Tyxo.bg counter Дайте съвети и идей за високо ниво жена...
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Ноември 15, 2018, 19:45:46 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Ключът към успеха е да се съсредоточим нашия съзнателен ум върху неща, които истински желаем, а не върху неща, от които се страхуваме.“ – Браян Трейси

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през октомври и ноември 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4
  Изпечатай  
Автор Тема: Дайте съвети и идей за високо ниво жена...  (Прочетена 6683 пъти)
tomford
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 33

Профил
« Отговор #30 -: Януари 16, 2017, 20:10:27 »

не ви гъбаркам имам проблем, от дни нямам отговор от нея , може тя да ме гъбарка , ако жена не иска да излезе с вас ще ви е писала ли че ще излете на100% пишем с в вайбър винаги пише деливъред ама и прочетено съобщение seen
Активен
BattleMage
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 178

My curse, is my drive

Профил
« Отговор #31 -: Януари 16, 2017, 20:30:08 »

не ви гъбаркам имам проблем, от дни нямам отговор от нея , може тя да ме гъбарка , ако жена не иска да излезе с вас ще ви е писала ли че ще излете на100% пишем с в вайбър винаги пише деливъред ама и прочетено съобщение seen

Е ти си я питал ще излезем на 100% или кво? Я сложи малко чат да видим какво ти е писала може да те е будалкала.
Щом жена сиинва и не си прави труда да пише обратно значи не и се занимава хич с тебе. Много зор си даваш и те вижда като нахален и загорял,  дай си 2 седмици почивка и пробвай пак, да не те отчайвам ма не ми се вярва. Няма смисъл човек оставяй я тази е загубена кауза, най добре на улицата ще я забравиш за нула време.
Активен

There is no fail, there is only experience.
Всяко нещо което предчувстваме създава в нас емоционален заряд затова е много важно да се фокусираме само в положителните неща и да гледаме по забавен начин на всичко около нас така продуктивността ти се увеличава страшно много, ти избираш кога да си в стейт и винаги се забавляваш каквото и да стане
tomford
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #32 -: Януари 16, 2017, 21:36:27 »

Е ти си я питал ще излезем на 100% или кво? Я сложи малко чат да видим какво ти е писала може да те е будалкала.
Щом жена сиинва и не си прави труда да пише обратно значи не и се занимава хич с тебе. Много зор си даваш и те вижда като нахален и загорял,  дай си 2 седмици почивка и пробвай пак, да не те отчайвам ма не ми се вярва. Няма смисъл човек оставяй я тази е загубена кауза, най добре на улицата ще я забравиш за нула време.

Тя не сиинва само деливъред.
Активен
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1819

Профил WWW
« Отговор #33 -: Януари 16, 2017, 23:22:31 »

Не й пиши. Обади й се. Покани я на среща. Ако не стане, търси други жени.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com

Смешен си Слеъре. Само тва щи кажа. Банваш некой, после го пускаш. Айде моля ти се. Плюс маса коментари веднъж така, веднъж иначе. Не мога да го банна, щото си сменял айпито ли, кво ли. Булшит.
tomford
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #34 -: Януари 17, 2017, 15:18:02 »

не ми дава да и звъня било я страх..щ. питах я преди време.... преди седмици...
Активен
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Профил WWW
« Отговор #35 -: Януари 17, 2017, 15:49:49 »

Какво значи не ти дава - няма да я питаш дали може. Баси. Ти искаш да спиш с нея... а не тя да ти е шеф, нали?

Звъни - дава, недава - ако не вдигне, звънни пак след няколко дена и я заебавай.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Смешен си Слеъре. Само тва щи кажа. Банваш некой, после го пускаш. Айде моля ти се. Плюс маса коментари веднъж така, веднъж иначе. Не мога да го банна, щото си сменял айпито ли, кво ли. Булшит.
CONQUISTADOR
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1169

Профил
« Отговор #36 -: Януари 17, 2017, 16:49:20 »

Да не цитирам Стоун дословно , ама що се буташ там дето няма да ти отворят ? Чудиш се две приказки как да вържеш с мацката тръгнал да я сваля. Тя отдавна е наясно какво искаш. Няма да стане твоята с тази. Дай малко свали нивото поне засега.

Какво значи не ти дава - няма да я питаш дали може. Баси. Ти искаш да спиш с нея... а не тя да ти е шеф, нали?

Звъни - дава, недава - ако не вдигне, звънни пак след няколко дена и я заебавай.

Защо продължаваш да му даваш идеи дето няма да сработят. Не само че няма да стане нищо ами и още повече ще се спече и зацикли.
Активен

Никога не се отказвай .
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Профил WWW
« Отговор #37 -: Януари 17, 2017, 17:53:27 »

Е какво като не стане нищо.

Пичът му трябва да се научи да е по-смел, да се научи, че ще го режат много, а и трябва да разбере, че с тая мацка няма да стане, трябва да почне да сваля други мацки.

И всичко това може да стане като се обади на тази мацка, събере смелост, резне го и той събере още повече смелост и отиде при други мацки.
Активен

sicario
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 46

Профил
« Отговор #38 -: Януари 18, 2017, 00:53:10 »

Пичът му трябва да се научи да е по-смел, да се научи, че ще го режат много, а и трябва да разбере, че с тая мацка няма да стане, трябва да почне да сваля други мацки.

И всичко това може да стане като се обади на тази мацка, събере смелост, резне го и той събере още повече смелост и отиде при други мацки.

Прав си за човек, който възприема какви съвети му даваме тук. Две теми подред, авторът не дава признаци да разбира какво му пишем, или че е предприел някакви действия за промяна. Темата е загубена кауза.
Активен
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Профил WWW
« Отговор #39 -: Януари 18, 2017, 12:03:57 »

И стига с тия бабички. Жените винаги ( в повечето случаи ) търсят по-възрастни от тях мъже. Особено като си неопитен.

Много по-лесно ще свалиш някоя 21-25 години (след като си под 30), отколкото някоя на 40.

Ориентирай се към жени с 2-5 години по-малки от теб. Тоест ако си на 29, докусирай се върху 24-27 годишните. Горе долу. Всичко си има изключения, просто ти казвам къде ще ти е най-лесно и успешно.
Активен

Parkway Drive
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 92

Профил
« Отговор #40 -: Януари 18, 2017, 19:18:18 »

Прав си за човек, който възприема какви съвети му даваме тук. Две теми подред, авторът не дава признаци да разбира какво му пишем, или че е предприел някакви действия за промяна. Темата е загубена кауза.

Не го знам дали разбира или просто не иска да повярва на съветите ви. Явно си е наумил твърдо да се пробва с въпросната лелка и мира няма да види докато не го направи. Бих го попитал защо идва във форум в който в дадената област има хора които години наред са вряли и кипяли в ,,занаята,, и се опитва да ги успори. Пуксай се по течението тогава и където те отведе там ще се разбиеш.
Активен

Твоето Бъдеще Е Създадено От Това, Какво Правиш Днес А Не Утре!
tomford
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #41 -: Януари 18, 2017, 22:44:13 »

дава си важности прави се на недостъпна явно?.
за сега нещата са трагедия над една седмица нулев отговор  пиша няма отговор няма и прочетено... правим се на заети  , вижте хора аз не съм тъп   няма да и се моля още дълго, аз и взех подаръци и се надявам да се видим ама така като гледам явно поредната тенекия от жена.... как да и привлека вниманието...
Активен
sicario
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 46

Профил
« Отговор #42 -: Януари 18, 2017, 23:43:47 »

дава си важности прави се на недостъпна явно?.
за сега нещата са трагедия над една седмица нулев отговор  пиша няма отговор няма и прочетено... правим се на заети  , вижте хора аз не съм тъп   няма да и се моля още дълго, аз и взех подаръци и се надявам да се видим ама така като гледам явно поредната тенекия от жена.... как да и привлека вниманието...

Проучи къде работи и прати подаръците по куриер, вземи нови и отиди директно там с новите подаръци. Гледай да не падаш под 100лв бюджет. Като види това и е твоя, гаранция!
Активен
skiller
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 115

Профил
« Отговор #43 -: Януари 19, 2017, 03:27:35 »

Много ми е чудно как ще имаш връзка с нея, ако първо не спиш с нея??? Ти и пишеш с намерението и целта да ти стане приятелка, ми нормално сигурно да си показал нийди поведение..
Аз ако съм в твоята ситуация и се прави на интересна.. щях да и предложа да спре с игрите (пишеш го директно на чат) казваш от доста време те карам да излизаме кажи да или не.. ако не има колко много 25 годишни (това е проработвало преди). Ако пак не стане даваш мазният блок и не се занимаваш.. да не би да е Памела Андерсън в 40те си?
Активен

23

За да живееш добре със света около теб, трябва да се научиш да живееш добре със света в теб. ​
 Ако човек се препъва и пада, той може да е сигурен, че се препъва или пада и в съзнанието си.
CONQUISTADOR
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1169

Профил
« Отговор #44 -: Януари 19, 2017, 09:59:04 »

Томи ама значи не разбираш от дума.

1 ) над една седмица нулев отговор  пиша няма отговор няма и прочетено...

2 ) правим се на заети 

3) аз и взех подаръци и се надявам да се видим ама така като гледам явно поредната тенекия от жена....

4 ) как да и привлека вниманието...

Като четеш т 1 - 3 , отговора на т 4 е НИКАК. Да ти изглежда да има минимален интерес ? Ако имаше такъв щеше да реагира по някакъв начин.
Активен

Никога не се отказвай .
Страници: 1 2 [3] 4
  Изпечатай  

Отиди на: