Tyxo.bg counter Студентски живот :(
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Април 29, 2017, 05:27:58 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

Имаш ли кураж да ме заговориш !
Когато се съмняваш, просто направи следващата стъпка.

Пролетта идва, а с нея и готините мацки по улиците.

Екипът на pickup-project организира практически обучения през месец април 2017г.
Не се колебай! Запиши се!

За повече информация попълни формата на сайта.

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Студентски живот :(  (Прочетена 1982 пъти)
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 250

Профил
« -: Ноември 20, 2014, 16:06:42 »

Здравей те сладури  !! Smiley Исках да ви попитам за съвет , по един въпрос . Въпросът ми е , как мога да си изкарвам някакъв лев , допълнително понеже уча редовно ''Социология на правото икономиката и иновациите '' Shocked и   тръгнал  съм към дъното както се казва (пускам се по пързалката ) . Че няма да е лесно , това ми е ясно .  Но какво да предприема ?   Huh? Не говоря за голям доход (нашите ми дават  за лекции но не искам да съм зависим от тях още , искам да си вада и аз някой лев за мен си  Roll Eyes )  . Smiley

ПС: Благодаря ви за вниманието Smiley

Baby_951
Активен

Любов ли !?
Любов има само между родители и деца. Всичко останало е съюз с взаимни изгоди ! !
dreamcatcher
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 83

Профил
« Отговор #1 -: Ноември 20, 2014, 18:50:53 »

Ъъъ, намери си работа? Или това не те устройва Cheesy
Какво си опитвал до сега? Сайтове, студентски борси... на колко места си кандидатствал?
На интервютата ли се проваляш или въобще не се стига до интервю?
Предвид специфичното ти положение според мен би трябвало да приемаш всички предложения.
Няма нищо лошо да поработиш на едно място седмица, месец или два, след което да се прехвърлиш на друго - ако намериш по-добро предложение. Напротив, даже е положително - ще трупаш опит.
Активен
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #2 -: Ноември 20, 2014, 19:32:39 »

Здрасти ! Вярно е , че малко на бързо е написах . Въпроса ми е с какъв вид работа мога да го съчетавам това редовно . Че да не ми пречи и да уча .  Smiley
Активен

Любов ли !?
Любов има само между родители и деца. Всичко останало е съюз с взаимни изгоди ! !
dreamcatcher
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 83

Профил
« Отговор #3 -: Ноември 20, 2014, 19:46:25 »

Ами зависи колко незаето време имаш. Трябва и да видиш какво се предлага. Зависи какви умения имаш и какви се търсят.
Дали си подходящ за дадена позиция или не трябва да го обсъдиш с потенциалния ти работодател. Някои работодатели предлагат позиции специално насочени към студенти, т.е. липса на опит и умения и специфично работно време.
Прегледай сайтовете за търсене на работа. Отиди в бюрото по труда. Има и студентски борси - разпитай някой от горните курсове къде да ги намериш.
Активен
Furious
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 139

Профил
« Отговор #4 -: Ноември 20, 2014, 19:50:07 »

А ние знаем ли колко часове ти остават свободни на ден / седмица ? В какво те бива, какво ти се работи ?
Идваш тука и си казваш проблема без никаква допълнителна информация. Звучи сякаш си се канил известно време да направиш нещо и сега с тази тема просто замазваш положението за пред себе си. Колко още смяташ, че ще увърташ докато чакаш подходящото мнение тука ? Или смяташ, че има някаква работа за която не си се сетил, където цял ден лежиш и се подпираш и ти плащат за това, за бонус и по някоя свирка ти врътват, ако ти доскучае ...
Отваряш jobs.bg и почваш да търсиш работа, какво друго очакваш някой да ти каже ?!
Има в subway за 4 часов работен ден, предполагам и във фантастикотата в студентски също има почасово. Става на въпрос за около 300 лв / месец, ама ако си без опит и без нищо е даже много.
Активен
Blago
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 50

Профил
« Отговор #5 -: Ноември 20, 2014, 20:10:18 »

Момчетата преди мен са ти го казали някъде почасово би бил добър вариант.Аз обаче докато учех избрах малко по труден път но определено си струваше зора от към заплащане.Намираш си някаква работа нощно време и си ок.Мои колеги работеха като бензинджии но на повечето места ще искат да се въртиш по смените нещо което на мен не ми допадна + е че нощно време не е натоварено и може да дремнеш някои друг час.За това си намерих работа в склад правейки заявки там изкарах малко над две години преди организма ми да реши че не може повече да карам на кафе.Имай предвид че ако избереш нощния труд ще ти бъде много трудно от към време за спане то като цяло ще ти е трудно да намериш време за нещо различно от работа и лекции.  Embarrassed  Имал съм случаи да стана понеделник сутринта и да легна да спа чак събота сутринта.Като цяло това са ти двата варианта почасово или нощно време.
Активен

Когато някъде влезе мъж с харизма, чар и самочувствие, тия с големите портфейли , големите мускули , скъпите дрешки и  изкуственото самочувствие могат да се прибират по къщите си.
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: Ноември 20, 2014, 21:12:06 »

Благодаря ви !!  Разбрах какво трябва да направя ! И се извинявам че не бях много изчерпателен  в темата .   Cheesy
Активен

Любов ли !?
ivelena
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 15

Профил
« Отговор #7 -: Януари 16, 2017, 19:31:41 »

Здравейте! От 2 години живея в общежитие, но толкова студено никога не е било. Много се чудя какво да си взема, за да се стопли. Пробвах с духалка, работи по цял ден, но пак не мога да се стопля. Дайте някакви идеи?
Активен
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1460

Профил WWW
« Отговор #8 -: Януари 16, 2017, 23:13:57 »

Климатик! А в общежитията няма ли парно.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
CONQUISTADOR
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1153

Профил
« Отговор #9 -: Януари 17, 2017, 09:49:16 »

Здравей те сладури  !! Smiley Исках да ви попитам за съвет , по един въпрос . Въпросът ми е , как мога да си изкарвам някакъв лев , допълнително понеже уча редовно ......Че няма да е лесно , това ми е ясно .  Но какво да предприема ?   

Какъв е проблема да минеш задочно ? Ще имаш лекции 2 пъти в годината по около 2 седмици и после за изпитите. Така си освобождаваш свободно време в т.ч. и за работа на пълен работен ден която ще е по добре заплатена от нещо почасово.
За учене задочно в Кодекса на труда са предвидени дни за учене , които работодателя ти дава като платен отпуск - 20 дни на година.

Активен

Никога не се отказвай .
IWIN
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 67

Профил
« Отговор #10 -: Януари 17, 2017, 11:52:49 »

Здравей Бейби

И аз съм студент в "Колежа по охрана и сигурност в Стар Загора" съчетавам работа и учене и аз съм редовно хванал съм се на работа като охрана доходите за месеца ми са добри като за мен понеже не,искам да съм зависим от наще както ти го написа.
Трябва да знаеш кво искаш да работиш и как виждаш себе си това мога да ти кажа най вече да знаеш каква работа искаш а не да се допитваш до хора всеки ще ти даде различни варианти.

Да ти кажа не е лесно изобщо защото аз уча работа и тренирам но сега една седмица не съм барвал желязо понеже искарах един грип който ме разката и отидоха маса пари за лекарства.

На мен ми харесва да работа това с което се занимавам не те познавам добре за да ти дам някакъв съвет за да започнеш..доходно и добре.

Ако си от София в града има много варианти където да започнеш зависи ако самата фирма се съгласи да ти дава отпуска за да ходиш на лекцийте защото на мен ми е плюс това хем работа хем и отпуска ми дават за да ходя на Колежа Smiley

...Това ти го пиша спрямо моя мироглед на нещата Smiley

Най-вече питай дали ще е ок за тях да ти дават отпуски за да ходиш на изпити/лекция Smiley

поне при мен става така и затова ти го пиша Smiley

Поздрави:IWIN

ПС:УСПЕХ ! Smiley

Активен

"Когато нещата не се получават - голяма работа. Това не бива да те потиска, защото  ти си готин и ценен мъж и продължаваш да вървиш към целта си. Когато нещата се получават - пак не е кой знае колко голяма работа. Това не бива да те възгордява, защото отново единственото важно е , че ти си готин и ценен мъж и продължаваш да се развиваш."
-Берсерк
simeonhristov
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 28

Профил
« Отговор #11 -: Януари 17, 2017, 18:54:29 »

Климатиците са доста скъпи. По-добре си вземи конвектор. Аз имам такъв и ми върши доста добра работа.
Активен
ivelena
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 15

Профил
« Отговор #12 -: Януари 27, 2017, 00:22:35 »

И аз си взех такъв конвектор. Цената му беше доста ниска и ми върши перфектна работа.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: