Tyxo.bg counter Теглене на бърз кредит?
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Октомври 22, 2017, 19:30:55 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

”Посредствените умове обикновено осъждат всичко, което стои над техния хоризонт.“ - Франсоа Дук

Екипът на pickup-project организира практически обучения през месец октомври 2017г.
Не се колебай! Запиши се!

За повече информация попълни формата на сайта.

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Теглене на бърз кредит?  (Прочетена 1037 пъти)
simeonhristov
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 28

Профил
« -: Януари 10, 2017, 12:14:37 »

Здравейте! Спешно се нуждая от вашата помощ и се надявам да ми помогнете. Трябва да платя едни пари на познат, но в момента нямам никакви пари. Отлагах го доста, но той ми каза,че не може да чака повече. Затова мисля да изтегля бърз кредит, може ли да ми препоръчате някоя коректна фирма, ще бъда много благодарен.
Активен
IWIN
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 68

Профил
« Отговор #1 -: Януари 10, 2017, 15:56:23 »

пробвай от Кредисимо Smiley
Активен

"Когато нещата не се получават - голяма работа. Това не бива да те потиска, защото  ти си готин и ценен мъж и продължаваш да вървиш към целта си. Когато нещата се получават - пак не е кой знае колко голяма работа. Това не бива да те възгордява, защото отново единственото важно е , че ти си готин и ценен мъж и продължаваш да се развиваш."
-Берсерк
Riot
PuP Player
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 73

Профил
« Отговор #2 -: Януари 10, 2017, 16:47:17 »

Никога недей се занимава с Бързи кредити, много хора са пострадали от тези бързи кредити, по добре направи някакъв разплащателен план със своя приятел, би трябвало да се съгласи нали ти е приятел и за в бъдеще се старай да не искаш пари назаем, не че няма да се наложи просто гледай да не се вкарваш в дългове, щото приятелството си е приятелство, но намесят ли се пари става много лошо братле  Wink
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3381

Профил
« Отговор #3 -: Януари 11, 2017, 07:32:36 »

Ти ако сега не можеш да платиш 500 лева (примерно) на приятеля си, как мислиш да ги платиш като станат 1000 - защото от бързите кредити връщаш най-малко двойно, а може и тройно да стане.
Това е най-голямата глупост - наред с купуването на билетчета от националната лотария.

Ако имаш някакъв сигурен доход, кажи му - виж, на 15-ти вземам заплата, тогава ти ги връщам, и това е. Или вземи от някой друг приятел, за да върнеш на този.
Активен
ivelena
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 15

Профил
« Отговор #4 -: Януари 11, 2017, 13:16:12 »

Вземи кредит от КешКредит. Моите наблюдения са, че фирмата е една от най-коректните в този бранш и мисля, че няма да имаш проблеми с връщането на парите.
Активен
simeonhristov
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 28

Профил
« Отговор #5 -: Януари 29, 2017, 14:48:52 »

Благодаря на всички за съветите. Най-вероятно ще взема кредит, защото нямам друга опция.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: