Tyxo.bg counter Период на спад и ниска енергия. На какво ли се дължи?
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Октомври 22, 2017, 19:18:41 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

”Посредствените умове обикновено осъждат всичко, което стои над техния хоризонт.“ - Франсоа Дук

Екипът на pickup-project организира практически обучения през месец октомври 2017г.
Не се колебай! Запиши се!

За повече информация попълни формата на сайта.

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Период на спад и ниска енергия. На какво ли се дължи?  (Прочетена 505 пъти)
WolfStriker
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 97

За да промениш света, първо промени себе си.

Профил
« -: Октомври 06, 2017, 21:59:12 »

Здравейте съфорумници. Имах период на известен успех в свалките. Но в последните седмица или две моята енергия сякаш е по-малко от половината, която имах преди.

Не е като да се напрягам повече през деня или пък да се занимавам с някакви супер тежки дейности. Та се чудя имате някаква идея как да повиша енергията си?

Този проблем нямаше да е толкова голям ако не влияеше и на запознанствата ми.

В последните ми да кажем.... 20-25 сета (това са последните 2 седмици), когато вляза на момичето (не с десен прав разбира се  Embarrassed) се случва така, че ако започне да ми правиш шит тестове или да се опитва да ме затапи много бързо ми умира настроението и пропадам.

По принцип никога не съм имал проблеми с това да ми лазят по нервите и 3 часа непрекъснато... Имате ли идея какво аджеба се случва? Sad
Активен

Вярвайте в себе си и ще стигнете необятни висоти.
rekojeht
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 909

Профил
« Отговор #1 -: Октомври 07, 2017, 01:27:33 »

Не знам как е при теб, но аз лично, губя мотивация да се занимавам, когато знам че имам нещо сигурно. Така че може би поради успехите, които спомена, в момента се чувстваш ок, и не ти се прескачат обръчи за едното потенциално ебане. Човешкият мозък работи така, че да гледа да пести енергия. Сиреч, всичко което сметне, че не ти е спешно към момента, остава на заден план, и мозъкът ти казва "не си толкова на зор, не си струва да си хабиш енергията тук, съответно няма да ти я отпусна, понеже те знам, че си идиот и ще я изхабиш за тъпотии". На същия принцип бачка и нервната система. Реално сме много по-силни отколкото сме, но мозъкът спира тялото от това да използва пълната си сила, за да не се самонараниш. Затова като искаш да тренираш за сила във фитнеса правиш по 1-2 репетиции с максимални килограми, за да внушиш на нервната система че имаш нужда от повече сила, която тя да ти отпусне.

Ти пък, ебаси изводите дето си правиш, само от 1-2 седмици. Нищо странно няма. Никой, който не е мега успял (демек да ти идват на крака) не ебе нови мацки нон стоп.
Активен

Deconstructing game and PUA frauds - https://www.youtube.com/watch?v=sNttiuddy6E

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
heuspo
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 80

Профил
« Отговор #2 -: Октомври 09, 2017, 13:02:16 »

По принцип е нормално енергията ти да спада от време на време. Какво да направиш за да я вдигнеш ... прави неща, които ти доставят удоволствие. Задай си въпроса: "Какво ми се прави днес?" и го направи, това ще ти вдигне енергията. Също така се наспи добре, защото ако системно не си доспиваш няма как енергията ти да е висока. Обади се на някой приятел с, който си прекарваш добре и изпийте по една бира.
Преди да си си вдигнал енергията няма смисъл да влизаш на мацките.
Активен
Badrick
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 58

Профил
« Отговор #3 -: Октомври 09, 2017, 22:35:12 »

Най-лесният  начин да развиеш его и да  си обвързан с крайния резултат е когато преминеш   през  първите успехи от  pick up.Тогава много лесно изместваш фокуса от основата на  това да  играеш-Забавляваш  се като удоволствието е от самото действие,а  не от крайния изход.А когато егото ти изгради  селф  имидж на  сваляч,прави всичко необходимо да защитава  този моментен образ.Ставаш плах и доста безопасен,но по-лошото е,че си емоционално зависим от това как тя  ще реагира,усещайки това,няма  как да получиш  добри реакции,което удря  селф имиджа ти,и това те кара да се чувстваш зле.За капак не играеш за резултат,а за да не получиш  лоша реакция,а това отново те отдалечава от  основата(това да се забавляваш като
 изразяваш себе си)Ето ти едно  упражнение:
-Следващия  път когато излизаш,събираш само отрязвания!Изразяваш всичко което ти дойде  на ум и след всеки сет  излизаш с  усмивка и намираш нещо смешно в него.Идеята е да затвърдиш реакцията ти след сет да се възприема като нещо забавно,независимо от резултата.Така  ще се чувстваш по-добре  и вместо да ти  сваляш  енергията от резултата,ще си  я повишаваш от самото  действие,както  е правилно!

rekojeht мозъкът ни е ориентиран към комфорта и  оцеляването,нормално да те дърпа към това,а всичко  извън това да  е излишен преразход на енергия,затова и ти си чукаш  сигурното,типичен  комфортист.Това е абсолютния минимум,а потенциала на мозъкът е доста  над това.Не е за  всеки това към което е насочен този сайт и като ти гледам разсъжденията отдалеч си  личи,че не си  пипал  колд апроуч.Нормално да описваш това което колегата прави като ''прескачане на обръчи'' и да  оприличаваш пикапенето като нещо което гълта енергия.Разсъжденията ти са горе-доло  прави,
 но нямат нищо общо с това  за което говориш в момента.
Цитат
Да станеш зависим от  енергията е глупаво.Излишно  ограничение,което често ще служи като оправдание да не отваряш.Като поебеш мацки и така ще видиш,че нещата  се получават.
Активен

Придобиването на знания не означава, че израствате. Това става, когато това което знаете променя начина, по който живеете.

You are victim of your own mind..
WolfStriker
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 97

За да промениш света, първо промени себе си.

Профил
« Отговор #4 -: Октомври 09, 2017, 23:44:21 »

Човек, надъха ме! Мнението ти е уникално. Прав си. Май съм зависим от реакцията ти. Ще последвам съветите ти.
Активен

Вярвайте в себе си и ще стигнете необятни висоти.
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3381

Профил
« Отговор #5 -: Октомври 10, 2017, 06:02:50 »

Тогава много лесно изместваш фокуса от основата на  това да  играеш-Забавляваш  се като удоволствието е от самото действие,а  не от крайния изход...
Ето ти едно  упражнение:
-Следващия  път когато излизаш,събираш само отрязвания!
Начи пичове, ако ще се забавляваме, дай да идем в мола на електронните игри.
Аз като ходя да дърпам пички, целта ми е да еба - не "да се забавлявам" каквото и да значи това, и съвсем пък не "да събирам отрязвания".
То затова някой - май Слейъра - викаше, че в София станало много трудно да се играе на улицата защото всяка мацка била отваряна по 100 пъти. Ами като учите хората да тръгнат и да отварят наред по 20 на ден, с цел да се забавляват и да бъдат отрязани!
Мен ако ме отрежат 20 една след друга, ще се запитам какво ми липсва, явно проблемът е нещо в мен, а не в мацките. И няма да се реши само с четене на книги - вероятно не изглеждам като готин мъж. То си личи от стойка, обличане, глас, увереност... ми сори ама ако си някой калъф, колкото и мацки да отвориш резултатът ще е все същия - айде изчезвай (коя по-директно, коя по-възпитано ще ти го каже, но все това ще имат предвид). Ако е така, трябва да отиваш у фитнеса, да изкараш пари, да се облечеш, да се барнеш, да добиеш самоувереност от други дейности (спорт, бизнес, хобита) пък тогава да се пробваш на мацки.

При питащия явно не е така - доколкото виждам пита:
ако започне да ми правиш шит тестове или да се опитва да ме затапи много бързо ми умира настроението и пропадам.
Щом прави шитове, явно първоначалната цедка си я минал, и вече те тества дали си мъж или момченце. Тука от тебе си зависи да се мотивираш и да имаш енергия. Ебе ли ти се? Ако ти се ебе, ще търпиш и ще минаваш тестовете - кой е казал, че е лесно? То ако беше лесно, нямаше да е интересно. Ако ли пък не ти се ебе, заминавай да биеш чекии, и оставяй мацките да ги работят тези, на които им се ебе и са готови да направят каквото е нужно.
Може би просто с промяната на времето, тия дъждове и студове напоследък - особено толкова скоро след лятото - просто човек се затваря в черупката си и иска да се свие някъде на топличко. Дето вика Рекоджехта, мозъка влиза в програма "да не хабим излишна енергия". Мисля, че като се стабилизира ще се оправим.
После пролетта има пак един такъв период дето повечето нормални хора ги хваща т.нар. "пролетна умора", а на есенния период как се викаше забравих.
Активен
vodoprovod4ika
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 71

Ако не го извадиш, няма да ебеш. — stone

Профил
« Отговор #6 -: Октомври 10, 2017, 12:31:14 »

Пичага, решението на проблема може да е доста по-просто от колкото изглежда. Я си замисли в послдно време (когато ти е спаднала енергията), дали не се увеличил броя на чикийте които си си направил, ако е така, ето къде е проблема...
Активен
Badrick
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 58

Профил
« Отговор #7 -: Октомври 10, 2017, 13:34:42 »

Стоун как мислиш,че става това ако няма какво да ебнеш,нямаш опит с ебане или не знаеш как да доведеш нещата до това.Всеки иска да е толкова просто.Като не знаеш как става,ти трябва опит,първо в това как протича един разговор.Постепенно придобиваш калибрация как всъщност се създава  привличане към теб.От теорията почваш да разбираш нещата,защото вече си ги преживял,но преди това трябва тон практика!Малък процент мъже имат такава без пикап.За да си успешен в това,трябва да не си реактивен към отношението което получаваш от жените.Това е твърде трудно за един нормален мъж.Как най-лесно се постига това?Като се забавляваш и наслаждаваш на процеса.Но това става като го наложиш като реакция на мозъка към това.Не става дума да си шут логично,пак трябва след излизане да си анализираш грешките,ако искаш да станеш добър в това.Моето мнение е,че единствената разлика когато отвориш мацка,апроучвана често е една идея по-негативнатс и реакция по дефоут ,но по напредналите момчета могат да се справят с това.
Активен

Придобиването на знания не означава, че израствате. Това става, когато това което знаете променя начина, по който живеете.

You are victim of your own mind..
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 629

Профил
« Отговор #8 -: Октомври 10, 2017, 14:59:48 »

Само ще се включа по темата. Енергията не е задължително да е висока за успешна игра.
Бадрик правилно ти написа да не си зависим от нея.
Научи се да играеш и да буташ играта напред, без висока енергия.
Не я търси в сета като успешното ти уръжие. Тя и без това служи да забавлява мацката срещу тебе и да държи настроението преповдигнато. Което, често може да ти помогне в сет. Но енергията не ебе.
Активен
heuspo
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 80

Профил
« Отговор #9 -: Октомври 10, 2017, 15:54:28 »

Цитат
Да станеш зависим от  енергията е глупаво.Излишно  ограничение,което често ще служи като оправдание да не отваряш.Като поебеш мацки и така ще видиш,че нещата  се получават.
И много ще ми е интересно да видя как ще сваляш мацките когато си с ниска енергия. Ще изглежда много изкуствено. Хем искаш да се забавляваш с мацката ама хем пък нямаш желание. Това последното стана като израза "много исках ама нямах желание"  Grin
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: