Tyxo.bg counter Секс без презерватив - след това пие хапче ескапел
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Септември 22, 2019, 13:17:47 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Не трябва проблемите да ви тикат напред, а мечтите да ви водят.“ – Дъглас Евърет

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през септември 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Секс без презерватив - след това пие хапче ескапел  (Прочетена 7586 пъти)
TheModernGuy
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 13

Профил
« -: Май 16, 2017, 21:06:34 »

Добър вечер момчета..
От 3 месеца си имам приятелка аз съм на 17 а тя на 15, днес се стигна до "секс" проблема е че го направихме без презарватив.. Не съм свършвал в нея, веднага като усетя удоволствието и го изкарвам, и така де отворих я но накрая точно усетих нещо да излиза. Четох че освен сперма може да има някакъв секрет който в него също има сперма, и си мисля че този секрет е попаднал в нея.. Знам че звучи малоумно да го правим без, но за първи път а и се усещам, та след това взехме някакво хапче което струва 30лв казва  се ескапел, тя го изпи но проблема е че след това пак го направихме понеже неможах да я отворя както трябва или поне аз така си мисля. И главния ми въпрос е има ли шанс в момента да забременее понеже хапчето се пие след "гафа" а ние след като тя го изпи пак го направихме, но изобщо не съм усещал свършване или нещо такова, просто приятното чуство. В момента доста се притеснявам, чак сега осъзнах че съм по-голям и аз трябваше да се погрижа за всичко а се провалих а наистина много я обичам! Дали ако купим още 1такова хапче всичко ще е окей? Днес като я отворих имаше малко кръв, после ми каза че имало и нещо кафяво.. Моля момичетата в форума да помогнат. Наистина съжалявам за постъпката си, смятаме утре да вземе и второто хапче нищо че има странични ефекти просто за да сме на 100% сигурни че нищо няма да стане и вече след това с презерватив. Незнам какво да правя в момента, вината е изцяло моя.. АКо случайно забременее и направи аборт няма да има деца като порасне направо незнам, знам че аз съм виновен моля просто ми дайте съвет, знам че съм направил лошо нещо но все пак не е нужно да ми го натяквате.
Активен
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1573

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #1 -: Май 16, 2017, 21:49:28 »

Споко па ти бе, не се забременява така лесно (дори да сте мега-некъсметлии и да е в овулация)... и нищо лошо не си направил.

Щом е изпила едното хапче всичко трябва да е точно и да й дойде до няколко дни ... Само ще си обърка мензиса и хормоните момичето... Ама сте тъпи - що не питахте по-опитните, да ви светнат да го правите този първи секс по близо до цикъла й (примерно няколко дни преди да й дойде) - тогава шансът да забременее, дори да свършиш мощно в нея е <1% ...

А с една капчица ако забременее - оставете бебето... това е бил сперматозоид мега-герой -> агейнст алл оддс (то колко препятствия има) Smiley

https://www.youtube.com/watch?v=_5OvgQW6FG4
Активен

I'm a very special kind of monster
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1231

Профил
« Отговор #2 -: Май 17, 2017, 02:12:44 »

На същата възраст напълних една на оргия с авери, споко. Дори нямаше хапчета, пък камоли 30лв, да се почерпим.
Малък си, нормално е да се панираш.
Няма се плашиш, ножа е дървен.
Активен
TheModernGuy
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3 -: Май 17, 2017, 21:54:05 »

Щом е изпила едното хапче всичко трябва да е точно и да й дойде до няколко дни ...
Благодаря за съвета, но все пак тя иска да изпие още едно такова хапче понеже я е страх както и мен, и утре в крайна сметка ще го изпие.
Активен
TheModernGuy
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: Май 17, 2017, 21:55:49 »

На същата възраст напълних една на оргия с авери, споко. Дори нямаше хапчета, пък камоли 30лв, да се почерпим.
Малък си, нормално е да се панираш.
Няма се плашиш, ножа е дървен.
Брато може да сте я чукали 1-2 дена преди цикъла и, в крайна сметка решихме утре да изпие още едно хапче за да може всичко да е ок.
Активен
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1478

Профил
« Отговор #5 -: Май 17, 2017, 22:50:00 »

Стига си я тровил момичето бе! Баси.....едно от тези хапчета ще й прееба цикъла за поне следващите 3-4 месеца, ти още едно искаш да й вкараш....
Ок, ще ти обясня, защо е безсмислено второ хапче. Начинът по който хапчето работи, е че предизвиква цикъла й по-рано, сиреч преди да бъде оплодена, а вместо това бива отделена и изхвърлена. НЯМА смисъл от второ хапче. От сега до края на следващия й цикъл можете да се пръснете от секс и всеки път да свършваш в нея, и пак нищо няма да стане.

ПС: Много ме кефи как жените се мобилизираха да спорят за тъпотии в другата тема, ама тук мълчат като пукали и оставят момичето да си съсипва организма.....
Активен

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
NaNAN
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1

Профил
« Отговор #6 -: Май 18, 2017, 08:37:17 »

Лоша идея е да пие второто хапче но пък след като го е изпила и сте го направили пак и ако е станал някакъв гаф не знам дали ще подеиства хапчето и за него.С това хапче ще и съсипеш организма И както казаха едно ще и преебе цикъла за 3-4 месеца а със второ какво ли не може да стане
Активен
Equilibrium
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1447

Let it be

Профил
« Отговор #7 -: Май 18, 2017, 13:17:41 »

TheModernGuy, от едно хапче, взето еднократно нищо няма да й стане на приятелката ти, не се притеснявайте. По-добре е отколкото да стане беля. Но едно хапче не може да я предпази до следващия цикъл, това са безотговорни идиотщини. Така че с втората глупост, която сте направили (без предпазни средства пак), може да вземе още едно и може да се обърка за 1-2 цикъла, това си е до организъм. Може и да й дойде все едно нищо не е било. Добре е обаче оттук нататък да ползвате презерватив. Това "кафявото" от нея е по-скоро зацапване след дефлорацията. 
Така и не разбрах обаче ти свърши ли в нея или не? Надявам се случката да ви е за урок и да е бил малкият дявол.
Пазете се, защото сте много млади и на тази възраст се хваща лесно ако не внимавате.
Не те съветвам да четеш написаното от rekojeht, по-добре си вижте директно на листовката или на escapelle.bg
Хайде, намини все пак след някоя и друга седмица да кажеш какво е положението.

Оффтопик: rekojeht, а ти като си такъв хроникьор и статистик, 'що не дойде в другата тема да алармираш, ми плюеш тук? Аз не следя всички теми примерно, нито живея във форума, за да съм наясно с всичките му потайности.
Активен

Leaders grow leaders.
TheModernGuy
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #8 -: Май 18, 2017, 21:36:33 »

TheModernGuy, от едно хапче, взето еднократно нищо няма да й стане на приятелката ти, не се притеснявайте. По-добре е отколкото да стане беля. Но едно хапче не може да я предпази до следващия цикъл, това са безотговорни идиотщини. Така че с втората глупост, която сте направили (без предпазни средства пак), може да вземе още едно и може да се обърка за 1-2 цикъла, това си е до организъм. Може и да й дойде все едно нищо не е било. Добре е обаче оттук нататък да ползвате презерватив. Това "кафявото" от нея е по-скоро зацапване след дефлорацията. 
Така и не разбрах обаче ти свърши ли в нея или не? Надявам се случката да ви е за урок и да е бил малкият дявол.
Пазете се, защото сте много млади и на тази възраст се хваща лесно  ако не внимавате.
Не те съветвам да четеш написаното от rekojeht, по-добре си вижте директно на листовката или на escapelle.bg
Хайде, намини все пак след някоя и друга седмица да кажеш какво е положението.

Оффтопик: rekojeht, а ти като си такъв хроникьор и статистик, 'що не дойде в другата тема да алармираш, ми плюеш тук? Аз не следя всички теми примерно, нито живея във форума, за да съм наясно с всичките му потайности.
Здравей!
Тъй като и аз знам че след като се изпие хапчето и ако пак направим такова нещо без предпазни мерки няма да действа, затова ще изпие хапчето утре, не съм свършвал в нея, като усетих че ми идва веднага го изкарах но все пак ни е страх понеже може някой секрет да е попаднал в нея. Направихме го на 16, не е в овулация и шанса е среден за бременност. И да непременно ще пиша после какво е станало, дано всичко да е наред защото незнам какво ще правим ако е станало нещо..
Активен
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1478

Профил
« Отговор #9 -: Май 18, 2017, 22:12:28 »

Тъй като и аз знам че след като се изпие хапчето и ако пак направим такова нещо без предпазни мерки няма да действа
И под какъв претекст и от кого разбра, че не действало?
Ето ги моите аргументи:
1. Вече обясних как действа хапчето.
2. Спермата може да живее вътре не знам си колко дена, така че дали е от днеска или вчера....или от 5 след обяд или от 12 вечерта пак....се тая.
3. Хапчето действа ДО 3 дена след акта (пише го на опаковката).....те май минаха вече (утре е третия ден), така че....................
4. ЯВНО не си се празнил в нея, така че и първото е било излишно.....цялата работа е много тъпа. Лично бих ви предложил повече изобщо да не правите секс...явно не сте достатъчно образовани за тези неща.

От "тази течност", дето толкова те е страх, първо, че на 17 даже нямаш особено много от нея, на към 20+ почва да има повече (личен опит). Второ, че е абсолютно нерезонен страх. От нея се забременява сигурно....де да знам...1 на 1 000 000, ако изобщо. Всъщност, тези сперматозоиди изобщо няма и да стигнат до яйцеклетката, заради цялото търкане, и нейните сокове.
Аз си правя секс с приятелката редовно без презерватив, не е имало никакъв проблем, никога. И с други момичета, дето сме били заедно по 1-2 години, пак така, и пак нищо. Ако беше на късмет, все досега щеше да е станал гаф.
Активен

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
TheModernGuy
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #10 -: Май 25, 2017, 00:13:19 »

Днес нещо я боля корема както попринцип я боли преди да и дойде цикъла и ми каза че най-вероятно ще и дойде, и ако наистина и дойде значи всичко ще е окей, не е взимала второ хапче. И да вече го правим с презервативи  Grin Grin
Активен
Adolfus Magnus
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 186

Профил
« Отговор #11 -: Май 25, 2017, 01:24:22 »

Брао. А слагате ли по два, за по-сигурно? Grin
Активен
TheModernGuy
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #12 -: Май 25, 2017, 19:11:39 »

Брао. А слагате ли по два, за по-сигурно? Grin

Недей така бе брато  Grin Ще ме накарах да сложа и торбичка върху презерватива  Grin Grin
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: