Tyxo.bg counter Възможно ли е да забременее от предеякулационна течност?
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Ноември 21, 2017, 06:16:33 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Всичко, от което се нуждаете в живота, са безхаберие и самоувереност; имате ли ги – успехът ви е сигурен.” – Марк Твен

Екипът на pickup-project организира практически обучения през месец ноември 2017г.
Не се колебай! Запиши се!

За повече информация попълни формата на сайта.

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Възможно ли е да забременее от предеякулационна течност?  (Прочетена 1620 пъти)
NeverSurrender
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 2

Профил
« -: Юли 23, 2017, 12:02:57 »

Здравейте ! Имам въпрос към по - големите и опитни, който може да ви се стори тъп, но просто приятелката ми се притеснява... Преди 5 дни си бяхме в нас, натискахме се а-у, после я почнах без презерватив и така около 4-5 минути, след което сложих презерватив, след като приключихме разбрахме, че на следващият ден е в овулация и тя се притесни, през тея 4-5 минути без предпазни средства съм сигурен че не съм свършвал, обаче понеже като съм възбуден и се отделя течност (предеякулационна мисля,че беше винаги я забелязвам) тя се притеснява да не би да е станала белята, но аз до колкото знам от тая течност шансовете са доста малки, а и като цяло да се забременее не е толкова лесно както много хора си мислят, но все пак реших да се допитам до по - опитните във форума, благодаря ви предварително, знам, че може би ще ме спукате от подигравки, но просто покрай паниката и и аз се притесних и искам наистина сериозни мнения това е... Поздрави !
Активен
TheFrozenKing
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 5

Профил
« Отговор #1 -: Юли 23, 2017, 17:58:56 »

Здрасти,

//има доста теми по твоя въпрос//

За 4-5 минути преди 5 дни , трябва да си голям карък, за да стане нещо.

И аз един път правих секс без презерватив. Беше душманско мандръсане (jack hammering се нарича)  15 мин , при което стигнах до оргазъм ама май не свърших(нещо като сух оргазъм, все пак тя ме изцеди преди това). След 10 дни мацката ми пише, че и закъснява. Аз направо изтръпнах, но на другия ден и дойде. Това ми беше за урок ДА ИЗПОЛЗВАМ ДЪЖДОБРАНИ ВИНАГИ.

Едва ли е станал фал с твоята.

Времето ще покаже, ако не времето поне теста за бременност, ако и закъснее с 1 ден тогава е относително най-точно....
Активен
NeverSurrender
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 2

Профил
« Отговор #2 -: Юли 24, 2017, 15:09:31 »

Просто много глупости четох в из други форуми, където пишат, че от тая течност се забременявало, особено ако мацката е в/или близо до овулация... Надявам се по - опитните от форума да се включат.
Активен
TheFrozenKing
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 5

Профил
« Отговор #3 -: Юли 24, 2017, 18:00:07 »

да , но в мноого редки случаи се случва. Не се притеснявай толкова.
Активен
TRoublemakeR
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 23

Профил
« Отговор #4 -: Юли 28, 2017, 12:41:24 »

Мамка му и аз съм в почти същия филм.... Правихме го с моята и я започнах без, 2 дни преди овулацията и, сподели ми, че се притеснява и аз започнах също да се филмирам.. От тая предеякулационна течност май вероятността да забременее била доста голяма, моля някой който е наясно с нещата да сподели, като гледам и женската част от форума не се е включила, няма смисъл и аз да правя нова тема, затова моля по-запознатите да споделят..
Активен

Who Dares Wins!
camouflage
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 160

Профил
« Отговор #5 -: Юли 28, 2017, 14:07:11 »

Значи, на телефона си слагате калъфи, ма на пишлетата не  Angry  После питате тъпашки въпроси по форумите и тровите гаджетата си с ескапел. На теб пък кой ти каза тая идиотия, че е голяма вероятността? Всъщност не е. Не е невъзможно, но е малко вероятно.
Активен
TRoublemakeR
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 23

Профил
« Отговор #6 -: Август 02, 2017, 13:36:59 »

В крайна сметка в тая предеякулационна течност съдържат ли се сперматозоиди, навсякъде различни неща пише... На места пише че има и че били най-жизнеспособните, на други пише че има но били много малко и били полу-умрели, другаде четох, че нямало направо навсякъде различни неща чета..
Активен

Who Dares Wins!
ins
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1741

Профил
« Отговор #7 -: Септември 30, 2017, 00:44:54 »

Шанса да забременее една жена от такава течност е под 1%, ама много под. Питай някои, които се е мъчил да прави деца, че изобщо не е лесен процеса на забременяване.
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Активен Активен

Публикации: 645

Профил
« Отговор #8 -: Септември 30, 2017, 00:52:32 »

Шанса да забременее една жена от такава течност е под 1%, ама много под. Питай някои, които се е мъчил да прави деца, че изобщо не е лесен процеса на забременяване.
Бая под 1% трябва да е. Щото 1% статистически означава на всеки 100 една да хваща. Със сигурност е под 0.1%.

За най-сигурно - от г*за в устата   Grin
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: