Tyxo.bg counter Дайте съвети и идей за високо ниво жена...
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Ноември 21, 2017, 06:13:32 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Всичко, от което се нуждаете в живота, са безхаберие и самоувереност; имате ли ги – успехът ви е сигурен.” – Марк Твен

Екипът на pickup-project организира практически обучения през месец ноември 2017г.
Не се колебай! Запиши се!

За повече информация попълни формата на сайта.

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4
  Изпечатай  
Автор Тема: Дайте съвети и идей за високо ниво жена...  (Прочетена 4062 пъти)
tomford
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 33

Профил
« Отговор #30 -: Януари 16, 2017, 20:10:27 »

не ви гъбаркам имам проблем, от дни нямам отговор от нея , може тя да ме гъбарка , ако жена не иска да излезе с вас ще ви е писала ли че ще излете на100% пишем с в вайбър винаги пише деливъред ама и прочетено съобщение seen
Активен
BattleMage
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 101

My curse is my drive.

Профил
« Отговор #31 -: Януари 16, 2017, 20:30:08 »

не ви гъбаркам имам проблем, от дни нямам отговор от нея , може тя да ме гъбарка , ако жена не иска да излезе с вас ще ви е писала ли че ще излете на100% пишем с в вайбър винаги пише деливъред ама и прочетено съобщение seen

Е ти си я питал ще излезем на 100% или кво? Я сложи малко чат да видим какво ти е писала може да те е будалкала.
Щом жена сиинва и не си прави труда да пише обратно значи не и се занимава хич с тебе. Много зор си даваш и те вижда като нахален и загорял,  дай си 2 седмици почивка и пробвай пак, да не те отчайвам ма не ми се вярва. Няма смисъл човек оставяй я тази е загубена кауза, най добре на улицата ще я забравиш за нула време.
Активен

There is no fail. There is Only experience
Всяко нещо което предчувстваме създава в нас емоционален заряд затова е много важно да се фокусираме само в положителните неща и да гледаме по забавен начин на всичко около нас така продуктивността ти се увеличава страшно много, ти избираш кога да си в стейт и винаги се забавляваш каквото и да стане.
tomford
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #32 -: Януари 16, 2017, 21:36:27 »

Е ти си я питал ще излезем на 100% или кво? Я сложи малко чат да видим какво ти е писала може да те е будалкала.
Щом жена сиинва и не си прави труда да пише обратно значи не и се занимава хич с тебе. Много зор си даваш и те вижда като нахален и загорял,  дай си 2 седмици почивка и пробвай пак, да не те отчайвам ма не ми се вярва. Няма смисъл човек оставяй я тази е загубена кауза, най добре на улицата ще я забравиш за нула време.

Тя не сиинва само деливъред.
Активен
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1576

Профил WWW
« Отговор #33 -: Януари 16, 2017, 23:22:31 »

Не й пиши. Обади й се. Покани я на среща. Ако не стане, търси други жени.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
tomford
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #34 -: Януари 17, 2017, 15:18:02 »

не ми дава да и звъня било я страх..щ. питах я преди време.... преди седмици...
Активен
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Профил WWW
« Отговор #35 -: Януари 17, 2017, 15:49:49 »

Какво значи не ти дава - няма да я питаш дали може. Баси. Ти искаш да спиш с нея... а не тя да ти е шеф, нали?

Звъни - дава, недава - ако не вдигне, звънни пак след няколко дена и я заебавай.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

CONQUISTADOR
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1158

Профил
« Отговор #36 -: Януари 17, 2017, 16:49:20 »

Да не цитирам Стоун дословно , ама що се буташ там дето няма да ти отворят ? Чудиш се две приказки как да вържеш с мацката тръгнал да я сваля. Тя отдавна е наясно какво искаш. Няма да стане твоята с тази. Дай малко свали нивото поне засега.

Какво значи не ти дава - няма да я питаш дали може. Баси. Ти искаш да спиш с нея... а не тя да ти е шеф, нали?

Звъни - дава, недава - ако не вдигне, звънни пак след няколко дена и я заебавай.

Защо продължаваш да му даваш идеи дето няма да сработят. Не само че няма да стане нищо ами и още повече ще се спече и зацикли.
Активен

Никога не се отказвай .
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Профил WWW
« Отговор #37 -: Януари 17, 2017, 17:53:27 »

Е какво като не стане нищо.

Пичът му трябва да се научи да е по-смел, да се научи, че ще го режат много, а и трябва да разбере, че с тая мацка няма да стане, трябва да почне да сваля други мацки.

И всичко това може да стане като се обади на тази мацка, събере смелост, резне го и той събере още повече смелост и отиде при други мацки.
Активен

sicario
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 42

Профил
« Отговор #38 -: Януари 18, 2017, 00:53:10 »

Пичът му трябва да се научи да е по-смел, да се научи, че ще го режат много, а и трябва да разбере, че с тая мацка няма да стане, трябва да почне да сваля други мацки.

И всичко това може да стане като се обади на тази мацка, събере смелост, резне го и той събере още повече смелост и отиде при други мацки.

Прав си за човек, който възприема какви съвети му даваме тук. Две теми подред, авторът не дава признаци да разбира какво му пишем, или че е предприел някакви действия за промяна. Темата е загубена кауза.
Активен
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Профил WWW
« Отговор #39 -: Януари 18, 2017, 12:03:57 »

И стига с тия бабички. Жените винаги ( в повечето случаи ) търсят по-възрастни от тях мъже. Особено като си неопитен.

Много по-лесно ще свалиш някоя 21-25 години (след като си под 30), отколкото някоя на 40.

Ориентирай се към жени с 2-5 години по-малки от теб. Тоест ако си на 29, докусирай се върху 24-27 годишните. Горе долу. Всичко си има изключения, просто ти казвам къде ще ти е най-лесно и успешно.
Активен

Parkway Drive
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 88

Профил
« Отговор #40 -: Януари 18, 2017, 19:18:18 »

Прав си за човек, който възприема какви съвети му даваме тук. Две теми подред, авторът не дава признаци да разбира какво му пишем, или че е предприел някакви действия за промяна. Темата е загубена кауза.

Не го знам дали разбира или просто не иска да повярва на съветите ви. Явно си е наумил твърдо да се пробва с въпросната лелка и мира няма да види докато не го направи. Бих го попитал защо идва във форум в който в дадената област има хора които години наред са вряли и кипяли в ,,занаята,, и се опитва да ги успори. Пуксай се по течението тогава и където те отведе там ще се разбиеш.
Активен

Твоето Бъдеще Е Създадено От Това, Какво Правиш Днес А Не Утре!
tomford
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #41 -: Януари 18, 2017, 22:44:13 »

дава си важности прави се на недостъпна явно?.
за сега нещата са трагедия над една седмица нулев отговор  пиша няма отговор няма и прочетено... правим се на заети  , вижте хора аз не съм тъп   няма да и се моля още дълго, аз и взех подаръци и се надявам да се видим ама така като гледам явно поредната тенекия от жена.... как да и привлека вниманието...
Активен
sicario
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 42

Профил
« Отговор #42 -: Януари 18, 2017, 23:43:47 »

дава си важности прави се на недостъпна явно?.
за сега нещата са трагедия над една седмица нулев отговор  пиша няма отговор няма и прочетено... правим се на заети  , вижте хора аз не съм тъп   няма да и се моля още дълго, аз и взех подаръци и се надявам да се видим ама така като гледам явно поредната тенекия от жена.... как да и привлека вниманието...

Проучи къде работи и прати подаръците по куриер, вземи нови и отиди директно там с новите подаръци. Гледай да не падаш под 100лв бюджет. Като види това и е твоя, гаранция!
Активен
skiller
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 112

Профил
« Отговор #43 -: Януари 19, 2017, 03:27:35 »

Много ми е чудно как ще имаш връзка с нея, ако първо не спиш с нея??? Ти и пишеш с намерението и целта да ти стане приятелка, ми нормално сигурно да си показал нийди поведение..
Аз ако съм в твоята ситуация и се прави на интересна.. щях да и предложа да спре с игрите (пишеш го директно на чат) казваш от доста време те карам да излизаме кажи да или не.. ако не има колко много 25 годишни (това е проработвало преди). Ако пак не стане даваш мазният блок и не се занимаваш.. да не би да е Памела Андерсън в 40те си?
Активен

23

За да живееш добре със света около теб, трябва да се научиш да живееш добре със света в теб. ​
 Ако човек се препъва и пада, той може да е сигурен, че се препъва или пада и в съзнанието си.
CONQUISTADOR
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1158

Профил
« Отговор #44 -: Януари 19, 2017, 09:59:04 »

Томи ама значи не разбираш от дума.

1 ) над една седмица нулев отговор  пиша няма отговор няма и прочетено...

2 ) правим се на заети 

3) аз и взех подаръци и се надявам да се видим ама така като гледам явно поредната тенекия от жена....

4 ) как да и привлека вниманието...

Като четеш т 1 - 3 , отговора на т 4 е НИКАК. Да ти изглежда да има минимален интерес ? Ако имаше такъв щеше да реагира по някакъв начин.
Активен

Никога не се отказвай .
Страници: 1 2 [3] 4
  Изпечатай  

Отиди на: