Tyxo.bg counter Неща от филмите, които НИКОГА не трябва да правите!
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 16, 2017, 09:22:00 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

Екипът на pickup-project поздравява всички свои потребители и читатели на сайта и форума с предстоящите коледни и новогодишни празници!

Нека през следващата 2018 година заедно продължаваме да правим света едно по-добро място, като обучаваме мъжете на пълноценна комуникация с нежния пол! Нека всеки от нас с всеки нов ден от новата година непрекъснато подобрява живота си, изграждайки самочувствието си и надграждайки уменията си!

Във връзка с това и за ваше улеснение, ние сме ви подготвили за пореден път коледна промоция на нашите продукти, която можете да видите тук:

http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=1634.msg99925#new

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Неща от филмите, които НИКОГА не трябва да правите!  (Прочетена 671 пъти)
heuspo
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 132

Профил
« -: Октомври 04, 2017, 09:58:37 »

Напоследък се замислям колко манипулативна може да бъде телевизията и по-конктретно т.нар. любовни филми. В тях показват как "трябва" да се държи един мъж към жената, която харесва. Това няма нищо общо с реалния живот и още по-лошо е, че хората(мъжете) копират тези неща и влизат в един омагьосан кръг.
Идеята на темата е да насочи вниманието на по-неопитните хора и да им покаже какво не трябва да правят.

Ще посоча, някои неща а пък вие допълвайте каквото се сетите.

1. Никога не показвай(или и казвай за) чувствата си към нея
2. Никога не се извинявай
3. Никога не и купувай подаръци
4. Никога не се прави на кавалер и не и отваряй вратата за да влезе/излезе
5. Никога не прави неща, които не е заслужила

Активен

Live your life and invite her to join on your journey
bace73
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 249

Профил
« Отговор #1 -: Октомври 04, 2017, 10:06:26 »

То наистина филмите заблуждават, относно това, което харесват жените в мъжкото поведение. Но за кои жени говориш-тези, които тепърва сваляш или вече за жената до теб. Защото ако е второто и е ако е по високорангова жена /разбирай красива, умна, харесвана, сваляна/, това с "Никога не ѝ купувай подаръци", няма как да мине. Мизерник ли си, стойностна жена няма да задържиш и един месец. Много жени обичат да бъдат глезени, да не кажа повечето. Емоциите са си емоции, когато я сваляш за да я чукаш, но после..............
Но това е форум за пикап, не за това, какъв следва да си и какво трябва да правиш, за да задържиш  до себе си една наистина готина и стойностна мадама, след като си я изчукал. Отношение, отношение и пак отношение, което не пречи да си водещ, да си алфа, да я доминираш и т.н.
Активен
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1014

Профил
« Отговор #2 -: Октомври 04, 2017, 11:36:49 »

6. Никога недей да ебеш на купон/вила/усамотена къща. Тези дето се ебат, във филмите, ги убиват първи.

Теми като тази показват, че в една прилична част от форума присъстват абсолютно изкривени и тотално сбъркани представи за отношения.
Всичко зависи от това КАК го правиш, това ТИ КАКЪВ СИ и какъв човек имаш насреща. Елементарен пример - отива млад, красив, висок, богат, забавен, чаровен, умен пич при мацка и й казва "Здрасти", отива нисък, дебел, тъп, скучен, беден нерез при същата и й казва "Здрасти". И двамата извършват едно и също действие. Дали резултатът ще е един и същ (въпрос за 1 000 000)?
Преди години бях в онзи замъка на Тумпела, и гледах как един паун гони кокошки, пери им се, а у, а те му бягат по тъча. И понеже съм голям философ ми хрумна следната крилата фраза "Ако си паун, недей да гониш кокошки....няма да те оценят." Та в този ред на мисли, много ясно, че не е оферта да отидеш при някой кифльоч и да почнеш с подаръците. Но...ако го правиш от време на време, просто защото обичаш да даваш стойност на хората около теб и не ти представлява проблем? Е, друг е въпросът ако си с ограничени ресурси и не можеш да си позволиш нищо, което не ти е от първа необходимост. Ама те такива хора обикновено не ебат.

Забелязал съм, че като ги пишете такива теми, винаги си представяте тоталния лузър в главната роля, та седите и "недей да правиш това, недей да правиш онова". Една камара примери за хора, които са правили всяко едно от споменатите действия, без да се унижават, без да се опитват да купуват жените, без да са смотани, и пак са харесвани.

Я да ги видим 1 по 1.
1. Що да не ги показваш? Нали трябва да си алфа, който е ок със себе си и чувствата си? Ама да си ок с всичките, включително и с това като си ядосан, като ти се ебе, като се забавляваш, като ти е тъжно и т.н. А обикновено като се каже "чувства" се визира (и ти тук това визираш) някакъв ревльо дето го е срам да вдигне поглед.
2. Не знам за теб, ама аз съм трупал сериозни точки пред мацки, когато съм се извинявал по адекватен начин, за нещо, което наистина съм сбъркал. Не казвам всеки път да го правиш, с всяка, и постоянно да се извиняваш за всяко нещо. Но от време на време, хич не пречи, то пак са някакъв вид различни емоции, които носиш на мацката.
3. С това, знаеш ли как се оправям? Като отида да купувам подарък, вземам й примерно нещо за 10 лева, а на мен си вземам нещо за 30, така ми е спокойно, че аз имам нещо по-готино. Smiley (бъзикам се, да подчертая, просто самата точка е мега тъпа)
4. Ами аз не се правя на кавалер и изобщо нямам претенции да съм. Но пък целенасочено да не отваряш вратата за някого е ултра бета дебилно. Аз лично отварям вратата понякога, според това на какво разстояние сме един от друг, как сме застанали, и накъде се отваря вратата. И това го правя и за мъже и за жени. Понякога пък съм с момиче, отварям вратата и минавам първи, и я  бутвам, колкото и тя да мине. Отварям врати и за мъже, както и те ми отварят. Общо взето 20% отварям аз на жени, 20% на мъже, 20% жени ми отварят, 20% мъже ми отварят, и 20% съм сам.

Стига сте се филмирали за подобни дреболии....хич не е алфа.
Активен

Deconstructing game and PUA frauds - https://www.youtube.com/watch?v=sNttiuddy6E

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
camouflage
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 172

Профил
« Отговор #3 -: Октомври 04, 2017, 14:38:10 »

Моят коментар. Като цяло следването на матрица е адски тъпо нещо. Не знам тук с някакви кучета ли се срещате, че третирате човек със собствено мнение, достройнство и интелект буквално като кученце на 3 месеца, което тепърва се учи какво е нашийник и кой е водачът на глутницата? Тия долните съвети съвсем успешно можете да ги използвате срещу всяка идиотка или златокопачка (ако вие сте чичко паричко), но с една жена със стойност много бързо сте в историята Smiley Ако все пак идеята е да я свалите за секс сигурно стават. Все пак има неща, които не трябва да се правят към жена която с действия не ги е заслужила .

1. Никога не показвай(или и казвай за) чувствата си към нея - Докога? В смисъл с някоя мърла от фейса, дето ти се прави на интересна да. В никакъв случай. Ако е мацката ти с която уж ще градите нещо е невъзможно. Правилният съвет - не инвестирайте повече емоции от нея всеки ден и постоянно. Лично аз предпочитам да инвестирам толкова, колкото и тя.
2. Никога не се извинявай - Мхм.. точно. Имал съм кофти ден и съм си го изкарал на мацката, която е закъсняла защото е чакала рейс 30 минути. Правя я на 2 стотинки и после й казвам - "абе.. опааа. Няма проблем, не се стягай". Сериозно? И после искате от другата страна да се държат като мъже с вас? Признаването на грешка е уникална сила..това да се извиниш също.
3. Никога не и купувай подаръци - Не и преди да сте спали. Вече не подарявам цветя или подаръци на първа среща (Вече. Преди година-две го правех, но пък се случваше и да еба на първа среща, така че .. и това не е гаранция). Няма нищо лошо да подариш цвете на приятелката си.. Или пък подарък. Даже е съвсем нормално
4. Никога не се прави на кавалер и не и отваряй вратата за да влезе/излезе - пълен булшит. ПЪ-ЛЕН!!! Най-малкото губиш шансът за физически контакт веднага след като сте се запознали. Дали като я пускаш да влезе пред теб като я "водиш" с ръка на кръста й, дали като й помогнеш да слезе от превозно средство.
5. Никога не прави неща, които не е заслужила - абсолютно. Добро или лошо никога не прави ако не е заслужила.

Пак казвам това би подействало при някоя малоумница или някоя над която доминираш брутално, но лично на мен такива жени не са ми интересни.

Активен
bace73
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 249

Профил
« Отговор #4 -: Октомври 04, 2017, 15:12:02 »

Хе, Камуфлаж........много от нещата, които тотално се отричат тук, на мен са ми носили успех,  хайде да не кажа успех, защото още преди това работата е била ясна и не подаръка е повлиял, ама мадамите яко са се кефили. Имах навремето като ерген и по-млад една  от друг град, с която преди това на първа среща, т.е. запознанство /на един форум на хора от професията ми/ само се лигавихме. Такава бе ситуацията, че трябваше да си тръгват, поради което не съм я и пазарил да се "усамотим някъде". Аз обичам на легло, диван и т.н. Кенефи, в храсти, по пейки, все едно не съм я чукал. Обичам аз яко да се раздам, като очаквам и жената да даде същото, поради което на неподходящи места само ще се раздразня. Иначе с мацката яко си допаднахме кажи речи в много насоки. Та се разбрахме да се видим пак и на следващия път когато щеше да идва до София, пак служебно и на хотел, ѝ викам, че искам да ѝ подаря нещо и кой размер носи. Тя много се зарадва, че я питам такова нещо, ама супер се изкефи. Каза ми, аз бум в Триумф -сутиен и бикини. Не, че нямаше да се чукаме и без какъвто и да е подарък, но просто и аз се кефя на нея да ѝ е гот. После като дойде и отидохме в хотела, първата ѝ работа бе пред мен да премери подаръка. Въртя се там здраво пред огледалото, много ѝ хареса и направо ме почна....................защото съм чувал, че бельо на жена, с която не си имал нищо, не се подарявало  Grin Такава глупост също се прокрадва.
Та в много случаи, подаръците могат да донесат само положителни емоции. Важното е, къде, как и по какъв повод се правят. Тъпо е и крайно смешно, например да подариш подарък на жена, с която нямаш още никакви отношения, а нещо го играеш само сваляч. Например колежка, състудентка и т.н. която харесваш и да ѝ цъфнеш с някой парфюм. Това е вече тотално АФЦ и при такива сходни ситуации, мога да се съглася. Но само при такива. На жената до теб, както и на такава, с която е ясно накъде отиват нещата дори и без каквито и да е финансови инвестиции от твоя страна, подаръкът само може да засили емоцията. Пак го повтарям, всяка жена обича да бъде глезена. Не, че няма да е с теб и без това, но ако ти е кеф да я гледаш как и тя се кефи, ако можеш да си го позволяваш-подарявай ѝ, извеждай я където ще се радва и така.
Та извода е, че да се отрича подаряването като цяло на една жена /не в хода на свалката, когато още нещата са супер студени, а въобще при едни отношения/, е абсурдно. Може би пък авторът да е имал предвид именно при най-най изначалната свалка, знам ли.
Активен
camouflage
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 172

Профил
« Отговор #5 -: Октомври 04, 2017, 15:39:32 »

Баце, аз подаръците съм ги изключил от арсенала при свалката, но на мацката до мен обичам да подарявам. Кефа се като видя, че й е гот. Обаче трябва да държа на нея за да ми прави тоя кеф. Такива, дето тепърва започваме отношения или просто се виждаме само нещо дребно за бъзик в контекста на свалката. Иначе съм правил и големи подаръци на някакви кифли, в които съм бил влюбен, но отдавна ми мина тоя мерак. Излишно е да казвам, че тая дето я "купувах" с най-големия подарък ме мотаеше и накрая реши да си остане с гаджето, а с мен да си ляга. Ама от тогава много вода изтече . Мисля, че всичко е доста индивидуално. С напредване на възрастта (хахаха) и срещите (до преди половин година бръмчах яко по срещи) достигнах до заключението, че следването на матрицата - лошо момче е абсолютно идиотска. Най-малкото аз не съм такъв, личи ми и това яко ме ограничава. Разваля ми кефа от импровизацията и свалката. Единствените правила, които вече следвам е да се забавлявам и да не инвестирам емоционално твърде много преди мацката да го е заслужила по обективни критерии.

Обаче за глезенето не съм съгласен. Не и на ежедневна база. Това, че обичат е ясно.. И аз обичам тиквички, ама не ми правят всеки ден Smiley)
Активен
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1014

Профил
« Отговор #6 -: Октомври 04, 2017, 15:54:46 »

Пак го повтарям, всяка жена обича да бъде глезена. Не, че няма да е с теб и без това, но ако ти е кеф да я гледаш как и тя се кефи, ако можеш да си го позволяваш-подарявай ѝ, извеждай я където ще се радва и така.
Та извода е, че да се отрича подаряването като цяло на една жена /не в хода на свалката, когато още нещата са супер студени, а въобще при едни отношения/, е абсурдно. Може би пък авторът да е имал предвид именно при най-най изначалната свалка, знам ли.
И кво? Пак се върнахме на това, което повтарям от сума ти време, че всяко действие, в очите на жена, може и да е алфа, и да е бета, единствено гледано през призмата на това дали тя го харесва или не. Ако не те хареса, всичко което правиш ще е смотано за нея, а ако те харесва, подаръци и тем подобни жестове (естествено, в разумни граници), само ще увеличават привличането й. Ето и защо, когато някой турбо алфа от форума тръгне да алфее на разни рандом мацки, дето не му се кефят, после се чува "тоя пък, баси смешника, за къв се мисли, смотльо, уж ме заговаря, пък ми се надува, аре да бега", пък ако ще да й направи 5 пунша и 7 фрийзофф-а.
Активен

Deconstructing game and PUA frauds - https://www.youtube.com/watch?v=sNttiuddy6E

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
heuspo
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 132

Профил
« Отговор #7 -: Октомври 04, 2017, 16:12:38 »

Защото ако е второто и е ако е по високорангова жена /разбирай красива, умна, харесвана, сваляна/, това с "Никога не ѝ купувай подаръци", няма как да мине.
Ако тя е по-високорангова от теб, значи не си за нея.

1. Що да не ги показваш? Нали трябва да си алфа, който е ок със себе си и чувствата си? Ама да си ок с всичките, включително и с това като си ядосан, като ти се ебе, като се забавляваш, като ти е тъжно и т.н. А обикновено като се каже "чувства" се визира (и ти тук това визираш) някакъв ревльо дето го е срам да вдигне поглед.
Защото твоите чувства са последното нещо, което я интересува. И в момента в, който си ги споделиш ранга ти пада с 3 пункта.
3. Никога не и купувай подаръци - Не и преди да сте спали. Вече не подарявам цветя или подаръци на първа среща (Вече. Преди година-две го правех, но пък се случваше и да еба на първа среща, така че .. и това не е гаранция).
Ей тук вече си прав.
Тъпо е и крайно смешно, например да подариш подарък на жена, с която нямаш още никакви отношения, а нещо го играеш само сваляч. Например колежка, състудентка и т.н. която харесваш и да ѝ цъфнеш с някой парфюм. Това е вече тотално АФЦ и при такива сходни ситуации, мога да се съглася.
Ами точно за това говорим.

Описаните по-горе неща са препоръчителни а не задължителни. Всеки може да експериментира и да сподели после резултата. Ще е интересно да ги коментираме от гледна точка на опита
Активен

Live your life and invite her to join on your journey
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1596

Профил WWW
« Отговор #8 -: Октомври 04, 2017, 17:08:00 »

Напоследък се замислям колко манипулативна може да бъде телевизията и по-конктретно т.нар. любовни филми. В тях показват как "трябва" да се държи един мъж към жената, която харесва. Това няма нищо общо с реалния живот и още по-лошо е, че хората(мъжете) копират тези неща и влизат в един омагьосан кръг.
Идеята на темата е да насочи вниманието на по-неопитните хора и да им покаже какво не трябва да правят.

Ще посоча, някои неща а пък вие допълвайте каквото се сетите.

Такава глупост не бях чел.

И що кво ще стане, ако ги правиш... Grin
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
ifresh
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 723

Профил
« Отговор #9 -: Октомври 07, 2017, 11:09:50 »

Здравейте Smiley

Ще изразя и моето мнение, като още в началото искам да кажа, че всички тези понятия, догми и очаквания само могат да спънат човека и/или да му създадат грешна представа в живота. Нещата са променливи, но за да знаем как да се справим с тях, е нужно да излезем от рамките на създадените стереотипи. С други думи, да постъпваме така, както ги чувстваме и да не се влияем от това кой какво казал. Тъй нареченото "правилно нещо", казано в даден момент, може да има негативни последици, например.

Цитат

Научи се да усещаш моментите, когато да казваш/споделяш чувствата си. Но, не го прави за щяло и не щяло, не го прави пред всеки. И когато споделяш, го прави искрено /от сърце/. Нямай някакви очаквания. Просто хвани момента и го сподели, без да очакваш, и да търсиш реакция. Оценявай моментите, когато другите споделят/показват чувствата си към теб.

Цитат

По-скоро, не се извинявай за всичко. Гледай, колкото се може по-бързо да се избавиш от чувството за вина. Един от начините е, когато признаеш пред себе си / пред другите, че всички грешим.

Цитат

По-скоро, не се опитвай да купиш благоразположението на другия чрез подаръци. Няма правилно или грешно! Всичко зависи от дадената ситуация и от конкретния човек.

Цитат

Никога не се прави на такъв, какъвто не ти се отдава. Smiley Няма нищо лошо да си кавалер, но не се надявай само на това.

Цитат

По-скоро, не прави неща, само за да си спечелиш благоразположението й. И като за финал, гледай да не използваш думи, като "никога". Има и една известна сентенция за това - "Никога не казвай, никога" Wink
Активен

Ние не виждаме нещата такива, каквито са. Виждаме ги такива, каквито сме ние.

http://ivonechovski.wordpress.com/
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: