Tyxo.bg counter Дайте съвети и идей за високо ниво жена...
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Май 26, 2017, 11:24:15 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Мотивацията е огън отвътре. Ако някой друг се опита да запали този огън у Вас, той няма да гори дълго.” – Стивън Р. Кови

Екипът на pickup-project организира практически обучения през месец май 2017г.
Не се колебай! Запиши се!

За повече информация попълни формата на сайта.

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 4
  Изпечатай  
Автор Тема: Дайте съвети и идей за високо ниво жена...  (Прочетена 3341 пъти)
tomford
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 33

Профил
« -: Януари 09, 2017, 17:09:38 »

Здравейте хора весели празници, трябва ми малко помощ и съвети, така разказвам на кратко много съм си харесал една много готина жена, тя е клоняща към 40г аз съм под 30г
 има читава работа,  много красива,чета книги много интелигентна секси и т.н. проблема е че е ,  много заета.    Опитах преди  от миналата година да я накарам да излезем тя все заета и т.н.  и за сега сме излизали 000 пъти, скоро се надявам да се видим на 100% ако не ми върже тенекия, най-вероятно ще имам, възможност да я видя само 1 път,поради факта,че е мега заета и други причини,ако не и направя добро впечатление  следователно няма да имам шанс да я видя и т.н.  надявам се да получа шанс,  нещо което е много важно за мен!,питах я какво обича и има нужда да и даде 1 мъж и тя каза да и трепне сърчицето , най-вероятно ще се видим в мол знам ли, поради нейната огромна заетост,ако и дам цветя ще е тъпо. Моля за съвети , какво да правя, наистина искам да я спечеля на всякака цена с нея имаме много общи неща и интереси,но тя е много високо ниво.
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3318

Профил
« Отговор #1 -: Януари 09, 2017, 22:22:50 »

Е като е толкова високо ниво, защо ще се наебе с теб, който очевидно се смяташ няколко нива под нея?
С такова мислене хич недей се занимава да излизаш с тебе.
Жените се ебат с мъже, които са (или си вярват, че са) с нещо над тях, а не под тях.
Виж, ако си кажеш - айде бе, някъв кугар, тя трябва да опече курабийки и да ги раздава утре из квартала, ако пич като мен кандиса да я изчука - тогава може и да имаш повече успех. Ама трябва да го вярваш наистина.
Активен
tomford
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #2 -: Януари 09, 2017, 22:37:28 »

Е като е толкова високо ниво, защо ще се наебе с теб, който очевидно се смяташ няколко нива под нея?
С такова мислене хич недей се занимава да излизаш с тебе.
Жените се ебат с мъже, които са (или си вярват, че са) с нещо над тях, а не под тях.
Виж, ако си кажеш - айде бе, някъв кугар, тя трябва да опече курабийки и да ги раздава утре из квартала, ако пич като мен кандиса да я изчука - тогава може и да имаш повече успех. Ама трябва да го вярваш наистина.

че и аз съм високо ниво Smiley)))
Активен
sicario
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 41

Профил
« Отговор #3 -: Януари 09, 2017, 23:10:59 »

най-вероятно ще имам, възможност да я видя само 1 път,поради факта,че е мега заета и други причини,ако не и направя добро впечатление  следователно няма да имам шанс да я видя и т.н.  надявам се да получа шанс,  нещо което е много важно за мен!

Къде видя изобщо да демонстрираш високо ниво тук?! Типично поставяне на пиедестал на жената. Тя е толкова заета да се ебе с други мъже, а ти си зает да пускаш тема да ти кажем магическата реплика с която да я спечелиш, ако излезете изобщо някога.

Още утре и се обаждаш по телефона и и казваш "Довечера ще те чакам в [име на място] в 19.00, гледай да не закъсняваш." Това ти е хода.
Активен
Irrational
PuP Lady
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 292

Профил
« Отговор #4 -: Януари 10, 2017, 00:37:03 »

.................
Ето заради такива теми после четем войнстващи клишета как ако искаш някоя определена, нещата с нея никога не се получават. Има нещо такова наистина, обаче едно, че "никога" често е подвеждаща дума, друго, че проблемът не се състои в желанието да "завладееш" конкретно маце, а в мега високата фиксация и самопренебрегването.  С други думи - склонен си да забравиш какво на теб ти е важно и потъваш изцяло в света на другия, който на всичко отгоре преспокойно би могъл да е илюзорен.  ; )

Чете книги? Това ужасно много хора го правят - поне ако си си създал среда от предимно интелигентни хора. Би било добре четенето да не се превъзнася като едва ли не гаранция за завиден мозък. Не го примемай сякаш се заяждам, просто така ми прозвуча в поста ти, а и напоследък взе да ми вправи впечатление при познати.

Както и да е, за куриоз в случая и аз ще заложа на клишето, че не си ли промениш нагласата, нещата с тази мадама няма да ги бъде. Погледни само какво брутално мислене на липсата демонстрираш: "Тя е супер заета, защото е много готина и сигурно прави хиляди яки неща, а аз ще трябва да се съобразявам със свърхнатоварения й график, за да имам поне един шанс да я впечатля... и трябва доста да внимавам да не си изхабя единствения патрон напразно!!", "Тя е толкова висока топка, че ако ми върже тенекия заради по-важни за нея неща, няма да е учудващо", "Искам да я спечеля на всяка цена, защото без нея животът ми не би бил толкова цветен...", "Питах я какво обича в един мъж, за да разбера доколко се вписвам в образа и да имам идея как би било печелившо да лавирам" и т.н. и т.н. Цялостните ти възприятия относно тази жена крещят "Тя е специална, а аз се чувствам несигурен в подхода (а може би и в същността си)... и се опасявам, че всичко може да се прецака". При толкова клатеща се основа, определено ще бъде изключение, ако пробиеш въображаемите щитове.

Представи си я като нормална, хубава, интелигентна, свежа жена и опитай спокойно да я поканиш някъде. Вкарай й конкретна оферта за ден и час. Бъзикни я нещо. Ако откаже, не я питай защо, нито кога е свободна и не разтягай до безкрай разговора. Измисли начин да я накараш да се чуди ще има ли друго предложение. Абе вкарай някаква интрига в комуникацията. Не я натискай с прекалена инициативност и не й оставяй впечатлението, че единствената ти тръпка е да чакаш кога ще ти отговори в месинджър/на sms-ите. Като излезете я закачай. Не залагай на прекалено много рапорт - трябва да си личи, че има намесена свалка... Това е общо-взето. Успех и съм любопитна да напишеш продължение.
Активен
tomford
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #5 -: Януари 10, 2017, 01:11:59 »

...

Смятате ли ,че трябва да и подаря някакво цвете бонбони или нещо като я видя или преди това с куриер ?
Активен
Irrational
PuP Lady
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: Януари 10, 2017, 01:34:16 »

?!
Тъкмо щях да констатирам, че тролиш, когато ти отворих предишата тема "Как се сваля сложна по-възрастна жена". И там същата история - УЖ класна мадама, със стил, кариера на корабите и не знам си какво, но пак си се пренавивал - само за да се окаже накрая, че тя променя времето на срещата по 128 пъти и после без да й пука си цъка вайбър на телефона...
Не става да правиш едно и също до безкрай и да очакваш различни резултати, запомни го. На първо място трябва някак да свалиш девойките от пиедестала, който охотно си им издигнал. За нататък момчетата тук ще ти дават насоки. : )

Активен
tomford
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #7 -: Януари 10, 2017, 01:57:01 »

?!
Тъкмо щях да констатирам, че тролиш, когато ти отворих предишата тема "Как се сваля сложна по-възрастна жена". И там същата история - УЖ класна мадама, със стил, кариера на корабите и не знам си какво, но пак си се пренавивал - само за да се окаже накрая, че тя променя времето на срещата по 128 пъти и после без да й пука си цъка вайбър на телефона...
Не става да правиш едно и също до безкрай и да очакваш различни резултати, запомни го. На първо място трябва някак да свалиш девойките от пиедестала, който охотно си им издигнал. За нататък момчетата тук ще ти дават насоки. : )

Предишната тема по-добре да я оставим, там направих грешка, беше си куха лейка,
но ме заблуди, тук поне няма такива работи няма заблуда и не е куха лейка Smiley
онази беше надута като балон,тази е земна.
Активен
master
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 280

Профил
« Отговор #8 -: Януари 10, 2017, 02:00:35 »

Земна земна,ама за теб явно е извънземна.Мноого ,ама много и е високо нивото,40 годишна дърта брантия,последната такава я чуках няколко часа след като се запознахме,колко да и е високо нивото,по млада ли ще стане,или по хубава.Само в твоите очи е извънземна приятелю,ето там ти е грешката според мен Smiley
Активен
tomford
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #9 -: Януари 10, 2017, 02:02:10 »

Земна земна,ама за теб явно е извънземна.Мноого ,ама много и е високо нивото,40 годишна дърта брантия,последната такава я чуках няколко часа след като се запознахме,колко да и е високо нивото,по млада ли ще стане,или по хубава.Само в твоите очи е извънземна приятелю,ето там ти е грешката според мен Smiley
Аз зная че акциите им падат на тези жени, ама като ги питаш тях акциите им са много високи  Embarrassed  Вижте аз искам да имам връзка с това момиче
не да спя с нея,
през живота си съм попадал на какви ли не,
 и се надявам вече да се зазимя при някоя готина Smiley)))
и да сме щастливи,че ми писна от лейки.
Активен
Irrational
PuP Lady
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #10 -: Януари 10, 2017, 02:03:37 »

Предишната тема не е важна в смисъл, че остава в миналото и няма защо да се дълбае, ако си си направил поне основните изводи. Не я намесих за да ти натрия носа или нещо подобно. Да кажем, че мисля, че си на път да повториш същата грешка - а това дали жената наистина има някакви готини качества, или ти й ги приписваш, защото така ти се иска, няма отношение към развитието. Просто когато си с нагласа да угодничиш и се вкопчваш в Неповторимата сам си подливаш вода.
Активен
tomford
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #11 -: Януари 10, 2017, 02:05:18 »

Предишната тема не е важна в смисъл, че остава в миналото и няма защо да се дълбае, ако си си направил поне основните изводи. Не я намесих за да ти натрия носа или нещо подобно. Да кажем, че мисля, че си на път да повториш същата грешка - а това дали жената наистина има някакви готини качества, или ти й ги приписваш, защото така ти се иска, няма отношение към развитието. Просто когато си с нагласа да угодничиш и се вкопчваш в Неповторимата сам си подливаш вода.

Теб също може да те излъже някой мъж ,че е супер готин да излезете и да те прецака,
няма застраховани, от нищо,
човек се учи от грешките си и не ги повтаря аз се старая,
аз съм наясно че шансовете са ми 50/50%
или да или не,средно положението няма,всеки с късмета си.
Активен
master
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 280

Профил
« Отговор #12 -: Януари 10, 2017, 02:28:38 »

Аз зная че акциите им падат на тези жени, ама като ги питаш тях акциите им са много високи  Embarrassed  Вижте аз искам да имам връзка с това момиче
не да спя с нея,
Виж сега ,то и мен ако ме питаш съм милиардер,ама ако ме погледнеш по обкетивно съм клошар Wink
схващаш ли Wink Embarrassed
Активен
tomford
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #13 -: Януари 10, 2017, 02:32:42 »

Виж сега ,то и мен ако ме питаш съм милиардер,ама ако ме погледнеш по обкетивно съм клошар Wink
схващаш ли Wink Embarrassed

значи аз съм като тебе Smiley)))
Активен
sicario
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 41

Профил
« Отговор #14 -: Януари 10, 2017, 07:30:16 »

не да спя с нея,

Защо си правиш труда да идваш тук и да пускаш тема след като изобщо не разбираш за какво ти говорим?! Тази тема, както и предишната ти се превръща в безсмислен спор с твоите дълбоко вкоренени убеждения.
Очевидно, че техниките на пикъп не са за теб.
Активен
Страници: [1] 2 3 4
  Изпечатай  

Отиди на: