Tyxo.bg counter интересна исторйка за едно красиво момиче
Pick-Up Project - Съблазнявай Ефективно :: Готина Свалка :: Форум
Февруари 26, 2017, 23:39:08 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Не е важно да знаеш всичко, важното е да знаеш къде да го намериш" - Алберт Анщайн

Екипът на pickup-project организира практически обучения през месеците януари и фувруари 2017г.

За повече информация попълнете формата на сайта.

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: интересна исторйка за едно красиво момиче  (Прочетена 348 пъти)
nnonn
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 33

Профил
« -: Януари 24, 2017, 17:28:34 »

Привет на всички!
В последно време съм зает и отдавна не съм попадал на нещо "любопитно" , което да споделя тук, но вчера си вървя из моя малък и затънтен град, прибирам се от натоварен ден и нещеш ли - пред мен една мацка, с която прекъснахме отношения преди няколко години (винаги сме били по-скоро познати, но по едно време бяхме в една компания). Тя беше заедно с нейния пич, който се оказа доста пасивен - често ги засичам по улиците - тя винаги е с него и винаги си разменяме по едно здрасти и това е. Но този път тя почна да ме заговаря - как съм, какво става с мен, за "добрите стари времена" и т.н. - мен точно ми трябваше - някакъв освежаващ контакт след тежкия ден.
Почнах директно с базиците - каква шматка е била в миналото, как се е движела с абсурдни типажи , колко се е разхубавила в последно време  - такива неща. Тя реагира много положително - през цялото време се смя от сърце (посмяхме се и двамата) - пича и обаче дори и дума не обели - нито смях, седя  през цялото време и ни гледа все едно си говорим на непознат за него език.... (около 15 минути).
Накрая и казах : "искаш ли да ми дойдеш нагости през тия дни - виждам, че си доста свободна и ти е скучно." Тя се съгласи - казахме си чао и се разбрахме да се доуговорим по facebook.
Пиша и - тя се навива, но иска да вземе и пича си със себе си (както ви казах те винаги са заедно). Опитвам се да я разубедя:
Аз:"пича ти разбира ли от програмиране?"
Тя: "с това се занимава"
Аз: "Ужас - само такива хора не ми трябват - аз те викам за да се разведря от това, а ние с него ще подхванем темата, по която ми се е надула главата - от кодове мира нямам...."
и тем подобни - тя се смее, но не можах да я разубедя. 
- мисля си "За какво ми е тоя, но поне знам, че с нея си имаме приказка и ще мога да се изкарам като "най-голяма алфа от тримата", а и много смях ще падне. "

Но какво се оказва в крайна сметка!! (тук смятам идва моя шанс) - Пича и вдига скандал, защо са щели да ходят в нас .... Тя ми обяснява, че е станала в тежката драма и че не е в кондиция за каквото и да е било ......

Въпроса ми към вас е - вие как бихте продължали ситуацията?
Благодаря ви предварително! Smiley

Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 459

Профил
« Отговор #1 -: Януари 24, 2017, 18:52:00 »

Здравей. Писал си, че си се позтавил в ситуация където ще си с най висок ранг от тримата, но това не е така и е измамно усещане. Поставил си се в ситуация където тя е с най-висок ранг от трима ви, и тя решава да ви събере на едно място да си правите конкуренция. Сега не знам как бих реагирал, може би ще отеба и след време ако се сетя ще вляза пак. Но на момента не си реагирал правилно. Трябвало е да и резнеш офертата да идва с гаджето си. Изненадан съм, че си имал кураж да я поканиш директно пред приятеля и. И още по-изненадан, че си се съобразил от страх да не загубиш сета и не си и резнал офертата, с която иначе не си бил окей.
Има много начини да го отиграеш.
Като пример само - можеше студено да и върнеш "Не сме се разбирали нищо подобно. Съжалявам, направих си вече други планове." И след това да я игнорнеш
Активен
BattleMage
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 78

My curse is my drive.

Профил
« Отговор #2 -: Януари 25, 2017, 00:02:14 »

Съмнително е че сте се разминавали винаги на здравей здрасти а този път нещо се е променило и е решила да те заговори. Възможно е да се мъчи да го кара да ревнува поради дадена причина а той не реагира на флирта ви нарочно все едно не му пука за нея. Тя после си измисля причина и ти флейква.

Ако тезата ми не вярна тоя не е никаква конкуренция щом е слушал 15 минути флирт и не гъкнал когато автора я е поканил у тях, после афц вдига скандал. Щом е бил там ти трябва да си усетил динамиката дали е бил афц или нарочно се е правил че не му пука.

Също е доста вероятно да е било шитка че ще го вземе с нея у вас, и като си се мъчил да я разубедиш си се издънил, трябвало е да и кажеш просто  -няма проблем, но да знаеш че обичам програмиране, дано да не съжаляваш Wink
Активен

There is no fail. There is Only experience
Всяко нещо което предчувстваме създава в нас емоционален заряд затова е много важно да се фокусираме само в положителните неща и да гледаме по забавен начин на всичко около нас така продуктивността ти се увеличава страшно много, ти избираш кога да си в стейт и винаги се забавляваш каквото и да стане.
camouflage
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 74

Профил
« Отговор #3 -: Януари 25, 2017, 10:53:42 »

Аз по принцип съм от хорате,дето вече избягват да се бъркат с обвързани мацки и т.н. Като цяло е ненужна драма. Има толкова много сами жени та да опра до мацката на някой друг. За мен си заслужава само и единствено ако много харесвам жената. Да се забиваш с мацка пред гаджето й определено не е куул. Не е пичовско изпълнение. Да не говорим да си градиш фрейма върху някой по-слаб лузър.. Определено не  е мъжкарско поведение. Дай да позная..ако гаджето й беше някой 2 метров и 120 килограмов тип по друг начин щеше да реагираш? А,това пък на собствена територия да го газиш за да се издигаш в очите на мацката просто копае дъното.
Както и да е. Тя очевидно е парцаляк щом позволява подобно с човекът до нея без значение какъв е. Най-вероятно няма да имаш проблем да я изведеш някъде и после да я изклатиш у вас. Друг е въпросът заслужава ли си и дотам ли си опрял.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: