Tyxo.bg counter Дайте съвети и идей за високо ниво жена...
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юни 23, 2017, 19:26:31 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Каквото и решение да вземете, винаги ще се намери някой да ви кажа, че грешите.
Винаги по пътя ви ще има трудности, които ще ви изкушават да си мислите, че вашите критици са прави.
Истината е, че за да си набележиш курс на действие и да го следваш стриктно до край, се иска голяма смелост и кураж.“ - Ралф Уолдо Емерсън

Екипът на pickup-project организира практически обучения през месец юни 2017г.
Не се колебай! Запиши се!

За повече информация попълни формата на сайта.

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4]
  Изпечатай  
Автор Тема: Дайте съвети и идей за високо ниво жена...  (Прочетена 3443 пъти)
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1512

Профил WWW
« Отговор #45 -: Януари 19, 2017, 17:55:46 »

Тая няма да стане. Ориентирай се към други жени. Много жени. Жени на твоята възраст и по-малки. Жени, за които ти ще си наградата - тоест жени, от които си по-успешен, по-готин, по-умен, по-възрастен, по-богат, по-висок.

За да имаш шанс. Капиш?
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
Adolfus Magnus
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 107

Профил
« Отговор #46 -: Януари 19, 2017, 21:04:47 »

Така като чета автора на темата и ми се струва, че има шанс само с ученички и то не от най-горните класове. Grin
Активен
tomford
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 33

Профил
« Отговор #47 -: Януари 19, 2017, 23:16:43 »

Много ми е чудно как ще имаш връзка с нея, ако първо не спиш с нея??? Ти и пишеш с намерението и целта да ти стане приятелка, ми нормално сигурно да си показал нийди поведение..
Аз ако съм в твоята ситуация и се прави на интересна.. щях да и предложа да спре с игрите (пишеш го директно на чат) казваш от доста време те карам да излизаме кажи да или не.. ако не има колко много 25 годишни (това е проработвало преди). Ако пак не стане даваш мазният блок и не се занимаваш.. да не би да е Памела Андерсън в 40те си?
те всички жени се правят на заети , много ясно че искам да спя с нея и да имаме сериозна връзка ама тя бяга и се дърпа като попарена а според  мой приятел за да се крие и да не отговаря може би си има приятел или нз??? Мега е странно над седмицс нулев отговор аз често и пиша отговор няма.
Според вас ако и напиша че имам изненада за нея ще ми отговори ли
Активен
Ventrix
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 55

Профил
« Отговор #48 -: Януари 19, 2017, 23:31:08 »

Много ми е чудно как ще имаш връзка с нея, ако първо не спиш с нея??? Ти и пишеш с намерението и целта да ти стане приятелка, ми нормално сигурно да си показал нийди поведение..
Аз ако съм в твоята ситуация и се прави на интересна.. щях да и предложа да спре с игрите (пишеш го директно на чат) казваш от доста време те карам да излизаме кажи да или не.. ако не има колко много 25 годишни (това е проработвало преди). Ако пак не стане даваш мазният блок и не се занимаваш.. да не би да е Памела Андерсън в 40те си?
те всички жени се правят на заети , много ясно че искам да спя с нея и да имаме сериозна връзка ама тя бяга и се дърпа като попарена а според  мой приятел за да се крие и да не отговаря може би си има приятел или нз??? Мега е странно над седмицс нулев отговор аз често и пиша отговор няма.
Според вас ако и напиша че имам изненада за нея ще ми отговори ли

Вече почвам да си мисля че пича просто тролва. Да не се обижда.

Колкото и да си неопитен в нещо ако хора ти крещят един и същ съвет постоянно мисля, че трябва да се сетиш и да ги послушаш.

Не знам брат, аз съм пас.
Активен
ilian_790112
Forum Admin
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 856

Профил WWW
« Отговор #49 -: Януари 22, 2017, 16:55:01 »

Много безсмислен спам се събра в темата и затова се заключва. Каквото има да се каже очевидно е изчерпано. Спамът е изтрит, а tomford получава 3 дни бан за тролене.
Активен

БЪДИ ПОБЕДИТЕЛ В ЖИВОТА СИ
http://ilian790112.wordpress.com
Страници: 1 2 3 [4]
  Изпечатай  

Отиди на: