Tyxo.bg counter интересна исторйка за едно красиво момиче
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юни 23, 2017, 19:26:24 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Каквото и решение да вземете, винаги ще се намери някой да ви кажа, че грешите.
Винаги по пътя ви ще има трудности, които ще ви изкушават да си мислите, че вашите критици са прави.
Истината е, че за да си набележиш курс на действие и да го следваш стриктно до край, се иска голяма смелост и кураж.“ - Ралф Уолдо Емерсън

Екипът на pickup-project организира практически обучения през месец юни 2017г.
Не се колебай! Запиши се!

За повече информация попълни формата на сайта.

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: интересна исторйка за едно красиво момиче  (Прочетена 480 пъти)
nnonn
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 33

Профил
« -: Януари 24, 2017, 17:28:34 »

Привет на всички!
В последно време съм зает и отдавна не съм попадал на нещо "любопитно" , което да споделя тук, но вчера си вървя из моя малък и затънтен град, прибирам се от натоварен ден и нещеш ли - пред мен една мацка, с която прекъснахме отношения преди няколко години (винаги сме били по-скоро познати, но по едно време бяхме в една компания). Тя беше заедно с нейния пич, който се оказа доста пасивен - често ги засичам по улиците - тя винаги е с него и винаги си разменяме по едно здрасти и това е. Но този път тя почна да ме заговаря - как съм, какво става с мен, за "добрите стари времена" и т.н. - мен точно ми трябваше - някакъв освежаващ контакт след тежкия ден.
Почнах директно с базиците - каква шматка е била в миналото, как се е движела с абсурдни типажи , колко се е разхубавила в последно време  - такива неща. Тя реагира много положително - през цялото време се смя от сърце (посмяхме се и двамата) - пича и обаче дори и дума не обели - нито смях, седя  през цялото време и ни гледа все едно си говорим на непознат за него език.... (около 15 минути).
Накрая и казах : "искаш ли да ми дойдеш нагости през тия дни - виждам, че си доста свободна и ти е скучно." Тя се съгласи - казахме си чао и се разбрахме да се доуговорим по facebook.
Пиша и - тя се навива, но иска да вземе и пича си със себе си (както ви казах те винаги са заедно). Опитвам се да я разубедя:
Аз:"пича ти разбира ли от програмиране?"
Тя: "с това се занимава"
Аз: "Ужас - само такива хора не ми трябват - аз те викам за да се разведря от това, а ние с него ще подхванем темата, по която ми се е надула главата - от кодове мира нямам...."
и тем подобни - тя се смее, но не можах да я разубедя. 
- мисля си "За какво ми е тоя, но поне знам, че с нея си имаме приказка и ще мога да се изкарам като "най-голяма алфа от тримата", а и много смях ще падне. "

Но какво се оказва в крайна сметка!! (тук смятам идва моя шанс) - Пича и вдига скандал, защо са щели да ходят в нас .... Тя ми обяснява, че е станала в тежката драма и че не е в кондиция за каквото и да е било ......

Въпроса ми към вас е - вие как бихте продължали ситуацията?
Благодаря ви предварително! Smiley

Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 548

Профил
« Отговор #1 -: Януари 24, 2017, 18:52:00 »

Здравей. Писал си, че си се позтавил в ситуация където ще си с най висок ранг от тримата, но това не е така и е измамно усещане. Поставил си се в ситуация където тя е с най-висок ранг от трима ви, и тя решава да ви събере на едно място да си правите конкуренция. Сега не знам как бих реагирал, може би ще отеба и след време ако се сетя ще вляза пак. Но на момента не си реагирал правилно. Трябвало е да и резнеш офертата да идва с гаджето си. Изненадан съм, че си имал кураж да я поканиш директно пред приятеля и. И още по-изненадан, че си се съобразил от страх да не загубиш сета и не си и резнал офертата, с която иначе не си бил окей.
Има много начини да го отиграеш.
Като пример само - можеше студено да и върнеш "Не сме се разбирали нищо подобно. Съжалявам, направих си вече други планове." И след това да я игнорнеш
Активен
BattleMage
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 89

My curse is my drive.

Профил
« Отговор #2 -: Януари 25, 2017, 00:02:14 »

Съмнително е че сте се разминавали винаги на здравей здрасти а този път нещо се е променило и е решила да те заговори. Възможно е да се мъчи да го кара да ревнува поради дадена причина а той не реагира на флирта ви нарочно все едно не му пука за нея. Тя после си измисля причина и ти флейква.

Ако тезата ми не вярна тоя не е никаква конкуренция щом е слушал 15 минути флирт и не гъкнал когато автора я е поканил у тях, после афц вдига скандал. Щом е бил там ти трябва да си усетил динамиката дали е бил афц или нарочно се е правил че не му пука.

Също е доста вероятно да е било шитка че ще го вземе с нея у вас, и като си се мъчил да я разубедиш си се издънил, трябвало е да и кажеш просто  -няма проблем, но да знаеш че обичам програмиране, дано да не съжаляваш Wink
Активен

There is no fail. There is Only experience
Всяко нещо което предчувстваме създава в нас емоционален заряд затова е много важно да се фокусираме само в положителните неща и да гледаме по забавен начин на всичко около нас така продуктивността ти се увеличава страшно много, ти избираш кога да си в стейт и винаги се забавляваш каквото и да стане.
camouflage
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 121

Профил
« Отговор #3 -: Януари 25, 2017, 10:53:42 »

Аз по принцип съм от хорате,дето вече избягват да се бъркат с обвързани мацки и т.н. Като цяло е ненужна драма. Има толкова много сами жени та да опра до мацката на някой друг. За мен си заслужава само и единствено ако много харесвам жената. Да се забиваш с мацка пред гаджето й определено не е куул. Не е пичовско изпълнение. Да не говорим да си градиш фрейма върху някой по-слаб лузър.. Определено не  е мъжкарско поведение. Дай да позная..ако гаджето й беше някой 2 метров и 120 килограмов тип по друг начин щеше да реагираш? А,това пък на собствена територия да го газиш за да се издигаш в очите на мацката просто копае дъното.
Както и да е. Тя очевидно е парцаляк щом позволява подобно с човекът до нея без значение какъв е. Най-вероятно няма да имаш проблем да я изведеш някъде и после да я изклатиш у вас. Друг е въпросът заслужава ли си и дотам ли си опрял.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: