смее се) Не, аз имам приятелки които учат тази специалност и те лекциите се карат в същата сграда като с фешъна.. но съм чувала че е хубава специалност
Аз - мхм, правя се на заинтересован и през цялото време съм със много мощен eye-contact и викам, можеш ли да ми покажеш какви работи изучавате.. интересно ми е ? впрочем ти коя година си тука
Тя - Да, само да отворя проджекта. ами аз съм втора.. а ти ?
Аз - (Усетих как влизам вече в стейт а това като стане почвам да бълвам глупости без да мисля за стратегията с която влязох..) Аз съм 1ва, и уча приложни спортни науки
Тя - Изглеждаше заинтересована, като ме питаше някакви въпроси като какво изучавам и защо смятам да сменя специалността.. после ми показа нейните проекти
Аз - (Вече усетих че има някакъв рапорт) - Казвам и виж.. беше ми приятно (гледам си часовника) но трябва да тръгвам.. разговора ми с теб беше наистина хубав но имам важна работа.. мога да ти предложа да пием кафе в Костата, че да продължим разговора но трябва да е друг ден
Тя - (Замисли се може би 15 секунди фрийзна бих казал че очаквах шит тест) С удоволствие, имаш ли фейсбук?
Аз - Да, но не влизам често дай си телефона
Тя -(07---------------)
Аз - до скоро, после ги викнах моите еуфорични авери..

Малко анализ (честно казано е много трудно през деня да сваляш с директна игра някоя солидна англичанка.. дори и да искат да спат с теб демонстрират една учтивост присъща за обществото им, особено ако е на обществено място, за щастие след 12 вечерта са съвсем други такива каквито ги виждате Сл.бряг). За мен беше предизвикателство бях тръгнал със съмнението, понеже имах някои неуспешни опита и бях се изолирал да се занимавам с тях, основно се заглеждах в българки и полякини. Изненадах себе си, но когато вляза в добро настроение по време на свалка и се разчупя правя всичко подсъзнателно и започвам да водя отсрещната страна. От една страна ми се стори, че взех лесно телефона с толков малко рапорт но не изключвам че може би се дължеше на външния ми вид.

ПС : Ще и звънна идните дни, ако стане нещо интересно ще пиша тук

Активен

22
I never asked women for sex, they asked me.
За да живееш добре със света около теб, трябва да се научиш да живееш добре със света в теб. ​
 Ако човек се препъва и пада, той може да е сигурен, че се препъва или пада и в съзнанието си.
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1411

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #1 -: Януари 09, 2017, 10:01:35 »

В Англия са мръсници, но пропускаш да споменеш, че са мръсници след 3тата половинлитровка в бара и бягат по-бързо от Юсейн Болт, когато чуят, че си от БГ (източна Европа). Иначе са културни, прикрити, лицемерни и неенергични.

Това за децата на 17г., ако си в някое провинциално село може, но в Лондон абсурд. Там си правят кариерата до 40г. (поне) и много от тях изглеждат супер над 30г. (примерно като 20-23-годишни българки).

--

Ако беше в БГ бих те порицал за 'логическата свалка', но за UK си го направил пърфект. Там на трезво да хвърляш майтапи и да водиш мъжкарски - води до неразбиране-изобщо не зацепват майтапите (тяхният хумор е идиотски) + отрязване на всякакви опити за доминация/водене (на мен това ми беше една от големите тегавини - аз не мога така скучен/рапортърски разговор да водя дълго - писва ми). Просто такава им е културата - на трезво се минава през една пародийна 'афц свалка' (то даже не е и свалка - наблюдавал съм как местни мъж и жена, които уж се свалят си говорят за градинарство и плетене с часове, с енергията/интереса на умряла в пустинята медуза).

Гледай логистиката да ти е добра (демек да имаш терен наблизо, където я каниш), и не я кани през деня. Вечер в някой бар - пиене, задължително (ако не пиеш си вземаш едно малко уиски + вода/сокче - да се чукаш, или само сокче. Докато тя се налива, ти ще си пиеш водата или сокчето). Почти винаги, на изцяло трезво, ескалациите ти ще бъдат отрязвани/неразбрани... И... бичиш рапорт, баце... Така се прави там - гледаш да не мяташ някакви шеги, особено по-брутални (поне, докато не е пийнала). После като се отпусне - може да я закачаш, но по-леко. Комплимент й направи, за нещо, което те кефи, и след това нег (но една идея по-лек, отколкото за БГ жена)... И го играеш две напред, едно назад... Като пийне - може да я налазваш по-здраво, падат им задръжките. Успех и пиши развръзката.

п.с. Сега видях, че си PuP Player. В скрития раздел някъде, помня съм описвал по-подробно как се играе в UK.
Активен

I'm a very special kind of monster
skiller
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 98

Профил
« Отговор #2 -: Януари 09, 2017, 18:51:53 »

Благодаря за съветите ти, slayer. Още от миналата година си дадох за цел да разбера динамиката, за да си увелича шанса за успех. Наистина съква да се играе в Англия, помня как първите месеци ми направи впечатление за това кви са смотани мъжете им там но и какви късметлии са.... г-д голям процент на външен вид са много подържани, но в същото време са доста изнежени.. аз все още не съм виждал някой с по-агресивно и смело поведение.. сигурно няма и да видя. В унито например всяка хубава е някакво разглезено момиче и с тия заеми дето взимат.. тя си разполага спокойно с около 2000 паунда на месец.. което им придава доста надменно поведение и съответно висок ранг (та едно яйце дори не може да изпържи освен за ебане за друго не стават).. но такъв е запада уви..Езикът ми е на много високо ниво, започнах да усвоявам южния акцент особено сега като уча с 20 англичани в групата ми.. там нямам проблем. Играта ми основно бе в тиндър особено като съм зает, от миналата година имах около 6 предложения но за моя стандарт бяха грозни (5ци и макс 6ци). Типичните разговори са от day-to-day life, сарказмът е основното в езика затова и не разбират шегите ни много понеже ние сме малко по-директни като народ. Ще видим занапред Smiley
Активен

22
I never asked women for sex, they asked me.
За да живееш добре със света около теб, трябва да се научиш да живееш добре със света в теб. ​
 Ако човек се препъва и пада, той може да е сигурен, че се препъва или пада и в съзнанието си.
ЕбиМуМайката
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 19

Профил
« Отговор #3 -: Март 01, 2017, 12:32:29 »

Какви са условията за достъп до скрития раздел?
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: