Tyxo.bg counter The Universal Law of reaping and sawing. Video
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юни 25, 2019, 00:45:00 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Всяко дете е творец. Проблемът е как да се запази такъв, като порасне“ - Пабло Пикасо

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през юли 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: The Universal Law of reaping and sawing. Video  (Прочетена 2030 пъти)
BattleMage
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 206

My curse, is my drive

Профил
« -: Февруари 26, 2017, 12:42:04 »

Как работят законите на вселената и да мислим позитивно, как всичко е енергия която привлича всичко.
Ще се уверите че видео потвърждава много теории за пикапа и закона на привличането. Каквото посееш токова ще пожънеш.

Не може да пришпорваш нещата, трябва да се довериш на процеса, той е това което ти помага да развиеш качествата си, да се потопиш в момента и да правиш неща на който никога не си фантазирал че си способен. Но това няма как да се разбере с думи или да се види в някое видео. Ще го почустваш само и единствено там, на улицата, когато даваш всичко от себе си, цялата си енергия, фокусиран в това което правиш и нищо друго около теб няма значение, едва тогава тези всичките неща който си чел и гледал ще започнат да се потвърждават. Имал съм дни в който не давам всичко от себе си или съм целево ориентиран, тогава от всичките ме режат,и съм имал дни в който не мога да срещна жена която да не ми се изкефи или да ме отреже, просто аз самия не можех да си обясня как така ми се връзват. Жените усещат когато не даваш всичко от себе си, не си енергичен или си целево ориентиран, това ги отблъсква и затова те режат. Този фрейм и усещания са подсъзнателни, отнема много труд и време да ги развиеш, но продължиш ли да го правиш без да спираш ще се чувстваш безсмъртен Smiley

https://www.youtube.com/watch?v=9Zr1nKYN-Vg
Активен

There is no fail, there is only experience.
Всяко нещо което предчувстваме създава в нас емоционален заряд затова е много важно да се фокусираме само в положителните неща и да гледаме по забавен начин на всичко около нас така продуктивността ти се увеличава страшно много, ти избираш кога да си в стейт и винаги се забавляваш каквото и да стане
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: