Tyxo.bg counter Мрън Мрън щото няма бръм 2017
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 16, 2017, 15:00:46 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

Екипът на pickup-project поздравява всички свои потребители и читатели на сайта и форума с предстоящите коледни и новогодишни празници!

Нека през следващата 2018 година заедно продължаваме да правим света едно по-добро място, като обучаваме мъжете на пълноценна комуникация с нежния пол! Нека всеки от нас с всеки нов ден от новата година непрекъснато подобрява живота си, изграждайки самочувствието си и надграждайки уменията си!

Във връзка с това и за ваше улеснение, ние сме ви подготвили за пореден път коледна промоция на нашите продукти, която можете да видите тук:

http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=1634.msg99925#new

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Мрън Мрън щото няма бръм 2017  (Прочетена 1190 пъти)
MementoVivae
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 20

Профил
« -: Септември 08, 2017, 10:37:43 »

Чудех се дали да пусна темата щото повече, ще е като оплакване май, а чувайки успешните истории от това лято и се спичам.
Ходих на Уоркшопа 2014. Супер яко беше. Оттогава не съм закачал по улиците сериозно.
Работя в Слънчака цяло лято в хотел. Миналото и по-миналото лято пуках една от камериерките и бръмчах по дискотата каквото захвана(не с особен успех, щото и не се напъвах), но ми беше яко.
Това лято имахме доста колежки млади украинки на по 20,21 . Аз съм на 34. Викам си ееее все ще върже някоя. Майтапче, усмивка  ама нещо ми се губи разговора с тез деца. Колко оферти за излизане пуснах, отсвириха ме. Може би и момента в началото на сезона не беше подходящ, щото не се бяха открехнали в новата среда. Прихванах една мадама, излизанка, тактилна ескалация. Не се дърпа, но и не подема нататък. Почна да ме мота за друго излизане и я заебах.
През сезона бръмчах по дискотата и дърпах къде мога. Не съм бил особено активен. Проблема ми е, че съм шибан естет и мразя пияни мандулини. А то точно те пускат яко. Една вечер се захванах с две, едната от които леко пълничка. Тръгвам да я дърпам да отиваме на друго заведение, оказа се, че са с компания кухи руснаци киснещи на по едно питие цяла вечер, дето ми се напраиха на отворени. Заебах и тях.
Единствено прихванах едно от нашите украинчета. 20 години, стройничка, както сълзичка. Излизане, натискане.....дърпа се за повече. Вика срамежлива съм. Тамън пробих, тя взе, че направи някъв гърч на дивана до мен и ми изкара ангелите. Епилептичка ли е или има  друг проблем не знам, ама яко се уплаших. Само седя и гледам дали диша и да не глътне езика.
Явно се уплаши момето, че съм я видял така и на другия ден ме отрязя. После ме търси да сме си лафили......ама при мен е или вода или огън.
Дойде края на сезона, дръпна същата украинка от лятото на разходка в Бургас. Бях се съгласил да закарам и едни други кифли, дето ми изпраха единия матрак за благодаря. Не мога ги разбера тия. Едната ми се дърпаше отначало на сезона. А една вечер я засичам се натиска с миризлив евреин. Е баси вкуса.
Та обясних на украинчето, че другите кифлочи не ме интересуват и искам да прекарам време с нея някъде романтично на плажа. Тез се натресоха обаче и леко развалиха плана ми. И пак същото. Ескалация, но без ответност. Викам си ясно, тук няма стане.
На следващия ден ми снасят, че точно таз същата ходи с един от нашите. Ей като ми кипна канчето, още не ми е минало. Реших, че гадната сука, ме използвала само. Питах я и проверих по странични начини, май се оказа фейк информацията. Тъпото е, че хем разбирам,че аз там претенции право нямам и пак беснея. Явно виждам собствения си неуспех като ги видя си лафят и ме избива на агресия. Любов на сила не се получава и не се дава мамка му.
Та се опитвам първо се изкарам от шибания стейт на разочаровка и второ да си изкарам някаква поука за следващото лято. Факта, че нямах нещо сигурно да си клатя си влияе и те прави ниййди наистина. Липсата на дясно крило по баровете също е логистична тъпня. Имах един авер, но той хич не ги занимава. Годинките(34) си казват думата, а таргетирам лапетии. Външния ви трябва да се поизчисти. Нищо, че съм висок, килата са  над 100. Дет вика един авер, жените до 30 връзват на мускул и портфейл. После почват да гледат второто и  други параметри. Също трябва да си хвана някой млад уинг, дето има по-лапешко съзнание. Мога да говоря много по различни теми, но те за лапетата не са интересни. Предполагам дават уважение и интерес от разговори, но не и атракшън.
Мерси Smiley
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Активен Активен

Публикации: 670

Профил
« Отговор #1 -: Септември 09, 2017, 17:56:06 »

Здравей, пич. Спестил си доста ключова информация за развръзките. Но от това което чета и разбирам, пставам с впечатлението, че ти е много дървена логистиката. Прекалено много я обмисляш, нагласяш, а не го правиш като хората и това води до затруднения, вместо лекота. Това натрупва напрежение в тебе, чувство за неуспех, преусмисляне. И накрая се самозабатачваш.
А всичко тръгва от очакването и нагласата ти. Да върви по някакъв план. Кривне ли от плана - проблем - неуспех -греда.
Не. Така не се бута логистиката. Трябва да става по-леко. Да не е целево ориентирано, щото това ти слага бариерите и те държи в сценария. От чекпойнт до чекпойнт. Вместо това трябва да си целенасочен в действията. И целеустремен. Не към чекпойнта, а към клоуза, и към това да ти е готино. Просто да се чувстваш добре и спокойно. Да си гледаш кефа дето се вика. Действията ти да водят към клоуз, а не към конкретна стъпка. Така като излезеш от трасето, импровизираш и продължаваш с лекота, щото си знаеш посоката.
Заеби плана и перфекционизма. Заеби вътрешните навици и бариери. Заеби очакването на удобрение и обратна връзка. Гледай си кефа. И по-конкретно това ме наведе.

Цитат
Ескалация, но без ответност.

Поне пет пъти го спомена. Каква ответност чакаш? Какво разбираш под ответност.
Пичовете просто ебат. Бутат нещата в посоката в която 'просто се случват нещата'
Имал си приети оферти, просто не си довършил клоузовете. И това те е изпълнило с вътрешно чувство за неуспех, отсвирване. А ти просто си чакал удобрение вместо да пробваш нещата до край.
Ако под ответност наричаш момичето да се съблече голо или да ти каже "хайде изчукай ме", това не е ответност, а наивност. Този сценарий не съществува или е един на 1000.
Пробва ли да се съблечеш. Извади ли си го. Възбуди ли я. Докосваше ли я навсякъде.
Трябва да се научиш да създсваш моментите и да нацелваш точния момент за ескалация в тези същите моменти. Това е. Простичко е.
А ти си се концентрирал в/у обратната връзка и реакциите. Чакал си ги.
Често ще чуваш многократно "не, не мога, не бива", но също често ще стигаш до секс въпреки това. И ще се съгласяват накрая. Стига да се освободиш от повечето си вътрешни задръжки бариери и навик за очакване на удобрение.
Успехи, че сезона почти свърши - но това едва ли би ти попречило - не е оправдание
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3445

Профил
« Отговор #2 -: Септември 15, 2017, 22:50:59 »

Здрасти.
Тази година не успяхме да пием по една бира с тебе като миналата. Аз бях на СБ, но за една седмица края на август/началото на септември. Значи, толкова много чифути, пияндури, и всякакви други кълвачи не бях виждал, като съотношение спрямо пичките. От година на година става по-зле. Явно репутацията на този курорт се носи по Европа (и по Чифутско, Турско, и не знам си къде още като гледам някои елементи) и си мислят, че като дойдат тука ще си отебат. От поне 10 години върви все на по-зле. Може и така да ми се струва, защото едно време бях млад и повече ми вървеше, а сега съм по-голям и от тебе и е трудно с лапетиите.
Но и от други хора този сезон гледам мнението е, че просто няма достатъчно мат'риал, спрямо всички загорели кочове.
Та излизах 2 дни и просто спрях да излизам. Затова и не съм ти се обаждал. Ходех си на плаж, но волейбол, на риболов, и викам майната им на тия барове. Накрая последните 2 дни пак излизах де, викам да не е се променила обстановката, ама нищо не ебах. За пръв път тази година. Друга година все по 1-2 на сезон изпадат, може да не са 20-годишни красавици, ама все има там по нещо. Но тази - курац.
Така че може и това да е проблемът и при теб - общата обстановка. Но си прав, че трябва и над външния вид да поработиш. Като на приятели може да си кажем истината - ми не изглеждаш много секси. Килата са с 10-20 повече, облеклото... тука Берсерка ако прочете, ще ти каже че той все с шорти и тениска ебе, ама Берсерка има други компенсиращи качества, а ти ако нямаш трябва да стегнеш и въшния вид. Особено там знаеш, конкуренцията всеки втори е с потник, с плочките, с мускулите, с верижките и татуировките, трябва и ти по някакъв начин да правиш впечатление. Също и си добро, свястно, скромно момче (доколкото те познавам от едно излизане) а ебат обикновено най-големите хаймани. Особено пък за една вечер.
Това е по баровете. Иначе от персонала не знам защо нищо не ти е изпаднало. Колегата БТВ по-горе нещо говори за лоша логистика, но при теб тя е перфектна. Тия мацки са ти буквално кептив одиънс, дет се вика, и си на хубаво място и сам. Имам доста познати из СБ, последния ден например излизах с двама в един хотел малко по-далеч от теб са бармани - те излязоха сами, но на бара им през деня като минах да ги видя, видях и пичките им, две от сервитьорките там - по-точно тия дето отсервират празните чаши, щото там е ол-инклузив. Еми хубави пиченца, 2сълзички дето викаш - сега, не са 10-ки, ама 20-годишни, какво искаш. Единия ебе едната, другия другата. А те (и за тях да кажа истината) прости момчета, селянчета, нито акъл много имат, ни външен вид кой знае къв, ни пари... И се чудех що те ебат тия пички, а аз като пробвам да ги дръпна в Оксижена подобни ми се правят - ами ясно що. На мен ми личи от 100км, че идвам да ебна за една вечер, а на другата си заминавам и няма повече да се обадя. А тея момчета са си там, сериозни са, налични са всяка вечер та тия мацки като се прибират утрепани от работа да има при кой да си легнат на топло и да им каже една мила дума. Та каквито и калъфи да са, с тях се ебат пичките - то и с кого да се наебат, то повечето там са такива. Та ти си доста по-добре от тия пичаги и се чудя защо не си хванал някоя, или по-скоро тя да те хване, е както викаш миналата година. Тогава като ти се носи аура, че топваш чушката редовно, другояче гледат на теб жените. И си по-релаксиран, по-уверен, и всичко върви другояче.
Е хайде, няма нужда да пиша цели романи, да сме живи и здрави и догодина ще има сезон. Успех!
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Активен Активен

Публикации: 670

Профил
« Отговор #3 -: Септември 16, 2017, 11:53:22 »

Колегата БТВ по-горе нещо говори за лоша логистика, но при теб тя е перфектна. Тия мацки са ти буквално кептив одиънс, дет се вика, и си на хубаво място и сам.
Нямах предвид, че е лоша логистиката. А, че не я използва добре. Не я нарежда правилно, да може действията да водят директно към клоузове. Хиенската - както си писал.
А при автора много пасивност и много слабо водене към клоуз.
Всеки има такива моменти, не е драма, минават се.
Активен
MementoVivae
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: Декември 01, 2017, 19:58:35 »

Момчета мерси за съпорта. btw e много прав. Доста от нещата, които ги описа той ги забелязвам с периферията на съзнанието си. Аз съм силен емпат, емоционален и хедонистичен тип. Същевременно мога да наподобявам чуждо поведение и емоции доста добре, въпроса е дали го искам. За съжаление ми е трудно "просто да чукам". За мен е кеф, изразяване на себе си, обмяна на енергия и емоции. Да се утрепя не мога да променя това съзнателно. Като почне някоя да ми евтинее, да ми смърди на алкохол, да виждам, че е проста като калъф дет се вика и просто не мога се насиля да се занимавам с нея. В интерес на истината като се замислих можех да бодна една финландка на 39, ски инструкторка. Не беше особено красива според мен. По личната ми скала 5. Излязохме и почнаха едни луди танци на Мексо от нея едно чудо, после ми се натиска и почна ми се обяснява каква прекрасна къща има на някво езеро и колко ще ме хареса. Накрая на вечерта ми заяви колко хубави свирки прави и младите момичета нищо не разбират. Тук вече ме отблъсна тотално. Изпратих я, благодарих й за вечерта и я забравих. Но факта си е факт, че ебня няма и това ме кара се чувствам кофти. Ще трябва да променя каквото мога, за да се нагодя донякъде към реалноста. Килцата ще ги коригирам тази зима(поне лесно свалям все още). Ще вкарам бюджет и за добри дрешки и ще взема някоя мадама от тези около мен с добър вкус, за да докарам приличен външен вид. Относно стейта и нагласата тук ще е трудна част, но ще се опитам максимално да наглася каквото мога да променя в себе си. Ще бъда благодарен на малко съпорт лятото ако се появите из слънчака, защото наистина почти цяло лято обикалях сам и накрая ми писна и спрях. Дано следващия сезон е по-успешен.
Весели празници Smiley
Активен
ins
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1749

Профил
« Отговор #5 -: Декември 01, 2017, 22:53:01 »

Аз няма да коментирам, че пак ще ми скочите Smiley

Ама хайде.

Първо украйнките са пълна загуба на време. Който си мисли, че са лесни особено по-хубавките много се лъже. И уж най-големите курви не се ебат. В смисъл съвесем друг лайф стайл имат хората от нас. Секса за една вечер, не че го няма, но се случва много рядко. Пък ако си мислите, че са умрели за нас още повече се лъжите. В тяхната култура са приятелствата и от тези приятелства, ако излезе нещо - излезе.

Второ на 34 по барове. Хахаха Smiley Баце конкуренцията ти е добре изглеждащи млади мъже, гърмещи от хормони, а таргетите ти млади пичета гърмящи от хормони. Умрели за дъртия ти хуй. В тази обстановка може да забиваш загорели, пияни и мирещи мадами, дето секс не са виждали от половин година. Супер пички ти казвам. Какво изобщо правиш там?  Вземи се изтупаи и иди на някаква организирана вечеря с по-дъртия персонал. Повечето мениджърки си бръмчат по-спокоино, яко неначесани са и се вайкат да им доиде някои да ги наебе. Хем ще ти направят кефа, хем няма да вонят на алкохол.

Изобщо постовяш се в неадекватни ситуации и после се вайкаш що не върви. Аз съм 175 и съм 90кг, объл съм и това никога не е било проблем. Просто се поставяш в кофти ситуации и после е нормално да мрънкаш.
Активен
MementoVivae
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: Декември 02, 2017, 11:14:22 »

Има нещо вярно относно украинките. И аз забелязах подобни тенденции. Търсят приятелство и евентуално друго. Доста силно семейно са ориентирани. Семейството е ценност при тях.
Не смятам, че годините имат определящо  значение. Доста жени се заглеждат по по-възрастни мъже и обратното е валидно, но като че ли в по-малка степен.
Но е истина, че на слънчака конкуренцията е силна и трябва да се изпъква с нещо, я мускул, я пара, дрешки, излъчване....или подходяща комбинация от всичко това.
За мениджърките си прав, ще трябва да поогледам къде ходят. С моите колежки по отдели си излизам, но може би трябва да позавъртим заведенията.
При мен нещата се случиха, че след завършване на унито бях седем години с едно момиче и аха да се оженим, но нещата придобиха друг обрат. В един момент се оказах отвикнал от свалки и около 32. Моята приятелска компания са все още женени и не мога да ги хвана за бръмчене и респективно да учим номера един от друг, както ставаше в тийн и студентските години. Затова и отидох на пикъп уоркшоп. Но не практикувах след това.
Споделям мнението ти, че след трийсетака мъжа трябва да се ориентира да понатрупа финансов потенциал, че после става доста трудно. Аз съм в сферата на ИТ. Преди два дни изкарах едно обучение в София, ще вкарам пари и в допълнителни сертификати и обучения тази зима, отделно уча немски, защото имам интереси да се ходи натам.
Не ми звучи приятно обаче да съм само финансов донор. Някак си не е за мен. То ясно, че всичко в тоя свят е задоволяване на нужди по-един или друг начин, но някак си не ми се нрави идеята да съм с разни голд дигърки.
Доста време работих на място с много богати хора и се отвратих от отношението им към света, хората, жените и въобще. Смело мога да твърдя, че и те не са щастливи. Да, ебат повече силиконки от мен....но в душите им е празно, а в стаите кока или успокоителни.
Активен
BURN
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 12

Профил
« Отговор #7 -: Декември 02, 2017, 12:05:36 »

Здрасти аз съм ти набор на 35 години съм , мога да ти кажа че  според мен възрастта е нещо относително действай не се отказвай . Има много жени които харесват много по- възрастни мъже аз не бих казал че ние сме възрастни изобщо . Въпреки че нямам толкова опит , мисля че трябва да  заговаряш момичета навсякъде и по всяко време където можеш като по-този начин ще натрупаш опит и също така да си правиш изводите къде точно грешиш при играта .  Smiley Какво по хубаво от това има да излизаш с някое момиче на 20 , 23 ,26 , 27 примерно , друг е въпроса дали може да стане нещо сериозно или дали ти го искаш . Лично аз не гледам на рускините като на сериозна цел , не че съм против тях много са красиви някой от тях но винаги съм бил с едно на ум при контактите си с тях . Ако можеш спортувай фитнес , лостове , бойни изкуства или се запиши в някакви клубове където ходят много жени  Smiley да създаваш контакти по-този начин , чети и полезни книги помагат доста . Пожелавам ти успех само напред . Ако мога да ти помогна с нещо ми пиши на лични съобщения .
Активен
MementoVivae
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #8 -: Декември 02, 2017, 14:11:13 »

Ами гледам да се развивам доколкото успея да си наложа над мързеливия хедонистичен характер. Ходя на йога в момента, като акцентирам върху видовете коремни преси и силата на гръбните мускули, понеже имам проблем там. Бойни изкуства съм тренирал навремето. Беше ми интересно, докато при един спаринг не си строших ръката жестоко. Все още съм със импланти. Дори при лицеви опори първата една седмица след петата упора почва болка. Свиква се. Може да подкарам и фитнеса. Не е моя спорт, но ако има с кой да ходя да не ми е скучно, що да не.
Иначе аз като цяло нямам проблем с комуникацията с хората. Доста лесно влизам в разговор. По-скоро ми куца както казаха колегите играта и таргетирането. Аз винаги не съм знаел как да изведа един контакт към нещо повече качествено. Вътрешно знам, че ако стигнем до леглото после трудно се отлепват, но докато се стигне до там е проблема.
Активен
BURN
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #9 -: Декември 02, 2017, 17:03:27 »

И на мен ми куца играта тя по скоро се развива с практика според мен , и не бива да се отказваш и да пада духа и енергията ти според мен жените усещат тези неща . Можеш да тренираш вътрешни бойни изкуства щом имаш проблеми с ръката при тях се набляга на развитието на духа повече отколкото на грубата сила . Такива са от по разпространените винг чун , айкидо ,тай чи и по малки известните багуа и син и цюан . Успех ти пожелавам не се отказвай и само напред .  Smiley
Активен
MementoVivae
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #10 -: Декември 02, 2017, 18:21:54 »

Аз не съм се отказал, просто тоя пост ми беше от лятото, когато супер се бях натварил, че все на камък и ме бяха леко прецакали та бях избеснял и така... Аз съм ок примерно да дойда до Варна и да пикапим из центъра. Практика няма да ми е излишна. Поне Варна е пълна с университети и има материал много. Иначе по-скоро бих се навил да ходя допълнително на плуване или на разни танци, заради социалния елемент зимата. Но това са излишни слова и спам по темата. Ако си ок да побръмчим из Варна пролетта, лятото пусни едно съобщение.
Активен
BURN
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #11 -: Декември 02, 2017, 20:28:40 »

Добре когато се затопли ще ти пиша да се разберем живот и здраве , и да направим малко Pick up из Варна , жени тук поне има  Grin само човек да е добър в играта  . Ако имаш въпроси ми пиши на лични . Успех във всички начинания ти пожелавам .
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: