Tyxo.bg counter Аудио книги "Изкуството да бъдеш успешен с жените" и "Пътят на пикап артиста"
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 15, 2017, 10:25:04 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

Екипът на pickup-project поздравява всички свои потребители и читатели на сайта и форума с предстоящите коледни и новогодишни празници!

Нека през следващата 2018 година заедно продължаваме да правим света едно по-добро място, като обучаваме мъжете на пълноценна комуникация с нежния пол! Нека всеки от нас с всеки нов ден от новата година непрекъснато подобрява живота си, изграждайки самочувствието си и надграждайки уменията си!

Във връзка с това и за ваше улеснение, ние сме ви подготвили за пореден път коледна промоция на нашите продукти, която можете да видите тук:

http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=1634.msg99925#new

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Аудио книги "Изкуството да бъдеш успешен с жените" и "Пътят на пикап артиста"  (Прочетена 1164 пъти)
ilian_790112
Forum Admin
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 890

Профил WWW
« -: Август 29, 2017, 18:35:52 »

Здравейте,

По молба на много потребители, реших да издам двете книги "Изкуството да бъдеш успешен с жените" и "Пътят на пикап артиста", които написах преди години във вид на аудио файлове. Идеята се породи първоначално от един читател, който обичаше да ги слуша като използваше автоматичен четец от PDF. Наистина беше много неприятно да слуша роботизирания глас да чете заедно с препинателните знаци. Така се губеше целия смисъл, който желаех да предам. Smiley

За тази цел се обърнах към звукозаписно студио, което направи записите както трябва. Може да чуете мостри от записите тук:

От днес нататък книгите ще се продават вече и във аудио формат. Цените са същите, както и на PDF файловете - 15 лв на книга. Предпочитам да продавам книгите заедно, затова в случай на поръчка за двете книги, цената ще бъде 25 лв.
Можете да закупите книгите от мен или от audiobookbg.com, които направиха записите.

За тези, които досега са закупили книгите във вид на PDF файлове, ще има отстъпка - за тях съответната книга ще струва 10лв, а пакета общо - 20лв. Естествено от audiobookbg.com няма да знаят на кого да направят този вид отстъпка, затова ще трябва да се обърнете към мен.

Повече за книгите може да прочетете тук:

http://pickup-project.net/%D0%BF%D0%B8%D0%BA%D0%B0%D0%BF-%D0%B0%D1%83%D0%B4%D0%B8%D0%BE-%D0%BA%D0%BD%D0%B8%D0%B3%D0%B8/
Активен

БЪДИ ПОБЕДИТЕЛ В ЖИВОТА СИ
http://ilian790112.wordpress.com
Just_a_boy
PuP Player
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 636

Профил
« Отговор #1 -: Август 29, 2017, 18:41:12 »

Супер. Добро решение и приятна изненада е, че пускаш част от книгите абсолютно безплатно, така че всеки да може да чуе част от тях и да прецени дали да си ги купи или не.
Активен

"Fortune doesn't favour fools"
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 668

Профил
« Отговор #2 -: Август 30, 2017, 02:01:10 »

Много добро. Книгите очевидно са обещаващи точно колкото очаквах. Отдавна се каня да ги прочета. И ще го направя, като ми искочи първото свободно време
Активен
MPUA
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 62

Профил
« Отговор #3 -: Септември 07, 2017, 15:25:21 »

Аз съм ги чел преди години. Тогава още прохождах и не можах да асимилирам голяма част от тях. Тази седмица ги поръчах и изслушах за кратко време - вече като напреднал в занаята, осъзнах отново доста неща, изказани там, помогнаха ми да затвърдя убежденията си - препоръчвам ги. Днес ходих да пикапя в един мол и ги слушах на отиване, заредих се още от началото с тях, впоследствие успях да изведа отпред една доста красива сръбкиня, която ще учи тук от есента, но бързаше да гони някакъв рейс от автогарата и взех само ФБ. Препоръчвам да се слушат книгите когато отивате да пикапите и/или нямате настроение.
Активен
Badrick
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 60

Профил
« Отговор #4 -: Октомври 09, 2017, 22:51:09 »

Книгите са много добри!От Илиян може да се научи много.Горещо ги препоръчвам да всички.
Активен

Придобиването на знания не означава, че израствате. Това става, когато това което знаете променя начина, по който живеете.

You are victim of your own mind..
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: