Tyxo.bg counter Как да сваля бивша съученичка, и двамата сме свободни
Pick-Up Project - Съблазнявай Ефективно :: Готина Свалка :: Форум
Март 24, 2017, 17:54:30 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

Животът е прекалено кратък, да бъдеш малък !
Пролетта идва, а с нея и готините мацки по улиците.

Екипът на pickup-project организира практически обучения през месец март 2017г.
Не се колебай! Запиши се!

За повече информация попълни формата на сайта.

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Как да сваля бивша съученичка, и двамата сме свободни  (Прочетена 1009 пъти)
Faust
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4

Профил
« -: Януари 11, 2017, 16:06:29 »

Здравейте,
Нов съм във форума и моля да ме извините, ако темата ми е на неподходящо място.
От ученическите години (до 12 клас) имам една съученичка, която харесвам много. От един град сме, приятели сме във Фейсбук, имаме си ГСМ номерата, говорим си, когато се засечем някъде, много рядко излизаме да пием по кафе - в годината 2-3 пъти. Последно пихме кафе преди 3-4 дена. На кратко - в добри отношения сме. Ситуацията е много деликатна, защото не съм сигурен как да подходя без да оплескам нещата и да се скараме. На възраст сме между 28 и 31 години. Двамата сме свободни. Нямам спомен тя да си е имала приятел до сега. За интимния й живот не знам нищо.
Моля да ми дадете някакви адекватни съвети. Благодаря предварително
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3270

Профил
« Отговор #1 -: Януари 11, 2017, 22:31:18 »

Ситуацията е много деликатна, защото не съм сигурен как да подходя без да оплескам нещата и да се скараме.
И ако ги оплескаш и се скарате, какво ще стане? 10 години не си преспал с нея, ако ги оплескаш пак няма да спиш - същото значи.
Точно докато толкова се страхуваш да не ги оплескаш, тогава именно ще ги оплескаш.
Приеми, че имаш някакъв шанс - 5-10% примерно - да я свалиш, и подходи с тази нагласа. Ако не стане, търсиш някоя друга - жените не са се свършили. Ако смяташ, че като действаш предпазливо както досега (10 години нищо не си направил) ще си вдигнеш този % шанс - напротив, така го сваляш до 0%.

А сега по въпроса какво точно да направиш - ти чел ли си форума? Има толкова много идеи (ако на теб самия не ти хрумват и имаш нужда да черпиш опит от други хора). Най-стандартното нещо е да я поканиш някъде ама след 8-9ч примерно, и да я заведеш някъде, където се пие алкохол - примерно бар. Кафета-мафета ги забрави, или вечери. Но има и хора, които ще ти препоръчат т.нар. екшън-срещи - картинги, билярди, стени за катерене... не знам, това не е моя стил, може и да работи. Предпочитам обаче традиционното: сядате един до друг в уютно заведение, лаф-мохабет, пийвате по 1-2 (може и 3 ама да не е повече), и да не седиш като пън, ами да правиш т.нар. "кино" - да я докосваш. Трябва и да я бъзикаш, да не се съгласяваш за всичко с нея, а да я предизвикваш... има и други работи, ама ако си начинаеш в свалките и това ти е твърде много. След това измисляш някоя хитрост или да я поканиш у вас уж да ѝ покажеш нещо, или като я изпратиш ти до тях да се качиш горе. Отново - има и други школи, според които по-добре е направо да я дръпнеш за ръката и да кажеш "отиваме у нас да правим секс" ама и това не е моя стил ако не съм спал още с мацката. Не мисля, че и за теб ще проработи, като те гледам - леко захлупен, извинявай ако първото впечатление не е вярно.
Успех, и да пишеш какво е станало. При всички положения - действай, каквото и да се получи ще е по-добре от нищо (като сега).
Активен
sicario
PuP Форум Зарибен
*

Активен Активен

Публикации: 35

Профил
« Отговор #2 -: Януари 11, 2017, 22:49:54 »

От ученическите години (до 12 клас) имам една съученичка, която харесвам много
.....

На възраст сме между 28 и 31 години.

Какво си правил от 12 клас до сега, че се сещаш чак сега за нея?!

...много рядко излизаме да пием по кафе - в годината 2-3 пъти. Последно пихме кафе преди 3-4 дена. На кратко - в добри отношения сме. Ситуацията е много деликатна, защото не съм сигурен как да подходя без да оплескам нещата и да се скараме.

Няма нищо деликатно в ситуацията. Жена с която се виждате 2 - 3 пъти в годината, очевидно не е от голямо значение за теб.
Ако подхождаш с мисълта "Не искам да оплескам нещата" си обречен на неуспех.

Трябва да подходиш мъжки и да види, че има мъж на среща си, въпреки че за този голям период от време очевидно не гледа на теб по този начин.

Покани я още следващите дни. Ако те пита защо пак да се виждаме, отговаряш "Искам да те видя отново, ще те чакам на [име на място]." По-добре мястото да е някой клуб и времето да е вечер, за да я предразположиш за това което ще последва. Като говориш с нея гледай да вкараш сексуална тема в разговора. Дръж се с нея по-предизвикателно, ако те пита що се държиш така, гледай да не омекнеш и да почнеш да се извиняваш. Накарай я да танцувате, ако сте в клуб като и пускаш ръце, гледай как реагира, ако реагира добре продължавай, ако почне да се дърпа я оставяш за малко и продължаваш с рапорт, след малко пак опитваш. Ако всичко е ок, я водиш във вас и я изкъртваш от здрав секс.
Това е в най-добрия случай.

Ако нещо се прецака и тя не реагира добре не се извиняваш и обясняваш, дръж твоя фронт. Възможно е да се разсърди и да те заплаши че няма да се видите повече, но ти трябва да си готов да приемеш този факт и да продължиш напред.
Активен
Faust
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3 -: Януари 11, 2017, 23:43:16 »

Имах си приятелка и меко казано ловните ми инстинкти са брутално закърнели
А идеята ми е да си я взема за приятелка, а не да преспа с нея за една вечер Smiley
Активен
sicario
PuP Форум Зарибен
*

Активен Активен

Публикации: 35

Профил
« Отговор #4 -: Януари 12, 2017, 00:13:24 »

...ловните ми инстинкти са брутално закърнели
А идеята ми е да си я взема за приятелка, а не да преспа с нея за една вечер Smiley

Как пък реши, че искаш момиче което виждаш 2 пъти в годината и което дори не си виждал голо за приятелка?! Ами ако прави кофти секс?

Дали искаш момиче за една вечер или за "вечна любов", принципът е един и същ, трябва да я скъсаш от здрав секс.
А начина по който ти мислиш, че се хващат "сериозните приятелки" се нарича социално програмиране.
Активен
Faust
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #5 -: Януари 12, 2017, 12:48:08 »

Кофти сексът се лекува Smiley Иначе как реших да е точно тя ли? Ами аз си я харесвам от едно време, просто бях зает доста дълго време и не ми се занимаваше да правя глупости зад гърба на приятелката ми, че сме в малък град и тайните се пазят трудно. Иначе момиченцето го видях днес, случайно. Отивала към аптеката, че се разболяла, и не ме излъга. И идеята ми да я изведа на някъде пропадна. Смятах да идем на снежна разходка в якото слънчево време (тя е съгласна), там да се отпуснем малко, да разчупим леда, да опипам почвата както се казва. И да вкарам оферта за по някое питие вечерта. Само да вметна, че тук откъм барове и готини заведения е доста оскъдно, да не казвам, че ги няма. Вярно е, че подходът ми не е в стил директна атака, а малко по-отдалеч, но това не е като голям град да стреляш право в целта и да не ти пука кво ше стане. Аз лично прибягвам към директна атака на 2-3 излизане. Може и това да ми е грешката, не знам. Затова се обръщам към вас за някакви съвети. Като бях ученик мислех по по друг начин - отиваш, запознаваш се с мацката, извеждаш я някъде и стреляш без да ти пука  
Активен
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1301

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #6 -: Януари 12, 2017, 13:13:39 »

Имах си приятелка и меко казано ловните ми инстинкти са брутално закърнели

От една комфортна зона, скок в друга, че искаш и да ти е ептен комфортно и лесно, и ако може да не ти се нарани егото - да не те отсвирят.
Темата ти е хубава - дано повечко хора да я прочетат, за да разберат, до какво води комфортността и търсенето на комфортност = страх и пасивност, тоест живот в страх + (страх + мързел)...

А животът е един, пич. И колкото по-малко опиташ от него, толкова по-сигурно е, че няма кога друг път да опиташ останалото.

---

Щом искаш да действаш по-леко, карай индиректно - но гледай да е на думи само. Език на тялото, лидерство, доминантност, висок ранг, дисквалификации - всички тези ти трябват, ако не искаш да правиш секс по милост и да си постелеш за поредното робство(връзка), в което мадамата ще определя правилата. Може да я оферираш за нещо като се оправи - барче, кафе и да прецениш, дали има интерес, НО нека фреймът ти (дори и в индиректна игра) да е - "Аз те опознавам и преценявам дали ставаш за мен", а не "Аз те искам, обаче съм пъзльо да съм директен и да си взема това, което искам".

п.с. Как точно се лекува кофти сексът? Има жени, които изобщо не им е приоритет и не се чукат готино и не искат да се научат. Попадал съм на всякакви - от 'свирки не правя' до 'затварям си очите и те целувам нескопосано (ако си наблизо) - пък ти си прави сам секса, докато аз си лежа'.
Активен

I'm a very special kind of monster
CONQUISTADOR
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1146

Профил
« Отговор #7 -: Януари 12, 2017, 16:40:37 »

Като бях ученик мислех по по друг начин - отиваш, запознаваш се с мацката, извеждаш я някъде и стреляш без да ти пука  

То и сега горе долу така ще се получи.

Виж ся....Не сте нито малки , нито да не се познавате.Давай смело и конкретно няма какво да го заобикаляш..повече.

Иначе чети написаното от Стоун.
Активен

Никога не се отказвай .
Sunlight
PuP Lady
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 251

Профил
« Отговор #8 -: Януари 12, 2017, 18:55:46 »

Ами изведи момичето де. Не го играй пасивен, тя може и да се досеща, че имаш някакви симпатии към  нея, но няма сама да се свали. Ако се видите и всичко е минало добре и приеме за втора среща давай смело, не се спичай. Щом сте учили на едно място имате и много общи познати и няма да се чудиш какво да й кажеш, вие вече се познавате.

Момичето със сигурност си е съставило някакво мнение за теб, а от теб зависи дали ще е положително или не.

Не изпускай момента, защото е по-лошо от липсата на опит.

Давай по-смело и активно, другите добре са казали, че нямаш много за губене.

Сигнали, че една жена те харесва също трябва да са видими. Не може да тръгваш да я натискаш, а тя да не ти е дала сигнал, че е предразположена към теб -смее се на шегите ти, задържа си погледа в/у теб и те гледа продължително в очите, закача се, оправя си косата, усмихва ти се и тнт.

Тези неща се усещат, аз винаги усещам, ако човекът с/у мен ми изпраща подобни сигнали, защото са доловими и знам как да ги пресека или да отвърна.

Успех и смело напред.
Активен

Keep love in your heart. A life without it is like a sunless garden when the flowers are dead.
Oscar Wilde

Believe in yourself! Have faith in your abilities! Without a humble but reasonable confidence in your own powers you cannot be successful or happy.
Norman Vincent Peale

Мисля,следователно съществувам
Рене Декарт
Faust
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #9 -: Януари 12, 2017, 23:23:02 »

Ще я изведа при първа възможност. Да, усмихва се, гледа ме в очите като си говорим, тук-там навън, но основно в очите. Смее се на глупостите ми. Не бърза да си тръгваме - седяхме 2 часа на по едно кафе. Предполагам е усетила как я гледам аз, как й говоря и как се държа с нея. Познава ме в изцяло добра светлина. Мисля да си дам още една среща да опипам почвата и след това каквото стане. Както казвате, няма какво да загубя, освен малко самочувствие от загубата.
Активен
Ventrix
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 55

Профил
« Отговор #10 -: Януари 13, 2017, 00:17:08 »

освен малко самочувствие от загубата.

До тук добре, само това последното хич не го бива. За чий чеп ще губиш самочувствие? Стегни се малко.
Активен
Adolfus Magnus
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 94

Профил
« Отговор #11 -: Януари 22, 2017, 17:52:44 »

Ти си във френд зоната от над 10 години, няма какво да губиш. Опитай по директно и ако стане стане.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: