Tyxo.bg counter Workshop 7.10.17
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Октомври 22, 2017, 19:18:11 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

”Посредствените умове обикновено осъждат всичко, което стои над техния хоризонт.“ - Франсоа Дук

Екипът на pickup-project организира практически обучения през месец октомври 2017г.
Не се колебай! Запиши се!

За повече информация попълни формата на сайта.

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Workshop 7.10.17  (Прочетена 172 пъти)
MPUA
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 54

Профил
« -: Октомври 07, 2017, 21:54:07 »

Здравейте! Днес бяхме с още едно момче на уъркшоп при Илиян. Честно казано останах изненадан колко пропуски имам в играта. Последните години или имам някаква връзка, или поне някакви момичета под ръка и по-скоро съм се заблуждавал че имам игра. Всъщност успехите ми се дължат главно на това че им отделям някакво време, изглеждам добре, инвестирам в срещи и успявам да направя клоуз с някои. Същинската ми игра обаче, каквато е по смисъла на пикапа, се оказа доста слаба. Отварях доста сетове, но бях реактивен, нагаждащ се и търсех одобрението на момичетата. Илиян ми обърна внимание на тези неща, като той самия отваряше или пък се включваше в някой сет за да ни покаже нагледно динамиката. Доста бях логичен, вместо емоционален, а това преебава всичко. Въпреки това беше доста забавен, най-вече ползотворен ден, въпреки че валеше имаше доста сетове за отваряне. Даже задържахме известно време един троен сет и почти ги баунснахме за кафе но мацките се поколебаваха за момент и си тръгнаха. Определено научих доста неща, които от самопрактикуване нямаше да видя, така че съветвам всеки който чувства някаква несигурност да се запише!
Поздрави  Smiley
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: