Tyxo.bg counter Успешна свалка с англичанка + телефон
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юни 23, 2017, 19:25:14 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Каквото и решение да вземете, винаги ще се намери някой да ви кажа, че грешите.
Винаги по пътя ви ще има трудности, които ще ви изкушават да си мислите, че вашите критици са прави.
Истината е, че за да си набележиш курс на действие и да го следваш стриктно до край, се иска голяма смелост и кураж.“ - Ралф Уолдо Емерсън

Екипът на pickup-project организира практически обучения през месец юни 2017г.
Не се колебай! Запиши се!

За повече информация попълни формата на сайта.

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Успешна свалка с англичанка + телефон  (Прочетена 1123 пъти)
skiller
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 98

Профил
« -: Януари 09, 2017, 04:14:23 »

Здравейте!
Ще ви споделя един успешен сет от вчера, като успях най-накрая да взема телефона (ще добавя малко анализ).
Бях се забил в library-то да уча за изпит (там не бях стъпвал от миналата година, макар че точно там е мястото за социализиране), после дойдоха 2-ма приятели да цъкат нещо на компите и си отвличах вниманието с простотии общо взето. Обаче срещу нас седна една солидна руса осмичка, честно казано такива виждам всеки ден по 50 ( В Англия са големи мръсници още от 17 годишни всяка 3та слага силикон и вече има по 2 деца). Говореше с някой по телефона и никой не седеше до нея на компите. Моите авери почнаха да се надъхват като тинейджъри (на тях им връзват само европейки доколкото знам), почнаха да се лигавят и аз се хиля с тях викам айде заговаряйте няма да ви изяде и накрая ги хвана шубе. Викат иди ти я заговори, аз викам окей нека си свърши разговора по телефона и през това време се опитах да огледам нещо около нея с което да се захвана (често преди да заговоря някоя гледам за някои знаци с които мога да разполагам един вид да я преценя на външен вид и ако имам възможност да чуя какво говори).

Виждам на компа и, че се занимава с фешън имат такава специалност и отваря някакви женски модни списания и ми хрумна едно нещо.
Свърши с телефонния си разговор:
Приближавам се като сядам на много близка дистанция до нея и тя изведнъж ме поглежда и аз започвам с
Аз- Здравей, видях че има свободно място до теб и реших да се запозная с теб казвам се еди си кой.. а ти трябва да си?
Тя - (усмихнато) Здравей, аз съм Ясмин
Аз - Правя се че вкючвам компа и викам виждам, че се занимаваш с фешън.. тъкмо да те питам нещо
Тя - Да, кажи (с усмивка като през цялото време изглежда ангажирана в разговора)
Аз - Виж аз другата година мисля да кандидатствам интериорен дизайн.. обичам да експериментирам аз обичам креативността това към вашите курсове ли се пречислява? (измислих го рандом)3
Тя - (Смее се) Не, аз имам приятелки които учат тази специалност и те лекциите се карат в същата сграда като с фешъна.. но съм чувала че е хубава специалност
Аз - мхм, правя се на заинтересован и през цялото време съм със много мощен eye-contact и викам, можеш ли да ми покажеш какви работи изучавате.. интересно ми е ? впрочем ти коя година си тука
Тя - Да, само да отворя проджекта. ами аз съм втора.. а ти ?
Аз - (Усетих как влизам вече в стейт а това като стане почвам да бълвам глупости без да мисля за стратегията с която влязох..) Аз съм 1ва, и уча приложни спортни науки
Тя - Изглеждаше заинтересована, като ме питаше някакви въпроси като какво изучавам и защо смятам да сменя специалността.. после ми показа нейните проекти
Аз - (Вече усетих че има някакъв рапорт) - Казвам и виж.. беше ми приятно (гледам си часовника) но трябва да тръгвам.. разговора ми с теб беше наистина хубав но имам важна работа.. мога да ти предложа да пием кафе в Костата, че да продължим разговора но трябва да е друг ден
Тя - (Замисли се може би 15 секунди фрийзна бих казал че очаквах шит тест) С удоволствие, имаш ли фейсбук?
Аз - Да, но не влизам често дай си телефона
Тя -(07---------------)
Аз - до скоро, после ги викнах моите еуфорични авери..

Малко анализ (честно казано е много трудно през деня да сваляш с директна игра някоя солидна англичанка.. дори и да искат да спат с теб демонстрират една учтивост присъща за обществото им, особено ако е на обществено място, за щастие след 12 вечерта са съвсем други такива каквито ги виждате Сл.бряг). За мен беше предизвикателство бях тръгнал със съмнението, понеже имах някои неуспешни опита и бях се изолирал да се занимавам с тях, основно се заглеждах в българки и полякини. Изненадах себе си, но когато вляза в добро настроение по време на свалка и се разчупя правя всичко подсъзнателно и започвам да водя отсрещната страна. От една страна ми се стори, че взех лесно телефона с толков малко рапорт но не изключвам че може би се дължеше на външния ми вид.

ПС : Ще и звънна идните дни, ако стане нещо интересно ще пиша тук

Активен

22
I never asked women for sex, they asked me.
За да живееш добре със света около теб, трябва да се научиш да живееш добре със света в теб. ​
 Ако човек се препъва и пада, той може да е сигурен, че се препъва или пада и в съзнанието си.
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1375

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #1 -: Януари 09, 2017, 10:01:35 »

В Англия са мръсници, но пропускаш да споменеш, че са мръсници след 3тата половинлитровка в бара и бягат по-бързо от Юсейн Болт, когато чуят, че си от БГ (източна Европа). Иначе са културни, прикрити, лицемерни и неенергични.

Това за децата на 17г., ако си в някое провинциално село може, но в Лондон абсурд. Там си правят кариерата до 40г. (поне) и много от тях изглеждат супер над 30г. (примерно като 20-23-годишни българки).

--

Ако беше в БГ бих те порицал за 'логическата свалка', но за UK си го направил пърфект. Там на трезво да хвърляш майтапи и да водиш мъжкарски - води до неразбиране-изобщо не зацепват майтапите (тяхният хумор е идиотски) + отрязване на всякакви опити за доминация/водене (на мен това ми беше една от големите тегавини - аз не мога така скучен/рапортърски разговор да водя дълго - писва ми). Просто такава им е културата - на трезво се минава през една пародийна 'афц свалка' (то даже не е и свалка - наблюдавал съм как местни мъж и жена, които уж се свалят си говорят за градинарство и плетене с часове, с енергията/интереса на умряла в пустинята медуза).

Гледай логистиката да ти е добра (демек да имаш терен наблизо, където я каниш), и не я кани през деня. Вечер в някой бар - пиене, задължително (ако не пиеш си вземаш едно малко уиски + вода/сокче - да се чукаш, или само сокче. Докато тя се налива, ти ще си пиеш водата или сокчето). Почти винаги, на изцяло трезво, ескалациите ти ще бъдат отрязвани/неразбрани... И... бичиш рапорт, баце... Така се прави там - гледаш да не мяташ някакви шеги, особено по-брутални (поне, докато не е пийнала). После като се отпусне - може да я закачаш, но по-леко. Комплимент й направи, за нещо, което те кефи, и след това нег (но една идея по-лек, отколкото за БГ жена)... И го играеш две напред, едно назад... Като пийне - може да я налазваш по-здраво, падат им задръжките. Успех и пиши развръзката.

п.с. Сега видях, че си PuP Player. В скрития раздел някъде, помня съм описвал по-подробно как се играе в UK.
Активен

I'm a very special kind of monster
skiller
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 98

Профил
« Отговор #2 -: Януари 09, 2017, 18:51:53 »

Благодаря за съветите ти, slayer. Още от миналата година си дадох за цел да разбера динамиката, за да си увелича шанса за успех. Наистина съква да се играе в Англия, помня как първите месеци ми направи впечатление за това кви са смотани мъжете им там но и какви късметлии са.... г-д голям процент на външен вид са много подържани, но в същото време са доста изнежени.. аз все още не съм виждал някой с по-агресивно и смело поведение.. сигурно няма и да видя. В унито например всяка хубава е някакво разглезено момиче и с тия заеми дето взимат.. тя си разполага спокойно с около 2000 паунда на месец.. което им придава доста надменно поведение и съответно висок ранг (та едно яйце дори не може да изпържи освен за ебане за друго не стават).. но такъв е запада уви..Езикът ми е на много високо ниво, започнах да усвоявам южния акцент особено сега като уча с 20 англичани в групата ми.. там нямам проблем. Играта ми основно бе в тиндър особено като съм зает, от миналата година имах около 6 предложения но за моя стандарт бяха грозни (5ци и макс 6ци). Типичните разговори са от day-to-day life, сарказмът е основното в езика затова и не разбират шегите ни много понеже ние сме малко по-директни като народ. Ще видим занапред Smiley
Активен

22
I never asked women for sex, they asked me.
За да живееш добре със света около теб, трябва да се научиш да живееш добре със света в теб. ​
 Ако човек се препъва и пада, той може да е сигурен, че се препъва или пада и в съзнанието си.
ЕбиМуМайката
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 19

Профил
« Отговор #3 -: Март 01, 2017, 12:32:29 »

Какви са условията за достъп до скрития раздел?
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: