Tyxo.bg counter Предстои ми лазерно обрязване
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Септември 26, 2018, 17:31:02 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

”Изисквай повече от себе си и очаквай по-малко от останалите. Така ще си спестиш много нерви.” - Конфуций

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през месец юли 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Предстои ми лазерно обрязване  (Прочетена 674 пъти)
toni321
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3

Профил
« -: Август 14, 2018, 12:56:13 »

Здравейте,

Бихте ли споделили дали някой от вас е бил обрязван? Също така след процедура с лазер колко време след това ще мога да правя секс? Боли ли много? Също така ще получавам ли по-трудно ерекция, тъй като няма да я има кожичката (това най-много ме притеснява). По принцип нямам проблем с ерекцията.

Много благодаря!
Активен
SEXINSTRUCTOR
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Публикации: 17

Профил
« Отговор #1 -: Август 14, 2018, 13:51:49 »

Бихте ли споделили дали някой от вас е бил обрязван? Също така след процедура с лазер колко време след това ще мога да правя секс? Боли ли много?

Аз. Това не мога да ти го кажа, защото съм бил бебе и не помня.

Също така ще получавам ли по-трудно ерекция, тъй като няма да я има кожичката (това най-много ме притеснява). По принцип нямам проблем с ерекцията.

Не. Нямам никакъв проблем с ерекцията. Даже прекалено лесно получавам и по много пъти на ден. Но това предполагам зависи и от възрастта, хормоните... Според ме ще си получаваш както и до сега. Даже като я няма кожичката малко по-малко кръв ще побира пениса (предплагам), значи не би трябвало да затрудни ерекцията.

Може би ще стане малко по-безчувствен, защото няма да е покрит с кожа и буквално главичката (рецепторите) ще ти се търкат по дрехите (гащите) постоянно. Като страничен ефект от това може да започнеш да свършваш по-бавно, но не знам до колко изобщо бързото свършване зависи от това. По-скоро е на ментално ниво. По-хигиенично е да си обрязан и като си в ерекция почти няма излишна кожа (всичко е изпънато) и така май има повече търкане по време на секс. От личната си статистика мога да ти кажа, че на определен процент от мацките им харесвало повече с обрязан, на друг им било все тая, само с малка разлика... Това не би трябвало да ти пречи или помага ... Доста мацки съм питал за това  Grin

Поздрави!
Активен

FEAR - Forget Everything And Run or Face Everything And Rise. It's your choice!
toni321
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #2 -: Август 14, 2018, 14:39:00 »

Оффф, добре, много ти благодаря, друго си е да го чуеш лично от някой. Иначе и аз като четох по някви места, повечеро хора са спокойни и позитивни за това, като се има предвид иначе какви ли не страхотии се пишат в нета : )

Иначе все ми е тая за момичето честно казано в добрия смисъл, все някък ще й хареса, главното ми притеснение ми беше за това да не вземе да ми става по трудно Cheesy Малко тъпото е, че ще свършвам по-бавно, но какво да се прави...  :/

А иначе колко време след това може да се прави секс?
Активен
Royal
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 211

Профил
« Отговор #3 -: Август 14, 2018, 22:22:31 »

Mюсюлманин ли си станал, еврейн ли си станал, та ще се обрязваш ? Какви са тези изгъзици?
Активен

Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
toni321
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: Август 15, 2018, 08:27:24 »

Не, затягане на кожичката отгоре. Май няма да ми я махат цялата Sad Иначе хаха, не съм по религиите, дори да бях, нямаше да е заради това Cheesy
Активен
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 384

Профил WWW
« Отговор #5 -: Август 15, 2018, 09:53:17 »

Не се притеснявай и не го мисли толкова докато не дойде . Мисли че се налага и е по-добре за теб и го правиш за себе си . И че всичко ще е окей .
Активен
KoiEtuk
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 23

Мечтата е единственото реално съществуващо нещо!

Профил
« Отговор #6 -: Септември 14, 2018, 15:08:34 »

Ако не ти е отлепнал около главичката кожата е нормално да ти махнат ,за да не се събират боклуци на това място а и да имаш ерекция..иначе може да имаш проблеми. А препуциума си е друга работа,тази ципа след уретрата,канала, от долната страна на пениса. Принципно го водят,че е хигиенично,със сигурност губиш чувствителност,а с това и наслада,все едно да махнеш клитора на Жена,щом Бог го е съдал ,защо да го махаш,освена ако си под натиск. Лазерното е добре. Правят го масово и в Българиа на определени села ,където повечето са българи-"мохамедани". Ако е снож,тече яко кръв,и трудно се възстановява. И си е тормоз и стрес.  Ако има нещо друго питай!
Активен

Мечтата е единственото реално съществуващо нещо!
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: