Tyxo.bg counter Дайте съвети и идей за високо ниво жена...
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Април 29, 2017, 15:19:57 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

Имаш ли кураж да ме заговориш !
Когато се съмняваш, просто направи следващата стъпка.

Пролетта идва, а с нея и готините мацки по улиците.

Екипът на pickup-project организира практически обучения през месец април 2017г.
Не се колебай! Запиши се!

За повече информация попълни формата на сайта.

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4
  Изпечатай  
Автор Тема: Дайте съвети и идей за високо ниво жена...  (Прочетена 3231 пъти)
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1328

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #15 -: Януари 10, 2017, 11:21:26 »

Мани ги колегите, те не разбират от високо ниво жени. Аз ще ти напиша как да я омаеш.

1. Подготовка.
Започваш да пишеш любовни стихчета. Научаваш се да свириш на мандолина с 3 струни (ама точно с три). Разбираш къде живее и й правиш серенада. Обаче с чувал на главата (задължително жълт), да не познае кой е.
После в чата и пишеш и рецитираш стихове на Пушкин и Висоцки.
Когато прояви интерес, с нещо от типа на 'Ааа, тези лафове ми харесват, от новата песен на киФи са, нали?' е време за...

2. Среща (задължително в мол - от по изтънчените)
Обличаш се с костюм, но да ти се виждат глезените - две мерки над твоята и запълваш раменете с нагънати чорапи (да изглеждаш по-обемен - жените харесват обемни мъже, с косми по краката). Вратовръзката - розова на точки - класика. Купуваш бонбони и цветя, обаче нестандартни - поне орхидеи тип 'златото на Кинабалу' от кварталната цветарница. Паркираш баш пред централния вход на мола Бентлито, което си наел специално за срещата (чакате се наблизо - за да вметнеш пренебрежително, 'колко е селски този мол и как никой не е дошъл да ти го паркира')
Срещата задължително в Бъргър Кинг, обаче преди това си направил резервация само за двама ви - и от кинга са освободили половината места в мола и са ги заградили за вас. Внимателно, на първа среща не е добра идея за диамантен годежен пръстен. Такъв се подарява на 3та среща (за по-ефективно).

Иначе за разговорите - продължаваш с романтиката. Важно е да те види, като различен от останалите селяндури и дървари, пръскащи суб-културните си пориви в интернет пространството на милата ни родина. Нека от далече си личи, че не си простак, който иска да спи с нея, а че си сериозен. Друго нещо, което да покаже сериозността ти е да споделиш колко много обичаш майка си и баба си, и да разкажеш как цял живот от тях си се учил да кавалерстваш, а и какви чорапи да носиш. Не пропускай да споменеш, че още живееш с тях и след време ще има кой да гледа наследниците ти в Дружба 2.

Дали да я целунеш на раздяла или помежду две хапки бъргър? Не разбира се - не прави грешката да разбиваш впечатлението, че си сериозен. Задължително подпитай дали Малдивите или Карибите предпочита, за да имаш план за следващата ви среща.

--
Това е. Успех и пиши кога е сватбата!
Активен

I'm a very special kind of monster
Ventrix
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 55

Профил
« Отговор #16 -: Януари 10, 2017, 11:31:32 »

Мани ги колегите, те не разбират от високо ниво жени. Аз ще ти напиша как да я омаеш...

От тоя пост направо капе сарказъм  Embarrassed Embarrassed  Надявам се пича да не го вземе на сериозно  Embarrassed Embarrassed Embarrassed

Не става да правиш едно и също до безкрай и да очакваш различни резултати, запомни го.

The definition of insanity is doing the same thing over and over again, but expecting different results.

Теб също може да те излъже някой мъж ,че е супер готин да излезете и да те прецака, няма застраховани от нищо.

Пич, бъди реалист. Тука ти го казаха, стига си вглъбявай неща, които може даже изобщо да не са истина. Правиш си някви изводи от обстоятелства, случки, истории, разговори и к'во ли още не, които съм сигурен, че са поне на половина грешни. Не мислиш трезво, а трябва. Ми тая ако те лъже? Не чакай, ако ти сам се лъжеш би било по правилно. Влязъл си във филма тотално и го играеш пълен white knight. Вместо да коментираш публикациите на колегите и колежката вземи помисли върху тях и ДЕЙСТВАЙ, недей да си мислиш, че тя е от някво друго измерение, защото не е.
Активен
IWIN
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 67

Профил
« Отговор #17 -: Януари 10, 2017, 11:46:17 »

Слейере стига че побърка момчето сега нарочно ще го направи и после ще му се сторят сопалян подигравки хаххахахахахх иначе хумора е на ниво Embarrassed Embarrassed Embarrassed Embarrassed Embarrassed Embarrassed

Имаше един подобен образ в моя град където с Ибизата го ебавахме че чете на момичетата гръцка митология....голямо шоу беше а то горкото момче потъна в дълбините. хаххахахахахахах  Embarrassed Embarrassed Embarrassed Embarrassed Embarrassed Embarrassed Embarrassed Embarrassed Embarrassed

а той се пишеше уж сваляч беше с една зализана коса като Лоренцо Ламас и го базикаме я кажи какво им говориш на жените и някой беше се провикал разказва им гръцка митология хяхяхяхяххяххаха.

Поздрави:IWIN   Grin Grin Grin Grin
Активен

"Когато нещата не се получават - голяма работа. Това не бива да те потиска, защото  ти си готин и ценен мъж и продължаваш да вървиш към целта си. Когато нещата се получават - пак не е кой знае колко голяма работа. Това не бива да те възгордява, защото отново единственото важно е , че ти си готин и ценен мъж и продължаваш да се развиваш."
-Берсерк
tomford
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 33

Профил
« Отговор #18 -: Януари 10, 2017, 20:20:40 »

Аз въпреки,всичко ще и подаря цветя бонбони и каквото доиде,
моита кола е стара
нямам бентли нито мога да позволя да го наема, ще видим какво ще стане,
ама аз още нз нито къде да я водя нито какво да и говоря щото ще блокирам като я видя.
Предложих и да поговорим по тела и тя ме отряза
било я страх днеска..
исках да я подкрепя случило и се беше нещо гадно.
Активен
sicario
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 39

Профил
« Отговор #19 -: Януари 10, 2017, 23:52:22 »

моита кола е стара

Точно така! Най-после да разбереш за какво става въпрос. След срещата, ако има такава, искам да дойдеш във форума и да пуснеш отговор как се е развила и след това да създадеш нова тема със заглавие "Помагайте, къде бъркам?".
Активен
tomford
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #20 -: Януари 11, 2017, 17:04:27 »

моита кола е стара

Точно така! Най-после да разбереш за какво става въпрос. След срещата, ако има такава, искам да дойдеш във форума и да пуснеш отговор как се е развила и след това да създадеш нова тема със заглавие "Помагайте, къде бъркам?".

Жените никога не свършват Smiley))
И да не  ме огрее нп  Smiley) аз не мисля,че ще обеднея с 50лв
но от опит зная ,че на 99% от българските жени никой не подарява цветя това съм го забелязъм и съм питал.
И за мен е важно, една жена да се зарадва и ще видим какво ще стане, само да не ми върже тенекия и да си ги трия на главата тея неща който съм купил Smiley
Активен
selfmade3
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 64

Профил
« Отговор #21 -: Януари 11, 2017, 17:41:05 »

Свършват си всеки път при мене ама с тия бонбони ддз  Embarrassed
Активен
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1461

Профил WWW
« Отговор #22 -: Януари 11, 2017, 18:17:08 »

Ти някоя жена свалил ли си като си й пратил бонбони по куриер... и изобщо - опиши една твоя успешна свалка... после ще я сравним с предложените от теб действия в настоящата ситуация и ако съвпадат - значи продължавай смело напред.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
selfmade3
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 64

Профил
« Отговор #23 -: Януари 11, 2017, 18:58:10 »

Ти някоя жена свалил ли си като си й пратил бонбони по куриер...
Представи си само госпожата как отваря пакета иии ... бонбони
Активен
Ventrix
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 55

Профил
« Отговор #24 -: Януари 11, 2017, 19:20:47 »

Ти някоя жена свалил ли си като си й пратил бонбони по куриер... и изобщо - опиши една твоя успешна свалка... после ще я сравним с предложените от теб действия в настоящата ситуация и ако съвпадат - значи продължавай смело напред.

Виж, аз вярвам, че най-добрия учител е провала. Пича като прави каквото иска да прави и като го порежат здравата, тогава ще се сапикяса. Само че после очаквам друга тема...
Активен
tomford
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #25 -: Януари 11, 2017, 22:31:42 »

Аз не обичам да се хваля.
Активен
Royal
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 145

Профил
« Отговор #26 -: Януари 12, 2017, 09:58:26 »

Шегата настрана. Човек хвани се стегни, що за глупости ще правиш? Цветя, бонбони, обяснения...Huh? Това е несериозно. Прочети малко из форума базовите теми, поне малко да видиш за какво става въпрос. Ти си от зеленото, по- зелен. От една страна е добре, че има много мъже като теб, та жените да отсяват качествените мъже, но ме е яд, че все пак всеkи трябва да се наслади на качествена жена и на пътя, по- който ще достигне до нея.
Активен

Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1461

Профил WWW
« Отговор #27 -: Януари 12, 2017, 11:05:18 »

Е похвали се де, ние няма да се притесним.

Еми като начинът с бонбони по куриер и свалка в мол и лизане на подметките на стари лелки ти е донесъл успех, за кво пускаш темата.

Продължавай по успешния път и ако решиш да споделиш ноу хау как ги сваляш жените, ще сме ти благодарни.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
LuDia
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 86

Профил
« Отговор #28 -: Януари 12, 2017, 13:34:29 »

Здравей колегите са ти отговорили ама ти не слушаш аз ще се опитам да ти го обясня като на дете.
Здравейте хора весели празници, трябва ми малко помощ и съвети, така разказвам на кратко много съм си харесал една много готина жена, тя е клоняща към 40г аз съм под 30г

Добре ти си под 30-звучиш все едно си на 16 и искаш да чук@ш госпожата по математика.Какво може да предложиш на тази жена тя в момента в главата и е сигурно да си хване някой и да си направят семейство или да види некое лъвче от наще и да му лапа к0ра в диското.Ти не предлагаш нищо-сигурност,водене,емоций-хайде да не намесвам пари и външен вид защото според мен са важни,но не толкова много колкото викат другите хора -треа да имаш много пари за да излизаш с яки жени или да си батка - bullshit

има читава работа,  много красива,чета книги много интелигентна секси
Пита ли я коя е последната книга която е прочела ахахах

Опитах преди  от миналата година да я накарам да излезем тя все заета и т.н.  и за сега сме излизали 000 пъти, скоро се надявам да се видим на 100%
С какво си по различен от другите кочове от работата й или обкръжението та да излиза с теб.Накарал ли си я да изпитва някъкви емоции който друг не я е карал или пък въобще някакви емоции?Huh? Сподели ни един разговор с нея или пък как протича като се засечете някъде Huh??

ако не ми върже тенекия, най-вероятно ще имам, възможност да я видя само 1 път,поради факта,че е мега заета и други причини
Ето несигурност лъха от теб,жените я усещат от далече(урок номер: ти си знаеш)

,ако не и направя добро впечатление  следователно няма да имам шанс да я видя

Още несигурност-прочети темата Ти си наградата
и т.н.  надявам се да получа шанс,  нещо което е много важно за мен!,
А трябва да е обратното защото ако си мега готин пич няма да имаш време ти заради момичетата до теб и тя ще трябва да се добре за среща с теб а не ти с нея.
питах я какво обича и има нужда да и даде 1 мъж и тя каза да и трепне сърчицето
Ето в превод : Какви мъже харесваш-какво да направя за да ме харесаш,защото аз нямам нужните качества на мъж.Как да бъда мъж
най-вероятно ще се видим в мол знам ли
Да жените обичат ГИДОВЕ-Зависи какво искаш да правите: Най добре някъде където се пие-жените на 30 след 1-2 питиета стават фурий ахаха май всички жени след няколко питиета се отпускат всъшност хахаха
, поради нейната огромна заетост,ако и дам цветя ще е тъпо
С това казваш- ето ти цветя да компенсират,че не мога да ти дам хубави емоции и преживявания - цветя на 2 ра среща или на рожден ден ссе подаряват (урок номер:)
Моля за съвети , какво да правя, наистина искам да я спечеля на всякака цена с нея имаме много общи неща и интереси,но тя е много високо ниво.
Еми щом имате общи неща за какво се чудиш дали да ходите в мол-това ли ви е общото Huh?? Ако не си ме разбра - обичаш да правиш самолетчета еми викни я у вас правете самолетчета вино вино вино и тежко кино.

П.С Промятаната първо трябва да започне вътре в теб.
Активен
GRID
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 37

Профил
« Отговор #29 -: Януари 13, 2017, 13:31:50 »

Пичове, тоя ни гъбарка нещо Cheesy Cheesy Cheesy
Активен
Страници: 1 [2] 3 4
  Изпечатай