Tyxo.bg counter Ударих си яко мощно ръката, а гаджето не обича грам такива работи
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юни 25, 2019, 04:35:43 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Всяко дете е творец. Проблемът е как да се запази такъв, като порасне“ - Пабло Пикасо

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през юли 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Ударих си яко мощно ръката, а гаджето не обича грам такива работи  (Прочетена 3919 пъти)
dragsterr93
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 47

Профил
« -: Март 07, 2017, 14:50:38 »

Здрасвейте, пичове скоро не успявам да влизам тук заради, което изкл. мн съжалявам, но сега имам нужда от съвет и то бърз.Малко е не стандартно това, което ми се случи затова помагайте. Тъъ ударих си яко мощно ръката, но точно така все едно съм бил някого, а гаджето не обича грам такива работи, както и аз, но цялата ми ръка е направо все едно съм бил мега зъбатия циганин :Д. в другиден има рожден ден и ще излизаме на някъде,а това е повече от очевидно... как мислите трябва да подходя,защото малко не е за вярване всичко, каквото кажа.. по скоро да мина на някаква шега или да си кажа направо, че съм си забил ръката в стената, но за какво? истината е, че мега много се ядосах и ударих стената 4 5 пъти направо я напуках хахах, но не е мн за смях цяло чудо е, че не си счупих нещо или съм много здрав :Д :Д :Д.Чакам мнения . Поздрави !
Активен
Fairplay
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 2

Профил
« Отговор #1 -: Март 07, 2017, 19:27:32 »

Лед, зеленчуци, месо, каквото намериш във фризера слагаш на ръката. Подуване и вътрешни кръвоизливи могат да се третират със студен компрес до 48ч. след нараняването. Колкото по-рано третираш мястото - толкова по-добре. Подуването може и да спадне но вътрешни кръвоизливи и рани - трудно ще скриеш.
Активен
Parkway Drive
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 92

Профил
« Отговор #2 -: Март 07, 2017, 19:58:54 »

Кво толко го мислиш, отиваш на лекар да те види, той ще ти каже най-добре как да лекуваш, тука лекари незнам да има във форума, относно проятелката ти кажи и истината няма кво да увърташ да си измисляш, така даже правиш по-лошо. Правиш от мухата слон все едно. Обича не обича такива работи ,да не те е страх да ти се скара нещо. Станалото станало, да го приема.
Активен

Твоето Бъдеще Е Създадено От Това, Какво Правиш Днес А Не Утре!
ЧоЧо
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 41

Профил
« Отговор #3 -: Март 07, 2017, 22:56:19 »

Цитат
тука лекари незнам да има във форума
Поне двама сме, ама на такива сладури като автора какво да им кажеш.., за него си е гордост, че е нападнал стена. И е много здрав, защото нищо не си е счупил.  Smiley
Мисля, че мястото на темата е в раздел "Други", подраздел "Всичко друго"
Активен
JohnGotti
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 39

Профил
« Отговор #4 -: Март 09, 2017, 19:43:13 »

Защо си мисля, че това е някаква шега? Ударих стена, какво да кажа на гаджето???  sleepy  Embarrassed
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: