Tyxo.bg counter Не правете секс неподготвени.
Pick-Up Project - Съблазнявай Ефективно :: Готина Свалка :: Форум
Март 24, 2017, 18:02:11 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

Животът е прекалено кратък, да бъдеш малък !
Пролетта идва, а с нея и готините мацки по улиците.

Екипът на pickup-project организира практически обучения през месец март 2017г.
Не се колебай! Запиши се!

За повече информация попълни формата на сайта.

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Не правете секс неподготвени.  (Прочетена 1034 пъти)
BattleMage
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 83

My curse is my drive.

Профил
« -: Януари 12, 2017, 00:21:45 »

Чудех се дали да я пусна тук или в Истории и репорти за успешни и неуспешни свалки но мисля че би била по полезна да се прочете тук понеже ако си мислиш че ще правиш секс тука ще четеш но ако смятате нека се премести. Ще разказвам малко по отрано за да се създаде усещане.

Момичето е колежка от работа на моите 24 години, доста нисичка с добър бюст и бразилско дупе, мила и сладка.
 Колегите постоянно приказват след нея и хапят юмруци докато и гледат задника а аз се усмихвам скришом. С нея съм се виждал към 6-7 пъти за последните 40тина дена. Идвала е и у дома 2-3 пъти натискали сме се но нищо не е ставало, тъй като тя знаеше че още бях в връзка и не искаше да бърза, а явно си знае че заради външния и вид много я свалят само за да я чукат и затова е предпазлива. Тя си беше отишла за 8 дни обратно в родината, а аз бачках в хотела тъй като не ми позволиха да се прибера. Четири дена преди да си замине, бях у тях и се държеше супер студено, като попитах какво има тя ми отвърна "не мислиш ли че ти трябва малко време?"  това точно 1 ден след като скъсах с бившата ми приятелка, отговорих и че не съм я обичал и няма за какво да ми трябва време, по скоро на нея и трябвало си мисля сега. Не дълго след това тръгнах да си ходя и на изпращане и казах че може да се видим вдругиден или там преди да замине, а тя несигурна каза че можело да излиза с приятелки и не знаела. Стабилен аз целунах я по челото и пожелах лека вечер но тъй като не ми дойде в главата да и го кажа на момента и го написах като се прибрах, реших че нещо май много зор си давам и казах "остави, ще се видим до година когато си дойдеш". От там и бих игнор но тя си ми пишеше от ден през ден и поддържахме разговора.
 Тя си дойде в неделя а аз и предложих да се видим още понеделник вечер да правим хубави неща, тя се нави веднага. Явно не е искала да правим секс преди да се върне, за да създаде повече напрежение, пък и аз не бързах тогава, последния път когато тя беше у дома се натискахме в леглото, възбудих я а тя повтаряше как нищо няма да правим съгласявах се аз и продължавах да я възбуждам без да се събличаме, след известно време само докато се натискахме тя взе да приказва как нищо няма да правим, на което аз се съгласявам и след известно време натискане си свърших в гащите нарочно за да ми спадне сексуалното напрежение и след това я пратих да си ходи. Така бях сигурен че съм създал повече привличане, объркал съм я и следващия път няма да има никакъв резистанс.

Така Понеделник сме 2ри Януари няма да го забравя никога този ден и баща ми е роден тогава. Бях излязъл да пикапя след 10 месеца застой, и поради някаква причина не бях лъскал към 2 седмици. Така без голям успех не можах да се разчупя обикалях два часа и накрая заговорих една мацка на спирката което се оказа пълен фейл. Изгубих си времето в обикаляне и разочарован трябваше да се прибирам и да се подготвям за срещата.  Отидох вечерта към 7 някъде, посрещам я на спирката тъй като не е запомнила пътя до у дома, предишните пъти като е идвала все сме били на мотора и минавах от различни места, а с автобуса пътеката е друга. Като тръгнах от квартирата съквартиранта каза че скоро щял да ходи в бара на по долната улица да гледа някъв мач затова изчислих един час да мине преди да се прибера за да може да сме сами. Водя я в луксозен ресторант на близо който намерих с късмет по пътя за спирката тъй като беше нов и скоро отворил. Това което ми хареса е че имаше един диван така по изолиран от масите за хранене с камина до него чисто ново супер лукс, релакс пихме по чаша вино, поделяме си порция калмари, приказваме си как е прекарала в Полша аз и разказвам колко добре си прекарах и колко много е изпуснала от служебното парти на хотела. След няма и час плащам сметката и я водя у нас. За моя изненада съквартиранта още там, явно го е домързяло, циклеше на компа. Запознавам ги, седим малко в хола лафим си пием по още една чаша вино и след това я водя в спалнята. Тук отбелязвам че понеже съквартиранта беше там нямах намерение да правя нищо тъй като стените са тънки и за да се стигне до банята се минава през моята спалня. Искаше ми се първия ни път да сме си само двамата в квартирата. Натискаме се и аз си мисля че може би сега му е времето да става работата и си продължавам но без да бързам към един час се целувахме после взех да се събличам полека а също и нея. Знаех че не бях подготвен но пък нийди мисленето ми беше че ако нещо се издъня и не ми се отвори отново възможността няма да си го простя и продължавах смело напред.  Реших да свърша докато се натискаме преди да се съблека тъй като не се бях барал 2 седмици знаех че няма да е на добре, свърших си аз но продължавам да я възбуждам докато тя си мърмори как нищо няма да правим, аз и повтарям думите и си продължавам като цяло съпротивата беше минимална както и очаквах, после се съблякох из цяло съблякох и нея а докато и свалях гащичките тя мърмореше възбудено как щяла да ме убие утре. Беше мокра, поблизах я малко, без да бързам след като реших да я почвам тя ме спря и пожела да ме опита, не я биваше много и без моята помощ нямаше да ме свърши затова и помогнах, бях свикнах от бившата ми винаги да ме свършва със свирка. Сложих си презерватива, почнах я, след няма и минута еякулация взе да настъпва, извадих си го а тя попита какво става, казах и да ме довърши с уста а аз се замислих че вече трябваше след 2рия път да държа повече, но явно тези 2 седмици не баране са си оказали влияние но аз не се притеснявах а си мислех че точно поради това ще ми стане още 10 пъти, но уви тук вече тя не беше толкова мокра а това вино и един час целуване беше изсушило устата ми, взех да търся вазелин, помня че имах някъде, притесних се но след няма и минута го намерих, но късно, беше мек и вече не влизаше, целувам я пипам я никъв не се събужда, така след 10-15 мин се октказах и приех съдбата си неможейки да повярвам какво ми се случва тъй като с бившата ми свършвах по 5-6 пъти и въпреки че целия червен и почваше да ме боли и пак ми ставаше. Казах и че това ми се случва за първи път и че не мога да си го обясня, тя ме видя че се бях притеснил и ми каза че всичко е наред и не е голяма работа. Беше вече полунощ, тя искаше да я карам у тях но аз трябваше да ставам в 6 за работа, навих я да остане казах и че ще няма смисъл да си ходи сега ще я оставя утре сутринта у тях по път за работа тъй като и тя трябваше да става към 7, изкъпахме се и си легнахме, не можах да мигна цяла нощ опитвах да си обясня случилото се и да си открия грешките, мислех си също че ако не иска да ме види отново аз съм си виновен че прибързах или по скоро че бях неподготвен.

След това нямаше кога да се видим отново, на другия ден аз работех цял ден а на следващия идваха леля и братовчедка и на гости който живеели в Швеция а тя не ги била виждала отдавна. Четири дена беше с тях, на втория ден и пуснах много добра оферта ще съм сам вечерта и че може да дойде да си прекараме добре, междувременно се бях подготвил, с лубриканти мокри кърпички и презервативи, упражнявах си самоконтрола за да не свършвам и четях разни статии, но тя ми отказа твърдо. Пасувах си аз, а те в неделя си заминаха, в понеделник сутринта я питах дали иска да излезем да пием по нещо вечерта а въпреки че 7 дена след случката не се бяхме виждали тя каза че не знаела понеже се била разбрала да излиза с приятелки но не било сигурно още затова щяла да ми каже по късно, казах добре никакъв проблем направо да го оставим за утре! Казах и да дойде директно у нас след работа, тя се съгласи. Това се случва вчера, през деня бях заговорил директно 5 момичета и като цяло, се бях подготвил и денят ми мина прекрасно. Този път вече бяхме сами, не съм губил много време като предния път, този път смених тактиката, възбуждахме се 15-20 мин, а след като я съблякох я свърших още в началото с пръсти, а този път тя беше много по възбудена понеже аз съм бил по уверен в себе си. Отново в началото пак тръгнах да се празня след първата минута но този път аз знаех какво да правя, спрях се, изпънах се и се стиснах, така два пъти и след това всякъш изтръпнах и всичко стана както си го бях представил, изумен от себе си след около половин час страстен секс ме пита "ще свършваш ли скоро?Smiley", накарах я да се обърне на кучешката за да свърша а можех да продължа и още.

Активен

There is no fail. There is Only experience
Всяко нещо което предчувстваме създава в нас емоционален заряд затова е много важно да се фокусираме само в положителните неща и да гледаме по забавен начин на всичко около нас така продуктивността ти се увеличава страшно много, ти избираш кога да си в стейт и винаги се забавляваш каквото и да стане.
ucha
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 8

Профил
« Отговор #1 -: Януари 14, 2017, 12:11:13 »

Ти сигурен ли си, че тва не ти е някаква фантазийка нещо?
Активен

“Hold yourself responsible for a higher standard than anybody expects of you. Never excuse yourself.”
BattleMage
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 83

My curse is my drive.

Профил
« Отговор #2 -: Януари 15, 2017, 21:34:06 »

Ти сигурен ли си, че тва не ти е някаква фантазийка нещо?

Ммда тука вече ме хвана.
Нямам си работа по цял ден и съчинявам историйки за такива като теб.
Активен

There is no fail. There is Only experience
Всяко нещо което предчувстваме създава в нас емоционален заряд затова е много важно да се фокусираме само в положителните неща и да гледаме по забавен начин на всичко около нас така продуктивността ти се увеличава страшно много, ти избираш кога да си в стейт и винаги се забавляваш каквото и да стане.
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: